• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
من الان درست فهمیدم ؟ یعنی شما برای روزی هزار تومن توی این سایت عضو هستید ؟
----------
این سایت buxiranzamin.com زمانی که میری توی بخش سورف پنجره رو باز میذاری هی بهت امتیاز اضافه میکنه کسی میدونه این امتیاز مال چیه به چه دردی میخوره ؟

ســلام،
واسه کسی که vps داره خوبه چون یه بخشی از هزینه vps رو درمیاره بدون اینکه بخواد کار خاصی انجام بده.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
ســلام،
واسه کسی که vps داره خوبه چون یه بخشی از هزینه vps رو درمیاره بدون اینکه بخواد کار خاصی انجام بده.
این شد جواب منطقی و قابل قبول و خیلی هم خوب.
الان بهترین سایت ها در این زمینه کدام ها هستند ؟ من اصلا از ساختار این ها سر در نمیارم
توی اون میترا رنک هم عضو شدم ولی پنجره رو باز می ذاشتم هی میگفت پاپ آپ رو غیرفعال کردی الکی !

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
این شد جواب منطقی و قابل قبول و خیلی هم خوب.
الان بهترین سایت ها در این زمینه کدام ها هستند ؟ من اصلا از ساختار این ها سر در نمیارم
توی اون میترا رنک هم عضو شدم ولی پنجره رو باز می ذاشتم هی میگفت پاپ آپ رو غیرفعال کردی الکی !

من که فقط میترا رنک رو میشناسم،باید با فایرفاکس سورف کنی،داخل صفحه سورف آموزش فعال کردن پاپ آپ وجود داره.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
من که فقط میترا رنک رو میشناسم،باید با فایرفاکس سورف کنی،داخل صفحه سورف آموزش فعال کردن پاپ آپ وجود داره.
برای اتوسورف میترا رنک الان باید صفحه اتوسورف رو باز بذاری دیگه درسته ؟ چندبار در روز باید این کار انجام بشه تا حداکثر درآمد رو داشته باشی و هر بار بازگذاری صفحه چقدر طول می کشه تا کل تبلیغات تموم شه ؟

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
برای اتوسورف میترا رنک الان باید صفحه اتوسورف رو باز بذاری دیگه درسته ؟ چندبار در روز باید این کار انجام بشه تا حداکثر درآمد رو داشته باشی و هر بار بازگذاری صفحه چقدر طول می کشه تا کل تبلیغات تموم شه ؟

من فعلا سورف نیمکنم،مبلغش پایین اومده نمیصرفه،
هر شب ساعت 12 تبلیغات ریست میشه،با محدودیتی که گذاشتن بدون ارتقا روزی 1000 تا میشه سورف کرد تقریبا میشه 600 تومن.

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان سایتی به جز میترا رنک میشناسید برای اوتو سورف ؟ معتر ؟
میترا سرعتش هم وحشتناک اومده پایین همش اررور دیتابیس میده من ۴ تا سرور مجازی دارم هر سری توی چهارتاش ارور داره . شبا هم کلا داغونه
برای سرور مجازی یه چیزی پیشنهاد کنید ممنون

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
اره واقعا،پول vps در بیاد شانش آوردیم،البته کاربرها کمتر میشن چون ماهی 15000 تومنی که میشه ازش درآورد فقط میشه پول vps .
برای این سایتها باید وقت و حوصله بگذارید. و اگر سرمایه داشته باشید که وقت کمتری لازم داره.
اگر با تعداد سرور بیشتری کار کنید سود شما بهتر می شود.
روزی 600 * 30 ماهانه 18 هزار تومان
اگر سرویس 10 ت داشته باشید ماهانه از 10 سرور 80 هزار تومان درآمد دارید.
البته با توجه به سیاست برداشت 20 هزار تومانی
20700/600 باید 34 روز و نیم صبر کنید و دویست هزار تومان برداشت کنید :)

ما برای خودمون از سایت های خارجی استفاده میکنیم و روی سرویسهایی که جای خالی داریم از این روش استفاده میکنیم و خب درآمد خوبی دارد.

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
برای این سایتها باید وقت و حوصله بگذارید. و اگر سرمایه داشته باشید که وقت کمتری لازم داره.

ما برای خودمون از سایت های خارجی استفاده میکنیم و روی سرویسهایی که جای خالی داریم از این روش استفاده میکنیم و خب درآمد خوبی دارد.

ســلام
خوب مدیریت کردن 10 تا سرور و مدام بهشون سر زدن وقت و حوصله خودش رو میخواد.شما از چه سرویس های خارجی استفاده میکنید در این زمینه ؟

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
ســلام
خوب مدیریت کردن 10 تا سرور و مدام بهشون سر زدن وقت و حوصله خودش رو میخواد.شما از چه سرویس های خارجی استفاده میکنید در این زمینه ؟
به هر حال شما تنها اگر با یک سایت کار کنید 80 هزار تومان دارید و میتونید با چند سایت به همکاری کنید و قطعاً بیشتر خواهد بود...
من با سایتهایی که کار میکنم به شما درآمد نمیدند و روی آدرس حساسند و به زودی سعی میکنم آدرسشون رو توی همین تایپیک بذارم با استفاده از یک کوتاه کننده
آمریکایی هسنند...

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
ميشه بگين بيشترين درآمدي كه از سايت هاي سورف داشتين چقدر بوده؟
چون به نظر نمياد كه حتي به اندازه سايت هاي كليكي ارزش داشته باشه! :confused:

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان توی این تاپیک فقط از میترا رنک صحبت میشه! یعنی سایت دیگه ای نیست؟؟؟
سایت های خارجی چطور؟

shinooda

Registered User
لایک‌ها
28
دروود.
بنده حدود 1 سال 4 ماه هستش که در سایت میترا رنک عضو هستم. این سایت فوق العاده معتبر هستش و پرداختی داره. بنده در این یکسال حدود 900 هزار تومان از این سایت برداشت داشتم. البته حدود 250 هزار تومتن هم سرمایه گذاری کرده بودم. اوایل که ضریب 3 بود درآمد از این سایت عالی بود. ولی با محدودیت هایی که در این سایت جدیدا گذاشتن کار رو واقعا یکم سخت کردن. حداکثر ضریب همکاری رو 1.5 کردن. همچنین بازدید ها رو فکر کنم کاهش دادن.
اکانت بنده یکی از 10 کاربر برتر این سایت هستش.
امیدوارم حداقل یکم محدودیت ضریب همکاری رو بردارن. ;)

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
من هم در میترا رنک زمانی کار میکردم با سه تا سرور.واقعا وقت و حوصله میخواد.
اوایل خوب بود بعدش به قول دوستان محدودیت گذاشتن بدتر شد.
من با سه تا سرور کار میکردم.سایتهای ایرانی چندتاش هست ولی ارورش زیاده گاهی به خیال کسب درامد منتظری یهو میبینی ارور داده و هیچی نصیبت نشده و اعصاب خورد کن میشه.
سایت خارجی خوبی ندیدم چون کد تایید میذارن اخر هر بازدید و این با سرور کار کردن جور درنمیاد

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856

سلام آقا یه کم بیشتر میتونید توضیح بدید که روش کارت چطوریه چطوری کسب درآمد میکنی از این سیستم ها ، چون من خودم تو این زمینه اکثرا به بن بست میخورم
منظورم سرویس های خخارجی هستش

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان میخوام اکانت میترا رنک خودمو بفروشم جیمیل روش رو هم بهتون میدم
4 تا اکانت موجوده هر کدوم بیشتر از 9 هزار تومان دارند
همه روی هم با جیمیل هاش 30 تومن
کار بکنید ۱۸ روزه به سقف پرداخت میرسه نهایاتا
من سرور هام تمام شده مهلتش

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
درود!
سورف در میترا فقط با آی پی ایران امکان پذیره؟ یا امکان کسب درآمد با vps خارجی هم وجود داره؟

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
حتما باید vps یک کشور خاص باشه یا این که امکانش هست مثلا یک هفته با یک vps و هفته دیگه با vps کشور دیگه؟

میتونید از vps هر کشوری که خواستید استفاده کنید ولی اینکه هر هفته vps رو عوض کنید نمیدونم،بهتره ایمیل بزنید ، زود جواب میدن

faryspeed

Registered User
لایک‌ها
20
از vps هر کشوری میتونید استفاده کنید ولی در نظر داشته باشید اگه مال خارج از ایران باشه 20% بازدید کمتری بهش میده .
فروش ۴ اکانت میترا رنک هر کدومش نزدیک ۱۰ هزار تومان درآمد داره به همراه جیمیل هاش . 20 تومان (کارت شارژ هم قبوله )
نصف ماه کار کنید باهاشون ۸۰ بهتون میده

بالا