برگزیده های پرشین تولز

كسي قرص زولپیدم مصرف كرده تا حالا

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
خنده م گرفت بنده خدایی که گفت الپروزلام بدتره !!!!

اخه الپروزلام یه ارام بخش معمولی که اعصاب و اروم میکنه و واسه خواب راحت
البته واسه ما که یکی دو ورق کار ساز نیست

ضمنا زولپیدم هم الان مث اون زولپیدمای قدیم ( اوایلی که این تاپیک رو زدم ) نیست
معلوم نیست جدیدا دوز اون ماده توهم زا شو کم کردن یا....
ولی باز هم شرکت سبحان دارو اگه گیر اوردین عالی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
منم به گفته یکی از دوستان با کسی که این قرص رو خورده برخورد داشتم
رفتارش عجیب بود که امروز گفت چی شده ...

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
من به خاطر مشکل خوابم رفتم دکتر روانپزشک
قرص نوشت و منم خوردم تا 5 روز استفراغ و سرگیجه داشتم قرصا رو ریختم دور
الان واسه زولپیدم سجده میکنم عوارضی هم نداره

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
اره موافقم
من 10 میخورم به قد 2میل هم اثر نمیده

ضمنا زولپیدم هم الان مث اون زولپیدمای قدیم ( اوایلی که این تاپیک رو زدم ) نیست
معلوم نیست جدیدا دوز اون ماده توهم زا شو کم کردن یا....
ولی باز هم شرکت سبحان دارو اگه گیر اوردین عالی

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
چرت و پرت میگی چرا؟
چه ربطی داره
یکی پستای این اسپمر و پاک کنه
امت فاکس می گوید: ((اگر به دیگری نفرت بورزید ، با حلقه ای کیهانی به او متصل می شوید و به بند او در می آیید : به اسارت زنجیری راستین ، هر چند ذهنی . به هر چه نفرت بورزید ، با طوقی کیهانی به بند و اسارتش در می آیید . اگر در تمام دنیا تنها یک نفر باشد که به راستی از او خوشتان نیاید ، همانا او کسی است که با حلقه ای محکمتر از فولاد ، خود را به او وصل کرده اید .))
وقتی دیگران آزارتان می دهند یا نومیدتان می کنند معنایش چیست ؟ چون دیگران نیز فرزندان پروردگارند ، نمی توانند موجب شکست ، یأس ، تحقیر ویا شرمندگی ما بشوند . شاید هنگامیکه از سرراهمان می گذشتند لغزیده باشند . اما آنها نیز فرزندان خدا هستند، فرزندانی که موقتأ راه خود را گم کرده اند . به این دلیل سر راه ما قرار گرفتند که به دعای خیر ما نیاز داشتند .
آنها هر کاری بکنند یا نکنند ، وجودشان مانع از پیشرفت و کامیابی ما نمی شود .آنها موهبت ما را از دستمان نمی گیرند ، زیرا قادر به این کار نیستند . حتی اگر چنین به نظر برسد که اندک مدتی آزارمان داده اند ، بنا به مشیت الهی بر سر راهمان قرار گرفته اند.
دلیل این که گاه مردم ما را می آزارند این است که روح آنها توجه الهی و دعای خیر ما را می جوید . اگر برای آنها برکت و آمرزش بطلبیم ، دیگر آزارمان نمی دهند . از زندگیمان بیرون می روند و خیر . صلاحشان را جایی دیگر می یابند . اگر نمی دانید کی یا چی را باید ببخشید ، هرگاه به نظرتان می رسد که برکت یا موهبت شما به سراغتان نمی آید و از شما مضایقه می شود ، از خدا بخواهید که بر شما آشکار کند که چه یا کی را باید ببخشید ؟ شاید از کشف این که قفل یا گره کار کجا بوده است به شگفت آیید !

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
کاش الان ی ورق زولپیدم داشتم , بدجور هوس کردم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
دوستان زولپیدمی عزیز
می خوام اسم تاپیک رو عوض کنم ولی پست اول رو ادیت که می کنم نمیشه مث اینکه باید به مدیر بخش پ.خ بدم ولی باز می ترسم که یه وقت به تاپیک گیر بدن و خاطرات چندین ساله رو پاک کنن
مثلا اسم شو چی بذاریم پیشنهاد بدید

سوتی . توهمات ناشی از زولپیدم
یا.....
یه اسمی که مخاطب رو جذب کنه و تو این 20 صفحه کلی خاطره و سوتی و توهم باحال هست که به علت زیاد بودن کسی نمی خونه

مگه اینکه کتاب شو منتشر کنیم :)

sinabmw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من سرچ كردم اين انجمن و اين تاپيك رو ديدم. دوستان ايا در حال حاضر دارويي هست كه خارجي باشه و كيفيتش عالي كه استفاده كنم؟ من پيش مشاوره رفتم و يه دكتر كه اين قرص رو داد و استفاده كردم ولي اخرين باري كه گرفتم يه ورق پارسال استيل ناكس كه ديدم افتضاح شده و اثري نداره، ١١ تومن هم پول دادم، من يه سري مشكلات دارم كه ميخوام راحت بتونم بخوابم، و فكر شب ها اذيتم نكنه، اگر گروهي دارين جايي منم ادد كنيد

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
من سرچ كردم اين انجمن و اين تاپيك رو ديدم. دوستان ايا در حال حاضر دارويي هست كه خارجي باشه و كيفيتش عالي كه استفاده كنم؟ من پيش مشاوره رفتم و يه دكتر كه اين قرص رو داد و استفاده كردم ولي اخرين باري كه گرفتم يه ورق پارسال استيل ناكس كه ديدم افتضاح شده و اثري نداره، ١١ تومن هم پول دادم، من يه سري مشكلات دارم كه ميخوام راحت بتونم بخوابم، و فكر شب ها اذيتم نكنه، اگر گروهي دارين جايي منم ادد كنيد

زولپیدم خارجی که دوزش با ایرانی هیچ فرقی نداره فقط پول اون 2 تومن اون 10 -11 تومن
اگه تونستی قرص کلدین پیدا کنی . بد قرصی هست این کلدین لا مصب.....
باز بیام بگم مشاوره بدم میان میگن بچه های مردم رو یاد می دی ... :D

sinabmw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
زولپیدم خارجی که دوزش با ایرانی هیچ فرقی نداره فقط پول اون 2 تومن اون 10 -11 تومن
اگه تونستی قرص کلدین پیدا کنی . بد قرصی هست این کلدین لا مصب.....
باز بیام بگم مشاوره بدم میان میگن بچه های مردم رو یاد می دی ... :D
ای کاش جایی بود این تجربیات واقعا ثبت میشد حیفه:general406:
من یه ورقش رو تقریبا یک ماه مصرف میکردم، البته من توی 3 سال حدودا 4 ورق گرفتم، و واقعا هم مشکل خواب دارم، البته از فکر زیاد ولی منکر حال خوب قبل خوابش نمیشم، البته بد سوتی هایی دادم وقتی با بقیه صحبت کردم، مخصوصا با نامزدم!!!!:general208:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
ای کاش جایی بود این تجربیات واقعا ثبت میشد حیفه:general406:
من یه ورقش رو تقریبا یک ماه مصرف میکردم، البته من توی 3 سال حدودا 4 ورق گرفتم، و واقعا هم مشکل خواب دارم، البته از فکر زیاد ولی منکر حال خوب قبل خوابش نمیشم، البته بد سوتی هایی دادم وقتی با بقیه صحبت کردم، مخصوصا با نامزدم!!!!:general208:
خوش به حالت 4 ورق مصرف ی شب منه
کلدین هم کم یاب هست . تو مصرفش هم زیاد روی نکن

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
ملت با 4 ورق قرص خودکشی میکنن اونوقت تو برای خواب راحت استفاده میکنی؟
دادی دستمون .
خدایی چار ورق از کارخونه های مختلف میگیرم که گیرایی ش بره بالاتر:rolleyes: ولی فایده نداره :( نامردا سبحان دارو قرص های خوبی میزد . گم و گورش کردن

sinabmw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من که به زور زولپیدوم 5 کیش مدیفارم گیر اوردم، استیل ناکس هم نمیدن، یا ندارن، کلا اینجا به راحتی دارو بدون نسخه نمیدن، ولی اینم خوبه، بخوریم ببینیم شب مزخرفمون صبح میشه

Cya

Registered User
لایک‌ها
1,927
خدایی چار ورق از کارخونه های مختلف میگیرم که گیرایی ش بره بالاتر:rolleyes: ولی فایده نداره :( نامردا سبحان دارو قرص های خوبی میزد . گم و گورش کردن
موندم چطور تا حالا کلیه و کبدت از کار نیفاتدن :p
چون طولانی مدت این قرص ها رو مصرف کردی و دوزت رو هی بالا بردی ، بدنت دیگه واکنشی بهشون نشون نمیده ! دوستانه بهت توصیه میکنم این شکلی این قرصا رو مصرف نکنی ، مصرف طولانی مدت این قرص ها به یه بخش از مغزت اسیب جدی وارد میکنه و واسه حافظت مشکل ایجاد میکنه ، بماند چقد تو سیستم بدنت اختلال ایجاد میکنه .
البته فک نکنم این قرصا رو واسه خواب راحت مصرف کرده باشی ، من زمانی که استفاده میکردم خارجیشو میگرفتم واسه یه شرکت فرانسوی بود و با ایرانیش تفاوت محسوسی داشت تقریبا ! ولی باز اگه واسه خواب راحت میخوای زاناکس خارجی بگیر ، نسبت به بقیه اثرات منفیش خیلی کمتره ، البته زاناکس بیشتر میشه گفت واسه اضطراب و افسردگی استفاده میشه اما خواب اور هم هست و ارامش خوبی بهت دست میده و ارومت میکنه کاملا ، من زمانی که فشار روانی زیادی رو تحمل میکنم از زاناکس استفاده میکنم البته همونطور که گفتم خارجیش که با نسخه ایرانی تفاوت زیادی دارن و دوزش هم کنترل شده و در حدی که لازمه !
اگر واقعا هم توهم رو دوس داری از راه درستش بهش برس ، نه با یه سری قرص که کار اصلیشون یه چیز دیگس ، وگر نه با شربت دکسترومتورفان که یه شربت ضد سرفست هم میشه به توهم رسید !
ببخشید زیاد حرف زدم ، قصدم نصیحت هم نبود

Last edited:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
موندم چطور تا حالا کلیه و کبدت از کار نیفاتدن :p
چون طولانی مدت این قرص ها رو مصرف کردی و دوزت رو هی بالا بردی ، بدنت دیگه واکنشی بهشون نشون نمیده ! دوستانه بهت توصیه میکنم این شکلی این قرصا رو مصرف نکنی ، مصرف طولانی مدت این قرص ها به یه بخش از مغزت اسیب جدی وارد میکنه و واسه حافظت مشکل ایجاد میکنه ، بماند چقد تو سیستم بدنت اختلال ایجاد میکنه .
البته فک نکنم این قرصا رو واسه خواب راحت مصرف کرده باشی ، من زمانی که استفاده میکردم خارجیشو میگرفتم واسه یه شرکت فرانسوی بود و با ایرانیش تفاوت محسوسی داشت تقریبا ! ولی باز اگه واسه خواب راحت میخوای زاناکس خارجی بگیر ، نسبت به بقیه اثرات منفیش خیلی کمتره ، البته زاناکس بیشتر میشه گفت واسه اضطراب و افسردگی استفاده میشه اما خواب اور هم هست و ارامش خوبی بهت دست میده و ارومت میکنه کاملا ، من زمانی که فشار روانی زیادی رو تحمل میکنم از زاناکس استفاده میکنم البته همونطور که گفتم خارجیش که با نسخه ایرانی تفاوت زیادی دارن و دوزش هم کنترل شده و در حدی که لازمه !
اگر واقعا هم توهم رو دوس داری از راه درستش بهش برس ، نه با یه سری قرص که کار اصلیشون یه چیز دیگس ، وگر نه با شربت دکسترومتورفان که یه شربت ضد سرفست هم میشه به توهم رسید !
ببخشید زیاد حرف زدم ، قصدم نصیحت هم نبود

قدرت خداست دیگه:rolleyes: !! . تقریبا چند وقت پیش سنوگرافی کبد و کلیه به دستور دکتر انجام دادم دکتر گفت از من سالم تره اعضای بدنت !! ;)
در مورد عدم تاثیر قرص ها هم متخصص گفت گیرنده های بدنت ضعیف شده ......
اینو قبول دارم که رو حافظه تاثیر منفی داره !!! الان نهار ی چیزی بخورم فردا یادم میره چی خوردم (ابته این مال چند وقت قبلخ )

اوایلش که دکتر واسه خواب برام تجویز کرد ( البته خود دکتر هم تو تخ ش بود )
داشتم می گفتم اوایل واسه خوابیدن راحت ولی بعدا که متوجه شدم ی جور آرام بخش بود . ی حالت روحی دیگه به آدم دست میداد
وقتی فهمیدم که ارتش آمریکا شب قبل از عملیمات به سربازانش واسه آرامش از این قرص ها میده و دیگه مطمئن شدم قرص نسبتا خوبیه

داداش تو ایران خارجی و ایرانی هیچ معنی نداره وقتی فقط ی ورق( ینی فقط ده دونه قرص ) رو ی بار گرفتم 10 هزار تومن و هیچ تاثیری نداشت انگار اسپرین می خوری
و رفتم همون ایرانی دو تومنی شو گرفتم تاثیرش بهتر از اون بود

حالا این زاناکس ی که میگی تاثیرش بیشتر از این هست ؟؟/ بجز خواب, آزام بخش هم هست یا نه؟؟؟ کمیابه یا تو هر داروخانه پیدا میشه ؟؟؟؟ جدیده یا قدیمیه ؟؟؟؟

در مورد توهم هم باس بگم که هدف این تاپیک کشف داروی توهم نبود بلکه اثرات بی جای زولپیدم بود که بجای خواب و آرام بخش بودن میشه اعتراف گرفت و ......

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
من که به زور زولپیدوم 5 کیش مدیفارم گیر اوردم، استیل ناکس هم نمیدن، یا ندارن، کلا اینجا به راحتی دارو بدون نسخه نمیدن، ولی اینم خوبه، بخوریم ببینیم شب مزخرفمون صبح میشه
چی شد شب تون صبح شد ؟؟؟؟؟؟؟

sinabmw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چی شد شب تون صبح شد ؟؟؟؟؟؟؟
شب صبح شد ولي اصلا خواب اور و هيچي نبود عملا گچ بود، ٣ تا رو با هم خوردم يه سري هم ٤ تا، تا اينكه ورقش تموم شد، مزخرف بود، نه خوابم برد و نه خوابم تنظيم شد، بهترين قرص استيل ناكس هست كه توي بازار گير نمياد، هركي هم داره احتمالا بدون نسخه نميده،نصف قرص كلا خواب ميرفتي تا ٨ ساعت، بعد مصرف كاملش هم خوابت تنظيم ميشد، ولي ايراني بدرد نميخوره، اگر كسي سراغ داره خواهشا براي منم يكي بگيره، واقعا بهش احتياج دارم، ساعت اين پست هم خودش گواه اين وضع خراب خواب منه

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان از کجا میشه این قرص رو اینترنتی تهیه کرد؟ داروخونه ها نمیدن.
اگه کسی داره حاضرم ازش بخرم خودم دکترای علوم اعصابم از عوارضش کاملا اگاهم

بالا