برگزیده های پرشین تولز

كسي قرص زولپیدم مصرف كرده تا حالا

3edighi

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان
این زولپیدم رو داروخونه بدون نسخه میده بریم بگیم زولپیدم میخوام ؟
ملاتونین چطور ؟
ممنون میشم یه جواب کامل بهم بدید

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام دوستان
ملاتونین چطور ؟
چون زولپیدم جزو داروهای کنترل شده هست،نباید بدون نسخه فروخته بشه،اما همیشه داروخانه هایی هستند که هر دارویی رو بدون نیاز به نسخه میفروشن
اما ملاتونین نیاز به نسخه نداره،اما داروی گران تری نسبت به زولپیدم هست

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Alen.reyahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان
ملاتونین چطور ؟
شما برید پیش ی پزشک عمومی که روتابلوش اعصاب وروان هم نوشته
یا برید دکتری ک نزدیک داروخانه هستش
ب منشی بگید مثلا مادرم قبلا اومده بود اینجا دکتربراش نسخه نوشت الان نسخه روگم کردم بهم قرص رو نمیدن
بعد یامنشی خودش میره نسخه براتون میاره یا میگه برید پیش دکتر.
ولی دکتر راحت تر خرمیشه بگید نسخه زولپیدرم میخام اونم میده.... ب همین راحتی....مشکلی بود طرخدمتیم

Alen.reyahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
معرفی بفرمایید
ولی اثر خواب آوریش مانند زولپیدم سریع باشه

فقط فک کنم زولپیدم یکم حافظه ی بلند مدت و کم میکنه . اینو توی بعضی چیزها دیدم .
حافظه رو به گوه میکشه
مثلا من ودوستم خونمون بودیم .ساعت2گفت منوبرسون خونمون.اینوبردم رسوندم حالا بماند ک چندبارمالیدم ب ماشین مردم و جدول
صبح ک بیدارشدم هی صداش میکردم بیاد صبحونه بخوره......خخخخخخ

3edighi

Registered User
لایک‌ها
51
حافظه رو به گوه میکشه
مثلا من ودوستم خونمون بودیم .ساعت2گفت منوبرسون خونمون.اینوبردم رسوندم حالا بماند ک چندبارمالیدم ب ماشین مردم و جدول
صبح ک بیدارشدم هی صداش میکردم بیاد صبحونه بخوره......خخخخخخ
خب چقدر حافظه با اشکال مواجه میشه ؟
یعنی مثلا من مصرف کنم یادم میاد که چند ساعت قبل خواب چه اتفاقی افتاده ؟ با چه کسایی صحبت کردم و دیدمشون و اینها ؟ و اینکه اثرش تا چند ساعت بعد از خوردن میمونه و عوارضش ؟
در این مورد یکم توضیحات بیشتر بده لطفا
مرسی عزیز لطف میکنی

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
خب چقدر حافظه با اشکال مواجه میشه ؟
یعنی مثلا من مصرف کنم یادم میاد که چند ساعت قبل خواب چه اتفاقی افتاده ؟ با چه کسایی صحبت کردم و دیدمشون و اینها ؟ و اینکه اثرش تا چند ساعت بعد از خوردن میمونه و عوارضش ؟
در این مورد یکم توضیحات بیشتر بده لطفا
مرسی عزیز لطف میکنی
هنگامی که تحت تاثیر دارو باشید،یعنی از زمان شروع اثر که حدود ۲۰ دقیقه طول میکشه،دچار فراموشی میشید،البته اکثرا این زمان خواب هستید....اما مثلا اگه حین خواب بیدار بشین،اتفاقات اون زمان رو ممکن هست بیاد نیارین

با اینکه طول اثر دارو کوتاه هست،اما ممکنه اثر اون در چند ساعت بعد از بیدار شدن باقی مونده باشه؛اما اختلال حافظه در طولانی مدت نمیده

عارضه اصلی اون وابستگی و احتمال بروز حادثه تحت تاثیر دارو هست

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

darkwarrior

Registered User
لایک‌ها
20
سلام .
اقا یه قرصی به من معرفی کنین ک وقتی خوردم بیهوش بشم !
شب از سر کار میام. خونه هم پر بچه ک وقتی خوابی از سر و صورتت بالا میرن :general107:
یه چیزی معرفی کنین ک حتی وقتی رو شکمت چفتک بالا بزنن بیدار نشم :D
مممنون

Soniaraad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی بده من دقیقا همون توهمشوکه نادره گرفتم خیلی تجربه بدی بودانگارتوی آتیش بودم همه چیوسه چهارتایی میدیدم همه لوازم اتاقم باهام حرف میزدن ومیومدن به سمتم دیگه هیچوقت حاضرنیستم به این قرص حتی نگاه کنم ازمن میشنوید بیخیال این قرص بشید

3edighi

Registered User
لایک‌ها
51
خیلی بده من دقیقا همون توهمشوکه نادره گرفتم خیلی تجربه بدی بودانگارتوی آتیش بودم همه چیوسه چهارتایی میدیدم همه لوازم اتاقم باهام حرف میزدن ومیومدن به سمتم دیگه هیچوقت حاضرنیستم به این قرص حتی نگاه کنم ازمن میشنوید بیخیال این قرص بشید
خخخخ چه فاز باحال و ترسناک و داغونی !!! خخخخ خیلی باحاله ، وسایل اتاق باهات صحبت کنن . لب و دهن داشتن و یا فقط صداشون میومد ؟ :|

59samira

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نیست جواب منو بده چه جوری ترک کنم قبل اینکه بکشه منو

59samira

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خود خالی الپرازولام عادم رو به فاک فکیر می بره... داشتی خودکشی می کردی همه باهم انداختی؟
منم یه شب همینکارو کردم چندتا قرص باهم خوردم تا صبح بجای خواب بیدار بودم و با اجنه های عزیز همنشین بودم مبل وصندلی حرکت میکردن پرده تکون میخورد انگشتامو کج میدیدم فکر میکردم پوست تنم چروک شده تو آیینه نگاه کردم خودم به یه شکل دیگه میدیدم وای وحشتناک بود تا صبح که نفهمیدم چه جوری خوابم برد

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
چند روزه دیگه آزاد نیست
همین که بندازی خوابت میبره:دی
من توصیه میکنم به همه دوستان که کتاب صوتی فلورانس اسکاول شین را از اینترنت دانلود کنند وگوش کنند خیلی معروفه وخیلی کمک میکنه دیگه قرصم نیاز نیست وکتاب های کاترین پاندر ووین دایر هم خوبند بخونید

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من توصیه میکنم همگی کتاب صوتی فلورانس اسکاول شین را گوش کنند خیلی خوبه ومعروفه از اینترنت میتونید دانلود کنید کتابش هم هست وکتاب های کاترین پاندر ووین دایر را دانلود کنید اینا از قرص بخدا موثر تر است من یه سری از جملاتش را میذارم
روزخود راباکلام درست آغازکنید مثلابااین جملات آغاز کنید واین کاررابه یک عادت تبدیل کنید: امروز طرح الهی زندگی ام به وقوع میپیونددزیراامروزروز تکمیل وکمال است.امروز معجزه پس از معجزه خواهد آمدوشگفتی ها لحظه ای بازنمی ایستد.کاترین پاندر

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
کسی که باخداهمراه است شکست ناپذیرمیشود.

قدرت شکست ناپذیرخداهرمانعی راازسرراه برمیداردتا طرح الهی زندگی ام تحقق یابد.مدام این جملات راتکرارکنیدمن فقط آن را میخواهم که خدابرای من میخواهد من فقط آن حق الهی رامیطلبم که خدابرای من اراده کرده است.تاازآرزوهای نادرست دست بکشید.

تنهاحربه ای که شیرهایتان راازپادرمی آورد کلام خودتوست برشیرخودبتازید.نترسید بایستید ونجات خداوند راببینید.توکل به خداکنید.توازن خودراحفظ کنید.فلورانس

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به سوی وضعیتی که از آن میگریزید ومیترسید بروید تا آن شیر به سگ کوچولوی خرمایی تبدیل شود.

وقتی کارخود را به خدا میسپارید ازهر وضعیت به ظاهر مخالفی برکت های عظیم به سویتان سرازیر میشود.

این عادت رادرخودبپرورانید که باجهشی عظیم به سوی ایمان بروید چون نتایجی اعجاب انگیز خواهدداشت.فلورانس

ترس یعنی ایمان وارونه وقتی هراسانید انچه از آن بیم داریدبسوی خود میکشانید.

دانیال درچاه شیران آزاری ندیدچون میدانست خدا ازشیران نیرومندتراست خداهم شیرها روچون بچه گربه بی آزارکرد.

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
تفریح وشادی وخنده ارزان ترین وبهترین داروی دنیا است .هرروزمقداری از این دارو مصرف کنید.این دارونه تنها شماراازداروهای گران قیمت نجاتتان می دهدبلکه سالم تر وخوشحال ترتان می کند.

هرگاه کلام نیکوبرزبان آیدبرایمان نیک بختی وتوانگری به ارمغان می آورد.حال آن که کلام ناشی از خشم به معده وسایر اندام های تن آسیب می رساند.هنگامی که به دیگران نیش زبان می زنیدبه خودتان بیشترازاوآسیب می رسانیددرکلمات انتقادآمیز که با پلیدی درارتباط است کدام خوراک رامیتوان یافت؟به کاربردن واژه هایی که چون ضربه شلاق دردمی آفریندنه سبب رشد می شودونه توانگری.بگذارید گفتارتان سرشاراز کلامی باشدکه ازویتامین های سازنده جان سرشار است.پس هرگاه حرف نیکویی برای گفتن دارید محض خاطرنیکی آن رابرزبان آورید.لاول فیلمور

تنها راهزنی که دار وندارآدمی راازاومی گیرد اندیشه های منفی خود اوست.هیچ کس جزخود آدمی چیزی رابه خود نمی دهدمگربااندیشه مثبت وهیچ کس جزخود انسان چیزی ازآدمی نمی گیرد.

به عشق توکل کنیدکه تنها عشق میتواند شماراازمشکلاتتان بیرون آورد.عشق رافراخوانید تا به حل مشکلاتتان برخیزد اگربه عشق اعتمادکنیدهمه مشکلاتتان حل خواهد شد.چالزفیلمور

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بهترین هدف خوب بودن است وزندگی همه رانجان میدهد سعی کنید هرروزکاری برای خدا انجام دهید تا خداونددرحقتان به بهترین نحوجبران کند

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
این جملات رامدام تکرارکنید.

باقدرت خدازندگی ام میتواند به همان زیبایی وکاملی که میخواهم باشد.خودراشکوهمندوسرشارااز عظمت خداوندببینید. ببینید که موجودی زیبا ومحبوب ودوست داشتنی وکاردان ولایق هستید.دنیارامحلی برای شادمانه زیستن ببینید. این شیوه تفکرساده وشادی انگیزمیتواند موهبت هایتان رازنده وعیان کند وبه شما بازگرداند.

درموردوضعیتی که شمارامی آزاردتکرارکنید من این وضعیت رانیکو وخیر می بینم.ازطریق تعریف وتمجیدقدرت عشق ومحبت رازنده کنید.دیگران وخودتان راتاییدوتحسین کنیداین کار جزئی ازقدرت رستاخیزبخش عشق است

که باقدرت هرچه تمام تردرهمه ذرات عالم مشغول کار است.

کاترین پاندر

دست به کاری بزنید که گام آغازین به سوی زیبایی محسوب می شود.حتی اگر گامی کوچک باشدبااین کار زیبایی وبرکت فزونی می یابد.آن گاه شما میتوانید که زیبایی رازنده کنیدوزندگی وجهانتان راستایش کنید.زیبایی دارای قدرت شفابخش هم هست.لباس های بارنگ های روشن بپوشید. کاترین پاندر

بهجت وسرورمغناطیسی است که همه موهبت های عالم راوامیدارد بسوی شما بشتابند.افسردگی واضطراب هم مغناطیسی است تاهمه مشکلات به سوی شما پروازکنند.برای پیروزی وکامیابی باید در رفعت وخوشی باشید. کاترین پاندر

همه **** های شفادریافتندکه شادمانی موثرترین عامل برای شفاودرمان بیماران است وبراستی میان شادی وتندرستی رابطه ای نزدیک وجود دارد.اگرمیتوانید روزانه چندنوبت به زورهم که شده بخندید وموضوعی برای شادی خودپیداکنید.کاترین پاندر

دوست مهربون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
امت فاکس می گوید: ((اگر به دیگری نفرت بورزید ، با حلقه ای کیهانی به او متصل می شوید و به بند او در می آیید : به اسارت زنجیری راستین ، هر چند ذهنی . به هر چه نفرت بورزید ، با طوقی کیهانی به بند و اسارتش در می آیید . اگر در تمام دنیا تنها یک نفر باشد که به راستی از او خوشتان نیاید ، همانا او کسی است که با حلقه ای محکمتر از فولاد ، خود را به او وصل کرده اید .))
وقتی دیگران آزارتان می دهند یا نومیدتان می کنند معنایش چیست ؟ چون دیگران نیز فرزندان پروردگارند ، نمی توانند موجب شکست ، یأس ، تحقیر ویا شرمندگی ما بشوند . شاید هنگامیکه از سرراهمان می گذشتند لغزیده باشند . اما آنها نیز فرزندان خدا هستند، فرزندانی که موقتأ راه خود را گم کرده اند . به این دلیل سر راه ما قرار گرفتند که به دعای خیر ما نیاز داشتند .
آنها هر کاری بکنند یا نکنند ، وجودشان مانع از پیشرفت و کامیابی ما نمی شود .آنها موهبت ما را از دستمان نمی گیرند ، زیرا قادر به این کار نیستند . حتی اگر چنین به نظر برسد که اندک مدتی آزارمان داده اند ، بنا به مشیت الهی بر سر راهمان قرار گرفته اند.
دلیل این که گاه مردم ما را می آزارند این است که روح آنها توجه الهی و دعای خیر ما را می جوید . اگر برای آنها برکت و آمرزش بطلبیم ، دیگر آزارمان نمی دهند . از زندگیمان بیرون می روند و خیر . صلاحشان را جایی دیگر می یابند . اگر نمی دانید کی یا چی را باید ببخشید ، هرگاه به نظرتان می رسد که برکت یا موهبت شما به سراغتان نمی آید و از شما مضایقه می شود ، از خدا بخواهید که بر شما آشکار کند که چه یا کی را باید ببخشید ؟ شاید از کشف این که قفل یا گره کار کجا بوده است به شگفت آیید !

بالا