• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
نابودی کامل اسپانیا در برابر آلمان

دم آلمانی ها گرم با وجود اینکه یه چند سال صدایی از باشگاه هاشون نبود ولی حالا اومدن برای قهرمانی ایول

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دوستان تو بازی دیشب به نظر میرسید زمانهایی که توپ زیر پای گوتزه میومد عده ای از هوادارهای دورتموند سوت میزدن
و به نوعی اعتراض خودشون رو به رفتن گوتزه به تیم رقیب ابراز میکردن
کسی خبری دقیقی داره از این موضوع؟
که آیا صحت داره یا نه من که خودم خیلی تعجب کردم

supermirrora

Registered User
لایک‌ها
447
دوستان تو بازی دیشب به نظر میرسید زمانهایی که توپ زیر پای گوتزه میومد عده ای از هوادارهای دورتموند سوت میزدن
و به نوعی اعتراض خودشون رو به رفتن گوتزه به تیم رقیب ابراز میکردن
کسی خبری دقیقی داره از این موضوع؟
که آیا صحت داره یا نه من که خودم خیلی تعجب کردم
خبر انتقالش به بایرن رو داشتم، تو عکسهای خبری BBC هم دیدم هوادارا پلاکارد دارن و اسم گوتزه رو با یه سری چیزای دیگه روش نوشتن (آلمانی م صفر:دی)
بعید نیست به نظرم...

• Like
Reactions: al2

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
خبر انتقالش به بایرن رو داشتم، تو عکسهای خبری BBC هم دیدم هوادارا پلاکارد دارن و اسم گوتزه رو با یه سری چیزای دیگه روش نوشتن (آلمانی م صفر:دی)
بعید نیست به نظرم...
اون خبر که آره تائید شده
عکس ها رو هم دیدم ولی تعجب من از این که تو این بازی به این حساسی بخان بازیکن خودشون رو هو کنن خیلی جای سوال و تعجب داره
البته هرچی بازی جلو میرفت به نظر میرسید کم میشه تا اینکه به نظرم کلا قطع شد
کسه دیگه ای نظری نداره؟!
شایدم من باید یه دکتر گوشپزشک برم

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
اون خبر که آره تائید شده
عکس ها رو هم دیدم ولی تعجب من از این که تو این بازی به این حساسی بخان بازیکن خودشون رو هو کنن خیلی جای سوال و تعجب داره
البته هرچی بازی جلو میرفت به نظر میرسید کم میشه تا اینکه به نظرم کلا قطع شد
کسه دیگه ای نظری نداره؟!
شایدم من باید یه دکتر گوشپزشک برم

ديروز چند ساعت قبل از بازي ِ رفت مرحله نيمه نهايي ، ويدئو هايي روي يوتوب پخش شد كه شباهت هاي عجيبي به ويدئو هاي تابستان گذشته داشت...كليپ هايي از به آتش كشيدن لباس ماريو گوتزه...كه به شدت يادآور اتفاقات مشابه براي توز ، ون پرسي ، نصري و چندين مورد ديگر بود...
ديشب شايد به نوعي آخرين بازي ِ مهم ماريو گوتزه (كه توسط هوادارن دورتموند لقب هايي مثل يهودا به او داده شد!) با لباس دورتموند در وستفالن بود كه همين مساله هم باعث شد اتفاقات قبل از بازي و چند پلاكارد و بنر در بازي ِ ديشب خودنمايي كند...
به آتش كشيدن لباس ون پرسي توسط هواداران آرسنال شايد نزديك ترين خاطره به اتفاقات روزهاي گذشته باشد...زماني كه توپچي هاي عصباني از انتقال مهاجم گلزن ـشان به جمع شياطين سرخ ، لباس هاي شماره ي 10 آرسنال را به آتش كشيدند...

99340160132809671099.jpg

اتفاقي كه در سالهاي اخير چندان هم عجيب و بي سابقه نيست...جمع آوري پيراهن هاي توز توسط ماشين هاي جمع آوري زباله ، آتش زدن لباس هاي نصري و رخ دادن اتفاقات مشابه در سالهاي قبل براي تورس پس از انتقال از اتلتيكو به ليورپول و بعدها از ليورپول به چلسي...نمونه هاي مشهور اين اتفاق محسوب ميشوند...اتفاقي كه قطعا ً به همين چند مثال محدود نمي شوند و بي ترديد به نمونه ي دورتموند و گوتزه هم ختم نخواهد شد...بدون شك يكي از جذابيت هاي نقل و انتقالات ، ترانسفر هايي اينچنين خاص ، با حواشي ِ بسيار و جنجالي محسوب ميشود...اتفاقي كه اگر در تابستان پيش رو باز هم تكرار نشود ، سال بعد تكرار خواهد شد...

اما همه ي اتفاقات ِ پيرامون گوتزه به آتش بازي هوادارن ختم نشد...وستفالن كه يك شب رويايي را سپري ميكرد ، حاوي بنر هاي جالبي هم بود... Gotze Raus با مفهوم بيرون كردن ماريو و البته تشكر طعنه آميزي كه با Danke Mario! از بازيكن شماره ي 10 انجام شد...عكس استفاده شده در اين پلاكارد و البته علامت تعجب آخر عبارت چندان مفهوم محبت آميزي را انتقال نمي دهد...

منبع فوتی کلاب​

JasonKidd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
خوب کردن هو کردنش. این بدترین خیانتی بود که میتونست به تیم بکنه گوتزه. اینم تو بایرن به سرنوشت کاگاوا و نوری شاهین مبتلا میشه چون با وحود توماس مولر و تونی کروس، دیگه مثل الان همه بازیها فیکس نمیتونه باشه.

supermirrora

Registered User
لایک‌ها
447
خوب کردن هو کردنش. این بدترین خیانتی بود که میتونست به تیم بکنه گوتزه. اینم تو بایرن به سرنوشت کاگاوا و نوری شاهین مبتلا میشه چون با وحود توماس مولر و تونی کروس، دیگه مثل الان همه بازیها فیکس نمیتونه باشه.
هو کردنش تو این بازی بدترین کار ممکن بود، بازیکن باید روحیه داشته باشه تا بتونه بهترین خودش رو به نمایش بذاره

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
نابودی کامل اسپانیا در برابر آلمان

دم آلمانی ها گرم با وجود اینکه یه چند سال صدایی از باشگاه هاشون نبود ولی حالا اومدن برای قهرمانی ایول

کی میگه فوتبال آلمان چند سال اخیر صدایی ازش نیومده بود
همین سال پیش فینال جمپیونز لیگ رو به خاطر روبن از دست داد

JasonKidd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
هو کردنش تو این بازی بدترین کار ممکن بود، بازیکن باید روحیه داشته باشه تا بتونه بهترین خودش رو به نمایش بذاره
وقتی خود بازیکن اینقدر شعور نداره که حداقل تا آخر فصل صبر کنه برای انتخاب تیم بعدیش، باید انتظار هو شدن رو داشته باشه. من خودم عاشق گوتزه و مخصوصا مارکو رویس هستم ولی این کار گوتزه واقعا تهوع آور بود، میتونست تا آخر فصل صبر کنه بعد بره هر تیمی خواست. متاسفانه تو قرارداد مارکو رویس هم یه بند هستش که هر تیمی که 30 میلیون یورو پیشنهاد بده اگه خود رویس بخواد بره اون تیم، باشگاه دورتموند نمیتونه مخالفت کنه باهاش مثل شرایط گوتزه. من موندم این قرارداد ها رو کی بسته که اینقدر این قیمت بازیکنا رو پایین زدن؟! رویس حداقل 60 میلیون یورو میرزه.

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
وقتی خود بازیکن اینقدر شعور نداره که حداقل تا آخر فصل صبر کنه برای انتخاب تیم بعدیش، باید انتظار هو شدن رو داشته باشه. من خودم عاشق گوتزه و مخصوصا مارکو رویس هستم ولی این کار گوتزه واقعا تهوع آور بود، میتونست تا آخر فصل صبر کنه بعد بره هر تیمی خواست. متاسفانه تو قرارداد مارکو رویس هم یه بند هستش که هر تیمی که 30 میلیون یورو پیشنهاد بده اگه خود رویس بخواد بره اون تیم، باشگاه دورتموند نمیتونه مخالفت کنه باهاش مثل شرایط گوتزه. من موندم این قرارداد ها رو کی بسته که اینقدر این قیمت بازیکنا رو پایین زدن؟! رویس حداقل 60 میلیون یورو میرزه.

The Football Portal for the Premier League and Transfer Rumour Forum - - transfermarkt.co.uk
این سایت برای قیمت بازیکن ها
نهایت قیمت رویس رو 30 میلیون پوند اعلام کرده ، سلیقه ای هم نیست حرفه ای روش کار میشه .

Borussia Dortmund - Football club - transfermarkt.co.uk

messengerium

Registered User
لایک‌ها
109
تبریک به هواداران دورتموند بخاطر در هم کوبیدن رئال منفوررررررر

• Like

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
کی میگه فوتبال آلمان چند سال اخیر صدایی ازش نیومده بود
همین سال پیش فینال جمپیونز لیگ رو به خاطر روبن از دست داد

دقیقا
تازه 2010 هم بایرن تو فینال بود
2011 هم شالکه تو 4 تا بود
البته از 2002 که لورکوزن نایب قهرمان شد تا 2008 تیم های آلمانی عملکرد نسبتا ضعیفی داشتن و هیچ تیم آلمانی به جمع 4 تیم نهایی نرسید
ولی از فصل 2009 به بعد تقریبا خوب بوده و الانم که در آستانه یک فینال تمام آلمانی هستیم.و در رده بندی لیگ ها هم بوندسلیگا جای سری آ رو در جایگاه سوم گرفته و امسال اگر چلسی قهرمان یورولیگ نشه و فینال چمپیونزلیگ تمام آلمانی باشه فکر کنم جای لیگ برتر رو هم می گیره و میشه لیگ دوم دنیا و لیگ برتر انگلیس به رده سوم سقوط می کنه.امتیازاشون به هم نزدیک شده

• Like

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
The Football Portal for the Premier League and Transfer Rumour Forum - - transfermarkt.co.uk
این سایت برای قیمت بازیکن ها
نهایت قیمت رویس رو 30 میلیون پوند اعلام کرده ، سلیقه ای هم نیست حرفه ای روش کار میشه .

Borussia Dortmund - Football club - transfermarkt.co.uk
منم اعتقاد دارم رویس 60تا نمیارزه
در حال حاضر فکر کنم همین 30-40تا باشه قیمتش اما اگه بمونه و پخته تر بشه و تو جام جهانی پیش رو هم بدرخشه قطعا 60تا هم بیشتر میارزه
ولی الان که تیم های مایه دار خصوصا بایرن دارن غارت میکنن دورتموند رو و اینکه تیم خالی از ستاره بشه دیگه موندن خیلی سخت میشه
یه نکته جالبم که دیدم تو این سایت سن بازیکن های دورتموند هست که غیر از چند تا بازیکن با تجربه مثه کهل و وایدن فلر اکثرا سن شون رو 23-24 هست

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
268006hp2.jpg

کلوپ: لواندوفسکی فصل آینده هم در دورتموند می ماند

مدیر برنامه های این مهاجم لهستانی به تازگی اعلام کرد که او در تابستان پیش رو مطمئنا دورتموند را ترک خواهد کرد و به یک باشگاه دیگر خواهد پیوست.

سایت گل- یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، اعلام کرد که روبرت لواندوفسکی فصل آینده هم در وست فالن خواهد ماند.
مدیر برنامه های این مهاجم لهستانی به تازگی اعلام کرد که او در تابستان پیش رو مطمئنا دورتموند را ترک خواهد کرد و به یک باشگاه دیگر خواهد پیوست.
اما کلوپ تاکید کرد که چیزی در مورد جدایی لواندوفسکی نمی داند و ادعای مایک بارسل، مدیر برنامه های این بازیکن، را مورد انتقاد قرار داد.
سرمربی زردها در گفتگو با خبرنگاران گفت:" چیزی که من می دانم این است که او سال آینده هم می ماند. واقعیت این است که ما این فصل خیلی خوب کار کردیم. چرا ما باید به فصل آینده اهمیت بدهیم؟ هیچ کس نمی داند سال آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

270801hp2.jpg

270883hp2.jpg

کلوپ کار دشواری برای نگه داشتن ستاره هایش در تابستان پیش رو دارد؛ مطمئنا گوتزه تنها ستاره ای نیست که در ماه های آینده وست فالن را ترک خواهد کرد
نمی دانم چرا یک مدیر برنامه باید در مورد بازیکنی که قرارداد دارد، باید صحبت کند. من احساس عجیبی در مورد کل این جریان دارم."
کلوپ همچنین اعلام کرد که حضور لوکاژ پیشچک، دیگر ستاره لهستانی زردها، در دیدار برگشت مقابل رئال مادرید در هاله ای از ابهام قرار دارد.
" او مطمئنا دیدار مقابل دوسلدورف را از دست خواهد داد. ضمن اینکه اصلا مشخص نیست بتواند در دیدار برگشت مقابل رئال به میدان برود."

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
275295hp2.jpg

[h=2]گزارش روز: یورگن کلوپ، ستاره جدید اروپا / مرد ژولیده‌ای که پایان‌نامه‌اش درباره راه رفتن بود![/h]

سایت گل – با آن طرز لباس پوشیدنش که شبیه بچه‌درس‌خوان‌هاست و با آن ژست منطقی‌اش از آن افرادی نیست که بخواهید ستاره پاپ بخوانیدش.
اما آهنگی هست که بارون فون بورسیگ ساخته به نام «کلوپو، ستاره پاپ». این آهنگ با بیس کوبنده‌اش و با ترانه‌ای که خواننده فریادشان می‌زند پر است از سروصدای طرفداران جایگاه جنوبی ورزشگاه دورتموند. آهنگ در ستایش بسیار فردی است که موفقیت را به دورتموند بازگرداند.
273371hp2.jpg

130341hp2.jpg

تردیدی نبود که بسیاری پس از پیروزی چهار بر یک دورتموند مقابل رئال مادرید این آهنگ تکنو را شنیدند. این برد برتری بوندس‌لیگا در اروپا را نشان داد. اگر کلوپ قبلا ستاره پاپ نبود حالا دیگر قطعا شده است.
تنها 24 ساعت پس از آن که بایرن مونیخ با پیروزی چهار بر صفر مقابل بارسلونا نشان داد شاید پایان دوران طلایی این باشگاه رسیده باشد، دورتموند، تیم دوم آلمان با فاصله 20 امتیاز نشان داد که بسیار قدرتمندتر از تیم دوم اسپانیا است.
کلوپ با انقلاب تاکتیکی‌اش بروسیا دورتموند را یکی از مخوف‌ترین و جذاب‌ترین تیم‌های اروپا ساخت. اما ما از او چیز زیادی نمی‌دانیم.
جالب آن که تز دانشگاهی او این بود که نشان داد راه رفتن بهترین ورزش برای همه است. مشخص است که او بسیار به حرکت می‌اندیشد. رهیافت تاکتیکی کلوپ به شکل عجیبی سرراست است: 1-3-2-4 با تغییرات ریز، بسته به نقاط ضعف حریف. او با افرادی که به باشگاه آورد توانسته سبکی مبتنی بر شدت بالا و ضرباهنگ سریع بسازد که رئال مادرید را مانند برخی تیم‌های دیگر نابود ساخت.
دورتموند در آن بازی هرگز برای مدتی طولانی بدون توپ نمی‌ماند. آنها مرتبا بازیکنان رئال را تعقیب می‌کردند و دو نفری بر سر بازیکن صاحب توپ می‌ریختند و مجبورش می‌کردند اشتباه کند. ژوزه مورینیو 10 دقیقه از بازی نگذشته بود که مجبور شده بود به کنار خط بیاید و از بازیکنان بخواهد سرعت بازی را کاهش دهند.
184094hp2.jpg

کلوپ از ماینس به دورتموند آمد؛ از تیمی که در لیگ 338 بار برایشان بازی کرد و سپس به عنوان مربی برای اولین به دسته برتر آوردشان. او از دورتموند هم توانسته تیمی پیروز بسازد.
یکی از اولین کارهای او پس از ورود به وست‌فالن سامان‌دهی به خط دفاعی تیم بود که باعث شده بود آنها در سال گذشته در بوندس‌لیگا سیزدهم شوند. روبرت کوواچ و کریستین وورنز، دو بازیکن کهنه‌کار از این تیم جدا شدند. آنها روی هم 69 سال داشتند. نون سوبوتیچ، نوجوان ماینس و متس هوملس، دیگر بازیکن جوان به دورتموند آمدند.
اعتقاد کلوپ به جوانان باعث شد لوکاژ پیشچک، ماریو گوتزه، سون بندر، ایلکای گون‌دوغان و دیگران فرصت آن را بیابند که بدرخشند و قدیمی‌ها را کنار بزنند.
بندر توانسته توپ‌ربای قدرتمندی در مقابل خط دفاعی باشد. منچستریونایتد و دیگر تیم‌ها او را می‌خواهند. گون‌دوغان هم بازیکنی است نسبتا ناشناخته.
گوتزه که تابستان به بایرن می‌رود، و مارکو روییس اغلب کنار هم کار می‌کنند تا به مدافعان کناری تیم‌های مقابل فشار بیاورند. روبرت لواندوفسکی که چهار گل زد و 35 گل در 43 دیدار در این فصل زده هم در حال حاضر جذاب‌ترین هدف برای تیم‌هایی است که دنبال مهاجم هستند.
کلوپ پارسال در گفتگویی گفت: «جاهایی هست که باید در آنها به روش خاصی فوتبال بازی کنید. نمی‌توانید از این راضی باشید که عقب بنشینید و توپ را بی‌هدف به جلو بفرستید. دورتموند یکی از آن جاهاست. ما می‌خواهیم فوتبالی بازی کنیم که مردم به یادشان بماند.»
130512hp2.jpg

او یک بار دیگر هم گفته بود: «بردن یک بازی با نمایشی ضعیف همیشه بهتر از باخت با بازی عالی نیست. چون پیروزی حس کاذب و اشتباهی از موفقیت به انسان می‌دهد.»
کلوپ در دورتموند مرتبا رو به جلو حرکت کرده است. او تیم را از رده نازل سیزدهم در دو فصل بعد به رتبه‌های ششم و پنجم رساند. سپس در سال‌های 2011 و 2012 دو قهرمانی به دست آورد. آنها در دومین فصل قهرمانی به رکورد بی‌سابقه 28 بازی بدون شکست رسید.
کلوپ 45 سال دارد. یعنی تنها کمی بیشتر از سن بازنشستگی بازیکنان. روش او این بوده که همیشه دوست بازیکنانش باشد نه این که چهره پدرانه داشته باشد. او کاریزماتیک است، شوخ‌طبع و البته پیش بازیکنان قرار می‌گیرد. تعجبی ندارد که دورتموند چنین روحیه‌ فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

کلوپ که اهل اشتوتگارت است تمام دوران بازی را در ماینس گذراند؛ تیمی نه‌چندان به‌یادماندنی از راین‌لند. او در ابتدا مهاجم بود و سپس مدافع شد. ماینس همیشه در دسته‌های پایین‌تر فوتبال آلمان روزگار می‌گذراند. اما اوضاع از زمانی عوض شد که کلوپ پس از بازنشستگی در سال 2001 مربی تیم شد. او پس از این که تیم را چند بار به آستانه صعود رساند آنها را در سال 2004 برای اولین بار به بوندس‌لیگا 1 آورد و سه فصل نگاهشان داشت.
ماینس در فصل 07-2006 سقوط کرد و کلوپ پس از آن که نتوانست آنها را در فصل بعد به دسته برتر بازگرداند استعفا داد. اما او در آن زمان بیش از همه به دلیل این معروف بود که کارشناس شبکه ZDF بود و تحلیل‌های حرفه‌ای‌اش از بوندس‌لیگا بسیاری را طرفدارش ساخت.

201358hp2.jpg

جالب آن که او زمانی از ماینس جدا شد که سه باشگاه بزرگ آلمان، یعنی بروسیا، بایرن و هامبورگ به دنبال مربی جدید می‌گشتند.
بایرن یورگن کلینزمن را برگزید که نامی مشهور بود و ستاره‌ای بود در حد باشگاه اف‌سی هالیوود. می‌گویند هامبورگ هم به این دلیل مارتین یول را برگزید که در هنگام مصاحبه برخلاف کلوپ کت و شلوار به تن داشت! کلوپ گفت: «اگر مدیر بانک بودم با این تیپی که می‌زنم کسی به من اعتماد نمی‌کرد. اما من که مدیر بانک نیستم و در فوتبال کار می‌کنم.»
پس تنها دورتموند ماند. تیمی که پس از فتح لیگ قهرمانان در سال 1997 دورانی کابوس‌وار گذرانده بود. آنها بسیار خرج کرده بودند تا در سطح بالا بمانند و در آستانه ورشکستگی بودند.
وقتی کلوپ اولین حقوقش را از باشگاه گرفت فکر کرد مسئول پرداخت اشتباه کرده چون مبلغی که گرفته بود کمتر از دستمزدش در ماینس بود! اما آن دوران دیگر گذشته. کسی چه کار دارد کلوپ ژولیده و آشفته است. او روزگار خوب را به باشگاهی مشهور برگردانده.
159240hp2.jpg

از او پرسیدند آیا تغییر قدرتی در فوتبال اروپا صورت گرفته و او پاسخ داد: «به نظرم بهشت فوتبال در عمل بوندس‌لیگای آلمان است. ما رقابتی‌ترین و جذاب‌ترین لیگ اروپا را داریم.» چه کسی توان مخالفت با او را دارد؟

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
275568hp2.jpg

سایت گل – بروسیا دورتموند با برد در خانه فورتونا دوسلدورف خود را برای بازی برگشت مقابل رئال مادرید آماده کرد. البته بسیاری از بازیکنان دورتموند در این مسابقه افرادی بودند که کمتر به آنها بازی می‌رسد.
نوری شاهین ستاره دیدار بود. او در دقیقه 20 از فاصله 25 متری با شوتی تماشایی توپ را وارد دروازه حریف کرد. شاهین در دقیقه 70 گل دوم را هم ساخت و توپ را به یاکوب بلاشچیکوفسکی تازه‌وارد سپرد تا او با خونسردی گل بزند.
البته کوبا در این صحنه در لحظه گرفتن توپ در موقعیت آفساید قرار داشت. دقایقی بعد توپ در محوطه جریمه به دست متس هوملس برخورد کرد اما داور برای دوسلدورف پنالتی نگرفت.
در نهایت آدام بودزک در دقیقه 88 با ضربه سر یک گل به دورتموند زد. در لحظات پایانی هم میچل لانگراک، دروازه‌بان دورتموند ضربه سر مارتین لاتکا را به زیبایی دفع کرد.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
هواداران اتلتيکو که دل خوشي از مورينيو ندارند در بازي شب گذشته در ويسنته کالدرون پلاکارد معناداري را خطاب به آقاي خاص و رئال نشان دادند.

nf00032035-1.jpg

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
244807hp2.jpg

هاوارد وب، داور دیدار برگشت رئال مادرید- دورتموند

سایت گل- اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، هاوارد وب، داور انگلیسی را به عنوان داور دیدار برگشت تیم های رئال مادرید و بوروسیا دورتموند در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ معرفی کرد.
در دیدار رفت دو تیم که چهارشنبه گذشته برگزار شد، دورتموندی ها با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیدند و اکنون شاگردان مورینیو برای رسیدن به فینال به 3 گل نیاز دارند.
هاوارد وب در دوران حرفه ای اش، قضاوت دیدار مهمی مانند فینال جام جهانی 2010 و همچنین فینال چمپیونزلیگ 2010 بین اینتر و بایرن مونیخ را در کارنامه دارد.
در فینال جام جهانی 2010، سه بازیکن رئال، ژابی آلونسو، ایکر کاسیاس و سرخیو راموس حضور داشتند که با پیروزی 1-0 اسپانیا به پایان رسید. در پایان آن دیدار بسیاری وب را به خاطر اخراج نکردن نایجل دی یونگ به خاطر خطای خطرناکش روی ژابی آلونسو مورد انتقاد قرار داده بودند.
103539hp2.jpg

179836hp2.jpg

او همچنین به خاطر اخراج کردن دو بازیکن چلسی در دیدار فینال جام اتحادیه سال 2007، با ژوزه مورینیو درگیری لفظی پیدا کرده بود. آنها پیش از آن هم به خاطر پذیرفته نشدن گل سالومون کالو در دیدار مقابل بلکبرن در سپتامبر همان سال، با هم دچار مشکل شده بودند. بعد از آن اتفاق، مورینیو از هاوارد خواسته بود که با او تماس بگیرد و عذرخواهی کند:" من چیزی را که باید به او گفتم؛ به او گفتم که منتظر تماس او برای عذرخواهی هستم."
دیدار سه شنبه شب رئال- دورتموند، پنجمین قصاوت وب در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ است. او در 4 دیدار قبلی 15 کارت زرد و یک کارت قرمز نشان داده بود

بالا