• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
رئال آماده باش دوباره اومدیم:D

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
ترکوندیم در حد مرگ:D

گريتر فورت
1 - 6
بروسيادورتموند
گوتزه ' 12
گوندگان ' 15
گوندوگان ' 33
گوتزه ' 44
لواندوفسکی ' 80 و ' 81
تک گل گريتر فورت رو هم ادگار پریپ دقیقه 71 بثمر رسوند

saman_mettaller

Registered User
لایک‌ها
70
من خیلی برام سوال بود که این بنر طرفداران دورتموند زیرش چی نوشته که پیدا کردم و گفتم بذارم شما هم بدونین !
On the trail of the lost cup
به دنبال جام گم شده !
که خوب جام قهرمانان اروپاست :D
article-2306522-1933B72E000005DC-187_634x420.jpg

که خوب حتی بحث شده که قشنگترین بنر تا الان میتونه باشه !! به نظر من هم که خیلیی باحالهه !!!!:lol:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دوستان اگه واسه شون مقدوره نام دورتموند رو به 20000345 پیامک کنن
ممنون

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دورتموند آخرین بازی قبل از مصاف سرنوشت ساز با رئال رو امروز مقابل تیم ماینتس در سیگنال ایدونا پارک برگزار کرد که در نهایت 2-0 با گلهای رئوس دقیقه1 و لواندوفسکی دقیقه87 پیروز شد
به امید پیروزی مقابل رئال

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
236569hp2.jpg

هوملس: نباید در خانه مقابل رئال گل بخوریم

متس هوملس، مدافع بوروسیا دورتموند، تاکید کرد که بسیار مهم است که تیمش در دیدار فردا شب مقابل رئال مادرید که در وست فالن برگزار می شود، دروازه اش را بسته نگه دارد.

دو تیم در مرحله گروهی هم با هم روبرو شدند که در دیدار رفت در خانه دورتموند، شاگردان کلوپ توانستند 2-1 به پیروزی برسند . هوملس معتقد است که در این مرحله نمی توانند اجازه بدهند که دروازه شان باز شود.
او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه دورتموند گفت:" نتیجه خوبی خواهد بود اگر بتوانیم بدون اینکه گلی دریافت کنیم، به پیروزی برسیم. زیرا در این صورت، با هر گلی که در مادرید بزنیم، می توانیم شانس بیشتری برای صعود داشته باشیم.
222440hp2.jpg

221903hp2.jpg

ما نیاز به گرفتن یک نتیجه خوب داریم تا در دیدار برگشت از همان ابتدای بازی تحت فشار قرار نگیریم.
می دانیم که چقدر دشوار است که در مجموع این دو دیدار به پیروزی برسیم اما از سوی دیگر، می دانیم که هر اتفاقی برای تیم ما ممکن است. می دانیم که برای داشتن یک شانس قابل توجه، نیاز به پیروزی داریم."
هوملس همچنین تاکید کرد که دورتموند نباید تنها روی مهار کریس رونالدو تمرکز کند.
" رئال تنها کریس رونالدو نیست. آنها در هر پستی بازیکنان بزرگی دارند. این به عملکرد ما هم بستگی دارد. ما باید تیمی حمله و دفاع کنیم. اگر همه بازیکنان تیم در کنار هم باشند، شکست دادن آن بسیار مشکل می شود."
GOAL.COM

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
گوتزه هم اومد به بایرن
از اینکه به بایرن اومد خوشحالم و از اینکه از دورتموند رفت ناراحت
سانتانا هم که رفت شالکه
لواندفسکی هم که میره
هوملزم که احتمالا به بارسلون خواهد رفت
پس دیگه کی می مونه واسه دورتموند؟
می ترسم فصل بعد دوباره تبدیل به یه تیم معمولی بشه :|

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
گوتزه هم اومد به بایرن
از اینکه به بایرن اومد خوشحالم و از اینکه از دورتموند رفت ناراحت
سانتانا هم که رفت شالکه
لواندفسکی هم که میره
هوملزم که احتمالا به بارسلون خواهد رفت
پس دیگه کی می مونه واسه دورتموند؟
می ترسم فصل بعد دوباره تبدیل به یه تیم معمولی بشه :|
عجب اوضاعیه یعنی واقعا دارن به تاراج میبرن ستارگان دورتموند رو
امیدوارم یه تدبیری بیاندیشن و جلوگیری کنن از رفتنشون واقعا حیفه و آدم رو متاثر میکنه شنیدن این خبرها:cigar::cigar:
امیدوارم خبر گوتزه تکذیب بشه واقعا هنوز زوده واسش ترک سیگنال پارک
هوملز هم اگه بره بارسا یحتمل به سرنوشت بازیکنانی مثه آفلای - الکس سانگ و..... دچار میشه

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
274528hp2.jpg

کلوپ: آنهایی که ناراحت جدایی گوتزه هستند،به ورزشگاه نیایند؛ گوتزه گفت که پپ او را خواسته

سایت گل- یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند در کنفرانس خبری تیمش قبل از مصاف با رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد و از مسائل مختلفی صحبت نمود. متن صحبت های او به گزارش آ.اس را دراینجا مطالعه کنید:

*زمانی متوجه خبر رسمی جدایی گوتزه شدید؟
اگر چند ساعت قبل از آغاز بازی متوجه می شدم، خیلی بدتر بود. لحظات بهتری هم برای اعلام این خبر بود. همه ما می دانیم که چرا این خبر امروز (روز سه شنبه)اعلام شده. من فکر می کردم که این خبر ساعت 10 شب دوشنبه اعلام می شود ولی در روز 5شنبه و بعد از بازی با مالاگا،این را به من گفته بودند. من یک روز برای آماده کردن تیم برای بازی با مالاگا زمان داشتم و در همان لحظات بود که این خبر را به من گفتند. همه ما واقعا ناامید شده ایم ولی دلیل این ناامیدی این است که گوتزه بازیکنی استثنایی است و نقش تاثیرگذاری در تیم ما داشت. برای کسانی که ناامید شده اند، باید بگویم که ما سال گذشته رویس را با پرداخت 17 میلیون یورو خریده ایم .فوتبال و بازار نقل و انتقالات همین است.
*تیم شما بعد از اطلاع از این خبر چه واکنشی داشت؟فقط لطفا نگوئید که :"ماحرفه ای هستیم"
از نظر شما واقعا متشکرم. کمی عجیب است که توقع حرفی را دارید که نمی دانم می توان گفت یا نه. به من می گویند که در بخش ورزشی کار کنم ولی حس می کنم که شما در بخش حیوانات کار کرده اید. این شرایط خاص و ویژه ای است. این کنفرانس خبری قبل از جلسه تمرینی برگزار شده. من هنوز این فرصت را نداشته ام که با تمام بازیکنانم صحبت کنم. می توان به سادگی دریافت که چرا این خبر حالا و در روز قبل از بازی ما با رئال منتشر شده است. اگر هدف این است که ما تمرکزمان را از دست بدهیم، به این هدف نخواهند رسید. الان بیش از هرزمان دیگری تلاش می کنیم تا این تمرکز را حفظ کنیم.
*فکر می کنید که این را برای ضعیف کردن شما گفته اند؟
فکر نمی کنم که.... رقابت تا این حد سرسختانه نشده است.بعید می دانم که آنها بخواهند یک تخم مرغ به این باکیفیتی در لانه ما بگذارند،آن هم قبل از یک چنین بازی ای.. افراد کمی مانده اند که بتوانند این کار را انجام دهند (این بخش از صحبت هایاو کنایه به هوینس به خاطر مشکلات مالی اش بوده)
*خودتان با گوتزه صحبت کرده اید؟
بله .ما فرصت حرف زدن داشتیم. به نظرم الان زمان مناسبی نیست که اینقدر راجع به این موضوع صحبت شود. ما بازی خیلی مهمی را پیش رو داریم و برای رسیدن به اینجا خیلی مبارزه کرده ایم. اصلابرای باشگاه و تیمی که اینقدر مبارزه کرده، عادلانه نیست که دراین شرایط چنین حرف هایی زده شود. او به من گفت که بله، او بازیکنی است که گواردیولا او را می خواسته . پپ درخواست خرید او را ارائه کرده و من هم به او می توانم بگویم که ما هم می توانیم تیکی تاکا بازی کنیم ولی او می خواهد از این فرصت بهره ببرد و ما نمی توانیم هیچ حسرتی بخوریم. او می داند که بوروسیا دورتموند کارهای زیادی برای او انجام داده و تنها چیزی که من از هواداران می خواهم این است که با تمام توان از تیم حمایت کنند. آنهایی که به خاطر این تصمیم ناراحت شده اند هم ناراحتی ، درد و حسرتشان را به کناری بکذارند. آنهایی که نمی توانند این حسرت را کنار بگذارند، لطفا بلیطشان را به یک هوادار دیگر بدهند. بوروسیا دورتموند تیم ویژه ای است و الان زمانی است که باید این را نشان داد.
*فکر می کنید که رئال از این لحظات درد واندوه استفاده خواهد کرد؟
قبلا دراین باره حرف زدم.برایم اهمیت زیادی ندارد که رئال چه کار می تواند بکند. ما هوادارانمان را در کنارمان داریم. هیچ مشکلی نخواهیم داشت. پیش از این هم شرایط مشابهی داشته ایم که در آنها هم هواداران از ما حمایت کردند
*شرایط لواندوفسکی به چه ترتیب است
او برای بازی به اوج آمادگی خواهد رسید
*برای آنکه به رئال اجازه ضد حمله ندهید،در سبک بزای تیمتان تغییراتی را ایجاد می کنید؟
باید بازی را دید تا بدانم که چه کارهایی خواهم کرد. در حقیقت رئال تنها به یک ترتیب بازی نمی کند و راههایی مختلفی را پیش می گیرد .مقابل منچستریونایتد کاملا مشخص بود که رئال مالکیت 68 % برتوپ و میدان دارد. فقط درانتظار ضد حملات نباید بود. آنها در مالکیت توپ هم حرفهای زیادی برای گفتن دارند ولی نمی گویم که چطور می توانم رئال را از کار بیندازم

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
به امید پیروزی دورتموند غول زرد اروپا در بازی امشب

• Like
Reactions: al2

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
خب بریم به امید پیروزی تو این ورزشگاه خاطره انگیز

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
امیدوارم هر نتیجه ای که بدست میاد دورتموند سزاوارانه بازی کنه
بایرن با خرید گوتزه و اعلامش تو این زمان بزرگترین ضربه رو به تیم زده

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk HD

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

مسلما بازی سخت تری نسبت به بازی قبلی دورتموند و رئال خواهد بود.

رئال با اگاهی بیشتری به میدون میاد و دیگه حریف رو دست کم نمیگیره.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
به امید پیروزی دورتموند غول زرد اروپا در بازی امشب

به امید برد دورتمند
مرسی روحیه:specool:
انشاالله میبریم فقط من هنگام بازی متاسفانه نت ندارم بیام سایت
انشاالله فردا که اومدم برده باشیم و تاپیک پر از پیام های تبریک باشه:thumbsup:

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
فوق العاده و بدون هیچ نقطه تاریک در این تیم . بی شک برنابئو هم همین شرایط هست . مبارک دورتموندی هاش باشه

• Like
Reactions: rms

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
حسابی تبریک میگم دوستان درسته یونایتد تنها تیم محبوبم هست(یکی از سه عامل اصلی زندگیم!) ولی من دورتمند و اورتون رو هم دوست دارم و جزو تیمای مورد علاقم هستن

تبریک

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
تبریک به دورتموندیا
واقعا عالی بازی کردین

• Like
Reactions: al2
بالا