• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران بروسيا دورتموند

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
بازیکنای دورتموند به هماهنگی کامل رسیدن و به راحتی حرکات همدیگه رو میخونن

البته بعید میدونم فصل آینده تیمای دیگه بذارن دورتموند به همین شکلی که هست بمونه !

• Like
Reactions: al2

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
تبریک میگم واقعا غوغا کردید

k6cfdq5qip6r8dkrw32l.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
چه بلایی سر ما اومد ..خوابشم نمیدیدم ! پس چرا تو لیگ اینقدر عقب افتاده دورتموند ... اینی که گلا رو زد .... خدای چاچوب بود .... دوس داشتم رئال ببره ولی با این بازی که دورتموند انجام داد جای حرفی نمونده ............. خیلی عجیب نیست اگه بگیم کار یکسره شد ....................

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
تبریک میگم به هواداران تیمهای المانی که اینگونه تحقیر کردن غولهای اسپانیا و جهان را ..............

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
خیلی وقت بود از بازیه اینطوری لذت نبرده بودم
دورتموند عالی

JasonKidd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دورتموند عالی بود. من خودم بعد از اون اشتباه مهلک هوملز فکر نمیکردم دورتموند بتونه برگرده ولی نیمه دوم فوق العاده بود تیم. یورگن کلوپ بهترین مربی جهانه بدون شک. فقط خدا کنه این بایرن مونیخ عقده ای، نیاد مثل خرید گوتزه، لواندوفسکی و رویس رو هم بدزده از تیم. واقعا حیفه این تیم رو از بین ببرن تیمای دیگه با خرید بازیکناش. من که عاشق مارکو رویس شدم، فوق العادست رویس.
به امید قهرمانی دورتموند !

m-o-h-s-e-n

Registered User
لایک‌ها
1,723
دوستان تبریک

من بازی رو ندیدم . چند چند برد؟

supermirrora

Registered User
لایک‌ها
447
  • Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
274961hp2.jpg

گزارش تصویری: دورتموند- رئال؛ شب روبرت

شاگردان کلوپ با یک نمایش خیره کننده موفق شدند رئالی ها را در هم بکویند
سایت گل- دورتموند حماسه آلمانی ها را کامل کرد. بعد از پیروزی 4-0 بایرن مونیخ مقابل بارسا، اسپانیایی ها امیدوار بودند که رئال مقابل دورتموند نتیجه آبرومندانه تری کسب کند تا فینال این فصل چمپیونزلیگ بدون نماینده ای لالیگا نباشد اما شاگردان مورینیو مانند مردان ویلانووا مقابل ژرمن ها زانو زدند تا برای دومین سال پیاپی، رویای ال کلاسیکو در فینال چمپیونزلیگ، در آستانه رنگ باختن باشد.

274929hp2.jpg

هواداران دورتموند فرصت نداشتند تا مانند دیدار مقابل مالاگا یک "موزائیک" زیبا بسازند اما مثل همیشه پرشور و حرارت تیم محبوب شان را تشویق کردند

274919hp2.jpg

غریبه ای در میان جمع؛ خبر انتقال گوتزه به بایرن، او را به چهره ای منفور در میان هواداران دورتموند تبدیل کرد

274926hp2.jpg

گوتزه بیرون! مطمئنا اگر پای یک دیدار تاریخی در میان نبود، هواداران دورتموند رفتار تندتری با گوتزه داشتند

274913hp2.jpg

آغاز آتش بازی ستاره لهستانی در دقیقه 8؛ تا پایان بازی گوینده ورزشگاه سه بار دیگر نام کوچک او را خواند تا هواداران دورتموند فریاد بزنند: لواندووووووووووووووووووووفسکی

274933hp2.jpg

گل اول از زاویه پشت دروازه؛ دیه گو لوپس چاره ای جز تسلیم نداشت

274921hp2.jpg

سرخیو راموس مثل بقیه مدافعان رئال شب خوبی را سپری نکرد؛ احتمالا او ترجیح می داد در چنین شبی بازوبند کاپیتانی روی بازوی کاسیاس بسته شود

274928hp2.jpg

تک گل رئال روی اشتباه هوملس؛ به نظر می رسید این گل رئالی ها را احیا خواهد کرد اما این اتفاق هرگز رخ نداد

274927hp2.jpg

رونالدو مثل دیدار مرحله گروهی وست فالن را ساکت کرد اما تنها برای چند دقیقه

274957hp2.jpg

گل دوم روی فرصت طلبی لواندوفسکی؛ او از تله آفساید فرار کرد و گل دوم را در دقیقه 50 زد

274955hp2.jpg

گل سوم با یک دریبل کشویی دیدنی؛ شوت خیره کننده او فرصتی برای عکس العمل دیه گو لوپس باقی نگذاشت

274958hp2.jpg

شلیک به قلب رئال؛ این گل کار تیم مورینیو را ساخت

274959hp2.jpg

مطمئنا لواندوفسکی این شب را هرگز فراموش نخواهد کرد؛ کمتر بازیکنی توانسته در چمپیونزلیگ، در یک دیدار چهار گل به رئال بزند

274960hp2.jpg

کلوپ باید هم این طور خوشحال باشد؛ او نشان داد که شاید زیاد حرف بزند اما حرف "زیادی" نمی زند

274945hp2.jpg

مورینیو و تیمش کار سختی در دیدار برگشت در پیش دارند؛ آیا رویای دسیما همچنان دست نیافتنی است؟

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
اگه داور به داد رئال نمی رسید مطمنا بیشتر از این گل می خورد تو صحنه ای که دورتموند گل خورد هم این طرف یه پنالتی واسه دورتموند گرفته نشد همون توپ 30 ثانیه بعد رفت تو گل دورتموند

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
خب سلام به همه من اومدم:D
قبل از هر چیز همون جمله ای رو که دیشب تو دلم فریاد زدم رو میگم
خدایااااااااااااااااااااا شکرت
دیشب عجیب خوشحالمون کردی
مرسی خدا جون!

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
وای خدا گل سوم لواندوفسکی چی بود!!؟
دریبل کشویی و شوتی غیر قابل مهار
الان داشتم میدیدمش تو کسری از ثانیه چیکار کرد اوه اوه اوه.........
برید ببینید از زاویه های مختلف و لذت ببرید
:D
خدا بود خدا

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
باتشکر از crystal2 جون عزیز
و عذر خواهی از عزیز دلم
تا اطلاع ثانوی آواتار شد لواندوفسکیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ>

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
تبریک میگم برد مقتدرانه دورتموند رو
به امید فینال بایرن - دورتموند که الان زیاد دور از دسترس نیست

• Like

JasonKidd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
مثل اینکه لواندوفسکی هم رفتنیه، احتمالا هم میره بایرن، خاک بر سر بایرن که اینجوری میخواد جلوی رقباشو بگیره. به نظر من دورتموند هم الان باید پیشنهاد بده برای ماریو گومز و تونی کروس چون صد در صد این دو تا ناراضین از خرید گوتزه و لواندوفسکی.

بالا