برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام داداش بيشتر كيفيت واسم مهمه اما مي خوام چيني و مونتاژ ايران نباشه
شما هر دو مورد مصرف رو بگو
در ضمن از يه مدل سوني خوشم اومده بود مدلش R500C هست ولي مثل اينكه اينجا نياوردن!
البته منظورم از اینکه برای بازی میخواهید این بود که برای بازی با این بودجه نمیتونید انتخاب درستی داشته باشید
اما این 2 مدل رو من پیشنهاد میکنم از سایتهای بانه ای میتونید تهیه کنید که روش گارانتی هم ارائه میکنن
ال جی سری LH600T با صفحه 43 اینچ بدون گارانتی قیمتش میشه 1500
و

ال جی سری LF570T با صفحه 43 اینچ بدون گارانتی قیمتش میشه 1330
هر دو فول اچ دی هستن
که در سایتهای مختلف با گارانتی های متفاوت و کرایه حمل های متفاوت عرضه میکنن برای اینکه تبلیغ سایت نشه اسمش رو ننوشتم اما خودتون "خرید از بانه " رو سرچ کنید کلی سایت پیدا میکنید
و همچنین اگر بتونید تا 2 تومن هزینه کنید

ال ای دی 4K ال جی سری UF690 با صفحه 43 اینچ قیمت بدون گارانتی 1800

که انتخاب خیلی بهتری هست

البته باید کرایه و گارانتی رو هم به این مبالغ اضافه کنید

Behrouz50Amir

Registered User
لایک‌ها
31
البته منظورم از اینکه برای بازی میخواهید این بود که برای بازی با این بودجه نمیتونید انتخاب درستی داشته باشید
اما این 2 مدل رو من پیشنهاد میکنم از سایتهای بانه ای میتونید تهیه کنید که روش گارانتی هم ارائه میکنن
ال جی سری LH600T با صفحه 43 اینچ بدون گارانتی قیمتش میشه 1500
و

ال جی سری LF570T با صفحه 43 اینچ بدون گارانتی قیمتش میشه 1330
هر دو فول اچ دی هستن
که در سایتهای مختلف با گارانتی های متفاوت و کرایه حمل های متفاوت عرضه میکنن برای اینکه تبلیغ سایت نشه اسمش رو ننوشتم اما خودتون "خرید از بانه " رو سرچ کنید کلی سایت پیدا میکنید
و همچنین اگر بتونید تا 2 تومن هزینه کنید

ال ای دی 4K ال جی سری UF690 با صفحه 43 اینچ قیمت بدون گارانتی 1800

که انتخاب خیلی بهتری هست

البته باید کرایه و گارانتی رو هم به این مبالغ اضافه کنید
سايز كوچكتر چي كه پيشرفته هم باشه ؟ چرا همه ال جي پيشنهاد ميدن ؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سايز كوچكتر چي كه پيشرفته هم باشه ؟ چرا همه ال جي پيشنهاد ميدن ؟
از 43 کوچیکتر دیگه بدرد نمیخوره تازه همین هم کوچیکه
ال جی کیفیتش و امکانات جانبیش بهتر از بقیه است البته با در نظر گرفتن قیمت
پیشرفته منظورت چیه دقیقا؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ببینید خود سایتهای فروشنده معمولا میگن ساخت کجا هست و معمولا کره هست البته ممکنه هر جایی تولید بشه که اصلا مهم نیست حتی تو ایران هم تولید بشه وقتی اسم ال جی روش هست کیفیتش مورد تایید ال جی هست
من باتوجه به بودجه تون این مدلها رو گفتم تو ایرانی ها هم ایکس ویژن کیفیت خوب و خدمات خیلی خوبی داره
بیاد داشته باشید خرید از بانه ریسک داره و باید این ریسک رو بپذیرید

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام خسته نباشید
دوستان بنده یک رسیور ای کلاس مدل9696pro اچ دی خریداری کردم ولی شبکه های اچ دی بالا نمیاره شبک هایی مثل روبیکس و جم های
اچ دی وشبکه نسیم وکلا شبکه های اچ دی بالا نمیاره ولی شبکه های sd بالا میاره به نظر شما دوستان ابگرید کنم مشکل حل میشه یا باید رسیور فول اچ دی بخرم تا این شبکه ها بگیره....

باتشکر...

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام خسته نباشید
دوستان بنده یک رسیور ای کلاس مدل9696pro اچ دی خریداری کردم ولی شبکه های اچ دی بالا نمیاره شبک هایی مثل روبیکس و جم های
اچ دی وشبکه نسیم وکلا شبکه های اچ دی بالا نمیاره ولی شبکه های sd بالا میاره به نظر شما دوستان ابگرید کنم مشکل حل میشه یا باید رسیور فول اچ دی بخرم تا این شبکه ها بگیره....

باتشکر...
با سلام
دوست عزیز بحث در مورد لوازم ماهواره فکر کنم خلاف مقررات سایت باشه

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان یه led سامسونگ دارم 40 اینچ کنسولمو بهش وصل میکنم برای بازی تازگیها وقتی تصویر جا بجا میشه سایه میندازه سایه دنباله داره که انگار به تصویر وصل بعد که تصویر حرکت نمیکنه سایه از بین میره نمیدونم منظورمو درست گفتم یا نه.کسی میدونه مشکل از چیه؟

morteza1221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان بنده قصد خرید یه تلویزیون 55 دارم با این مشخصات :
خمیده ، تصویر 4k و قابلیت سه بعدی
حالا هرچی هزینه کمتر باشه بهتر ;)
البته هزینه ای که تو نظرمه 5-6 تومنه !! اما چون دیگه شاید تا سالها نتونم خرید کنم میخوام چیز خوبی باشه و اگه بیشتر هم شد اشکال نداره.
خیلی مدل تو اینترنت دیدم و کاملا گیج شدم و چون نمیتونم برم بیرون و از نزدیک ببینم مجبورم ندیده خرید کنم و اگه با تجربیاتتون راهنماییم کنید ممنون میشم
حدود قیمت هم بگین لطفا

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
دوستان یه led سامسونگ دارم 40 اینچ کنسولمو بهش وصل میکنم برای بازی تازگیها وقتی تصویر جا بجا میشه سایه میندازه سایه دنباله داره که انگار به تصویر وصل بعد که تصویر حرکت نمیکنه سایه از بین میره نمیدونم منظورمو درست گفتم یا نه.کسی میدونه مشکل از چیه؟
پنل تلویزیونت ایراد پیدا کرده. احتمال خیلی زیاد دیگه بصرفه نیست پنل تعمیر کنی و باید به فکر تلویزیون جدید باشی:)
چندسال تلویزیون خریدی ؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
پنل تلویزیونت ایراد پیدا کرده. احتمال خیلی زیاد دیگه بصرفه نیست پنل تعمیر کنی و باید به فکر تلویزیون جدید باشی:)
چندسال تلویزیون خریدی ؟
به چند ماه نمیکشه من یجا خوندم سامسونگها همینطورین موشن بلور دارن درسته؟

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
به چند ماه نمیکشه من یجا خوندم سامسونگها همینطورین موشن بلور دارن درسته؟
اگه سایه تصویر قبلی بجا میمونه و دیر از بین میره مشکل از پنل هست . ولی اگه تصویر درحال حرکت سریع سایه میندازه و از بین میره مشکل موشن بلور هست .
نه سامسونگها همه اینطوری نیستن;)

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
اگه سایه تصویر قبلی بجا میمونه و دیر از بین میره مشکل از پنل هست . ولی اگه تصویر درحال حرکت سریع سایه میندازه و از بین میره مشکل موشن بلور هست .
نه سامسونگها همه اینطوری نیستن;)
همون موشن بلور هست چون سریع از بین میره حالا این ایراد یا نه؟

morteza1221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
البته هزینه ای که تو نظرمه 5-6 تومنه !! اما چون دیگه شاید تا سالها نتونم خرید کنم میخوام چیز خوبی باشه و اگه بیشتر هم شد اشکال نداره.
خیلی مدل تو اینترنت دیدم و کاملا گیج شدم و چون نمیتونم برم بیرون و از نزدیک ببینم مجبورم ندیده خرید کنم و اگه با تجربیاتتون راهنماییم کنید ممنون میشم
حدود قیمت هم بگین لطفا
کسی راهنمایی نمیکنه ؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
حدود قیمت هم بگین لطفا
باسلام
دوست عزیز کاربریتون رو هم میفرمایید برای بازی هم میخواهید یا نه؟
و اینکه با گارانتی رسمی باشه یا از تی وی های بانه هم مشکلی ندارید؟
و اینکه حتما خمیده باشه؟

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام
حدود قیمت هم بگین لطفا
سلام سامسونگ ks8000 الان بهترین گزینه است که بعد از OLED ها بهترینه و قیمت 55 اش حدود 7.5 هست، ظاهرا هر سال دم عید موقع جنشنواره حدود 1 تومن تخفیف میخوره...

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان کسی اطلاع داره که سامسونگ ks8000 که اخیرا وارد بازار شده و فعلا سایز های 55 به بالاش موجوده، سایز 49 اش کی وارد بازار ایران میشه؟ سری ks7000 سایز 49اش هست پس قاعدتا واسه سری 8000 هم این سایز باید بیاد...

بالا