• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
من از https://www.popads.net استفاده میکنم برای سایت خارجیم ریتش 3.5 دلار برای هر 1000 ای پی هست اما برای ایرانی اونقدر کم بود که برش داشتم ولی اگه ای پی های خارجی زیادی داری بزارش

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
من از https://www.popads.net استفاده میکنم برای سایت خارجیم ریتش 3.5 دلار برای هر 1000 ای پی هست اما برای ایرانی اونقدر کم بود که برش داشتم ولی اگه ای پی های خارجی زیادی داری بزارش
4 روزه دارم از این استفاده میکنم روز اول 2.5 دلار داد روز دوم شد 2 دلار سوم 1.1 دلار الانم تا این ساعت 250 سنت :general208:
propellerads

پاپ اپ ایرانی استفاده کنی خیلی با صرفه تره خیلی...

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
پرداختی هم داشتید به چه حسابی واریزی داره و مینیم چقدر هست . ریت ثابت هست یا نه خیلی بالا و پایین میشه
دوستان یک کمکی هم به بکنین من سایت خارجی با 30k ای پی داریم و روزاه 30 تا 60 دلار میاد این طبیعی هست یا باید بیشتر بیاد اگه بیشتر میشه بگید چه سیستم های با هم جواب میده با تشکر

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اون سایت معتبره ولی من تازه کدش رو گذاشتم هنوز پرداختی نگرفتم .اره سایت های پاپ اپ ایرانی بهترن ولی نه برای سالیت های خارجی.پاپ اپ ها ایرانی برای سایت های ایرانی بهترن و پاپ اپ های خارجی برای سایت های با ای پی خارجی البته این تجربه خودم بود.
با 30 هزار بازدید کننده روزانه 30 تا 60 دلار درامد داری؟خوب اگه بازدید کننده هات از امریکا و اروپا باشن باید ده برابر این در بیاری اما شایدم از هند و اینجور کشورا باشن که ارزش ای پی اون کور ها فوقش مثل ایرانه در مورد سوالتون که گفتین ریتش ثابته یا نه خوب نه ثابت نیست ولی اینکه ریتش متغییر هست به خاطر اینه که هر لحظه ای پی هایی که میان رو سایت تغییر میکنن مثلا چند تا از امریکا میان بعدش یهو چند تا از ژاپن میان خود حتما ریتش هم باید تغییر بده دیگه برای هر کشور یه ریت داره

electronic1387

Registered User
لایک‌ها
538
اکانت cpmfun با 65 دلار موجودی واگذار میشه کسی خواست اعلام کنه ...ممنون

mostafa 87

Registered User
لایک‌ها
4
Duggi Ads با شمارش مناسب به لیست اضافه شد

سلام

این سایتی که در وبلاگتو معرفی کردید چقدر معتبر ؟
http://earn-money.blog.ir/1393/08/22/how-to-earn-with-propellerads
چقدر پرداخت میکنه به ازای هر کلیک و اینکه من اگر لینک مستقیمش هر کجایی قرار بدم مثل فرومها - فیس بوک و............. مشکلی نداره ؟

با تشکر

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام

این سایتی که در وبلاگتو معرفی کردید چقدر معتبر ؟
http://earn-money.blog.ir/1393/08/22/how-to-earn-with-propellerads
چقدر پرداخت میکنه به ازای هر کلیک و اینکه من اگر لینک مستقیمش هر کجایی قرار بدم مثل فرومها - فیس بوک و............. مشکلی نداره ؟

با تشکر
علیک سلام
به ازای کلیک مبلغ ثابتی نداره ولی برای ایران جالب نیست نه مشکلی نیست لینک مستقیم رو میتونید هر جایی که دلتون میخواد استفاده کنید.
@mostafa 87

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
popcash ریته من الان واسه ایران 0.5 دلاره

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
0.5 دلار؟واسه پاپ اپ؟خوب بازم که نسبت به سایت های پاپ اپ ایرانی کمتر میوفته البته اگه شمارشش بیشتر نباشه.نمیدونم چرا انقدر رتبش تو ایران خوب شده حتما بیشتر از اینا باید باشه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
راستی ریت پاپ کش واسه ژاپن و اندونزی و امریکاو اینا چنده؟

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
blank.gif
United States
$2.8814
blank.gif
Indonesia
$2.1191

من از سایت های ایرانی استفاده نکردم
سایت ایرانی با لینک مستقیم هست؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
الان ریت پاپ کش رو سایت خارجی برای من 1.2 هست و ثابت مونده روی خداتا ای پی میدم 5دلار هم نمیده بیخیالش شدم دیگه من

omid2iran

Registered User
لایک‌ها
195
خدایی سیستم های ایرانی درآمد بهتری نسبت به این خارجی ها دارن و واریزی هاش هم که کمتر از 12 ساعت هست . البته همش رو نمیگما من مدت زیادی میشه از پاپ آپ ادز استقاده میکنم تا حاالا هیچ مشکلی نداشتن . واریزی هاش هم که کمتر از 12 ساعت هست

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
بچه ها آخرین بار از adhexa کی پرداختی داشتین؟؟
2 هفتس واسه من pending مونده

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
خوب روزی این خدا تا ای پی که میفرستین واسش چند تا ای پی هست؟اینکه ای پی هات از چه کشوری باشن خیلی خیلی مهمتر از اینه که چند تا ای پی داشته باشی.
به نظر من هم پاپ اپ های ایرانی واسه سایت های ایرانی بهترن چون خارجیا ای پی ایران رو اصلا حساب نمیکنن که.ولی اگه سایت خارجی داشته باشین یه مقایسه کنین میفهمین از پاپ اپ های خارجی استفاده کنین چند برابر میوفتین خوب چند لحظه کد اون سایت که معرفی کردم رو گذاشتم 100 بازدید کننده که اومد روی سایتم که از اندونزی و امریکا و وژاپن بودن بهم 0.1 دلار داد که میشه 300 تومن اما همون 100 تا بازدید کننده وقتی میان روی سایت وقتی از پاپ اپ ادز استفاده میکنم تقریبا 20 تا پاپ اپ باز میکنه که میشه تقریبا 50 تومن
میگم حالا چرا ریت پاپ کش واسه اندونزی انقدر بالاست مگه ای پی اندونزی انقدر با ارزشه؟من فکر میکردم فرق زیادی با ایران نداره

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
راستی
soltan_1991
این ریت ها رو کجا نوشته بود؟من هر چقدر دنبال ریت این سایت های پاپ اپ و سی پی ام میگردم پیدا نمیکنم الان مال این پاپ کش رو کجا نوشته؟

بالا