• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ليگ قهرمانان اروپا 2009/2010

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
البته فلسفه ي داوري هم نبايد ناديده گرفته بشه!!!هر چند اين فصل رفته تو مختون اما فصلاي قبل رو ما خوب به ياد داريم چه اتفاقاتي مي افتاد

با این حرف ها خودتون را کوچیک می کنید و نه فرگوسن رو .

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با این حرف ها خودتون را کوچیک می کنید و نه فرگوسن رو .
فرگوسن رو به عنوان يه مربي بزرگ قبول دارم اما يك سري حقايق رو نميشه انكار كرد.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
منچستر دیشب نشون داد که تیم بزرگیه . من می دیدم که تمام میانه ی میدان مال منچستر بود و این یعنی نبوغ یک تصمیم گیرنده به نام فرگوسن . نگاه کنید می بینید که از نظر مهره از چلسی و رئال خیلی کوچیکتره اما سطح بازی چیز دیگه ای میگه . رونی واقعا عالی بود . یه تموم کننده ی قهاره . خیلی امیدوار به قهرمانی منچستر نیستم اما منچستر صد در صد در مرحله ی بعد حضور داره . امکان برد ه این میلان در اولدترافورد 0 هست یا چیزی پایین تر از 0

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
دیشب بازی آرسنال - پورتو را دیدم. بازی فوق العاده زیبایی بود. نیمه اول مال آرسنال بود. گل اولی که آرسنال خورد واقعا فاجعه بود. اینجاست که میلانی ها باید به خاطر داشتن دیدا خدا را شکر کنن !
نیمه دوم کمی بازی متعادل تر شد ولی دوباره روی اشتباه کمپل و فابیانسکی خطا شد و اونها هم سریع استفاده کردن و گل دوم را زدن.
آرسنال با اینکه باخت ولی موقعیت خوبی برای صعود داره.

به هر حال خوشحالم که بازی بایرن - فیورنتینا را با گزارش اون مردک و البته اون فیلمبرداری بد( دوربین خیلی پایین بود ) ندیدم !

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
نیمه دوم کمی بازی متعادل تر شد ولی دوباره روی اشتباه کمپل و فابیانسکی خطا شد و اونها هم سریع استفاده کردن و گل دوم را زدن.
این که اون صحنه خطا شده یا نه باید یه تیم تحقیقاتی بذارن ببینیم خطا بود یانه.من که می گم نه.یه تیم تحقیقاتی هم باید گذاشت تا دید که چه طور بدون سوت تو اون موقعیت داور اجازه بازی میده؟!مطمئنا اگر بازی تو لندن بود هیچ کدوم از این اتفاقات نمی افتاد.
چهار بازی سخت و سنگین ÷شت سر هم تیم رو خیلی خسته کرده بود.تو نیمه دوم کاملا مشهود بود.ونگر هم قبل بازی ابراز نگرانی کرده بود در این مورد.
ولی در مجموع صعود می کنیم.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
همگان دیدند که حضور پلاتینی در الینس ارنا بی مورد نبود.
دیدیم که چطور به ناحق بازیکن فیورنتینا رو اخراج کردن.کلوزه اخراج نشد و گل افساید بایرن رو قبول کردن.
باعث تاسفه...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
همگان دیدند که حضور پلاتینی در الینس ارنا بی مورد نبود.
دیدیم که چطور به ناحق بازیکن فیورنتینا رو اخراج کردن.کلوزه اخراج نشد و گل افساید بایرن رو قبول کردن.
باعث تاسفه...

اخراج بازیکن فیورنتینا که درست بود ولی گل بایرن آفساید بود. کلوزه را هم ندیدم.

تو بازی آرسنال هم واقعا نمیدونم کار داور درست بود یا نه. گرچه من تصور می کردم که گل را قبول نکنه.

یه نکته دیگه در مورد بازی پورتو-آرسنال کتک خوردن زیاد فابرگاس بود ! خیلی روش خطا کردن. یه جا هم نزدیک بود درگیر بشن.
نکته جالب دیگه اینه که داور بازی پورتو-آرسنال همون داور بازی فرانسه و ایرلند بود که گل هند هانری را قبول کرد.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
نکته جالب دیگه اینه که داور بازی پورتو-آرسنال همون داور بازی فرانسه و ایرلند بود که گل هند هانری را قبول کرد.
ای تو روحش...اینو نمی دونستم.
کلا از قضاوتش راضی نبودم.

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
با پوزش یک سری چیزهایی دیگه هم بود نمیدونم چرا کسی اشاره نمی کنه.اگرحقیقتی هست باید کامل گفته بشه و نه گزینشی.متاسفم که اینارو مجبورم بنویسم.اما وقتی دوستان میان و از موضع قدرت نظر میدن منم پاسخ میدم

1-اون توپی که در نیمهء اول گل شد اما داور پنالتی گرفت در حالت صد در صد تک با تک با دورازه بان بود و گرفتن پنالتی یعنی اخراج اون بازیکن که حتی داور اخطار هم نداد.یا باید گل رو می پذیرفت یا اگر پنالتی گرفت باید اخراج میکرد بی برو برگرد
2-مجازات بازیکنی هم که در حرکت آهسته هم مشخص شد عمدی زده تو چونهء روبن هم اخراجه و ممکنه حتی یوفا بیشتر هم محرومش کنه.
3- حرکت کلوزه(در مقایسه با تکلهای دوپا یا از پشت بازیکنهای فیورنتینا)جریمه اش همون کارت زرد بود.وگرنه باید 4تا هم از فیورنتینا اخراح میشدن
4-اومدن پلاتینی و نشتن کنار رقیب دوران بازیگریش و همینطور یکی از رقباش در انتخابات ریاست یوفا یک حالت فرمالیته هست.پلاتینی پس از دوبار باخت به آلمانغربی در دو جام جهانی پی در پی(82و86) هرگز نمیتونه طرفدار آلمانها باشه.
5-آفساید نگرفتن اون گل به سبب تحت تاثیر قرار گرفتن کمک داور در جو ورزشگاه بود و ربطی به حضور پلاتینی نداشت
6- بازی بایرن-فیورنتینا هم به اندازهء آرسنال-پورتو زیبا وحتی پرهیجان تر بود.تلاش برای زیر سوال بردن این بازی و پخشش نتیجه ای نداره

پ.ن:تلاش برای ربط دادن نتیجهء این دو بازی و یا اشتاباهات داوریش به هم بیهوده هست.خواهش دارم به هم ربطش ندین

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
@SMAM

مثل اینکه خیلی عصبانی هستی !

در مورد داوری من فقط اونهایی را که دیدم گفتم و ربط هم ندادم.
در مورد بند 6 ، من نگفتم که بازی بایرن-فیورنتینا کسل کننده بود. فقط خیابانی + تصویر دزدی + فیلمبرداری بد نتیجه خوبی نداره !

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
عصبانیتم از روی تعصب نیست.برای یکجانبه نگری هست.اتفاقا" تنها بند 6 پاسخ به شما بود.بقیه در حالت کلی بود بیشتر و پاسخ به دوست دیگه مون.اما میگم خیابانی + تصویر دزدی + فیلمبرداری بد ربطی به خود بازی نداره.من کلا" وقتی حواسم به تیم مورد علاقه ام هست دیگه بقیه چیزها (مثل همین خیابانی + تصویر دزدی + فیلمبرداری بد)رو نمیبینم در واقع برام تنها خود تیم و بازیش مهمه. بقیه رو از ذهنم دور میکنم.چون که عادت کردم نه بار نخست هست و نه پایانی که اینطوری میشه و هیچ کدوم هم دست من و شما نیست.بگذریم....

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
عصبانیتم از روی تعصب نیست.برای یکجانبه نگری هست.اتفاقا" تنها بند 6 پاسخ به شما بود.بقیه در حالت کلی بود بیشتر و پاسخ به دوست دیگه مون.اما میگم خیابانی + تصویر دزدی + فیلمبرداری بد ربطی به خود بازی نداره.من کلا" وقتی حواسم به تیم مورد علاقه ام هست دیگه بقیه چیزها (مثل همین خیابانی + تصویر دزدی + فیلمبرداری بد)رو نمیبینم در واقع برام تنها خود تیم و بازیش مهمه. بقیه رو از ذهنم دور میکنم.چون که عادت کردم نه بار نخست هست و نه پایانی که اینطوری میشه و هیچ کدوم هم دست من و شما نیست.بگذریم....

من هم که نگفتم ربط داره ! فقط با توجه به این 3 مورد ترجیح دادم اون بازی را ببینم. وگرنه زیر سوال نبردم بازی بایرن رو.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با پوزش یک سری چیزهایی دیگه هم بود نمیدونم چرا کسی اشاره نمی کنه.اگرحقیقتی هست باید کامل گفته بشه و نه گزینشی.متاسفم که اینارو مجبورم بنویسم.اما وقتی دوستان میان و از موضع قدرت نظر میدن منم پاسخ میدم

1-اون توپی که در نیمهء اول گل شد اما داور پنالتی گرفت در حالت صد در صد تک با تک با دورازه بان بود و گرفتن پنالتی یعنی اخراج اون بازیکن که حتی داور اخطار هم نداد.یا باید گل رو می پذیرفت یا اگر پنالتی گرفت باید اخراج میکرد بی برو برگرد
2-مجازات بازیکنی هم که در حرکت آهسته هم مشخص شد عمدی زده تو چونهء روبن هم اخراجه و ممکنه حتی یوفا بیشتر هم محرومش کنه.
3- حرکت کلوزه(در مقایسه با تکلهای دوپا یا از پشت بازیکنهای فیورنتینا)جریمه اش همون کارت زرد بود.وگرنه باید 4تا هم از فیورنتینا اخراح میشدن
4-اومدن پلاتینی و نشتن کنار رقیب دوران بازیگریش و همینطور یکی از رقباش در انتخابات ریاست یوفا یک حالت فرمالیته هست.پلاتینی پس از دوبار باخت به آلمانغربی در دو جام جهانی پی در پی(82و86) هرگز نمیتونه طرفدار آلمانها باشه.
5-آفساید نگرفتن اون گل به سبب تحت تاثیر قرار گرفتن کمک داور در جو ورزشگاه بود و ربطی به حضور پلاتینی نداشت
6- بازی بایرن-فیورنتینا هم به اندازهء آرسنال-پورتو زیبا وحتی پرهیجان تر بود.تلاش برای زیر سوال بردن این بازی و پخشش نتیجه ای نداره

پ.ن:تلاش برای ربط دادن نتیجهء این دو بازی و یا اشتاباهات داوریش به هم بیهوده هست.خواهش دارم به هم ربطش ندین
در مورد حرف اول كاملا حق با شماست و اين ضعف داوري رو نشون ميده كه به نظر داره همه گير ميشه.
حرف دوم:به عمد رفت تا بازيكن رو بزنه اما در زدن آرنج به صورت حريف كمي ناكام بود.تصميم سخت گيرانه بود و اگر در فلورانس بود هرگز اخراج نمي كرد.
حرف سوم:كدوم تكل دو پا از پست؟!؟!؟!چيزي يادم نمياد.در مورد كلوزه بايد اشاره كنم كه از روبه رو و بدون توجه به توپ و با كف پا(اون ميخ ها رو تصور كنيد)به پايين زانوي حريف ضربه زد.چيزي جز اخراج نمي تونه او را تنبيه كنه و البته فيفا بايد با اين مسائل سفت و سختتر برخورد كنه.
حرف چهارم:وقت پاي پول در ميان باشه همه چيز به كناره ميره!
حرف پنجم:افسايد كاملا مشهود بود و كمك داور كاملا به صحنه مشرف بود.جو ورزشگاه يه دروغ بزرگه
حرف ششم:با توجه به اينكه بايرن طرفدار كم نداره و بازيهاش در بوندسليگا پخش نميشه پس بايد اينجا جبران بشه.رو اين قضيه نبايد بحث بشه.
//
تو دور بعد آيا دوباره قرعه كشي مي كنن يا اينكه معلومه برنده كدوم بازيها با هم بازي دارن؟
@SMAM
آقا ما هنوز منتظريما :دي مرگ من يه ذره بجنب مردم از خماري:دي دو ماه هم گذشت.

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
بدون هيچ تعصبي نسبت به باير و فيورنتينا از داور نروژي همين بس كه فينال بارسلون و چلسي رو به اون شكل در حضور پلاتيني قضاوت كرد.پلاتيني هم علاقهمنديش به بارسا رسما اعلام كرده بود

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
در مورد حرف اول كاملا حق با شماست و اين ضعف داوري رو نشون ميده كه به نظر داره همه گير ميشه.
حرف دوم:به عمد رفت تا بازيكن رو بزنه اما در زدن آرنج به صورت حريف كمي ناكام بود.تصميم سخت گيرانه بود و اگر در فلورانس بود هرگز اخراج نمي كرد.
حرف سوم:كدوم تكل دو پا از پست؟!؟!؟!چيزي يادم نمياد.در مورد كلوزه بايد اشاره كنم كه از روبه رو و بدون توجه به توپ و با كف پا(اون ميخ ها رو تصور كنيد)به پايين زانوي حريف ضربه زد.چيزي جز اخراج نمي تونه او را تنبيه كنه و البته فيفا بايد با اين مسائل سفت و سختتر برخورد كنه.
حرف چهارم:وقت پاي پول در ميان باشه همه چيز به كناره ميره!
حرف پنجم:افسايد كاملا مشهود بود و كمك داور كاملا به صحنه مشرف بود.جو ورزشگاه يه دروغ بزرگه
حرف ششم:با توجه به اينكه بايرن طرفدار كم نداره و بازيهاش در بوندسليگا پخش نميشه پس بايد اينجا جبران بشه.رو اين قضيه نبايد بحث بشه.
//
تو دور بعد آيا دوباره قرعه كشي مي كنن يا اينكه معلومه برنده كدوم بازيها با هم بازي دارن؟
@SMAM
آقا ما هنوز منتظريما :دي مرگ من يه ذره بجنب مردم از خماري:دي دو ماه هم گذشت.
خب شکر خدا یک بار هم که شده حق با من بود.چون میدونم هرچی هم بحث کنیم به نتیجه نمیرسه پس کلا" بیخیال
اما قضاوت همین داور در بازی چلسی-بارسا و همینطور داور پورتو-آرسنال در بازی فرانسه-ایرلند درس عبرتی برای یوفا نشد که ازشون در بازیهای حساس استفاده نکنه و نتیجه همین میشه.اگر فلورانسی ها به گل آفساید و اخراج بازیکنشون اعتراض دارن من به عنوان طرفدار بایرن هم نسبت به اون صحنهء پنالتی نیمهء نخست و کل داوردی بازی اعتراض دارم.چون روال بازی رو از حالت عادی خارج کرد و این بیشتر به زیان بایرن و کلا" تیم میزبان در این شرایط هست تا تیم مهمان.یک چیزی هم دربارهء گل دوم پورتو بگم برای اینکه ثابت کنم بی دلیل و مدرک از خودم حرف در نمیارم و قانون داوری رو میگم.گل دوم پورتو هم به اندازهء گل آفساید بایرن ایراد داشت.اما نه به سبب اینکه داور تشخیص پاس رو به عقب داده و نه اینکه باریکن پورتو بدون سوت داور آغاز کرده.بلکه برای اینکه
1-اگر داور تنها به محل خطا اشاره کنه بازیکن حریف میتونه بدون سوت داور و بلافاصله بازی رو آغاز کنه.اما وقتی داور میره و در محل خطا قرار میگیره این یعنی توپ باید کاشته بشه و در ضمن داور باید سوت رو نشون ده که با اجازهء اون بازی آغاز بشه.کار اول رو داور درست انجام داداما دومی رو نه که باعث شد بازیکن پورتو بازی رو آغاز کنه(مثل قضیه پنالتی نیمه اول بایرن که یا باید گل رو قبول میکرد یا اگر پنالتی گرفته باید اخراج میکرد.اینجا هم یا باید فقط اشاره میکرد به محل خطا و یا اگر رفته اونجا وایستاده باید سوت رو نشون میداد)
2-حالا گیریم داور یادش رفته سوت رو نشون بده(که نباید یادش بره)اما در ضربه غیر مستقیم به هیچ وجه نباید بین بازیکنهای حریف و توپ قرار بگیره.باید جایگری در منطقه ای باشه که مزاحم حرکت توپ و بازیکنهای اطرافش نباشه
اینجا داور درست بین باریکن آرسنال و پورتو و توپ قرار داشت.یعنی در واقع یک جوری در وسط مثلث قرار داشت و مزاحم جریان بازی بود.در نتیجه بازیکن آرسنال نمیتونست نه بازیکن حریف رو مهار کنه و نه توپ رو بگیره.اما چون داور عضو خنثی در زمین مسابقه هست بازیکن آرسنال نمیتونست کاری انجام بده.جایگیری داور روی ضربات ایستگاهی باید خارج از محوطه جریان بازی باشه

دور بعد قرعه کشی هست.این شک که قرعه کشی از پیش انجام شده بخاطر جدول اشتباهی هست که سایت گل
انداخته(مگر اینکه اونا یک چیزی میدونن که بقیه نمیدونن)اما قرعه کشی دور بعد و پس از اون نیمه نهایی همش یکجا انجام میشه

@ amir ahmadi
تازه امروز از دست کنکور کارشناسی ارشد خلاص شدم.مشکل اینجاست که بیشترش روی نوارهای ویدیویی بتاماکس قدیمی هستش و باید دستگاهش رو پیدا کنم.چون اگر قرار باشه از جایی شروع کنم اونا هستش که زودتر پیش از نابودیشون کپچر کنم.امیدوارم بتونم پیش از نوروز یک چندتایی ردیف کنم.شایدم با مدیرها هماهنگ کنیم براشون یک فروشگاه تو همین بخش بزنیم که جای دوری نره

پ.ن: اینقدر از این پستها نزتین که مجبور بشم پاسخ بدم:Dنفس دارم یکساعت بکوب فوتبال بازی کنم.اما نفس ندارم هی تایپ کنم میفتم میمیرم خونم میفته گردن باعث و بانیش:f34r:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
آرسنال رسما پورتو رو له کرد! خیلی دوست داشتم آرسنال بیاد بالا و احتمال هم میدادم که بتونه پورتو رو شکست بده ولی با این نتیجه اصلا فکرشم نمیکردم. تازه آرسنال نصف تیمش رو نداشت .. فابرگاس ، گالاس ، فن پرسی(
heart.gif
) و چند نفر دیگه ... از بالا اومدن آرسنال خیلی خوشحال شدم.

امشب هم احتمالا منچستر میره بالا. البته از صمیم قلب امیدوارم این اتفاق نیفته و میلان بره بالا!
icon10.gif
رئال هم به امید خدا لیون رو میبره( که البته خیلی خوش بین نیستم!
170fs738031.gif
)

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
از قیافه از خود باخته و بی تجرک مربی پورتو بعد از گل اول معلوم بود وا میدن و شکست سنگینی در انتظار تیمشه.
دم بایرن مونیخ هم گرم در حالی که دو گل عقب بود در خانه حریف ندافعی ایتالیایی دو گل رو چبران کرد و به مرحله بعد صعود کرد.گل دوم فیورنتینا هم آفساید بود.

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
آرسنال رسما پورتو رو له کرد! خیلی دوست داشتم آرسنال بیاد بالا و احتمال هم میدادم که بتونه پورتو رو شکست بده ولی با این نتیجه اصلا فکرشم نمیکردم. تازه آرسنال نصف تیمش رو نداشت .. فابرگاس ، گالاس ، فن پرسی(
heart.gif
) و چند نفر دیگه ... از بالا اومدن آرسنال خیلی خوشحال شدم.

امشب هم احتمالا منچستر میره بالا. البته از صمیم قلب امیدوارم این اتفاق نیفته و میلان بره بالا!
icon10.gif
رئال هم به امید خدا لیون رو میبره( که البته خیلی خوش بین نیستم!
170fs738031.gif
)

ارسنال تيم خوبيه بازي زيبا و رووني هم داره ولي بازيهاي بزرگ كم مياره.به نظرم ونگر بزرگترين مربي 10 ساله اخير تو دنياست
ولي به حقش نرسيده

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
دم بایرن مونیخ هم گرم در حالی که دو گل عقب بود در خانه حریف ندافعی ایتالیایی دو گل رو چبران کرد و به مرحله بعد صعود کرد.گل دوم فیورنتینا هم آفساید بود.
بدون شرح.

حریف ندافعی ایتالیایی
دقیقا کدوم تیم؛ تیمی که دیشب 3 تا گل زد یا تیمی که بعد از رئال، بهترین آمار گل زده مرحله ی گروهی رو داشت؟
icon3.gif

شما ها باید برید تو کیهان کار کنید...

بالا