• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ليگ قهرمانان اروپا 2009/2010

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
چقدر انگلیسی ها بازی های سخت بهشون خورد!
ایتالیایی ها هم که دیگه نگو ....
بالا برید پایین بیاید منچستر جام رو امسال میبره.

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
چقدر انگلیسی ها بازی های سخت بهشون خورد!
ایتالیایی ها هم که دیگه نگو ....
بالا برید پایین بیاید منچستر جام رو امسال میبره.

دمت گرم !! به قوله خودمون :
We Are UNITED

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب !

Italy vs England

انتقام پارسال رو خواهیم گرفت :دی

فیونتینا هم انتقام یووه رو میگیره !

- این بارسا مثل پارسال دقیقا داره با پدیده ای مواجه میشه به نام خرشانسی ! :D

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
ما که طرفدار متعصب چلسی هستیم و بایرن...البته از بارسلون هم هی همچین:D

امیدوارم چلسی یه بر فینال باشه......

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
ای ول خوردیم به اشتوتگارد
هلو بپر تو گلو :blink:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
با اینکه منچستر همیشه تیم یک دستی بوده اما به وضوع مشخص هست که قدرت پارسال را نداره و از طرفی الان روز های خوب میلان هست . پس فکر می کنم گرفتن یک نتیجه مساوی بهترین و موثر ترین نتیجه برای میلان خواهد بود.

ولی من فکر می کنم الان منچستر تو روزهای خوبش هست و میلان نیست.

ضمنا اگه میلان تو روزهای خوبش هست چطور مساوی بهتر از برده اون هم تو خونه خودش ؟

-------

منچستر قطعا برای برد میره. چون الان بهترین موقعیت هست که کار رو تموم کنه.من یو چند روزیه که بازی نداشته ولی قبل از بازی برگشت باید چند تا بازی سخت انجام بده.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سه تیم انگلیسی با توجه به قرعه سخت میان بالا.

و حدس میزنم لیون رئال رو اوت کنه!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
و حدس میزنم لیون رئال رو اوت کنه!
رئال كه گند زده با اين تيم مثلا كهكشانيش.هيچ شانسي براي قهرماني نداره.
ولی من فکر می کنم الان منچستر تو روزهای خوبش هست و میلان نیست.
سخت در اشتباهي.اين ميلان يك تيم پدر سوخته ايه.اتيش زير خاكستر كه ميگن همينه.خودش رو ميزنه به عليلي بعد كه طعمه نزديك ميشه هار ميشه.خلاصه شانس ميلان بيشتره

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
رونالدو:منچستر کار سختی مقابل میلان دارد

کریستیانو رونالدو در آستانه دیدار حساس منچستریونایتد مقابل میلان، به هم تیمی های سابقش هشدار داده که روسونری را دست کم نگیرند. این دو تیم سه شنبه شب در رقابتهای دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.
در این میان، تیمهای اسپانیایی و انگلیسی از شانس بیشتری برای صعود برخوردارند ولی رونالدو معتقد است که تیمهای ایتالیایی نیز ممکن است مزاحمتهایی را برای سایر تیمها به وجود بیاورند.
رونالدو در گفتگو با گاتزتادلوسپورت در این باره گفت:« فینال شهر مادرید، فینالی رویایی است ولی باید مواظب تیمهای ایتالیایی باشید. منچستر یونایتد نسبت به میلان برتری هایی را دارد ولی این برتری تنها برروی کاغذ می باشد.در زمین مسابقه پیروزی مقابل میلان کار واقعا سختی است.»
این ستاره پرتغالی ادامه داد:« حتی در مورد مصاف اینتر – چلسی، شانس دو تیم 50، 50 می باشد.»
رونالدو که عنوان گران قیمت ترین بازیکن دنیا را یدک می کشد، تابستان سال گذشته از منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست و اکنون در تمجید از کاکا، هم تیمی برزیلی اش در رختکن برنابئو،گفت:« اکنون که مشکلات فیزیکی او برطرف شده و کاکا احساس بهتری می کند،ما کیفیتهای بیشتری از فوتبال او خواهیم دید.»

======================================

ونگر: پورتو حریف آسانی نیست

آرسن ونگر باور دارد بر خلاف نظر همگان ، قرعه آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا بسیار دشوار است.

پایگاه خبری GunnersTrust : توپچی ها بعد از پیروزی مقابل لیورپول در لیگ برتر ، اکنون در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف پورتو بروند. آرسن ونگر باور دارد انها یه هیچ وجه حریف خود را دست کم نخواهند گرفت و از تمام تجربه خود برای نتیجه گیری مقابل آنها استفاده خواهند کرد.

" حداقل خواسته ما این است که شکست نخوریم و یا با تساوی انجا را ترک کنیم. میخواهیم دروازه خود را بسته نگه داریم اما ما تیمی هستیم که به هیچ وجه نمیخواهیم در زمین محو باشیم ، بلکه میخواهیم بازی خود را ارئه دهیم. در هر صورت میخواهیم مطمئن شویم که در حالت دفاعی اوضاع خوب خواهد بود.

بعضی اوقات از بیرون شما محبوب به نظر می آیید اما این موضوع اصلا مهم نیست. پورتو همیشه در لیگ قهرمانان حضور داشته است و میدانیم که بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت. بنابراین از عملکرد آنها متعجب نشده ام."

با غیبت احتمالی آرشاوین ، به نظر میرسد توپچی ها بتوانند ادواردو را با خود به پرتقال ببرند. ادو بعد از بازگشت از مصدومیت وحشتناک خود ، بسیار پر نوسان کار کرده و مصدومیت های مداوم مانع رسیدن او به شرایط ایده آل شده. آرسن ونگر از این موضوع نگران نیست و باور دارد باید به او فرصت داد.

" ادواردو در تمرینات نشانه هایی از آمادگی در خود بروز داد اما وقتی همانند او مصدوم میشوید زمان زیادی نیاز دارد تا کاملا آماده شوید. اما او هر روز قوی و قویتر میشود.

جای نگرانی نیست که او گل نمیزند ، من این را به او گفته ام ، یکبار شروع می کنید به دادن پاس گل و این دقیقا همانند گل زدن است. برای من ، هیچ تفاوتی بین این 2 کار نیست. قبلا نیز این موضوع را به رابین فانپرسی گفته ام. فراموش نکنید که در ابتدای فصل رابین چندین پاس گل داد اما نتوانست گلی بزند.

گلها به سمت شما خواهند امد. تیم همان چیزی را به شما باز خواهد گرداند که شما به تیم داده اید و بنابراین جواب این سوال تنها با صبر و شکیبایی مشخص میشود. "

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
ما که رفتیم مرحله بعد . دی: ببینیم بقیه چیکار می کنن .

امشب آرسنال بازی سختی را داره. با این همه مصدوم باید با پورتوی آماده بازی بکنه. اون هم تو خونه حریف.
با اینکه امشب بازی بایرن را نشون میدن من ترجیح میدم بازی آرسنال را ببینم.(اگه به تر/کست دسترسی دارید star turkey بازی را نشون میده.)

راستی سه مورد را نمیتونم اشاره نکنم. یکی اینکه تی وی بازی ها رو هنوز داره میدزده. خیلی افتضاح بود.
دوم که خیلی افتضاح تر بود فیلمبرداری فوق العاده ضعیف بازی دیشب بود. حرکت دوربین که خیلی کند بود و جا میموند. یا مثلا گاهی اوقات توپ در منتها الیه سمت راست بالای تصویر تی وی بود !
سوم اینکه جاودانی باز هم ضایع شد !!!

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
كافيه منچستر روني رو نداشته باشه اون وقت بايد تيمشو ديد همون طور كه بارسلون دو تا دفاع نداشت بازيش در حد مونشن گلادباخ بود.رئال هميشه مصدوم داشته كه بي تاثير نيست

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان

كافيه منچستر روني رو نداشته باشه اون وقت بايد تيمشو ديد همون طور كه بارسلون دو تا دفاع نداشت بازيش در حد مونشن گلادباخ بود.رئال هميشه مصدوم داشته كه بي تاثير نيست

کاملا با این صحبت شما مخالفم . مگه الان بازیکنایی مثل رافائل ، ایوانز ، نانی یا حتی والنسیا بازیکنهای خیلی سطح بالایی هستند؟ مگه بعد از رفتن رونالدو نمی گفتن کار یونایتد تمومه ؟ حالا همه نظر دیگه ای پیدا کردن ولی هستند کسایی مثل شما که فکر میکنن منچستر به افراد وابسته هست . اینطور نیست . فلسفه یونایتد چیز دیگه ایه دوست من . شاد باشی

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
سلام خدمت دوستان

کاملا با این صحبت شما مخالفم . مگه الان بازیکنایی مثل رافائل ، ایوانز ، نانی یا حتی والنسیا بازیکنهای خیلی سطح بالایی هستند؟ مگه بعد از رفتن رونالدو نمی گفتن کار یونایتد تمومه ؟ حالا همه نظر دیگه ای پیدا کردن ولی هستند کسایی مثل شما که فکر میکنن منچستر به افراد وابسته هست . اینطور نیست . فلسفه یونایتد چیز دیگه ایه دوست من . شاد باشی

دقیقا ! فلسفه یونایتد کسی نیست جز سر الکس کبیر ! با اینکه هوادار این تیم نیستم ولی این مرد تکرار نشدنیه..

من به شخصه الان خیلی دوست داشتم یک بازی حساس مثل همین تو CL داشتیم که سرالکس یه طرف بود و گاس هیدینگ اونطرف...

ari_gholi

Registered User
لایک‌ها
4
منم بشدت مخالفم!!
نكته اي رو بايد بدونين!!اينكه منچستر هميشه منچستره!
با رونالدو بي رونالدو با روني بي روني با بكهام بي بكهام...............!
منچستر يعني منچستر!!

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
سلام خدمت دوستان

به هر حال هر كس نظر خودشو داره.اين از سياست درسته منچستره كه به مربيش فرصت داده ونتيجه گرفته.اما رئال بارسلون واكثر تيمهاي بزرگ به مربيشون فرصت نميدن.اما به نظر من همه بازيكن هاي متوسط و بزرگ براي ستاره تيمشون ونهايتا تيمشون بازي ميكنن مثل كانتونا بكهام رونالدو و حالا روني .روني هم در كنار رونالدو تجربش بيشتر شد بارفتن رونالدو روني اوج گرفت وكار الكس به موقع بود:)موفق باشي

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
دقیقا ! فلسفه یونایتد کسی نیست جز سر الکس کبیر ! با اینکه هوادار این تیم نیستم ولی این مرد تکرار نشدنیه..
البته فلسفه ي داوري هم نبايد ناديده گرفته بشه!!!هر چند اين فصل رفته تو مختون اما فصلاي قبل رو ما خوب به ياد داريم چه اتفاقاتي مي افتاد

بالا