برگزیده های پرشین تولز

لیون کامپیوتر : کاملترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار و قطعات کامپیوتر

moghadam1

Registered User
لایک‌ها
77
سلام خدمت همه دوستان گل و آقاي حسيني عزيز
دوستان همه ليون رو ميشناسن و نيازي به تعريف نداره
و همينجا از آقاي حسيني خيلي خيلي تشكر ميكنم بابت سايت بسيار زيبا و متنوعشون كه هم قيمتهاش نسبت به بازار خوبه و هم تنوع محصولاتشون خيلي زياده و از سرعت ارسال هم خيلي راضي هستم
فقط٣ انتقاد داشتم
اول اينكه لطفا سعي بشه براي هر محصول يه نقد و بررسي وجود داشته باشه
دوم اينكه حد الامكان سعي بشه برا خريدهاي بالاي ١ ميليون تومان هزينه پستي رايگان بشه
سوم اينكه نوع گارانتي با شركت گارانتي كننده جلو محصول نوشته بشه كه شما فقط مينويسين گارانتي دار است

Sent from my iPad using Tapatalk
موافقم مخصوصا نوع گارانتی و مدت زمان گارانتی

moghadam1

Registered User
لایک‌ها
77
درود بر جناب حسینی عزیز
ایجاد این تاپیک بسیار ضروری و هوشمندانه بود حضورتون باعث دلگرمی است و استفاده خواهیم کرد

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
سلام به جناب حسینی عزیز.
فکر میکنم دیگه کلا آکبند فروشی با ایجاد این تاپیک تعطیل شد.;)
قیمتاتون همیشه خوب و بینظیر بوده جناب حسینی.
sabertooth z97 قیمت لطف میکنین؟

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
خواهش میکنم.
Asus X99 Delux
تو رنج 1500 اینطورا .
پیغام کردم دوست گلم

سلام خدمت همه دوستان گل و آقاي حسيني عزيز
دوستان همه ليون رو ميشناسن و نيازي به تعريف نداره
و همينجا از آقاي حسيني خيلي خيلي تشكر ميكنم بابت سايت بسيار زيبا و متنوعشون كه هم قيمتهاش نسبت به بازار خوبه و هم تنوع محصولاتشون خيلي زياده و از سرعت ارسال هم خيلي راضي هستم
فقط٣ انتقاد داشتم
اول اينكه لطفا سعي بشه براي هر محصول يه نقد و بررسي وجود داشته باشه
دوم اينكه حد الامكان سعي بشه برا خريدهاي بالاي ١ ميليون تومان هزينه پستي رايگان بشه
سوم اينكه نوع گارانتي با شركت گارانتي كننده جلو محصول نوشته بشه كه شما فقط مينويسين گارانتي دار است

درود دوست گلم
اول اینکه واقعا ممنونم وقتتون رو گذاشتید و انتقادتون رو اینجا مطرح کردید

1 - خوب روند ورود قطعات جدید بسیار زیاده و قبلا یه سری کاالاها رو مقالات ریزی نوشتیم و حتما این روند رو دوباره با داشتن کاربران خوبی در فروم لیون شروع میکنیم
2 - هزینه های پستی واقعا زیادن در مقابل سودی که توی کار کامپیوتر میشه گرفت واقعا این هزینه ها زیادن و شرکتهای حمل و نقل مثل پست و تیپاکس و باربری چنان قیمتها رو بردن بالا واقعا نمیصرفه این کار و انجام بدیم ( البته فعلا شاید در اینده یه سری کارها کردیم ) مثلا دو تا کارتن مثل یه کیس و یه کارتن برای قطعات سیستم با تیپاکس کمه کمش بین 26 تا 30 تومان در میاد
3 - اینرو کاملا بهتون حق میدم و درست میگید و ما در اکثر کالاهامون نوع و نام گارانتی رو قید میکنیم ولی در مواردی که همیشه توی گارانتیش سردرگم بودیم نتونستیم اسم گارانتی رو قید کنیم . مثلا کارتهای سافایر رو شرکتهای مختلفی وارد میکنن و هر روز به یه اسمی وارد بازار میشه که اکثرا گارانتی شرکتی معتبری هستن . محصولات ایسوس هم در اکثر موارد در مادربوردها همینطوره مثلا گارانتی ویستا و الماس ایران و لامرد و سازگار و کلی شرکت دیگه هستن که گارانتی و وارد میکنن . ولی موقع خرید وقتی مشتری ازمون میپرسه همون لحظه گارانتی که میتونیم تحویل بدیم رو بهشون اعلام می کنیم حتما و دقیقا با همون گارانتی تحویل میدیم . ولی با این حالا همین الان در حال بررسی کالاهای سایت هستیم تا هر کدوم رو که مطمئنیم از نوع گارانتیش توی سایت قید کنیم

Sent from my iPad using Tapatalk

درود بر جناب حسینی عزیز
ایجاد این تاپیک بسیار ضروری و هوشمندانه بود حضورتون باعث دلگرمی است و استفاده خواهیم کرد

ممنونم از شما و تمام دوستانیکه همیشه به ما لطف داشتن

سلام به جناب حسینی عزیز.
فکر میکنم دیگه کلا آکبند فروشی با ایجاد این تاپیک تعطیل شد.;)
قیمتاتون همیشه خوب و بینظیر بوده جناب حسینی.
sabertooth z97 قیمت لطف میکنین؟

ممنونم از محبتت دوست قدیمی ;)

پیغام کردم

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
عرض سلام خدمت جناب حسینی عزیز

این کارتون نشون دهنده این هستش که هدفتون خدمت رسانی به مردم هستش نه صرفا فکر کردن به سود و این واقعا جای تقدیر داره

همچنین ممنون از مدیران پرشین تولز که با سایت لیون مشارکت کردن

این تاپیک کار کاربران رو تا حد زیادی راحت میکنه

mska

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
من از مشتریان قدیمی لیون هستم
خیلی از دوستان را به اینجا معرفی کردم
قیمت منصفانه و خوبه
از خریدتون راضی خواهید بود
اولین خریدم از لیون هارد اکسترنال 80 گیگه که هنوز دارم استفاده می کنم
اخرین خریدم 4 میلیون کیس برای دوستم اقای اسدی

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
عرض سلام خدمت جناب حسینی عزیز

این کارتون نشون دهنده این هستش که هدفتون خدمت رسانی به مردم هستش نه صرفا فکر کردن به سود و این واقعا جای تقدیر داره

همچنین ممنون از مدیران پرشین تولز که با سایت لیون مشارکت کردن

این تاپیک کار کاربران رو تا حد زیادی راحت میکنه

سلام
من از مشتریان قدیمی لیون هستم
خیلی از دوستان را به اینجا معرفی کردم
قیمت منصفانه و خوبه
از خریدتون راضی خواهید بود
اولین خریدم از لیون هارد اکسترنال 80 گیگه که هنوز دارم استفاده می کنم
اخرین خریدم 4 میلیون کیس برای دوستم اقای اسدی

درود دوستان عزیزم

واقعا ازتون ممنونم و اگر لطف شما دوستان و بازدیدکنندگان سایت نبود ما و هیچ سایتی به هیچ کجا نمیرسید .

بزرگترین هدف ما رضایت بازدید کنندگان و مشتریهای عزیزمون بوده . ما تمام سعیمون رو کردیم و داریم میکنیم که اگر ضعفی هم بوده و اگر نارضایتی هم بوده رفعش کنیم .

ممنونم از حمایت بیدریغ و دوستانه شما

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,891
جناب جسینی گل گلاب . سلامی مجدد . :):)
تمام قیمتهای سایت جناب حسینی بروزه ؟
قیمت GIGABAYTE 970 G1 GAMING 4GB میخام . :general406:

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
جناب جسینی گل گلاب . سلامی مجدد . :):)
تمام قیمتهای سایت جناب حسینی بروزه ؟
قیمت GIGABAYTE 970 G1 GAMING 4GB میخام . :general406:
سلام احسان جان گل
خوب خیلی وقتها پیش میاد یه کالایی از دستمون در بره و اپدیت نشه عزیزم

ولی قیمت کارت گرافیک 970 رو برات پیغام کردم

I am Sprattyyy

Registered User
لایک‌ها
78
دوست عزیز قیمت این مدل دم دستتون هست
Intel Core™ i5-4670K Haswell Processor

arash.2010

Registered User
لایک‌ها
358
من همیشه از شما تلفنی کالا سفارش میدادم و با تیپاکس برام ارسال میشد،چون مواردی بود که در سایت قیمت خورده بود ولی موجودی نداشتین. با ایجاد این تاپیک فکر میکنم دیگه راحت میشه بدون تماس،موجودی و قیمت گرفت و خرید کرد مستقیم. فقط امیدوارم ساعات کاری روز اینجا آنلاین باشین تا راحت بشه سفارش داد.ممنون.

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
دوست عزیز قیمت این مدل دم دستتون هست
Intel Core™ i5-4670K Haswell Processor
درود

این کالا مدل k به دلیل درخواست کمش در بازار وارد کننده ها وارد نمیکنن و مدل معمولیش حدودا 680 تومانه و پیشنهاد میکنم بایوس مادربوردتون رو اپدیت کنید و مدل 4690K رو با حدودا قیمت 740 تومان خریداری کنید

من همیشه از شما تلفنی کالا سفارش میدادم و با تیپاکس برام ارسال میشد،چون مواردی بود که در سایت قیمت خورده بود ولی موجودی نداشتین. با ایجاد این تاپیک فکر میکنم دیگه راحت میشه بدون تماس،موجودی و قیمت گرفت و خرید کرد مستقیم. فقط امیدوارم ساعات کاری روز اینجا آنلاین باشین تا راحت بشه سفارش داد.ممنون.

در ساعات کاری در زمانیکه در فروشگاه حضور داشته باشم حتما در خدمت شما دوستان گلم هستم .
ولی در نهایت باز هم از راههای ارتباطی با فروشگاه میتونید استفاده کند و دوستان حتما پاسخگو خواهند بود .

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
سلام جناب حسینی مانیتور NEC , DELL , HP هم میارید ؟

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
سلام و درود خدمت جناب حسینی عزیز / واقعا جاتون خالی بود و تصمیم عالی اتخاذ فرمودین .
انشاالله شروعتون طوفانی و پایانی نداشته باشین و همیشه بر قله موفقیت و پیروزی غلبه کنین در صحت کامل سلامت خودتون و تیم ارزشمندتون .

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
سلام اقای حسینی تاپیک جدیدتونو تبریک میگم ولی میبخشید خواهش میکنم ناراحت نشید از دست بنده حقیر ولی حدف از ایجاد تاپیک رو تفهمیدم صرفا یجور شعبه زدن توی pt بود یا مطرح کردن سایت لیون بین خریداران اینترنتی؟ اخه سایت لیون اینقدر مطرح و برند و حتی مرجع قیمت قطعات حتی واسه فروشنده های بازار شده که دیگه نیازی به مطرح یا تبلیغ نداره.بازم میبخشید اگه این سوالو طرح کردم در صورت بی ربط بودن با تاپیک بگید تا حذفش کنم.

hamid1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من یه پرینتر میخوام
1. برچسب بتونم باهش چاپ کنم
2. وای فای داشته باشه
3.خرکار باشه و قیمتشم مناسب
فقط سیاه و سفید بزنه بسه شما چی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟

indiaboy

Registered User
لایک‌ها
48
با سلام
نت بوک 10 اینچ یا 12 اینچ زیر 1 میلیون تومان چیزی موجود هست؟

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
سلام آقای حسینی!
من در 3~4 سال گذشته حداقل 10~15 میلیون از شما خرید داشتم!
2 تا لپتاپ/مانیتور 3D ایسوس/گرافیک GTX770 / حداقل 7~8 تا SSD / و...
ولی تو 6~7 روز گذشته 2 تا مودم از شما خریدم که کلا با چیزی که از لیون انتظار داشتم مغاییر بود!

اولی اینکه یه مودم Asus N10 C1 خریدم ازتون و با اینکه چند بار تکید کردم که اگه از گارانتی مدت زیادی گذشته باشه نمیخوام، همکار شما گفت خیالت راحت! اگه بیشتر از چند روز گذشته باشه، نمیفرستیم!
مودم اومد و دیدم 2 ماه از گارانتیش گذشته و چون برای خودم نخریده بودم و کسی که براش خریده بودم خیلی روی این موضوع تاکید داشت مودم رو نخواست!
یعنی مودم موند رو دستl(که همین حالا تو انجمن گذاشتم برای فروش !)
حتی وقتی زنگ زدم، خواستم با آقای حسینی صحبت کنم و بگم ماجرا زا چه قراره، همکار ایشون تفره میرفت و اجازه نداد!

دومی هم اینکه 3~4 روز پیش یه مودم TP-Link 8980 خواستم، همکار شما وقتی متوجه شد من عجله دارم و نمیتونم از جای دیگه ای تهیه کنم 9 تومنم بیشتر از قیمت سایت بهم قیمت داد!(قیمت 280 تو سایت زده بودید و هنوزم 280 هست، ولی 289 بهم قیمت دادن)
در حالی که قیمت 264 تومن سراغ داشتم از تهران ولی در اون بازه زمانی نمیتونستم از اونجا خرید کنم!
این مودم هم رسید، دیدم از گارانتی 1 سال تعویضش حدودا 3 ماه گذشته!

قبلنا خود آقای حسنی به مشتری ها جواب میداد و خیلی کمک میکرد، برای نمونه:
*تو یک مورد یه لپتاپ سامسونگ میخواستم بخرم، آقای حسینی خیلی کمک کردن و گفتند که یکی از همکار ها یه مدل دیگه داره که سخت افزار بهتری داره ولی خرید قدیمه و قیمتش مناسبتره و همونو برام فرستادن!
**یا تو یک لپتاپ دیگه چون SSD میخواستم، برای اینکه گارانتیش از اعتبار نیوفته، بدون هزیه لپتاپ رو فرستادن به شرکت گارانتی کننده تا اونا خودشون SSD رو نصب کنن!
و .....

ولی همکار های ایشون فقط بفکر اینن که یه جنسی رو بفروشن برای این کار هر حرفی هم لازم باشه میزنن! حتی اگه واقعیت نداشته باشه!
با تمام احترامی که برای شخص آقای حسینی قائلم، این آخرین خریدی بود از شرکت لیون انجام دادم!

بالا