• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ماجراهای شنیدنی رانندگی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
اتفاقات امروز :
بعد یه هفته سایپا زبالم رو شستم الان برق میزنه :D فن و کولرش از کار افتاده بود باسیم از باتری مستقیمش کرده بودم فکرم هزار جا رفت از فشنگی حرارت و خرابیه سیمکشی تا افتامات تا خرابیه کولر که این اخری تنمو میلرزوند :general410: اما جعبه فیوز رو نگاه کردم یه فیوز 20 امپر شل شده بود همین :D درست شد
این قضیه بنزین هم نفهمیدیم چی شد بالاخره یعنی قبلش میخواستیم باک رو پر کنیم اما اصلا نفهمیدیم کی گرون شد هر چند که عمرا تو صف واینمیسادم من تو صف یارانه که مجانی بود واینسادم نه دیگه بنزین :D
عکس بعد از شستن. ماشینمم دیگه مثل خودم داره پیرمرد میشه مدل ماشینم 1385 هست:general306: مدل من 1361 :general107:

IMG_2299.JPG

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
یه جفت لاستیک انداختم به سایز ۲۲۵/۶۰/۱۶ شد ۸۰۰تومن بعدم با یه رونیز کل گذاشتم ک جا موندم!یارو ریسک میکرد درحد ام وی ام ۱۱۰!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
:Dما که شب خواب بودیم صبح بیدار شدیم دیدم جلو در خونه یکی زده یه طرف ماشین نابود کرده رفته :general208:ماشین بی رنگ و خوب حالا چند تومان ازش افتاد:(

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
:Dما که شب خواب بودیم صبح بیدار شدیم دیدم جلو در خونه یکی زده یه طرف ماشین نابود کرده رفته :general208:ماشین بی رنگ و خوب حالا چند تومان ازش افتاد:(
دوربین کار بذار جلو در خونه. جوری که جایی که ماشینو پارک میکنی رو ضبط کنه

gilabad

Registered User
لایک‌ها
68
با سلام به همه دوستای گلم
میخواستم خواهش کنم داستان اولین تصادفتون و اگه چندبار بوده بدترینشو برامون تعریف کنین
اگه شاهد تصادف بدی هم بودین برامون بگین
کجا بوده؟تنها بودین؟ماشین چی بوده؟مقصر بودین؟چقدر سرعت داشتین؟1 (1).jpg1 (2).jpg
اگه عکسی هم دارین بذارین ببینیم
شاید این تاپیک بتونه کمی آمار تصادفات را در ایران کاهش بده
یک دنیا سپاس

gilabad

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
سال 85 بود یه سمند 83 نقره ای داشتم
با 2تا از دوستام میچرخیدیم و باید از جلو یه پاساژ نسبتا متروک رد میشدیم که یه دفعه یه چیزی از تو آسمون و از سمت راست خورد به گلگیر سمت شاگرد و بعدشم چرخید خورد تو در ماشین
یه موتور تریل از تو پاساژ با سرعت اومده بود که از رو جدول بپره
ماشینمو داغون کرد موتورسوار هم پاش از رون شکست
مقصر خودش بود وطبق معمول موتوری ها هیچی ندارن
نه پول دارن نه گواهینامه نه بیمه
یه میلیون خسارت ماشینم شد
امیدوارم هیچ وقت برای شما اتفاق نیفته

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
یکبار تو خیابون دماوند تهران که خر تو خری ازش میباره یک دختر بچه پشت یک 405 بی شعورتر از خودش چراغ قرمزو رد کرد من هم هر چی ترمز کردم وای نساد ماشینو و زارپی خوردیم تو در عقب 206
فک فامیلشون رو زنگ زدن و آدم میریخت و با هر کدومشون دست به یقه شدیم معلوم نبود کجایی بودن
بعد از کلی دعوا و مرافه ساعت 12 تصادف شد و ساعت 3 شب یه افسر چیزکش اومد و دوستای این 206 گفتن چراغ سبز بوده و تقصیر منه. . . اینارو به عنوان شاهد گفتن جالا اون افسر نافهم که اندازه جلبک هم مغز نداشت نمیفهمید که ساعت 3 کی شاهد وایساده
بماند بابای دختر بچه هه اومد یک عملی لاشی کوبید تو صورت دخترش
فردا هم رفتیم بیمه مادرش خراب از کار در اومد و میخواست . . .
واقعاً تو تصادفها باید بیمه بدنه داشت و گذاشت و در رفت

gilabad

Registered User
لایک‌ها
68
یکبار تو خیابون دماوند تهران که خر تو خری ازش میباره یک دختر بچه پشت یک 405 بی شعورتر از خودش چراغ قرمزو رد کرد من هم هر چی ترمز کردم وای نساد ماشینو و زارپی خوردیم تو در عقب 206
فک فامیلشون رو زنگ زدن و آدم میریخت و با هر کدومشون دست به یقه شدیم معلوم نبود کجایی بودن
بعد از کلی دعوا و مرافه ساعت 12 تصادف شد و ساعت 3 شب یه افسر چیزکش اومد و دوستای این 206 گفتن چراغ سبز بوده و تقصیر منه. . . اینارو به عنوان شاهد گفتن جالا اون افسر نافهم که اندازه جلبک هم مغز نداشت نمیفهمید که ساعت 3 کی شاهد وایساده
بماند بابای دختر بچه هه اومد یک عملی لاشی کوبید تو صورت دخترش
فردا هم رفتیم بیمه مادرش خراب از کار در اومد و میخواست . . .
واقعاً تو تصادفها باید بیمه بدنه داشت و گذاشت و در رفت

ماشاالله
تویه تصادف همه تجربه هارو به دست آوردی
راننده بچه سال با پدر معتاد و مادر خراب
شاهد دروغگو
ساعت بیخود نصفه شب
بی ماموری راهنمایی رانندگی
افسر احمق
حق با شماست فقط بیمه بدنه

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
با سلام و تشکر از زحمت شما برای ایجاد این تاپیک.
زمان چپ کردن : پارسال
سرعت : 182
مکان : جاده ارومیه - خوی _ سرازیری قوشچی
تعداد تلفات : در عین تعجب هیچ تلفاتی نداشتیم
راننده : برادرم
مالک ماشین : داییم
توضیحی بهتر از این دیگه نمی تونم بده.

که حالا شده این

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,617
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
از پراید بعید است بدون تلفات !!!!!
با سلام و تشکر از زحمت شما برای ایجاد این تاپیک.
زمان چپ کردن : پارسال
سرعت : 182
مکان : جاده ارومیه - خوی _ سرازیری قوشچی
تعداد تلفات : در عین تعجب هیچ تلفاتی نداشتیم
راننده : برادرم
مالک ماشین : داییم
توضیحی بهتر از این دیگه نمی تونم بده.

که حالا شده این

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
از پراید بعید است بدون تلفات !!!!!
چون پراید مدل جدید بود تلفات نداشتیم چون از 90 به این ور تقریبا بدنه های تمامی پرایدها رو مستحکم تر کرده اند.
اگر پراید مدل 90 به پایین بود ..............

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
نظر سنجی ناقصه
مهمترین عامل تصادف موتورسیکلت میباشد.
روز بارونی داشتم با سرعت مطمئنه تقریبا 80 - 90 تا (شایدم بیشتر. یادم نیس دقیقا) توی یه خیابون خوب و شیک و شکیل و زیبا و خلوت واسه خودم میرفتم. یه موتوری هم جلوتر از من داشت با سرعت هفشده تا میرفت. یه ده بیست متر مونده بود ازش رد شم یهو همانند یک گاو اسرائیلی (از این گاو سیاها) پیچید جلو ما که مثلا خیر سرش تو بریدگی دور بزنه
جفت پامو تا زانو فرو کردم تو پدال ترمز، دستمم تا آرنج کردم تو بوق. کار دیگه ای از دستم بر نمیومد
نه ماشین من وامیستاد نه اون کودن از سر راه من میرفت کنار. ینی یه چیزی حدود پنج شیش ثانیه ماشین من کشیده میشد رو زمین و صدای بوق ممتد و جیغ لاستیکا فضا رو عرفانی کرده بود و اونم مث همون گاو اسرائیلی که بالاتر توضیحشو دادم یه نیگاهی به پشت سرش انداخت و از جلوی ما کنار نرفت که نرفت و شد آنچه شد
بوممممممم

فقط یادمه موتورش مث موشک پرت شد اون جلوها
ماشین منم بالاخره وایساد
پیاده شدم دیدم موتوریه افتاده کف خیابون. تکون هم نمیخوره
گفتم یا خداوندگار بزرگ! دیدی چه خاکی تو سرم شد؟
چون اون خیابون ذاتا خیابون خلوتی هست فقط دو سه نفر ملت همیشه در صحنه اومدن و زنگیدن آمبولانس
خودمم زنگیدم 110 گفتم همچین چیزی شده
طرف کم کم شروع کرد به تکون خوردن
آمبولانس اومد. گفتیم چرا نمیبریش؟ گفت من داشتم رد میشدم همینجوری وایسادم. بخاطر زنگ شما نیومدم که. من باید برم نون بگیرم. اگه زنگ زدین 115، وایسین آمبولانس میاد. خلاصه رفتش. سگ تو شرفش
آمبولانس دومیه که اصل کاری بود اومد. یارو رو نمیبرد بیمارستان میگفت چیزیش نیست خودت ببرش. گفتم مردک! ماشین من که تکون نمیخوره دیگه. ینی ماشینه یه جوری شده بود هر کی میدید میگفت با تریلی تصادف کردی؟ خلاصه بردنش بیمارستان
بعد پلیس کلانتری اومد صورتجلسه کرد و رفت. بعد راهنمایی رانندگی اومد گفت ماشینتو از کف خیابون وردار. گفتم روشن نمیشه. سربازاشو صدا زد ماشینو هل دادن گذاشتن کنار خیابون
بعد از این ماشینای کفی دار اومد ماشین و موتور رو گذاشتن روش، بردن پارکینگ
خلاصه موتور مقصر شناخته شد و خسارت ماشینمم از بیمه ی موتوریه گرفتم.

gilabad

Registered User
لایک‌ها
68
نظر سنجی ناقصه
مهمترین عامل تصادف موتورسیکلت میباشد.
روز بارونی داشتم با سرعت مطمئنه تقریبا 80 - 90 تا (شایدم بیشتر. یادم نیس دقیقا) توی یه خیابون خوب و شیک و شکیل و زیبا و خلوت واسه خودم میرفتم. یه موتوری هم جلوتر از من داشت با سرعت هفشده تا میرفت. یه ده بیست متر مونده بود ازش رد شم یهو همانند یک گاو اسرائیلی (از این گاو سیاها) پیچید جلو ما که مثلا خیر سرش تو بریدگی دور بزنه
جفت پامو تا زانو فرو کردم تو پدال ترمز، دستمم تا آرنج کردم تو بوق. کار دیگه ای از دستم بر نمیومد
نه ماشین من وامیستاد نه اون کودن از سر راه من میرفت کنار. ینی یه چیزی حدود پنج شیش ثانیه ماشین من کشیده میشد رو زمین و صدای بوق ممتد و جیغ لاستیکا فضا رو عرفانی کرده بود و اونم مث همون گاو اسرائیلی که بالاتر توضیحشو دادم یه نیگاهی به پشت سرش انداخت و از جلوی ما کنار نرفت که نرفت و شد آنچه شد
بوممممممم

فقط یادمه موتورش مث موشک پرت شد اون جلوها
ماشین منم بالاخره وایساد
پیاده شدم دیدم موتوریه افتاده کف خیابون. تکون هم نمیخوره
گفتم یا خداوندگار بزرگ! دیدی چه خاکی تو سرم شد؟
چون اون خیابون ذاتا خیابون خلوتی هست فقط دو سه نفر ملت همیشه در صحنه اومدن و زنگیدن آمبولانس
خودمم زنگیدم 110 گفتم همچین چیزی شده
طرف کم کم شروع کرد به تکون خوردن
آمبولانس اومد. گفتیم چرا نمیبریش؟ گفت من داشتم رد میشدم همینجوری وایسادم. بخاطر زنگ شما نیومدم که. من باید برم نون بگیرم. اگه زنگ زدین 115، وایسین آمبولانس میاد. خلاصه رفتش. سگ تو شرفش
آمبولانس دومیه که اصل کاری بود اومد. یارو رو نمیبرد بیمارستان میگفت چیزیش نیست خودت ببرش. گفتم مردک! ماشین من که تکون نمیخوره دیگه. ینی ماشینه یه جوری شده بود هر کی میدید میگفت با تریلی تصادف کردی؟ خلاصه بردنش بیمارستان
بعد پلیس کلانتری اومد صورتجلسه کرد و رفت. بعد راهنمایی رانندگی اومد گفت ماشینتو از کف خیابون وردار. گفتم روشن نمیشه. سربازاشو صدا زد ماشینو هل دادن گذاشتن کنار خیابون
بعد از این ماشینای کفی دار اومد ماشین و موتور رو گذاشتن روش، بردن پارکینگ
خلاصه موتور مقصر شناخته شد و خسارت ماشینمم از بیمه ی موتوریه گرفتم.[/QUOT
سلام داداش
حق با شماست
الان میتونم موتورسیکلتو به نظر سنجی اضافه کنم؟

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
چون پراید مدل جدید بود تلفات نداشتیم چون از 90 به این ور تقریبا بدنه های تمامی پرایدها رو مستحکم تر کرده اند.
اگر پراید مدل 90 به پایین بود ..............
دوست گلم اولا خدا رو شکر هیچ اتفاقی خاصی براتون نیفتاد. ثانیا پراید که همه میدونن جدید و قدیم نداره ! همه سر و ته مثل هم هستند ! بیخود نیست خود کره ای ها گذاشتنش کنار

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
دوست گلم اولا خدا رو شکر هیچ اتفاقی خاصی براتون نیفتاد. ثانیا پراید که همه میدونن جدید و قدیم نداره ! همه سر و ته مثل هم هستند ! بیخود نیست خود کره ای ها گذاشتنش کنار
نه تو اشتباه هستی.........
پراید های جدید نسبت به قدیم ~300 کیلو اضافه وزن دارن به خاطر بهبود نسبی بدنه!
در ضمن درسته پراید یعنی خودکشی مطلق

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
من که نه موتور دارم نه ماشین که تصادف کنم اما بدترین خاطره ام که هنوز تو یادم هست اینه که رفته بودم توپخونه داشتم قطعات کامپیوتری میخریدم که وقتی بر میگشتم دیدم یه پیر مرد با عصا داره از خیابون رد میشه خیلی آروم هم داشت رد میشد چون پیر بود دیگه ماشین ها هم آروم میرفتن اما یه دفعه یه خانم از خدا بی خبر با ماشین گرون قیمتش با سرعتی خیلی خیلی بالا طوری زد به پیر مرد بد بخت که پیر مرد عصاش موند زیر ماشین و خودش چندین متر پرت شد عقب.حالا خوبه شلوغ بود و همه مردم جمع شدن اما زنه همینطوری تو ماشین نشسته بود هنوز اون لحظه یادمه که زنه فقط تو ماشین شاسی بلند گرون قیمتش نشسته بود و فقط دست جلوی دهن داشت تعجب میکرد یعنی انگار هنوز شوکه بود.
من این صحنه را چون خیلی دلم به حال پیر مرده سوخت و چون اولین صحنه تصادفی بود که تا به حال تو عمرم از نزدیک شاهدش بودم خیلی قشنگ تو ذهنم مونده ولی متاسفانه چون من به جای اون زنه ترسیده بودم نرفتم جلو و سریع رفتم خونه و نفهمیدم که سر نوشت پیر مرده و اون زنه که زد بهش چی شد.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
من طرف های اردیبهشت 2 سال پیش بود و سرباز بودم که بارون شدیدی می اومد توی تهران، ساعت حول و حوش 8 شب بود که پل امام ***** که از روی نواب رد می شه رو داشتم میومدم سمت میدون حر که یهو دیدم خوردم به یه چیزی! یه موتوری بود که داشت موتورش رو از روی جدول رد می کرد که بره اون دست! فقط دیدم یارو و موتورش رفتن رو هوا و اومدن پایین. سریع ترمز زدم و پیاده شدم و اول همه رفتم سراغ ماشین که ببینم چیزیش نشده باشه، دیدم ماشین یه خط هم بر نداشته فقط ابرویی چراغ که از قبل شکسته بود از جاش دراومده.
بعد یارو و موتورش رو دیدم که موتور گلگیر عقب و جلوش جمع شده بود، پلاک کج شده بود، کلاً داغون شده بود. تازه چراغ خطرش هم از قبل شکسته بود و خاموش بود لحظه تصادف.
از اونجایی که خونم مرکز شهر هستش و این موجودات رو خوب می شناسم گفتم حالا که زنده ای چیکار کنیم؟ گفت زنگ بزن افسر بیاد، منم گفتم بروی چشم!
توی این حین که افسر بیاد (حدود 1 ساعت طول کشید) رفیقاش اومدن و من رو دوره کردن که آره تو مقصری و بیا بهش پول بده تموم بشه بره. منم گفتم حالا مشخص می شه کی مقصره! فکر کردید موتور سواری هر جور بهت بزنن طرف مقصره؟!
تو همین گیر و دار داداش منم رسید و به قصد دعوا اومد سمت اینا! خلاصه داستانی بود! رفیقاش گفتن اگر چیزیش می شد کی جواب می داد؟ داداشم هم گفت غلط کرده عرض خیابون رو داشته رد می شده، بعدش هم رفیقتون که سهله خودتون هم ترکش بودید و می مردید بیمه رو پرت می کردیم تو صورتتون! اصن یه وضی بود اون وسط :دی
خلاصه جو رو آروم کردم و افسر اومد. داستان رو گفتیم و گفتش مدارک رو بدید به من جا به جا کنم! گفتم جناب مدارک رو چرا جا به جا کنید که من برای مدارکم بیوفتم دنبال طرف! بگید مقصر کیه؟! گفت موتور سوار! گفتم آقا من خسارت نمی خوام! ماشینم چیزیش نشده!
اینجا بود که موتوریه شاکی شد که چرا من مقصرم؟ من داشتم آدرس می پرسیدم این از پشت زده! افسره هم گفت (دقیقاً با همین لحن) که تو بیجا کردی لاین سرعت ترمز زدی آدرس بپرسی! بعدش هم اگر از پشت زده چرا پلاک و گلگیرت از کنار جمع شده؟
اینجا بود که پسره لال شد و راش رو کشید و رفت!
این رو گفتم که دوستان خدایی نکرده اگر تصادف داشتن با موتور سوار سریع خام نشن برای اینکه شر نشه پول رو بدن به طرف! قوانین مثل قدیم نیست، بهترین کار اینه از صحنه تصادف با موبایل عکس بگیرید، بزنید کنار و زنگ بزنید افسر بیاد. خیلی خونسرد!

gilabad

Registered User
لایک‌ها
68
من طرف های اردیبهشت 2 سال پیش بود و سرباز بودم که بارون شدیدی می اومد توی تهران، ساعت حول و حوش 8 شب بود که پل امام ***** که از روی نواب رد می شه رو داشتم میومدم سمت میدون حر که یهو دیدم خوردم به یه چیزی! یه موتوری بود که داشت موتورش رو از روی جدول رد می کرد که بره اون دست! فقط دیدم یارو و موتورش رفتن رو هوا و اومدن پایین. سریع ترمز زدم و پیاده شدم و اول همه رفتم سراغ ماشین که ببینم چیزیش نشده باشه، دیدم ماشین یه خط هم بر نداشته فقط ابرویی چراغ که از قبل شکسته بود از جاش دراومده.
بعد یارو و موتورش رو دیدم که موتور گلگیر عقب و جلوش جمع شده بود، پلاک کج شده بود، کلاً داغون شده بود. تازه چراغ خطرش هم از قبل شکسته بود و خاموش بود لحظه تصادف.
از اونجایی که خونم مرکز شهر هستش و این موجودات رو خوب می شناسم گفتم حالا که زنده ای چیکار کنیم؟ گفت زنگ بزن افسر بیاد، منم گفتم بروی چشم!
توی این حین که افسر بیاد (حدود 1 ساعت طول کشید) رفیقاش اومدن و من رو دوره کردن که آره تو مقصری و بیا بهش پول بده تموم بشه بره. منم گفتم حالا مشخص می شه کی مقصره! فکر کردید موتور سواری هر جور بهت بزنن طرف مقصره؟!
تو همین گیر و دار داداش منم رسید و به قصد دعوا اومد سمت اینا! خلاصه داستانی بود! رفیقاش گفتن اگر چیزیش می شد کی جواب می داد؟ داداشم هم گفت غلط کرده عرض خیابون رو داشته رد می شده، بعدش هم رفیقتون که سهله خودتون هم ترکش بودید و می مردید بیمه رو پرت می کردیم تو صورتتون! اصن یه وضی بود اون وسط :دی
خلاصه جو رو آروم کردم و افسر اومد. داستان رو گفتیم و گفتش مدارک رو بدید به من جا به جا کنم! گفتم جناب مدارک رو چرا جا به جا کنید که من برای مدارکم بیوفتم دنبال طرف! بگید مقصر کیه؟! گفت موتور سوار! گفتم آقا من خسارت نمی خوام! ماشینم چیزیش نشده!
اینجا بود که موتوریه شاکی شد که چرا من مقصرم؟ من داشتم آدرس می پرسیدم این از پشت زده! افسره هم گفت (دقیقاً با همین لحن) که تو بیجا کردی لاین سرعت ترمز زدی آدرس بپرسی! بعدش هم اگر از پشت زده چرا پلاک و گلگیرت از کنار جمع شده؟
اینجا بود که پسره لال شد و راش رو کشید و رفت!
این رو گفتم که دوستان خدایی نکرده اگر تصادف داشتن با موتور سوار سریع خام نشن برای اینکه شر نشه پول رو بدن به طرف! قوانین مثل قدیم نیست، بهترین کار اینه از صحنه تصادف با موبایل عکس بگیرید، بزنید کنار و زنگ بزنید افسر بیاد. خیلی خونسرد!

ایول داری داش
این موتوری ها خیلی نامردن
تا سوار موتورن هیچکسو ندارن همچین که تصادف میکنن هزارتا پدر و مادر و .... پیدا میکنن
حیف تو نظر سنجی یادم رفت موتور هم بذارم خیلی بد شد

بالا