برگزیده های پرشین تولز

ماجراهای شنیدنی رانندگی

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
من خودم تصادف ان چنانی نکردم ولی یه تصادف وحشتناک دیدم
داشتم از دانشگاه میمومد که یه موتوری به سرعت زیاد از خیابون داشت میرفت که یهو یه ماشین از تو کوچه در اومد اینم ترمز کرد نخوره به ماشینه دو ترکه بودن
پشتیه پرت شد اونور خیابون و رفت زیر یه پراید.
پرایده هم اصلا ندیدش بیچاره از روی این رد شد.
دیگه بقیه شو خودتون تصور کنید.
عکس هم داشتم ولی نمیزارم

gilabad

Registered User
لایک‌ها
68
من خودم تصادف ان چنانی نکردم ولی یه تصادف وحشتناک دیدم
داشتم از دانشگاه میمومد که یه موتوری به سرعت زیاد از خیابون داشت میرفت که یهو یه ماشین از تو کوچه در اومد اینم ترمز کرد نخوره به ماشینه دو ترکه بودن
پشتیه پرت شد اونور خیابون و رفت زیر یه پراید.
پرایده هم اصلا ندیدش بیچاره از روی این رد شد.
دیگه بقیه شو خودتون تصور کنید.
عکس هم داشتم ولی نمیزارم

ای بابا هدف اینه که درس بگیریم و بهتر رانندگی کنیم
عکس بذار

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
چند روز پیش ، تو خیابان ترافیک بود ، دیدم یه پرایدی یابو هی داره از لاین مخالف می یاد و یهو می کشه لاین خودش ( یه سری گاو و نفهم فکر می کنند زرنگیه ، قابل توجه گاوهای مقیم پی تی )
با خودم گفتم این کی رو می خواد به شهر توریستی بفرسته .
مسیر باز شد داشتم با 50 تا می رفتم ، یهو یه پراید گاو دیگه وایساد تابلو ها رو بخونه ، سیخ زد رو ترمز ! من ترمز زدم و فاصله رو رعایت کرده بودم ، نگه داشتم، یهو بوم ! 3 متر ماشین پرت شد جلو ! کمر بند بسته بودم و الی تو فرمان و شیشه بودم ، اینقدر شدت ضربه زیاد بود گردنم تا یه هفته درد می کرد.
اومدم پایین دیدم این اومده زرنگ بازی ( گاو بازی ) از کنار من و یه ماشین دیگه لایی بکشه زده گوشه ماشین درب عقب ماشین جمع شد ، شاسی ضربه خورده بود ،اگزوز ترکید و ... !
-----------------
یه سری هم خیابان قزوین ، سمت دخانیات ، ساعت 12 شب عابر داشت رد می شد تاریک ترین نقطه خیابان ، من دادم کنار ، یهو این برگشت ، نشست زمین !
اومدم بدم راست دیدم یه ماشین رد می شه که بزنم بهش پول دیه مرده بیشتر از خسارت این ماشینست ، چپ هم یه پراید شاید حداقل 100 تا سرعت ، رفتم رو ترمز و معکوس ، از 4 اومدم دو ! ماشین سرویس شد ، این چپی که رد شد دادم کنار ، لب جوب به چه بزرگی ماشین با زوزه وایساد!
هنگ بودم کلا ، خودم نفهمیدم چطور معکوس دادم !
خیلی سیخ هم ترمز می زدم بچه کوچیک تو ماشین بود پرت می شد تو شیشه ! خدا کمک کرد جدا
---------------
7 8 سال پیش یادم نیست هراز بود یا چالوس ، می رفتم یهو یه نیسان حرام زاده گرفت لاین مخالف که سبقت بگیره ! اومد تو شکم ماشین ، کاری که کردم کشیدم کنار کامل ماشین سمت راستش به شهر توریستی رفت ! خدا لعنتش کنه !
--------------

امیدوارم این بی شعور ها که بد رانندگی می کنند زودتر خودشون رو به کشتن بدن تا بقیه رو یه وقت به دردسر ندن
هر کی می خواد باشه
اینقدر تصادف بد ( تو هلال احمر که بودم ) دیدم که واقعا وقتی می گن طرف با سرعت بالا تصادف کرده مرده می گم خدا رو شکر خود احمقشو به کشتن داد نه زن و بچه مردم رو

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
ظهر روز جمعه تو خیابون خلوت زدم پشت یه 405 پارک کرده :

یه روز از روز های بهاریِ زمستان جهت * چرخ زدن.. در حیاط رو باز کردم ماشین رو روشن کردم و بردم دم در و برگشتم در حیاط رو بستم و سوار ماشین شدم ..
گربه توی کوچه هم درحالی که روی آسفالت نشسته بود و یونش رو توی اون هوای نیمه سرد با آسفالت آفتاب دیده مالش میداد , نگاه پرمعنایی بهم میکرد.
آقا ما حرکت کردیم و رفتیم.
توی خیابون اصلی گلستان داشیتم میرفیتم.. خیابون خالی و خلوت بود.. چون جمعه بود...احساس کردم رانندگیم داره یه نواخت و کسل کننده میشه!
بدبختی ماشینی هم نبود ازش سبقت بگیریم یه چشم تو چشم راننده شو نگاه کنیم :دی
چشم به ماشین های پارک کرده کنار خیابون خورد.. با خودم گفتم ماشین که تو خیابون نیست کمی کرم ریزی کنیم حداقل با سرعت نه چندان کم برم پشت سر این ماشینا و وقتی بشون نزدیک شدم لحظات آخر فرمون بدم بیام اینور.. آقا ما چند تا ماشین رو اینطوری رد کردیم..کم کم بخاطر هیجان بیشتر فاصله ها رو کمتر میکردم.. تا اینکه به یه 405 رسیدم رفتم پشتتش.. با سرعت نسبتا زیاد! تا اومدم فرمون بدم یهو دیدم یارو درو باز کرد و داره پیاده میشه :|
سرعت ماشین و فاصله طوری بود که اگه زیاد فرمون میدادم ماشین چپ میکرد.. اگه هم کم فرمون میدادم خود یارو و در ماشینشو رو طوری هوا میکردم و شاید الان میرسیدن سر زمین!
هییچی دیگه با آغوشی باز تصادف را پذیرا شدم.. فقط تا تونستم با معکوس سرعتو کم کردم که حداقل پشت ماشینو یارو رو هاچ بک نکنم..
خرج هر دو ماشین 600 تومن شد که همه ش رو بردارم حساب کرد :|

Last edited:

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
نگاه میکنن جلوترشونو مثلا 500 متر جلوتر 4 تا ماشین آروم میرن یهو میزنن رو ترمز فلاشر میزنن :|
وقتی شدید ترمز کنی و سرعت و دور موتور سریع بیاد پایین فلاشر خودکار میاد تو مدار.
نمونش وقتی که چرخ جلوی ماشین توی برف گیر کرده و گاز میدی و یدفعه گازو ول میکنی،بازم فلاشر میزنه. البته توی هر ماشینی نیست.تو ایرانیا سمند و 206 رو میدونم این قابلیتو دارن.

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
شکر خدا تو 14 سالی که گواهی نامه دارم دو سه مورد تصادف سطحی داشتم که به بعضیشون بدون خرج و بعضیشون با 30-40 تومن رفع و رجوع شدن(تو هیچ کدوم مقصر نبودم)،با اینکه یواش رانندگی نمی کنم ولی همیشه قوانینو رعایت میکنم احتیاط هم همیشه چاشنی رانندگیمه

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
وقتی پراید سوار بشی حساب همه جا رو باید بکنی

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
یه چیز درمورد نظر سنجی بگم جالبه عید یه سر رفتیم تبریز و ازونجا رفتیم جلفا ،بین تبریز و جلفا حدود 10 تا تصادف شده بود که همگی بلا استثنا پیکان بودن و همگی از پشت زده بودن و مقصر،من که پیکان (چه وانت چه سدان)و نیسان گاوی و موتور سیکلت رو بیشتر عامل تصادف میدونم

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
همون دوران خدمتم من و یکی از هم خدمتی هام همسایه بودیم، یه روز با ماشین اون می رفتیم پادگان یه روز با ماشین من، پادگانمون هم انتهای همت غرب بود، یه روز صبح ساعت 6 که هوا هنوز روشن نشده بود دیدیم نزدیک ورودی آزادگان چند نفر وسط خیابون دارن دست تکون می دن و لباس می چرخونن رو هوا! گفتیم شاید پنچر کرده می خواد حواسمون باشه، ردشون که کردیم دیدیم تو لاین 2 یه نفر افتاده وسط اتوبان پخش زمین شده!! من و رفیقم همونجا کپ کردیم! بعد ها فهمیدیم این بنده خدا کارگر افغانی بوده، اومده از عرض اتوبان رد بشه یه پیکان می زنه بهش و الفرار! یکم که اومدیم جلوتر دیدیم پلیس و آمبولانس دارن اتوبان رو برعکس میان که برسن به این بنده خدا.
این صحنه هیچوقت یادم نمی ره!:(
اي بابا تو چقدر تو دوران خدمت كشته ديدي!!
چه دوران بدي بوده

Last edited:

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
بد ترین تصادف من تو جاده چالوس بود...
خودم پشت فرمون نبودم ماشین خودم هم نبود.
با ماشین دوستم بنز E300 رفتیم تو دره...
ماشین که کلا اوراق شد ولی خدارو شکر خودمون زیاد نترکیدیم.
بازوی من با دماغم شیکست. سر رفیقم با مچ جفت پاهاش.
عکس هم تو گوشی رفیقم هست باید ازش بگیرم بزارم.

قضیه تصادف هم اینطوری بود که سر پیچ بودیم یه نیسان گاوی داشت از روبرو می اومد سرعتش زیاد سر پیچ , نصف ماشینش تو لاین مخالف که ما بودیم بود جلومون یه پراید بود که نیسان زد بهش ما هم واسه اینکه مثلا جا خالی بدیم نخوریم بهشون گرفتیم سمت راست و ( دست مسئولین درد نکنه ) مسیر گارد ریل نداشتو رفتیم تو دره.
سرعتمون حدودا 50 یا 60 تا بود.
ساعت 2 بعد از نیمه شب.
شانس اوردي بنز بوده اگر پرايد بود دور از جونت بايد فاتحه ميفرستاديم برات:(:general107:
4 سال پیش خاله ام با شوهرش 206 سوار بودن شاخ به شاخ تو جاده میزنن به تریلی . شوهر خاله ما خوابش برده بوده ..
خاله ام مدتی تو کما بود ... شوهر خاله ام دم تیر مرد.. تو جاده رسیدم بهشون .. شوهر خاله ام گیر کرده بود بین ماشین .
جسدش رو اومدم بکشم بیرون دیدم بخشی از مخ ــش ریخته بیرون ..
اوه چه وحشت ناك
من اگر جاي تو بودم همونجا غش ميكردم

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
من كلا 2تا تصادف داشتم
يه سري تو فداييان اسلام داشتم ميرفتم رسيدم به يه سرعت گير يه پرايديه هم دقيقا كنارم با هم از سرعت گير رد شديم من تو لاين سبقت اونم لاين وسط
كمي جلوترم يه دور برگردون بود منم دادم يك پر كردم دادم 2 ديدم اين گاز داد رفت يه كوچولو جلوتر از من اصلا من فكرشم نميكردم كه اين بخواد دوربرگردون دور بزنه يه زنه هم پشت فرمون بود
رسيديم به بريدگي يهو ديدم پيچيد جلو من وايساد( يعني دقيقا داخل بريدگي)كه تقريبا عقب ماشينش تو لاين من بود منم تا زدم رو ترمز با 15تا زدم بهش كه چراغ سمت شاگرد من به چراغ عقب سمت راننده اون خورد وجفتشون شكست!!
درامده بيرون ميگه اقا مگه راهنمارو نديدي!!!همون موقع كه ميخواسته بپيچه راهنما زده مثل اينكه!!!:دي
فكر ميكنه راهنما زده ديگه اجازه پيچيدن داره اصلا نبايد بقلشو نگاه كنه
اولین و آخرینش 2 سال پیش بود با ماکسیما که بعد همون تصادف فروختمش .
دیدید تو تهران کرج یه مشت گوساله تو لاین سرعت و جپ یهو میزنن رو ترمز؟ 150 تا سرعت یه خری با سمند این کارو کرد ماهم هوشیاری نداشتیم ( هه ) ! مغزم دیر عمل کرد ! خودم هیچیم نشد ولی ماشین گرامیم خیلی آسیب دید ( سپر ، چراغ ها و کاپوتم یکم به فاکس رفت ) سمند طفلکم کلا جمع شد ! واقعا حادثه ی بدی بود ، تقریبا 2 3 شب یه بار این اتفاقا رخ میده تو تهران کرج ، من تا چند روز شوکه بودم واقعا....هنوزم که هنوزه تو تهران کرج که میرم خیلی احتیاط میکنم . چون مردم خر هستند اکثرا
يه همچين حادثه اي هم واسه من پيش امد البته تو خيابون تختي جلوي ورزشگاه تختي از پادگان داشتم برميگشتم كه سمنديه جلوم يهو زد رو ترمز منم با 405بودم البته فاصله رو رعايت كرده بودم ناگفته نمونه يه كوچولو ترمزمم مورد داشت اول كه زدم زياد نگرفت( بعضي وقتا سفت ميشد وپدال رو نمي شد خوب فشار داد)بعد تا جايي كه زور داشتم زدم رو پدال ديگه ترمز جيغ كشيد بعد بـــــــــــــوم قطاري زدم به 3تا ماشين سمند پرايد سمند (به همين ترتيب)
كه مقصر هم من شناخته شدم چون از عقب زدممثل ابنكه اون پرايد و سمند جلويي وايساده بودن كامل
سمندي كه زدم زياد چيزيش نشد يه تيكه سپرش شكست يه كمي هم سينيش جمع شده بود جلوش هم زده بود به پرايد جلوش خورد شده بود اما پرايد از جلو عقب جمع شده بود توش پره بچه ( سرويس مدرسه بوده) سمند جلويي هم يه تيكه كوچيك اندازه كف دست از سپرش كنده شد بود
هيچي ديگه 1ت خرج ماشين خودم شد 4.5هم هزينه اونا كه بيمم داد

Last edited:

alarmtan2 after baned

Registered User
لایک‌ها
20
وقتی بچه بودم :D عادت کرده بودم همش دستی بکشم یبار 2 شب وسط چهار راه دستی کشیدم و عین خر وارد اصلی شدم که یه پراید ظاهر شد و 17 18 متر خط ترمز کشید منم به هر بدبختی با دستی کون ماشینو چرخوندم و......به هر حال با همکاری همدیگه فقط کنار سپر من گرفت گوشه چراغ کوچیکاشو شیکست منم مگه چند سالم بود چسبونده بودم یارو گفت اشکال نداره برو......منم متوجه شدم دیگه تو خیابون نباید دستی کشید.نتیجه اخلاقی:هیچوقت تو خیابون ژانگولر بازی در نیارید......

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
آقا اینم ی خاطره تلخ از ما چند سال پیش با پیکان مدل 80 داشتیم میرفتیم مشهد رسیدیم ب ساری یهو تو کمربندی زارت خوردیم ب ی چیزی بعد دیدم زانتیای سفید تو کمربندی پارک بود نگو چوب رفته بود تو چرخش همون جا ماشینو گذاشته بود ماشین ما رادیاتش فقط داغون شد ولی صندوق عقب زانتیا له شد تعجب کردم زانتیایی ک اینقدر پولش بود پلیس نفهم هم ما رو مقصر دونست بعد تصادف هم ماشینش رو روشن کرد رفت فقط گذاشته بود ما بهش بزنیم خلاصه ک مشهدمون کنسل شد و از اون موقع تا حالا ی ترس بیخود از ترمزهای شدید دارم

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اخ اخ . پیکان مقصر بوده؟:confused:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
فقط 5 تومن پول چراغ جلوشه که ترکوندش
این ها بدمیرن مقصر هستن اصلا رعایتی نمیکنن. طلبکار مردم و خیابون هستند
حالا چرا اینطورین نمیدونم. دلا مصب الان با این وضعیت باید بری زندان که!

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
بدبخت پیکانیه
علاوه بر بیمه باید ماشینشو هم بده

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
روی تصاویر 2 ماشین زوم کنید مباحث قابل تاملی میشه دید که فقط بعضی ها فکر کنم متوجه میشن چی میگم!

بالا