برگزیده های پرشین تولز

ماجرای من و دیجیکالا !

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
دیجی کالا واقعاً توی پرداخت حق همکاری در فروش هم ظلم میکنه. از ما برای پرداخت اطلاعات آنالیتیکس و ... هم گرفت، بعد آخرش گفت که پرداخت به شما انجام نمیشه ! کار نکنید باهاش !

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام

به عنوان شخصی که از سال 88 با دیجی کالا کار میکنم به عنوان خریدار . تا حالا مشکلی نداشتم و اگر مشکلی بوده مرجوع کردند .

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام

به عنوان شخصی که از سال 88 با دیجی کالا کار میکنم به عنوان خریدار . تا حالا مشکلی نداشتم و اگر مشکلی بوده مرجوع کردند .
موردی ک جدیدا خیلی دیدم تاخیر در پرداخته یعنی زده موجود در انبار ولی موقع پرداخت اینترنتی میزنه تاریخ تحویل 20 روز بعد

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
موردی ک جدیدا خیلی دیدم تاخیر در پرداخته یعنی زده موجود در انبار ولی موقع پرداخت اینترنتی میزنه تاریخ تحویل 20 روز بعد
بله تایید میشه بارها بر خوردم
جالبه که کالایی که میفرستن در یک نقطه پستی چندین روز گیر میکنه تماس که میگیری میکن پست مشکل داره و نهایت با 10 الی 15 روز تاخیر میاد
حالا در همین تاریخ از فروشگاه دیگه ای خرید کنید نهایت3روز میرسه
علت چیه! خدا میدونه
فقط اینو من مشتری میدونم که واقعا تا مجبور نباشم نباید از دیجی خرید کنم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

این برای کالاهایی است که در انبار خودش موجود نیست . این رو موقع خرید دقت داشته باشید .

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دیجی کالا فقط اوایل خوب بود , فروش حرفه ای , کیفیت اجناس خوب , پشتیبانی حرفه ای . اما یهو شد مزخرف ترین فروشگاه اینترنتی و شیاد ترین , یعنی من حاضرم برم از فروشگاهی که نماد اعتماد نداره خرید کنم اما از این وب سایت خرید نکنم .

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
این برای کالاهایی است که در انبار خودش موجود نیست . این رو موقع خرید دقت داشته باشید .
دیجی کالا فقط اوایل خوب بود , فروش حرفه ای , کیفیت اجناس خوب , پشتیبانی حرفه ای . اما یهو شد مزخرف ترین فروشگاه اینترنتی و شیاد ترین , یعنی من حاضرم برم از فروشگاهی که نماد اعتماد نداره خرید کنم اما از این وب سایت خرید نکنم .
البته الان خودش هم پست میکنه و این روش خیلی سریع ارسال میشه

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
البته الان خودش هم پست میکنه و این روش خیلی سریع ارسال میشه
به نظرم هنوز هم دیجی کالا نسبت به خیلی از سایت ها بهتره . فقط باید هوشمندانه و با دقت فروشنده را انتخاب کرد .

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
به نظرم هنوز هم دیجی کالا نسبت به خیلی از سایت ها بهتره . فقط باید هوشمندانه و با دقت فروشنده را انتخاب کرد .
صد در صد و قطعا از بسیاری از فروشنده ها بهتره و خدمات بهتری ارایه میده بالاخره کاستی هایی داره ولی خوبی هاش خیلی بیشتره

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
در هر صورت
عودت کالا و پاسخ دهی و مسولیت پذیری دیجی کالا قابل تحسینه نسبت به سایت های مشابه

بالا