برگزیده های پرشین تولز

ماجرای من و دیجیکالا !

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
دوره این حرفا تموم شده و دیگه الان خرید اینترنتی مخصوصا از فروشگاه های معتبری مثل دیجی کالا خیلی مرسوم هست
خرید حضوری رو هم تحت تاثیر خودش قرار داده و کاهش داده
بعد شما میاین یه تاپیک میزنین کلاهبرداری دیجی کالا؟
اینقدر پول دارن که نیاز به کلاهبرداری یک قرون دوزاری از یک شخص ندارن و بخاطرش سابقه و اعتمادشون رو هیچ وقت خراب نمیکنن
اگر مشکلی پیش میاد عمدی در کار نیست
مطمعن باشید دیجی کالا دیگه محبوبیت قبل و ندارد بله حق با شماست وقتی نیاز به مشتری نباشه و بقول شما پول از پارو بالا بره عدم رضایت مشتری و تخلف به وجود میاد نیاز باعث میشه به مشتری احترام بزارند

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
محبوبیت نداره؟ رتبه 3 الکسای ایران رو داره
میدونین یعنی چی؟ یعنی پربازدیدترین سایت ها در ایران به ترتیب: 1- گوگل 2- ورزش سه 3- دیجی کالا

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
میدونین یعنی چی؟ یعنی پربازدیدترین سایت ها در ایران به ترتیب: 1- گوگل 2- ورزش سه 3- دیجی کالا
دوست عزیز ایا چک کردن سایتی بعنوان منبع دلیل بر فروش بالای سایته!!!!؟هنوزم برای توضیحات بعضی محصولات به این فروشگاه مراجعه میشه
شما قیمت و با سایتهای دیگه چک کن به اختلاف پی خواهی برد در ضمن الان دیگه چند سال پیش نیست همه زرنگ و اگاه شدن و چشم بسته نمیرن تو دیجی خرید کنن

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
دوست عزیز ایا چک کردن سایتی بعنوان منبع دلیل بر فروش بالای سایته!!!!؟هنوزم برای توضیحات بعضی محصولات به این فروشگاه مراجعه میشه
شما قیمت و با سایتهای دیگه چک کن به اختلاف پی خواهی برد در ضمن الان دیگه چند سال پیش نیست همه زرنگ و اگاه شدن و چشم بسته نمیرن تو دیجی خرید کنن
فروش اقلام قاچاق ، بی کیفیت و ریفربیش ، بدون ضمانتنامه ی معتبر ، بدون پاسخگوییهای مناسب بعدی که معمولا منجر به شکایت میشه و ... در فروشگاهها و فروشندگان آنلاین که مالیات نمیدن زیاد شده. اتفاقا اینها قیمت پایینتری هم دارند
هیچکس اینجا وکیل یک فروشگاه آنلاین خاص نیست اما وقتی بعضیها بعد از سالها و گاه یک دهه خرید هنوز به مشکلی نخوردند دلیلی هم ندارند که در نقش معترض ظاهر بشن

Last edited:

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
هیچکس اینجا وکیل یک فروشگاه آنلاین خاص نیست اما وقتی بعضیها بعد از سالها و گاه یک دهه خرید هنوز به مشکلی نخوردند دلیلی هم ندارند که در نقش معترض ظاهر بشن
پاسخگویی دیجی بعد از خرید بسیار ضعیف و حتی طلب کارانه است!!!
عزیز من بنده خودم چند مورد خرید داشتم که کالای بی گیفیت بود اخرین قلمی که خریدم و توبه کردم از این فروشگاه خرید کنم تبلت ایسر بود با باطری خراب!!
این تبلت و برای فرزندم گرفتم که از روز اول مشکل باطری داشت و دیجی قبول نکرد به گارانتی مراجعه کردم با گذشت مدت زمان 1 ماه و پول پست تعمیر شد دوباره باطری 2 روزه مشکل دار شد دوباره هزینه پست و مدت 1 هفته انتظار!! بعد حدود 2 ماه باتری خراب شد به تعمیر کار بیرون مراجعه کردم و طبق نظر ایشون تبلت مشکل چیپ و برق دزدی داشت که باعث خرابی باطری میشد!!
بعد شما میفرمایی در نقش معترض ظاهر میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
مدارک خرید و گارانتی هنوز موجوده تو نظرات دیجی کالا بعد از خرید بنده بارها شاهد همچین نظراتی بودم که جدیدا هم ماشالله دیجی رو به سانسور نظرات اورده
دوستانی که نظر دادن مطمعن باشد تجربه ای مشابه بنده داشتند اگر جنابعالی تجربه ای نداشتید از خوش شانسی شما بوده ولی بنده به جرات میتوانم ادعا کنم اکثر کالاهای فروش ویزه ای که خریدم مشکل دار بودند
ینده نه فروشگاه انلانی دارم که با خراب کردن دیجی سودی ببرم نه از دیجی منافعی دارم که جانب داری کنم

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
پاسخگویی دیجی بعد از خرید بسیار ضعیف و حتی طلب کارانه است!!!
عزیز من بنده خودم چند مورد خرید داشتم که کالای بی گیفیت بود اخرین قلمی که خریدم و توبه کردم از این فروشگاه خرید کنم تبلت ایسر بود با باطری خراب!!
این تبلت و برای فرزندم گرفتم که از روز اول مشکل باطری داشت و دیجی قبول نکرد به گارانتی مراجعه کردم با گذشت مدت زمان 1 ماه و پول پست تعمیر شد دوباره باطری 2 روزه مشکل دار شد دوباره هزینه پست و مدت 1 هفته انتظار!! بعد حدود 2 ماه باتری خراب شد به تعمیر کار بیرون مراجعه کردم و طبق نظر ایشون تبلت مشکل چیپ و برق دزدی داشت که باعث خرابی باطری میشد!!
بعد شما میفرمایی در نقش معترض ظاهر میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
مدارک خرید و گارانتی هنوز موجوده تو نظرات دیجی کالا بعد از خرید بنده بارها شاهد همچین نظراتی بودم که جدیدا هم ماشالله دیجی رو به سانسور نظرات اورده
دوستانی که نظر دادن مطمعن باشد تجربه ای مشابه بنده داشتند اگر جنابعالی تجربه ای نداشتید از خوش شانسی شما بوده ولی بنده به جرات میتوانم ادعا کنم اکثر کالاهای فروش ویزه ای که خریدم مشکل دار بودند
ینده نه فروشگاه انلانی دارم که با خراب کردن دیجی سودی ببرم نه از دیجی منافعی دارم که جانب داری کنم
من الان نمیدونم مشکل شما چیه که با این لحن دارین صحبت می کنین؟
شما نظر و تجربه ی شخصیتون رو دادین ، دیگران هم نظرات متفاوت و شخصی خودشون رو . تا اینجاش انتقال تجربه بود
ولی این شیوه و لحنی که شما اتخاذ کردین و هی بر نظرات مخالف حاشیه می زنین اونم با نیم خط علامت سوال و تعجب ... چی رو می خواین اثبات کنین؟ غیر اینه که خواسته یا ناخواسته دارین میگین دیگران اشتباه می کنن و فقط شما هستین که دارین درست میگین همه هم باید نظراتتون رو بزور تایید کنن؟

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
نتیجه میگیرم داره محصولات دیجی کالا بی کیفیت میشه و مشتری مداری نمیکننن!!!
اینم به مرور زمان از دور خارج میشه!!

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
من شاید تا امروز بالای 10تومن از دیجی خرید کردم
از لپ تاپ و دوربین گرفته تا صابون شامپو و ...
اما الان الویت اول برای خودم مثلا قبل عید میخواستم یک دوربین دم دستی بخرم دیوار شد
یک دست دوم تمیز با 20درصد قیمت کمتر از آکبند رو ترجیح دادم

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
توهینی به شما نشده قسمتی از نظر شماست که دیگران را در نقش معترض دیدید و احساس کردید همه هنرپیشگانی هستند در نقش خراب کردن این غول مارکتینگ چطور این برداشت را دارید؟
ولی این شیوه و لحنی که شما اتخاذ کردین و هی بر نظرات مخالف حاشیه می زنین اونم با نیم خط علامت سوال و تعجب ... چی رو می خواین اثبات کنین؟ غیر اینه که خواسته یا ناخواسته دارین میگین دیگران اشتباه می کنن و فقط شما هستین که دارین درست میگین همه هم باید نظراتتون رو بزور تایید کنن؟
لحن خاصی استفاده نشده عزیز من این برداشت از جانب شماست هیچگاه نیازی ندیدم تا نسبت به تحمیل عقاید خود به شخصی اقدام کنم ولی این شما هستید که تمام نظرات را کذب و بی پایه میدانید و در صدد تحمیل عقاید خود هستید
متشکرم که تجربیات خود را در میان گذاشتید

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
فروشگاه ها و مغازه های در سطح شهر هم که مراجعه میکنید فرضا برای خرید یک مدل خاص از یک دوربین
مغازه دار اون مدل رو نداره ولی میگه: چرا اینو میخوای بگیری؟ بیا مدل فلان دارم بهت بدم تا حالا هرکی برده برگشته یکی ام واسه آشناهاش خریده حرف نداره
ینی مغازه دارها عموما سواد کافی ندارن و فقط بخاطر فروش محصولات خودشون روش های غیرحرفه ای پیش میگیرن
در ثانی اگر جنس مشکل دار باشه دیجی کالا تا قبل از 7 روزش بی بروبرگشت پس میگیره ولی مغازه دار معلوم نیس این کارو کنه و ممکنه دبه کنه
بعدشم چون دیجی کالا در تعداد بالا کالاهارو میخره معمولا قیمتش از شهر کمتره مغازه ها خیلی کمتر میخرن پس قیمتشون بیشتره
2 سال پیش توی یک موبایل فروشی بودم فروشنده که اتفاقا جوان امروزی هم بود به راحتی برای مشتریان توضیح میداد که: گوشی های SONY خیلی بد هستن ینی در حد افتضاح هستن هوآوی از سونی بهتره اصلا سونی نگیرید.
به همین راحتی و به آب خوردن کل برند SONY رو له کرد و برند دیگه ای رو تا سرحد مرگ میبرد بالا و مشتریا هم همش سرشونو جهت تایید حرفاش تکون میدادن
شما فک کنین آدمی که سواد کافی نداره برند SONY رو بخاطر فرضا یک مدلش که مشکلاتش بیشتر بوده به کل تبلیغ منفی میکنه
ولی رفتار حرفه ای ینی بگی تمام برندها خوبی ها و بدی هایی دارند و هر جنسی نسبت به قیمتش (1 درصد فروشنده ها اینو نمیگن و مردم ساده بی خبر هم حرفاشونو راحت باور میکنن)
این آقا که اینجوری نظر شخصی و مغرضانه خودشو در مورد سونی توی مغازش به همه القا میکرد اگر یک کشور اروپایی بود براش پیگیرد قانونی درست میشد
در خرید اینترنتی شما فرصت مقایسه و خوندن کامنت ها رو دارید و هیچ برندی تخریب نمیشه

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
خوب مدتیه فروشگاههای اینترنتی مد شده، توو این لحظه کاری به کار اینکه اینیکی فروشگاه چطور کار می کنه ندارم، اینکه جنس رو که سفارش دادین می فرسته یا نه و ... بحث ای تاپیک من نیست چون ازشون خریدی نکردم که بتونم بگم بدن یا خوب توو این زمینه
موضوعی که هست اینه که مدتیه بی حوصله شدم، با وجودی که توو بعضی فروشگاههای تهران، شاید حتی تا 200-300 تومن هم بعضی لپ تاپ ها رو بشه زیر قیمت عرف خرید، اما این موضوع اونقدر برام ارزش نداشت که بخوام پاشم برم بگردم بگیرم، خصوصا اینکه چیزی که می خواستم بخرم خودش به حد کافی ارزون هست.
اواخر اسفند بود، فقط محض اینکه لپ تاپ اصلیم سنگینه و توو بعضی جاها صرفا بودن یک وسیله در حدی که نیاز های اولیه رو برآورده کنه، کافبه، این بود که می خواستم یکی از نت بوک ها رو عجله ای بخرم. توو شهری که هستم 2-3 تا مغازه رو گشتم، فقط اسپایر وان اولیه بود، همه اینها که اینجا بودم کارت گرافیک GMA950 داشتن، اما توو اینترنت وقتی سایت دیجیکالا رفته بودم، توو مشخصات اسپایر وانی که می فروختن، عبارت X3100 رو برای VGA می دیدم.
توو بنچمارکهایی که دیده بودم، چیزی سوای تفاوت نسخه DirectX ، چیزی حدود 5 برابر هم توو سرعت تفاوت نشون داده شده بود. به خاطر همین جای اینکه از بازار اینجا بگیرم، زنگ زدم دیجیکالا ، 100-150 تومن قیمت زیادتر توو این سایت هم این برداشت که ممکنه اینها با اونی که توو بازار دیدم تفاوت کنن رو برام داشت !
به مسئول فروش موضوع رو توضیح دادم که اینجا هر چی گشتم GMA950 هست، شما زدین X3100 ، من فقط سر این هست که دارم اینهمه اضافه قیمت و خرید اینترنتی غیر مطمئن ( از این نظر که طرف مقابل رو نمیبینم و پول رو می دم ! وگر نه تاکید می کنم هنوز نمی دونم این سایت میزان اطمینانش چقدره، دیگه هم برام فرقی نمی کنه ) رو تجربه می کنم، حالا اگر خریدم و این گذینه رو هم نداشت چی !!؟ فقط یک جمله گت که ما به شرط می دیم ! منتهی این که این شرط چطور می خواد اجرا بشه رو نگفت. خوشبختانه اون فردای اون روز سرم شلوغ بود و پرداخت رو انجام ندادم. فرداش که رفتم دیدم توو تمام مشخصات، عبارت GMA950 رو نوشتن و اصلاح کردن !

بیخیال خرید اینترنتی شدم و به عید رسیده بودیم، کلا توو خرید سست شدم. چند وقت پیش مجدد اجساس سنگینی این لپ تاپم، باعث شد باز حوص خرید اینها رو بکنم. این بود که توو جستجوم مجدد دیجیکالا رو نگاه کردم . لپ تاپی به اسم ASUS n10j گذاشته بود و نوشته بود که توو 10.1 اینچ، رزولوشن 1280*800 داره ! مودمش سر خود و کلی مشخصات جداب دیگهو خوب وقتی مشتری این مشخصات رو میبینه،روی تصمیم خریدش اثر می زاره.
تمام اینترنت رو شخم زدم ! هر جا که بود ! هیچ جایی n10jی با این مشخصات ندیدم ! زنگ زدم پشتیبانی، موضوع قبل از عید رو توضیح دادم و این یکی رو هم گفتم، گفت اگر بشه نیم ساعت بعد زنگ بزنین چیزی که میگین رو چک کنم. بعد از نیم ساعت گفتن شما درست میگین، گفتم خوب حالا لااقل اسپایر وان 10اینچی که گذاشتین مشخصاتش درسته ؟ گفتن دیگه اره، اون کاملا درسته ! برای n10j عبارت تمام شد رو زدن !

وارد مشخصات اسپایر وان 10 اینچی شدم
http://www.digikala.com/Reviews/NoteBooks/Details.asp?PId=NO-ACR-AS-One-D
نوشته
rdz5j82t8ufnycwd1fyn.jpg

رزولوشن 1024*640 ! و باز هم X3100 !
اینبار به فروم دیجیکالا رفتم و پستی زدم با متن زیر
fdrpul88sm3n57tkrvco.jpg

فکر نمی کنم محترمانه تر از این میشد موضوع رو رسوند !
اینکه وقتی می خوام جنسی بخرم، از روی مشخصاتی که نوشتین می خرم ! چرا اینها رو بدون کارشناسی می نویسن تا خریدار سر در گم بشه ! وقتی می رم میبینم لپ تاپ 10 اینچی ای نوشتین مودم داره، رزولونش 1280*800 داره ! کیف اریجینال ایسوس داره ( که معلوم شد از این چرمی های معمولی که روی همه اسپایر وان ها هم هست رو نوشتن ! ) ... خوب اینهمه گذینه دیگه که دم دست هست رو کنار می زارم

فرداش رفتم ببینم جواب جی دادن، دیدم لینک فرومشون باز نمی شه !
http://www.digikala.com/forum
چند روزی سعی می کردم اما انگار انجمن رو جمع کرده بودن !!!!!!!!!!!!!! دیروز آدرس سایتم رو توو گوگل گشتم ، این لینک رو دیدم
http://www.digikala.com/FORUM/member.php?u=3749
متوجه شدم آدرس فرومشون رو جای حروف کوچیک به بزرگ عوض کردن، این هست که نمی رفته. تا وارد شدم دیدم می گه پ.خ دارین ! چک کردم دیدم اون پیغام دریافت اخطار کارت قرمز هست برای پست اسپم (عکس قبلی )

قضاوت رو به عهده دوستان می گذارم
دیجی کالا خیلی خوب بود اما منم یه هارد اینترنال یک ترا می خواستم بخرم دیدم تو مشخصاتش زده 7200 (گردش هد) به همین هوا که این سرعت بالاس خریدم بعد هر چی تو سایت وسترن دیجیتال گشتم دیدم 7200 با این مشخصات نداره و این 5400
و یه بار دیگه هم یه هارد خریدم همون اول دیدم سوخته منم که حال نداشتم ببرم گارنتی گفتم آقا از گارانتی 7 رو زتعویض خودتون می خوام استفاده کنم گفتند شرمنده منم رفتم دنبال پرونده
و یه بار هم یه کامنت زیر یه محصول گذاشتم و گله کردم تایید نشد!
و مواردی از این قبیل ...
خلاصه اینکه کم کم داره مشتریاشو از دست میده، قبلا من خودم هر کی آدرس برای خرید چیزی می خواست دیجی کالا رو معرفی می کردم اما الان دیگه سایتهای دیگه مثل alldigital بهتر کار می کنن

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
دوستان دیدم موضوعی که میخوام مطرح کنم شاید به همین موضوع ارتباط داشته باشه برای همین تاپیک جدید باز نکردم
مدتی بود بعضی از محصولاتی که در سایت بامیلو ارائه میشد رو خریداری میکردم
تا اینکه چند تا محصوص خریدم و حسابی سرم کلاه رفت
یک عدد پایه عکاسی یانتنگ که در خود سایت بامیلو به عنوان اوریجینال فروخته میشه و وقتی دریافت کردم دیدم تقلبیه و بسیار بی کیفیت که در اولین استفاده کارایی خودشو از دست میده
یک عدد گلس گوشی که متاسفانه جنس بسیار بی کیفیتی هست و به هیچ عنوان به گوشی نمی چسبه
و آخری که یک عدد کیف پول چرم
که وقتی دریافت کردم بدون برند بود و رنگ متفاوت و شکل متفاوت داشت
این یعنی این سابت هیچ احترام و ارزشی برای خریدار قایل نمیشه
من پول زیادی از دست ندادم اما متوجه شدم که این سایت ارزش اینو نداره که ازش خرید بکنی
متاسفانه اینجا ایرانه و بعید میدونم کسی به این تخلفات رسیدگی بکنه
باز با این حال من رفتم تو سایت اینماد و ازشون شکایت کردم
نه به خاطر اینکه پول من برگرده
فقط به خاطر اینکه دیگران اشتباه من رو تکرار نکنن

world15

Registered User
لایک‌ها
837
من ی کد تخفیف 20 درصد بامیلو بدون محدودیت سقف خرید دارم ولی هنوز خرید نکردم. بعضی نظرا رو میخونم گفتن کالا کیفیت نداره و اون کالایی هم ک برند هست تخفیف نذاشته و قیمت خودش زده نمیدونم چکا کنم:(

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
من ی کد تخفیف 20 درصد بامیلو بدون محدودیت سقف خرید دارم ولی هنوز خرید نکردم. بعضی نظرا رو میخونم گفتن کالا کیفیت نداره و اون کالایی هم ک برند هست تخفیف نذاشته و قیمت خودش زده نمیدونم چکا کنم:(
به نظر من خرید نکن آخه دروغ میگن 20 درصد خرید میکنی میبینی جنس تقلبی انداختن بهت
من خودم هرگز دیگه به بامیلو اعتماد نمیکنم.

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
از بامیلو جالب تر دیجیکالا هست
جنس خوب میاره اما بالاخره 10 درصد اجناسش هم بنجوله هم گرون میفروشه
خدا نکنه یه جنس رو اشتباه کنی و بنجول بخری
دیگه نه پشتیبانیشون جواب میده نه میتونی پس بدی نه کار دیگه
کلا این سایتا تا قبل از خرید بهت احترام میزارنبعد از خرید حتی نظر منفی که در مورد جنسی که خریدی رو میدی تایید نمیکنن.سیاستشون کاملا یک طرفه است و اصلا به نفع خریدار نیست
اینم یه نمونه اش
4tjy_untitled.jpg

world15

Registered User
لایک‌ها
837
به نظر من خرید نکن آخه دروغ میگن 20 درصد خرید میکنی میبینی جنس تقلبی انداختن بهت
من خودم هرگز دیگه به بامیلو اعتماد نمیکنم.
حالا بدیش اینه ک هزینه ارسال داره و نوشته فقط خرید بالای 30 تومن رو مجانی ارسال میکنه.. منم جنس بدردبخور 50 تومنی ک ب نسبت قیمتش بیارزه نیافتم:(

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
آقا من 3 ساله کلی خرید دارم
هر مشکلی هم داشتم برطرف کردن
لطفا بهونه نگیرید

world15

Registered User
لایک‌ها
837
لطفا بهونه نگیرید
از دیجی کالا یکی از آشناها جدیدا کلی خرید کرده مثه اتو و جاروبرقی و .. البته چون وسیله برقی بوده و هنوز استفاده نکرده خدا میدونه چی از اب دربیاد.. ولی خودم قبلا یک بن تخفیف از دیجی کالا داشتم قیمتش 10 تومن بود ولی هزینه ارسال از 10 تومنم بیشتر بود و در اصل اون بن رو باید بصورت 50 میدادن ک بصرفه باشه ک بجاش میشده 5 تا 10 تومنی گرفت و تماس گرفتم پشتیبانیش خیلی بد جواب داد و منم گفتم عمرا ازشون خرید کنم

mhaf

کاربر فعال
لایک‌ها
314
لطفا بهونه نگیرید
دوست عزیز من الکی بهونه نگرفتم
این مجموع خریدهای منه:
myrf_untitled.jpg

یعنی یک مشتری ثابت هستم
اما متاسفانه طبق عکس قبلی که گذاشتم میبینید که کلی از پیامهای من رو تایید نمیکنن فقط به خاطر اینکه داخلشون واقعیت رو گفتم.

بالا