برگزیده های پرشین تولز

ماجرای من و دیجیکالا !

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
دوستان توی همه ی سایت های خرید و فروش هم کاربرای راضی دارن و هم ناراضی و هم حروم خوری میشه ، این مسایل پیش میاد ولی درکل اصلا نباید به هیچ سایت خرید اینترنتی اعتماد کنید ، تاحدامکان از بیرون و فیس تو فیس فروشنده خرید کنید واگر به هرصورتی نتونستید اینکارو کنید برید از سایت های معتبر خرید کنید ، منم چندبار از دیجی خرید کردم مشکلی برام پیش نیومده البته برای خریدام مجبور بودم چون توی بازار اهواز مدلی که خواستم نبود و فقط دیجی کالا داشت و با قیمت نسبتا بالا

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
ماهم یه خواستیم یه هدفون بخریم ظهر زنگ زدن گفتن که مدلی که سفارش دادین تموم شده یه مدل دیگه هست که پد چرمی و ویبره نداره میخواین براتون بفرستیم
منم که بخاطر ویبرش میخواستم شماره کارت دادم بعد از سه روز پولو برگشت زدن

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
من چند وقت پیش یه گوشی رنگ سفیدشو سفارش دادم زنگ زدن گفتن فقط مشکیش مونده جالبه که قبلش پولمو برگردونده بودن .

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
در مورد این سایت زود قضاوت نکنید عزیزان :)
حداقل بزارید ی چند روز از ماجرا بگذره بعد تبل بد نامی بهش بزنید...
سایت دی جی کالا حداقل جز معدود سایت هایی هست که خریدار میتونه نسبتا تخصصی در مورد جنسش تحقیق کنه کما اینکه نخواد از اونجا خرید هم داشته باشه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
به تاریخ استارت تاپیک هم یه نگاهی بندازید بد نیست ....!

new24

Registered User
لایک‌ها
300
دوستان زیرخاکی نیارین بالا
ولی واقعا خاک بر سرشون
20 ت پول تلفنم شد اخرش واسه برگشت پولم
حسابداراشون منو میشناختن هرموقع زنگ میزدن وصلم میکردم به یک نفر که اونم میپیچوند

ولی واقعا فسیل اوردین بالا!

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
من تا حالا 4 بار خرید کردم از دیجی کالا سه تا دوربین دیجیتال یک بارم لپ تاپ ولی خدایی اصلا مشکلی نداشته و قیمتش از بازار هم برام کمتر در اومده.دوستامم خرید داشتن از دیجی کالا ولی مشکلی نبوده..شاید بعضی وقتها بعضی چیزها رو به طور غیر عمد اشتباه بزنن ولی مدل کلی و قیمت اون جنس رو همیشه درست میزنن و کارشون خوبه.

baharestan1363

Registered User
لایک‌ها
91
دوستان زیرخاکی نیارین بالا
ولی واقعا خاک بر سرشون
20 ت پول تلفنم شد اخرش واسه برگشت پولم
حسابداراشون منو میشناختن هرموقع زنگ میزدن وصلم میکردم به یک نفر که اونم میپیچوند

ولی واقعا فسیل اوردین بالا!

به نظر منم باید گفت خاک بر سرشون
دوباره زنگ زدم به اینا گفتم می خوام با مسول اونجا حرف بزنم هر کاری کردم وصل نکردن به مقامات بالاترشون!!!
البته کاملا می دونم چرا وصل نکردن چون اینجور جاها کسی رو سرشون نیست که نظارت کنه به کارکرد سیستمشون
اصطلاحا میشه گفت صاحب نداره که واقعا هم نداره

به نظر من باید طبق حرف اون دوستمون عمل کرد
باید رفت از بازار خرید حتی اگه 50 تومن هم بالاتر باشه قیمتش

mahmood2013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
این هم یه نوع تجربه در خرید هست ، بنده که بالای 5 بار ازشون خرید کردم و هیچ مشکلی هم نبوده !!! :D

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
من خودم چندبار از دیجی کالا خرید کردم اما یه بار از دیجی کالا که تبلت خریدم وقتی باز کردم روی برچسب ال سی دیش پر از خط و خش و لکه بود جوری که شدیدا حس میشد دسته دو باشه!
نوع cpu اش هم تو سایتش چیزی دیگه زده بود اما چیزه دیگه بود
البته بیخیالش شدم و پیگیری هم نکردم ، ولی دیگه از چشمم افتاد سایتش و دیگه خرید نکردم ازشون

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
بنده تا حالا 15 میلیون جنس خریدم از دیجی کالا
هیچ دوشواری هم نداشتم
ضمنا اون بحث عدم مغایرت تو خود سایتش هست . اگر کالای خریداری شده مشخصاتش فرق داشته باشه می تونید پس بدید بدون دشواری
ضمنا دیجی کالا جا و مکان مشخص داره . مثل خیلی سایتا که نه شماره ثبت دارن نه جا و مکان نه شماره تلفن نه نماد اعتماد و .... نیست

sina0131

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من یه سفارش دادم روز بعد ایمیل زدم بهشون ک سفارشم همچنان در حالت تایید ارسال هست کی ارسال میشه ،چند دیقه بعد اس ام اس فرستادن از سامان ک محصول شما به این کد و این کد مرسوله به ادرس شما ارسال شده هاست!ولی چیزی بدستم نرسیده!منظورشون اینه ک محصول تحویل با پست داده شد در حال ارسال تو راهه یا نه؟لطفا کسایی ک خرید داشتن بگن چجوریاس خیلی واجبه :(

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
من یه سفارش دادم روز بعد ایمیل زدم بهشون ک سفارشم همچنان در حالت تایید ارسال هست کی ارسال میشه ،چند دیقه بعد اس ام اس فرستادن از سامان ک محصول شما به این کد و این کد مرسوله به ادرس شما ارسال شده هاست!ولی چیزی بدستم نرسیده!منظورشون اینه ک محصول تحویل با پست داده شد در حال ارسال تو راهه یا نه؟لطفا کسایی ک خرید داشتن بگن چجوریاس خیلی واجبه :(
حاجی اون کد 20 رقمی ک بهت دادن رو تو این آدرس وارد کن:
www.tntsearch.post.ir
بهت میگه ک بسته ات دقیقا کجاس!

Sent from my C6602 using Tapatalk

sina0131

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کد 20 رقمی نیس داداش یدونه کد ک از حروفو اعداد تشکیل شد و یه کد 6 رقمی هردوتارو تو این ادرس زدم ولی ج نداد..سرویس ارسال تیپاکس دیجی کالا استفاده کردم
این ک وضعیت رو زده کالا ارسال شده است منظورشون اینه به مقصد رسیده یا نه..چیزی بدست من نرسیده ولی فک کنم منظورشون اینکه کالا به دستم رسیده!ولی اینطور نیس

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
برای پیگیری بار از تیپاکس باید زنگ بزنی به تیپاکس دیگه اینکه واضحه:-/

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
بنظرم موارد خریدهای آنلاین بنده از فروشگاههای اینترنتی معتبر گرفته تا افراد معتبر در بازارچه ی فروم ها تابحال بیشتر از خریدهای آفلاین و حضوری بوده . از همین فروشگاه مورد بحث هم چندین مورد تجربه ی خرید آنلاین در گذشته داشتم. تابحال به موردی منفی در هیچکدوم از خریدهای آنلاین برنخوردم
بعضی نظرات دوستان راجع به دیجیکالا بشکل واضحی بوی تبلیغ منفی داره که متاسفانه میتونه ناشی از رقابت منفی که بین ما ایرانی ها رایج هست باشه
البته اشتباه، نقص و کاستی موقع درج مشخصات دقیق کالا همیشه و در هر جایی از دنیا محتمل هست و گهگاه حتی در مراجع معتبر هم دیده میشه
از این رو باید همیشه در وهله ی اول، مشخصات اعلامی توسط خود شرکتهای سازنده مورد توجه قرار بگیره

mrdtt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام'اصلا قیمتهایی که میذارن در دجی کالا گرونتر هست وبا اسم اینکه بن میدن و خرید بعدی تخفیف داره میچاپونن به مردم 'لیون کامپیوتر هم بد نیست

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
بینید خرید کردن با چشم بسته همینه دیگه جنسی رو میخری که که با تصورت و اون چیزی که تو دیجیکالا نوشته فرق داره
شما قبل از خرید مدل جنس مورد نظر رو حتما در 5 سایت دیگه نگاه کن شاید اونی نباشه که تو دیجی کالا نوشته
متاسفانه بارها دیدم که تو این سایت چیزایی می نویسن و رو چیزایی مانور میدن که فقط جنبه تبلیغاتی داره و هچ کاربردی واسه مشتری نداره
از حق نگذریم خیلی وقت ها هم این سایت خیلی کمک میکنه برای اینکه چشم خریدار باز بشه واسه خرید
اما آدم باید خودش عاقل باشه و موقع خرید فریب تبلیغات رو نخوره.

maghsodi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان بالاخره هر سایت فروشی یک سری مشکلات داره ولی من جدیدا از سایت اینترنتی مای لاوان خرید میکنم با اینکه زیاد شناخته نشده هست ولی خوبه تا جایی هم که بتونن جواب مشکلات رو میدن من که راضیم

بالا