• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از afshin_electronic :
سلام دوستان .....

من از 20 صفحه ی پیش به اینور رو خوندم ... اما تکلیف خودم رو نفهمیدم ....

من یه LG FLATRON 775FT داشتم .... فروختمش و یه سپیدفام LG خریدم .... پیکسل سوخته داشت و کیفیت تصویرش هم افتضاح بود مخصوصا موقع نشون دادن فیلم و مشکلات دیگه ای هم داشت .... با راهنمایی دوستان ...
هر جوری که بود .... اینو بردم و به هزار زحمت پسش دادم ....

الانم موندم بدون مانیتور ... مدام باید بیام و پولم رو توی کافی نت حروم کنم ....
:( :( :( :(
حدود 400 تمون پول دارم .... یه LCD می خوام که 17 اینچ باشه ... DVI داشته باشه و 8ms هم باشه ... کیفیت تصویرش هم عالی باشه مخصوصا موقع نمایش فیلم و زاویه دیدش وسیع ....

سونی یه مدل داره SMD-HS75 که 395 قیمتشه ... نمی دونم dvi داره یا نه و اینکه آیا 8ms هست یا نه ....
سامسونگ هم که همه ی مدل هاش زیر 400 تومنه ...

ViewSonic هم که اینجا باهاش آشنا شدم و اطلاع چندانی ازش ندارم .....

لطفا منو راهنمایی کنید که چی بخرم ... میخوام که حداکثر تا هفتم یا هشتم عید بخرمش ....

یه چیز دیگه ... من نمی فهمم چرا اکثر شما ها روی 19 اینچ اصرار دارید .... من که یه 17 سپید فام داشتم ... روبروش که می نشستم ... اطراف صفحه سایه مینداخت ... 19 که دیگه باید از این بد تر باشه ؟؟؟!!!:blink:

منتظر راهنمایی های سبزتون هستم ....:p

مرسی ..
بای

دیر اومدی زود هم میخوای بری ! :D البته کار خوبی کردی پس دادی ! پیکسل سوخته
4.gif

باور کن الان حدود 3ماه هست که دارم دنبال یه مانیتور 19 میگردم هنوز که هنوزه پیدا نکردم ! ای خدااااا

دوستان چه خبر ؟؟ من چند روز مسافرت رفتم بی خبرم از دنیا، چیزی پیدا کردین ؟

fictionarea

Registered User
لایک‌ها
0
اوه ! چقدر نظر !!
سلام
منم می خواستم نظرم را در مورد ال سی دی های بازار بگویم .
10 سال پیش یه مانیتور 15 ایسر گرفتم که اون موقع بین 14 اینچهای تاتنگ شاهکار بود . 4 هفته پیش لامپ تصویرش سوخت و چون هر جا سپردم لامپش را حتی دست دوم پیدا نکردند قیدش را زدم و رفتم تو کار یک مانیتور جدید . پدرم یه وگا 17 سونی داره البته من طرفشم حق ندارم برم . خلاصه با بودجه ای که داشتم یه سپید فام الجی 17 اینچ گرفتم . البته اون موقع خیلی ها میگفتم الجی بنجله و سامسونگ بهتر و سونی را هم که نگو اما این تنها مانیتوری بود که توان خریدش را داشتم . چند روز پیش از روی کنجکاوی یک مقایسه ای بین مانیتور خودم و سونی پدرم انجام دادام ( البته یواشکی !!!) . من یک نسخه اکسترم از فیلم ترمیناتور 2 داشتم که بیت ریت بالایی داشت و رزولیشن آن هم از حد معمول دیویدی بیشتر بود ( 1280 * 768 ) . با کمال تعجب تصویر توی مانیتور خودم خیلی بهتر بود . می خواستم این را هم در آخر اضافه کنم که امروزه دیگه تکنولوژی دست چند تا شرکت بزرگ نیست که حرف اول و آخر را بزنند . هر چند شاید ما ایرانی ها اینقدر جنس بنجل بهمون انداختن یک ذره باورش برامون سخت باشه . این مانیتور الجی ، مونتاژ مادیران هم بد نیست . تازه با مقایسه ای که با سامسونگهای سایت دانشکده کردم یه سر و گردنم بالاتر بودند .
به هر حال من فعلا تو این 2 هفته خیلی راضی بودم ازش . در ضمن برای یک مانیتور ال سی دی یک گارانتی خوب به اندازه خود کالا با ارزشه و از این نظر هم از مادیران ( فعلا ) راضیم !

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
در بخش اخبار سخت افزار درباره جدید ترین مانیتور های سامسونگ مطالب خوبی هست..دوستان ملاحظه کنند..:happy:

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
کسی درباره ی مانیتور های ال سی دی PHILIPS نظری نداره؟؟!!

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
سلام....

خیلی خلاصه بگم که میخوام یه مانیتور LCD بخرم ... ولی نمیدونم چی بخرم .... حدود 400 هم پول دارم.

17 اینچ میخوام ... 8ms و DVI دار و کیفیت تصویر عالی.....

لطفا یه راهنمایی بکنید.:( :(

بعضی ها گفتند ViewSonic و یا PHILIPS .....

لطفا نظرتون رو بگید و اگه اطلاعی درباره ی مدل های خوب بازار دارید بگید .....

مرسی....;)

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
یه چیزی یادم رفت که بگم ..... قبلا یه سپیذفام خریدم و مشکل داشت ... در نتیجه پسش دادم....

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
خبر خوش !

امروز استاد رکس میگفت که شنیده شرکت " سخت سیستم " مانیتور های 4 میلی ثانیه CTX رو با گارانتی 1 پیکسل وارد کرده، کسی چیزی میدونه ؟ شماره این شرکت چنده!؟

افشین خان شما هم یه خورده دندون رو جیگر بزار انشاله همه با هم بریم برای خرید تا تخفیف هم بگیریم
92.gif

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بالاخره جیب ما هم سبک شد!
توی دو هفته اخیر خیلی دنبال یه 19" معقول می گشتم
برای ویوسونیک خیلی این در و اوندر زدم ولی فایده نداشت
چیزهاییی که در مورد ویو سونیک دستگیرم شد(به گفته فروشنده هاش که به حرفهای هیچ کدومشون نمی شه اعتماد کرد) از این قراره:
ویو سونیک نماینده رسمی توی ایران نداره یعنی به هیچکس این نمایندگی رو نداده
یه عده مانیتورها رو از دبی یا جای دیگه میارن و خوب یه گارانتی هم می دن که البته دلشون به گارانتی اصلی توی دبی یا هر جای دیگه که جنس رو از اونجا آوردن گرمه
در مورد پیکسل سوخته هم در واقع حالت چک و چونه داره وقتی از یکیشون سئوال کردم گفت ال جی و بقیه هم تا 3 تا رو عوض نمی کنن گفتم چرا ایران رهجو عوض می کنه اگر نمی خواین برای یه دونه تعویض کنید که اصلا صرف نمی کنه واین حرفها ...
طرف گفت خوب ایراد نداره عوض می کنیم و موقع تحویل تست می کنیم
اما مشکل دیگه ای باعث شد که از خرید ویوسونیک منصرف بشم و انهم نبود مدلهای قابل قبول ویوسونیک توی بازار بود
مثلا همینجا که براتون تعریف کردم فقط VA915 موجود داشت نه چیز دیگه که کیفیت جالبی نداره
در ضمن گویا اکثر مدلهای 8ms ویوسونیک به اصطلاح gray to gray هستند و در مورد بعضی مقدار واقعی 20ms است که دیگه خیلی ضد حاله
با این حال اگر 191b یا vp 930 رو گیر آوردید ارزش بررسی رو بنظرم داره
اما در مورد سونی که گرفتم
یه کلام راضی هستم
تنها موردی که یه مقدار حالگیری کرده مسئله یه پیکسل مشکوکه!
واقعا نمی دونم چی بگم تا حالا به همچین چیزی برخورد نکرده بودم
در زمینه سیاه یا آبی یه پیکسل رنگ قرمز رو نشون می ده
خوب تا اینجا که به نظر همه چی مشخصه این یه پیکسل سوخته از نوع Lit pixel (پیکسل همیشه روشن) است اما ماجرا دقیقا از اینجا بغرنج می شه این پیکسل رو فقط روسیستم خودم می بینم
با دوتا سیستم دیگه امتحان کردم اثری ازش نیست
با برنامه هم تست کردم همینطوره در سیستم خودم در رنگهای مشکی و آبی این پیکسل رو(رنگش قرمزه) می تونم ببینم اما در سیستم دیگه با همین تست هیچ موردی نیست
خوب متوجه شدم که اگر رزولوشن رو پایین بیارم یا color quality رو کم کنم اون پیکسل درست کار می کنه
ولی در سیستم های دیگه حتی با همون شرایط ( 1280*1024 و color quality 32bit) هیچ مشکلی نیست
تنها تفاوتی که بنظرم میرسه کارته گرافیکه من MSI 6600 GT
ولی تو سیستمهای دیگه ای که تست کردم کارتها ضعیف تر ه
تازه منطقی هم نیست چون ممکنه که اونکارتها ضعیفتر باشن
اولا پیکسل سوخته ایرادی است که به اصطلاح قابل رفع نیست( ربطی به کارت گرافیک نباید داشته باشه)
دوم اینکه گیرم که اون کارتها ضعیف تر باشن تا این رزولوشن و مشخصات رو که ساپورت می کنن
یعنی ایراد از کارت گرافیکه ؟:blink: :blink:
پس چرا هیچ جای دیگه مشکلی نمی بینم!
دوباره بردم ایران رهجو اونها با یه نوت بوک که اونجا داشتن کارت گرافیکش Geforce 6400 بود تست کردن مشکلی نبود
...
خوب در مورد سایر مشخصات
کیفیت رنگ فوق العاده است
متن فوق العاده خوانا است
DVI ارزشش رو داره!
ریسپانس تایم 12ms است بازی درست و حسابی برای تست کردن نداشتم GENERALS رو داشتم و کیفیت فوق العاده بود.
ظاهر مانیتور فوق العاده شکیله آدم از توی عکس متوجه نمی شه.
بصورت کلی راضی هستم
فقط اون پیکسله نگذاشت حسابی حال کنم و هنوز هم نمی دونم که واقعا مشکل چیه
بهر حال امیدوارم خیرشو ببینم
طبق معمول مخلصیم

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا بابا مانیتور هیچ مشکلی نداره
Video Card and Pixel Faults

The system's video card can also be responsible for apparent faulty pixels or sub pixels. A faulty memory cell in the video graphics card can exhibit a phenomenon that looks like a faulty pixel or sub pixel on the LCD screen. To check for this, simply change the resolution of the system or hook the monitor to another system. The video graphic card is at fault if the faulty pixel moves or goes away.​
اینجور که پیداست مشکل از کارت گرافیکه چون دقیقا این متن بالا شرح حال ماست!
حالا بیا و اینو درست کن
کاش زودتر سرچ کرده بودم اعصابم هم بیخودی بهم نمی ریخت
طبق معمول مخلصیم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از Bluepyramid :
سلام
برای ویوسونیک خیلی این در و اوندر زدم ولی فایده نداشت
چیزهاییی که در مورد ویو سونیک دستگیرم شد(به گفته فروشنده هاش که به حرفهای هیچ کدومشون نمی شه اعتماد کرد) از این قراره:
ویو سونیک نماینده رسمی توی ایران نداره یعنی به هیچکس این نمایندگی رو نداده
یه عده مانیتورها رو از دبی یا جای دیگه میارن و خوب یه گارانتی هم می دن که البته دلشون به گارانتی اصلی توی دبی یا هر جای دیگه که جنس رو از اونجا آوردن گرمه
در مورد پیکسل سوخته هم در واقع حالت چک و چونه داره وقتی از یکیشون سئوال کردم گفت ال جی و بقیه هم تا 3 تا رو عوض نمی کنن گفتم چرا ایران رهجو عوض می کنه اگر نمی خواین برای یه دونه تعویض کنید که اصلا صرف نمی کنه واین حرفها ...
طرف گفت خوب ایراد نداره عوض می کنیم و موقع تحویل تست می کنیم
اما مشکل دیگه ای باعث شد که از خرید ویوسونیک منصرف بشم و انهم نبود مدلهای قابل قبول ویوسونیک توی بازار بود
مثلا همینجا که براتون تعریف کردم فقط VA915 موجود داشت نه چیز دیگه که کیفیت جالبی نداره
در ضمن گویا اکثر مدلهای 8ms ویوسونیک به اصطلاح gray to gray هستند و در مورد بعضی مقدار واقعی 20ms است که دیگه خیلی ضد حاله
با این حال اگر 191b یا vp 930 رو گیر آوردید ارزش بررسی رو بنظرم داره
اما در مورد سونی که گرفتم
یه کلام راضی هستم
تنها موردی که یه مقدار حالگیری کرده مسئله یه پیکسل مشکوکه!
واقعا نمی دونم چی بگم تا حالا به همچین چیزی برخورد نکرده بودم
در زمینه سیاه یا آبی یه پیکسل رنگ قرمز رو نشون می ده
خوب تا اینجا که به نظر همه چی مشخصه این یه پیکسل سوخته از نوع Lit pixel (پیکسل همیشه روشن) است اما ماجرا دقیقا از اینجا بغرنج می شه این پیکسل رو فقط روسیستم خودم می بینم
با دوتا سیستم دیگه امتحان کردم اثری ازش نیست
با برنامه هم تست کردم همینطوره در سیستم خودم در رنگهای مشکی و آبی این پیکسل رو(رنگش قرمزه) می تونم ببینم اما در سیستم دیگه با همین تست هیچ موردی نیست
خوب متوجه شدم که اگر رزولوشن رو پایین بیارم یا color quality رو کم کنم اون پیکسل درست کار می کنه
ولی در سیستم های دیگه حتی با همون شرایط ( 1280*1024 و color quality 32bit) هیچ مشکلی نیست
تنها تفاوتی که بنظرم میرسه کارته گرافیکه من MSI 6600 GT
ولی تو سیستمهای دیگه ای که تست کردم کارتها ضعیف تر ه
تازه منطقی هم نیست چون ممکنه که اونکارتها ضعیفتر باشن
اولا پیکسل سوخته ایرادی است که به اصطلاح قابل رفع نیست( ربطی به کارت گرافیک نباید داشته باشه)
دوم اینکه گیرم که اون کارتها ضعیف تر باشن تا این رزولوشن و مشخصات رو که ساپورت می کنن
یعنی ایراد از کارت گرافیکه ؟:blink: :blink:
پس چرا هیچ جای دیگه مشکلی نمی بینم!
دوباره بردم ایران رهجو اونها با یه نوت بوک که اونجا داشتن کارت گرافیکش Geforce 6400 بود تست کردن مشکلی نبود
...
خوب در مورد سایر مشخصات
کیفیت رنگ فوق العاده است
متن فوق العاده خوانا است
DVI ارزشش رو داره!
ریسپانس تایم 12ms است بازی درست و حسابی برای تست کردن نداشتم GENERALS رو داشتم و کیفیت فوق العاده بود.
ظاهر مانیتور فوق العاده شکیله آدم از توی عکس متوجه نمی شه.
بصورت کلی راضی هستم
فقط اون پیکسله نگذاشت حسابی حال کنم و هنوز هم نمی دونم که واقعا مشکل چیه
بهر حال امیدوارم خیرشو ببینم
طبق معمول مخلصیم
استاد مبارکه!!!!!!!!!!!!!!!!
انشاا... که حالشو ببری!
کدوم مدل رو گرفتی؟
در ضمن قیمت رو هم بگو چند؟
من که اصلا وقت نمی کنم درست و حسابی بیام تو این نت حالا بهش اضافه کن چشمای داغون ...

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مبارک باشه.
حق با شماست مانیتورهای Viewsonic در حالت black-white-black گاها responding time ش بالاست مثل همین سری VP191B و VP930B
اما من فکر می کنم 8ms برای حالت GTG بس باشه.... خیلی از شرکتهای سازنده الان بر همین اساس مشخصات مانیتورهاشون رو منتشر می کنند....
در ضمن من برای خرید این مدل خیلی تحقیق کردم... مثل شما و دوستان که خیلی گشتین. به فروم های تخصصی زیادی هم مراجعه کردم.... Review های زیادی هم خوندم و نظرات خریداران را در سایتهایی مثل newegg مطالعه کردم... اکثرشون اعتقاد داشتند که هیج ghost ی در تصویر مشاهده نمی شود و همه چیز کاملا عالی است ... من هم الان خودم به این موضوع پی بردم... واقعا کیفیت تصویر عالی است
سایت Tomshardware هم روی این مانیتور خیلی تاکید داشت... در هر حال مانیتور Va912B فکر می کنم 8ms واقعی است...اما contrast ratio زیاد بالا نیست 500:1

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از MohammadR :
مبارک باشه.
حق با شماست مانیتورهای Viewsonic در حالت black-white-black گاها responding time ش بالاست مثل همین سری VP191B و VP930B
اما من فکر می کنم 8ms برای حالت GTG بس باشه.... خیلی از شرکتهای سازنده الان بر همین اساس مشخصات مانیتورهاشون رو منتشر می کنند....
در ضمن من برای خرید این مدل خیلی تحقیق کردم... مثل شما و دوستان که خیلی گشتین. به فروم های تخصصی زیادی هم مراجعه کردم.... Review های زیادی هم خوندم و نظرات خریداران را در سایتهایی مثل newegg مطالعه کردم... اکثرشون اعتقاد داشتند که هیج ghost ی در تصویر مشاهده نمی شود و همه چیز کاملا عالی است ... من هم الان خودم به این موضوع پی بردم... واقعا کیفیت تصویر عالی است
سایت Tomshardware هم روی این مانیتور خیلی تاکید داشت... در هر حال مانیتور Va912B فکر می کنم 8ms واقعی است...اما contrast ratio زیاد بالا نیست 500:1
یعنی از مارک سونی هم بهتره!!!:blink:

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kiuna :
استاد مبارکه!!!!!!!!!!!!!!!!
انشاا... که حالشو ببری!
کدوم مدل رو گرفتی؟
در ضمن قیمت رو هم بگو چند؟
من که اصلا وقت نمی کنم درست و حسابی بیام تو این نت حالا بهش اضافه کن چشمای داغون ...
سلام Kiuna جان خیلی ممنون از لطفت
عزیز Sony SDM-HS95P گرفتم
570
خیلی راضیم بخصوص که پیکسل سوخته نداره (یکم سر این موضوع سر کار بودم و حالم گرفته بود)
کیفیت هم حرف نداره ...

مبارک باشه.
محمد جان ممنون از لطفت ...
قربونت اگر دقت کرده باشی من در پست قبلی و همچنین پستهای قدیمی تر راجع به ویوسونیک و جنبه های مثبتی که داره مثلا مدلهایی مثل 191b صحبت کردم ...
تمام سعی من اینه که اطلاعاتی رو که بدست میاد بدون تعصب الکی روی یه مارک خاص و تبلیغ الکی برای سازنده هایی که مسلما دلشون برای من و شما نسوخته در اختیار بقیه رفقا بذارم(که می دونم این دقیقا رویه و روش شما هم هست)
بنظرم مسئله گارانتی و خدمات پس از فروش برای مانیتور که حداقل دوسال ازش استفاده میشه(در بسیاری موارد مدت زمان استفاده بمراتب بیشتره) خیلی اهمیت داره .

در مورد ریسپانس تایم و اینکه بسیاری از سازنده ها gray to gray رو اندازه گیری و معرفی می کنن حق باشماست
شرکت سونی تا اینجا که همیشه مقدار اصلی رو معرفی کرده مثلا در مورد مدلی که من گرفتم این مقدار12ms است
مسلما مقدار gray to gray برای این مانیتور پائین تره (اگر یه نگاهی به تعریف ریسپانس تایم بندازین کاملا منطقیه )
که در حالت gray to gray این مقدار کمتر باشه
برای این مورد توی نت سرچ کردم و لی مقدار gray to gray معرفی نشده.
و خوب با این حساب می بینید که تفاوت محسوسی بین 12ms (سونی) و مثلا 20ms در بعضی از مدلهای ویوسونیک وجود داره.
و در نهایت بنظر من مدلهایی از ویوسونیک مثل 191b و ... ارزش خرید رو دارن چون نسبت به قیمت کارائی بسیار خوبی رو ارائه می کنن
در مورد فروم ها و سایتهایی که اشاره کردین عزیز منهم قبل از خرید به اونها مراجعه کردم و نظراتی رو که در مورد 191b گفته بودین خوندم و کاملا حق با شماست

از شما و سایر دوستان Kiuna و saeed_violonist و sunnyboy و بقیه دوستان که توی این مدت از هیچ کمک وراهنمایی و مشاوره دریغ نکردید واقعا متشکرم و امیدوارم این دوستی ها که توی نت بدست اومده ادامه داشته باشه و چه توی محیط مجازی مثل فروم چه در دنیای واقعی بداد هم برسیم
طبق معمول مخلصیم

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از afshin_electronic :
سلام دوستان .....

من از 20 صفحه ی پیش به اینور رو خوندم ... اما تکلیف خودم رو نفهمیدم ....

من یه LG FLATRON 775FT داشتم .... فروختمش و یه سپیدفام LG خریدم .... پیکسل سوخته داشت و کیفیت تصویرش هم افتضاح بود مخصوصا موقع نشون دادن فیلم و مشکلات دیگه ای هم داشت .... با راهنمایی دوستان ...
هر جوری که بود .... اینو بردم و به هزار زحمت پسش دادم ....

الانم موندم بدون مانیتور ... مدام باید بیام و پولم رو توی کافی نت حروم کنم ....
:( :( :( :(
حدود 400 تمون پول دارم .... یه LCD می خوام که 17 اینچ باشه ... DVI داشته باشه و 8ms هم باشه ... کیفیت تصویرش هم عالی باشه مخصوصا موقع نمایش فیلم و زاویه دیدش وسیع ....

سونی یه مدل داره SMD-HS75 که 395 قیمتشه ... نمی دونم dvi داره یا نه و اینکه آیا 8ms هست یا نه ....
سامسونگ هم که همه ی مدل هاش زیر 400 تومنه ...

ViewSonic هم که اینجا باهاش آشنا شدم و اطلاع چندانی ازش ندارم .....

لطفا منو راهنمایی کنید که چی بخرم ... میخوام که حداکثر تا هفتم یا هشتم عید بخرمش ....

یه چیز دیگه ... من نمی فهمم چرا اکثر شما ها روی 19 اینچ اصرار دارید .... من که یه 17 سپید فام داشتم ... روبروش که می نشستم ... اطراف صفحه سایه مینداخت ... 19 که دیگه باید از این بد تر باشه ؟؟؟!!!:blink:

منتظر راهنمایی های سبزتون هستم ....:p

مرسی ..
بای
افشین جون خوشحالم که تونستی مانیتور رو پس بدی و از شر پیکسل سوخته راحت بشی
عزیز این مدل سونی که میگی متاسفانه DVI نداره و حقیقتش به نظر من اصلا ارزش خرید نداره(به پولی که باید بدی نمیارزه)
قربونت با بودجه شما در حال حاضر تنها گزینه همون LG1740P است که تازه از دستش خلاص شدی!
اگر می تونی یه کم صبر کن اگر بودجه رو بتونی ببری بالا بهترین گزینه HS75P است که مشخصات و کیفیت فوق العاده ای داره و همچنین رابط DVI هم داره
713P سامسونگ هم خیلی خوبه(پلاسش گیر بیاد خیلی عالیه) قیمتش یه کم بالاتره...

بخصوص 19 اینچ های ویوسونیک (بعضی از مدلهاش ) رو می تونی با یه کمی افزایش بودجه حدود 50 تا 70 تومن بخری که خوب بنظر من خرید خوبیه!
در ضمن قیمتها میشکنه و ممکنه مدلهایی رو که امروز نمی تونی بگیری یه ماه دیگه با قیمت بسیار مناسبتری بتونی
بخری
خودم هم می خواستم توی اردیبهشت خرید کنم ولی باید مانیتور قبلی رو می دادم به برادرم به خاطر کارش و ...
عزیز امروز دیگه مولتی مدیا جز ئی ثابت از کامپیوتر شده و یه صفحه نمایش بزرگتر مثلا 19 اینچ با کیفیت بالا لذت کار با کامپیوتر و استفاده از امکانات مولتی مدیا رو دو چندان می کنه
باید یه چند تا بازی بکنی یا DVD تماشا کنی تا متوجه بشی
پیشنهاد سعید در مورد CTX رو هم بررسی کن که ارزشش رو داره
هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
طبق معمول مخلصیم

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pesarkhale :
دوستان من میخوام برم این 713n samsung رو بخرم .تو رو خدا اگه خوب نیست یا مشکلی داره بگید .
پسر خاله جان سامسونگ 713n کیفیت بسیار خوبی داره قیمتش هم خیلی مناسبه
285 الی 300 و بخاطر این قیمت توی این روزهای آخر سال که با استقبال روبرو شده قیمتش یه کم کشیده بالا
عزیز مشکل این مانیتور نداشتن DVI است که خوب اگر بتونی بودجه بیشتری بذاری و یه مانیتور با رابط DVI تهیه کنی ضرر نمی کنی
طبق معمول مخلصیم

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Bluepyramid :
سلام

مبارکه! پس خیال خودتو راحت کردی ! مارو هم فراموش نکن! چند تا بازی خفن رو مانیتورت تست کن اگه مشکل شبح نداشتی منم از همین میخرم...

دوستان کدومتون تلفن سخت سیستم رو داره ؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
ال سي دي فقط سوني
البته نظر من اين است .

من هم بعد از خريدن ال جي و سامسونگ مرگ و شيون را يكبار كردم و رفتم sony 19" HX95 خريدم . الان هم خيلي ازش راضي هستم .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
نمايندگي اصلي اش هم ايران رهجو - مجتمع تجاري پايتخت - طبقه دوم - آقاي آذري

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
الان قيمتش هم خيلي مناسب است . البته اگر 19 اينچ بزرگ است براي كار شما ميتوانيد از سري هاي 17 اينچ آن بهره ببريد .

اين هم لينك محصولات موجود در ايران
http://www.iranrahjoo.com/products_cat.php?gID=2

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
من هم فقط سونی پیشنهاد میکنم. با این هزینه فکر میکنم HS75 میشه گرفت که تا جایی که خاطرم هست DVI نداره! ولی HS75P داره که قیمتش باید بالاتر باشه.

بالا