• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از saeed_violinist :
عجب پس میمونه همین SAMSUNG 193P PLUS جیگر !

واسه شما هم پیشنهاد میکنم یه نگاه به برادر کوچکترش یعنی 173P PLUS بندازی ، معرکس !
خوشحالم که گم شدت رو پیدا کردی!
در ضمن این برادر کوچکترش قیمتش چنده؟
با چه گارانتی؟

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
متاسفانه یه خبر بد برای خودم دارم :( :D

این مدلی که سامسونگ وارد کرده ، مدل PLUS نیست! یعنی 193P معمولی هست که مفتش گرونه! ولی چرا کاتالوگ PLUS رو به من دادن خدا عالمه !

همینتور 173P معمولی داره که اونم همین شرایط...

به نظرم انتخابی جز ViewSonic برای من باقی نمیمونه، باید یه مدت صبر کنم پولش که جور شد با ماشین بیام تهران هم خرید عید رو انجام بدم هم مانیتور بگیرم :D احتمالا اواخر اسفند !

:wacko: شانسو نگاه کن

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
متاسفانه یه خبر بد برای خودم دارم :( :D

این مدلی که سامسونگ وارد کرده ، مدل PLUS نیست! یعنی 193P معمولی هست که مفتش گرونه! ولی چرا کاتالوگ PLUS رو به من دادن خدا عالمه !

همینتور 173P معمولی داره که اونم همین شرایط...

به نظرم انتخابی جز ViewSonic برای من باقی نمیمونه، باید یه مدت صبر کنم پولش که جور شد با ماشین بیام تهران هم خرید عید رو انجام بدم هم مانیتور بگیرم :D احتمالا اواخر اسفند !

:wacko: شانسو نگاه کن
یعنی مدل پلاس با معمولی خیثلی قرق میکنه!
پس برادر کوچیکشم عددی نیست دیگه
البته من فکر می کنم بعد از عید قیمتها ارزونتر بشه؟ نظر شما چیه؟

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
متاسفانه یه خبر بد برای خودم دارم
چرا فقط برای خودت؟
ما هم داریم خرید می کنیم دیگه ... یه حق انتخاب کمتر
اینطور که من دیدم تو محصولات viewsonic
vp191b و همینطور vp930 ارزش خرید دارن
kiuna جان قیمتی از این دومدل نداری؟
در مورد ارزون شدن بعد از عید هم خوب معمولا که نزدیک عید که میشه یه مقدار قیمتو بالا می کشن ولی در مورد این
viewsonic نمی دونم چی بگم
عزیز الان بودجه ات چقدره نزنی بری همین ال جی 1740 رو بخری
منهم صبر کردم دیگه وایسا یه چیز حسابی بخریم
در ضمن هر چی می خونم میبینم که انگار سونی بهترین انتخابه ولی قیمت 19 اش یه کم برام تنده
طبق معمول مخلصیم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
VP930 یک انتخاب عالی هست مخوصا با contrast ratio 1000:1 که نسبت به VP191B ارتقا داشته. الان هم تو سایت اصلی Viewsonic در main page اثری از VP191B دیده نمیشه.
VP191B که در ایران پیدا میشه چینی هست. منم این مانیتورو دارم و خیلی راضی هستم. با سرعت پاسخدهی 8ms ئ ظاهر زیبا.... قیمتشم مناسبه 505 هزار تومان

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Bluepyramid :
سلام

چرا فقط برای خودت؟
ما هم داریم خرید می کنیم دیگه ... یه حق انتخاب کمتر
اینطور که من دیدم تو محصولات viewsonic
vp191b و همینطور vp930 ارزش خرید دارن
kiuna جان قیمتی از این دومدل نداری؟
در مورد ارزون شدن بعد از عید هم خوب معمولا که نزدیک عید که میشه یه مقدار قیمتو بالا می کشن ولی در مورد این
viewsonic نمی دونم چی بگم
عزیز الان بودجه ات چقدره نزنی بری همین ال جی 1740 رو بخری
منهم صبر کردم دیگه وایسا یه چیز حسابی بخریم
در ضمن هر چی می خونم میبینم که انگار سونی بهترین انتخابه ولی قیمت 19 اش یه کم برام تنده
طبق معمول مخلصیم

26.gif
خوب من دوست ندارم خبر ناراحت کننده به کسی بدم
21.gif

والا عجله ای که ندارم، من حدود 300 تومن واسه پیش قسط کنار گذاشته بودم، اگه قرار باشه از تهران چیزی بگیرم مجبورم نقدی خرید کنم.

سونی که حرف نداره اگه 8 میلی داشته باشه!

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از MohammadR :
VP930 یک انتخاب عالی هست مخوصا با contrast ratio 1000:1 که نسبت به VP191B ارتقا داشته. الان هم تو سایت اصلی Viewsonic در main page اثری از VP191B دیده نمیشه.
VP191B که در ایران پیدا میشه چینی هست. منم این مانیتورو دارم و خیلی راضی هستم. با سرعت پاسخدهی 8ms ئ ظاهر زیبا.... قیمتشم مناسبه 505 هزار تومان

:D ولی خدایی 193P PLUS یه چیز دیگس !

محمد جان، من از اون شرکتی که معرفی کرده بودی قیمت کردم 490 مدل 191 رو اما گفتم که گفت واسه 4 پیکسل گارانتی میده ، فردا یا شنبه با شرکتی که کینیا معرفی کرده بود تماس میگیرم ببینم اونا چی میگن...

930 پیدا میشه به نظرتون ؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نظرتون من اگر بخوام مانیتور 17 که dvi داشته باشه و 8 میلی باشه بگیرم باید چی بگیرم ؟
جدای از قیمت؟
چون 19 view sonic که بخوام 8 یا 12 باشه و dvi داشته باشه میزنه بالای 450 تومن !

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از kiuna :
به نظرتون من اگر بخوام مانیتور 17 که dvi داشته باشه و 8 میلی باشه بگیرم باید چی بگیرم ؟
جدای از قیمت؟

با این اوصاف LG سفید فام میشه گفت خوبه !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
با این اوصاف LG سفید فام میشه گفت خوبه !
یعنی مانیتور 17 که dvi باشه و 8 یا 12 میلی کمتر از 450 هم بیشتره؟
اگه dvi رو بیخیال بشم فکر کنم 713n خوبه! اما نمی دونم ارزشش رو داره یا نه؟

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از kiuna :
یعنی مانیتور 17 که dvi باشه و 8 یا 12 میلی کمتر از 450 هم بیشتره؟
اگه dvi رو بیخیال بشم فکر کنم 713n خوبه! اما نمی دونم ارزشش رو داره یا نه؟
من 713N رو به LG ترجیح میدم.
اینم نظرسنجی xbit
a10.gif

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kiuna :
جدای از قیمت؟
ای بابا عزیز من که می گم صبر کن
عجله می کنی بعدا پشیمون میشیا!
اصلا یه سئوال
ماکزیمم بودجه ای که الان می تونی بذاری چنده؟
چقدر تا 30 روز دیگه بهش اضافه میشه؟
چقدر تا 90 روز دیگه بهش اضافه می شه؟
در ضمن همین مقدار صبری هم که کردی قیمت LG 1740P کشید پائین (یه کم بیشتر صبر کنی بیشتر هم پائین میاد)
قربونت DVI رو بیخیال نشو
حالا اگر 8ms نشد 12ms هم بد نیست
طبق معمول مخلصیم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از MohammadR :
من 713N رو به LG ترجیح میدم.
اینم نظرسنجی xbit
a10.gif
پس بهترین سامسونگ هست! نمی دونم گفتم مجبور بشم برم سراغ ال جی!:(

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نقل از Bluepyramid :
ای بابا عزیز من که می گم صبر کن
عجله می کنی بعدا پشیمون میشیا!
اصلا یه سئوال
ماکزیمم بودجه ای که الان می تونی بذاری چنده؟
چقدر تا 30 روز دیگه بهش اضافه میشه؟
چقدر تا 90 روز دیگه بهش اضافه می شه؟
در ضمن همین مقدار صبری هم که کردی قیمت LG 1740P کشید پائین (یه کم بیشتر صبر کنی بیشتر هم پائین میاد)
قربونت DVI رو بیخیال نشو
حالا اگر 8ms نشد 12ms هم بد نیست
طبق معمول مخلصیم
اخه هیشکی نگفت من اگه بخوام یه 17 خوب که 8 یا 12 میلی باشه و و dvi داشته باشه! چه مدلیه و چنده؟
منم گفتم حتما نیست!
نمی دونم اما واقعا ارزشش رو داره که من 500 تومن بزارم! تونستن که میشه جور کرد یعنی از خریدهای طعات غیر ضروری می زنم و جورش می کنم! اما وقتی نمیدونی چقدر باید بزاری کارت رو سخت میکنه
یعنی 1740 ال جی رو 330 تا 360 میشه خرید از طرفی view sonic 19 رو میشه 380 خرید ! سامسونگ 913n رو میشه با 400 خرید! view sonic 915 رو میشه با 415 خرید! و...
یعنی اینکه تفاوت ها بین دوتا مدل حدود 30 -20 تومنه! اما 500 واقعا خیلیه! یعنی مساله پولش نیست! اما
شاید بهتر باشه صبر کنم اما تا کی؟
اما از طرفی میگم وقتی دارم میگیرم یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشم!
خلاصه که نمی دونم چکار کنم؟

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kiuna :
اخه هیشکی نگفت من اگه بخوام یه 17 خوب که 8 یا 12 میلی باشه و و dvi داشته باشه! چه مدلیه و چنده؟
منم گفتم حتما نیست!
نمی دونم اما واقعا ارزشش رو داره که من 500 تومن بزارم! تونستن که میشه جور کرد یعنی از خریدهای طعات غیر ضروری می زنم و جورش می کنم! اما وقتی نمیدونی چقدر باید بزاری کارت رو سخت میکنه
یعنی 1740 ال جی رو 330 تا 360 میشه خرید از طرفی view sonic 19 رو میشه 380 خرید ! سامسونگ 913n رو میشه با 400 خرید! view sonic 915 رو میشه با 415 خرید! و...
یعنی اینکه تفاوت ها بین دوتا مدل حدود 30 -20 تومنه! اما 500 واقعا خیلیه! یعنی مساله پولش نیست! اما
شاید بهتر باشه صبر کنم اما تا کی؟
اما از طرفی میگم وقتی دارم میگیرم یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشم!
خلاصه که نمی دونم چکار کنم؟
عزیز مینیمم بودجه رو بذار 450
این رو در نظر بگیر چیزی که میگیری برای یکی دوماه نیست مسلما اگر الان بیشتر هزینه کنی 2 سال دیگه پشیمون نیستی
من که فکر می کنم باید خرید رو موکول کنیم به بعد از عید
ببین اونقدر ریویو راجع به مانیتورها تو سایتهای مختلف خوندم که چشمام شده عین چشمای خودت بعد از خوندن پستهای این تاپیک:wacko: :wacko: :wacko:
:lol: :lol: :lol:
بهترین 17 با توجه به مشخصات و ریویوها و فعلا همون سونی sdm-hs75p هست یه مدل سامسونگ هم بد نیست
اما دقیقا kiuna جان بحث همینجاست وقتی قراره که مثلا 450 هزینه کنیم چرا 19 نگیریم
و از طرفی وقتی گزینه مناسبی مثل viewsonic هست که هم تعویض با یک پیکسل سوخته داره هم مخشخصات مناسبی داره و...
خلاصه عزیز عجله نکن اگر هم تصمیمی گرفتی یا اینجا پست بزن یا پی ام بده انشالله که بالا خره یه چیز خوب پیدا می کنیم
یه نکته آخر بقول یکی از بچه ها : تنها بازاری که اگر برای خرید یه مقدار صبر کنی ضرر نمی کنی بازار کامپیوتره
قیمتها می شکنه .... مدلهای جدیدتر میاد و ...
طبق معمول مخلصیم

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
والا صبر کردن هم حدی داره
21.gif
قیمتا همیشه پایین میاد، اینجوری باید هی صبر کنیم و چیزی نخریم. به نظر من صبر کردن فقط یه موقع ارزش داره و اونم وقتیه که یه قطعه قیمت کاذب داره مثلا یه قطعا برای اولین بار تو بازار میاد، کم شدن موجودی رم و این حرفا !!!

هی صبر کنیم مثلا vp912 بشه 300 تومن اونوقت همه ما مانیتور 24 اینچ دلمون میخواد!

راستی من هرجا دیدم vp912 رو زده 12 میلی، شما مطمنید که 8 میلیه ؟

این مدل تو بازار هست دوستان ؟ Viewsonic VA912b ؟؟ فی قیمت + شرکت فروشندهش رو به من لطف کنید بدید. دیگه طاقت ندارم ! کور شدم بابا
106.gif

آتوکد کشت منو !

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا صبر کردن هم حدی داره
21.gif
قیمتا همیشه پایین میاد، اینجوری باید هی صبر کنیم و چیزی نخریم. به نظر من صبر کردن فقط یه موقع ارزش داره و اونم وقتیه که یه قطعه قیمت کاذب داره مثلا یه قطعا برای اولین بار تو بازار میاد، کم شدن موجودی رم و این حرفا !!!

هی صبر کنیم مثلا vp912 بشه 300 تومن اونوقت همه ما مانیتور 24 اینچ دلمون میخواد!

راستی من هرجا دیدم vp912 رو زده 12 میلی، شما مطمنید که 8 میلیه ؟

این مدل تو بازار هست دوستان ؟ Viewsonic VA912b ؟؟ فی قیمت + شرکت فروشندهش رو به من لطف کنید بدید. دیگه طاقت ندارم ! کور شدم بابا
106.gif

آتوکد کشت منو !
:lol: :lol: :lol: :lol:
قربونت برم ما یه هفته هم نمیشه که توی این تاپیک میاییم
از طرفی من که نگفتم که تا روز قیامت صبر کن که دیدم kiuna اولا مشکل بودجه داره (یه مقدار صبر کنه پولش جمع میشه)
ثانیا به خاطر مشکل بودجه ممکنه بره طرف ال جی یا از اون بدتر یه مانیتور که نه DVI داره نه 8ms
من خودم مابین سونی و ویوسونیک موندم که با توجه به بودجه کدوم رو بگیرم
تا یه اطلاعات بیشتری راجع به مانیتور vp930 و قیمتش در ایران بدست نیارم که خوب آخه چه جوری تصمیم بگیرم
:blink:
عزیز شما بدجور به این 912 گیر دادی
;)
فکر کنم تو viewsonic این دو مدل vp930 و vp191b هم خوب باشه ها) البته قبلا هم اینو گفتم
جسارتا تکرار شد
:blush:

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Bluepyramid :
:lol: :lol: :lol: :lol:
قربونت برم ما یه هفته هم نمیشه که توی این تاپیک میاییم
از طرفی من که نگفتم که تا روز قیامت صبر کن که دیدم kiuna اولا مشکل بودجه داره (یه مقدار صبر کنه پولش جمع میشه)
ثانیا به خاطر مشکل بودجه ممکنه بره طرف ال جی یا از اون بدتر یه مانیتور که نه DVI داره نه 8ms
من خودم مابین سونی و ویوسونیک موندم که با توجه به بودجه کدوم رو بگیرم
تا یه اطلاعات بیشتری راجع به مانیتور vp930 و قیمتش در ایران بدست نیارم که خوب آخه چه جوری تصمیم بگیرم
:blink:
عزیز شما بدجور به این 912 گیر دادی
;)
فکر کنم تو viewsonic این دو مدل vp930 و vp191b هم خوب باشه ها) البته قبلا هم اینو گفتم
جسارتا تکرار شد
:blush:

فدات بشم! من تورو نداشتم چیکار میکردم !

باور کن دیگه قاط زدم، پولش هست اما مانیتورش نیست !!! من دو ماهی میشه که میخوام بخرم اگه ده بیست صفحه قبل رو ببینی :(

:D مدل هارو هم قاطی کردم، بله ، میدونم 930 و 191 بهتر هستن، اما فکر کنم جایی تو همین پست ها دیدم که نوشته شده 930 تو ایران موجود نیست، 191 هم که شرکتی که محمد معرفی کرده بود من قیمت کردم ازش گارانتی رو روی 4 پیکسل میداد متاسفانه و اونیکی گارانتی یک پیکسل میداد اما گفت دیگه نمی آریم !

خواهشا هرگونه اطلاعاتی اعم از موجود بودن یا نبودن، قیمت و گارانتی 930 و 191 پیا کردی به من برسون... البته فردا صبح به اون شرکت هایی که kiuna شمارشو بهم لطف کرد، زنگ میزنم ببینم چه خبره

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فدات بشم! من تورو نداشتم چیکار میکردم !

باور کن دیگه قاط زدم، پولش هست اما مانیتورش نیست !!! من دو ماهی میشه که میخوام بخرم اگه ده بیست صفحه قبل رو ببینی :(

:D مدل هارو هم قاطی کردم، بله ، میدونم 930 و 191 بهتر هستن، اما فکر کنم جایی تو همین پست ها دیدم که نوشته شده 930 تو ایران موجود نیست، 191 هم که شرکتی که محمد معرفی کرده بود من قیمت کردم ازش گارانتی رو روی 4 پیکسل میداد متاسفانه و اونیکی گارانتی یک پیکسل میداد اما گفت دیگه نمی آریم !

خواهشا هرگونه اطلاعاتی اعم از موجود بودن یا نبودن، قیمت و گارانتی 930 و 191 پیا کردی به من برسون... البته فردا صبح به اون شرکت هایی که kiuna شمارشو بهم لطف کرد، زنگ میزنم ببینم چه خبره
ما مخلصیم
آره عزیز شما بیشتر از ما معطل بودی
قربونت اگر قرار بشه که تعویض با یه پیکسل سوخته نداشته باشه که اصلا از viewsonic نمی خریم
حضوری میریم باهاشون صحبت می کنیم
منهم سعی می کنم یه سرو گوشی آب بدم ببینم قیمتها چجوریه و با kiuna برنامه رو هماهنگ می کنیم
بنقدا برم یه جا ببینم بهترین 19 این viewsonic چیه اینجام بذارم
930 رو هم فکر نکنم که اصلا نباشه
سئوال می کنم
طبق معمول مخلصیم

davood3d

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان
منم قراره LCD 19" بخرم. احتمال خيلي زياد هم 913N سامسونگ رو سفارش ميدم كه قيمتش بسيار مناسبه و زمان تاخيرش هم كه ايده اله. مدل DVI سامسونگ هم كه نيست تو بازار. سام سرويس كه اينو نمياره بايد از نمايندگي هاي يونيكام بگيرم ديگه؟
البته روي Viewsonic هم نظر داشتم ولي فكر كنم چون اين سامسونگ خدماتش تو ايران به مراتب بيشتر از viewsonic هست(براي مثال موقع خرابي. چون منم از شهرستان بايد سفارش بدم و ...). قيمت سوني هم كه خيلي بالاست. حالا اگه دوستان مدل بهتري از سامسونگ يا سوني با قيمت تقريبا همون 913 ميشناسن لطفا پيشنهاد بدن.
فقط مشكل من اين پيكسل سوخته است. موقع خريد كه تستش مي كنم اما آيا امكانش هست در اثر كار كردن معمولي ايجاد بشه بدون اينكه ضربه اي بخوره؟ عوامل اصلي پيكسل سوخته چيه؟ به نظر من بدبياري وقتي به اوج مي رسه كه يه دونه پيكسل سوخته درست بشه و تا 3-4 سال هم همون باقي بمونه! وسط صفحه اگه باشه ديگه نهايت اعصاب خورد شدنه. براي سامسونگ شنيدم تا 3 تا گارانتيه. يه چيز ديگه اينگه من شايد 2-3 سال ديگه بخوام LCD رو ببرم تهران. (فعلا دانشجوي كرمان هستم) تو راه خراب نميشه؟ (قطار و اتوبوس كه لرزش خودشونو دارن هواپيما هم كه تو بار معلوم نيست چي بشه!)
ممنون از راهنماييها

بالا