• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
امیروووو جان این مدلی که شا گذاشتی HS95P/B هست نه HS95P . من توی سایت خود ایرن رهجو ددم اسپیسیفیکیشن رو هم که گذاشتماین بالا عزیز.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
این رو هم بگم که معمولا ال سی دی هایی که کانتراست بالایی دارن refresh rate و سرعت خوبی ندارن و برای بازی ها پیشنهاد نمیشن !

خب اين دقيقا موضوعيه که براي من خيلي اهميت داره.

راستي امروز فهميدم که اين مدل ايسر هم پايه اش ثابته و قابليت تنظيم ارتفاع نداره.

حالا يک سؤال بي ربط به مانيتورها!

آيا ميدونيد که ساعت کار بازار رضا از چه ساعتي تا چه ساعتيه، به ويژه امروز که 5 شنبه است و من بعد از ظهرش ميتونم برم بيرون. يک بار چند سال پيش بعد از ظهر 5 شنبه رفتيم اونجا و هنوز ساعت 7 نشده پاساژ تعطيل شده بود! آيا هنوزم اينطوره (ديگه بعد از ظهرها اونجا نرفتم) يا اينکه زمانش طولاني تر شده؟ اگه اين يک مورد رو هم راهنمايي کنيد ممنون مي شم ^_^

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amiro0o0o :
من نمیدونم شما رو چه حسابی میگید که کانتراست HS95P یک به هزاره ... من مشخصات این مانیتورو از خود سایت sonystyle دیدم . اینم لینکش :
http://www.sonystyle.com/is-bin/INT...18"&ProductSKU=SDMHS95P/B&TabName=specs&var2=
شاید منظور شما مدل MFM-HT95 باشه که یک mulit display هست و کانتراستش یک به هزاره !
http://www.sonystyle.com/is-bin/INT...Ds_18"&ProductSKU=MFMHT95&TabName=specs&var2=
به هر حال من HS75P رو پیشنهاد میکنم که نسبت به HS95P هم کانتراست بهتری داره هم رسپانس تایم بهتری!
http://www.sonystyle.com/is-bin/INT...LCD&ProductSKU=SDMHS75P/B&TabName=specs&var2=
;)
این رو هم بگم که معمولا ال سی دی هایی که کانتراست بالایی دارن refresh rate و سرعت خوبی ندارن و برای بازی ها پیشنهاد نمیشن !
خب... دوستان یکمی تو مشخصات دقیق شدن، یکمی تناقض پیدا کردن!
wha%5B1%5D.gif

اولا که مدل HS95P/B که توی سایت SonyStyle گفته شده، دقیقا همین مدل HS95P هست که تو ایران موجوده...
biggrin.gif
و اون "B/" که انتهای مدل اومده فقط نشون دهنده ی رنگ محصول هست!!!‌!!!
298.gif
اینجا هم بخرین رو جعبه اش یا نوشته HS95P/B یا HS95P/S که اولی مربوط به سیاه و دومی مربوط به مدل نقره ای هست!
biggrin.gif

خب.. اگه یکی هستن، چرا بعضیا اینجوری میگن، بعضیا اونجوری؟ اونم دلیلش اینه که سایت SonyStyle برای آمریکاس... میتونم موردهای زیادی رو براتون مثال بزنم که دو مدل یکسان تو ۲جای مختلف مشخصات فنی متفاوتی دارن...
confused0072.gif
و این هم بر میگرده به سیاست خود Sony... چون اینجا HS95P یک مانیتور high-end به حساب میاد، ولی توی آمریکا نه! پس Sony نمیاد بهترین پنل با بهترین Contrast رو بزاره توی این مدل! از ۱۰۰۰:۱ توی مانیتور های خیلی حرفه ای ترش که اونجا بازار دارن استفاده میکنه...
305.gif
298.gif

اما تو خاور میانه این مدل یه High-End به حساب میاد! پس Sony بهترین پنلی که میتونه رو توش میزاره... در نتیجه شما اگه بری به سایت رسمی Sony خاورمیانه میبینی که Contrsast رو زده ۱۰۰۰:۱ !!‌
biggrin.gif
خودت میتونی اینجا ببینی...
23.gif

در مورد Responce Time هم باید بگم که من تو ۳ماهی که این مانیتور رو داشتم با Ghosting هیچ مشکلی نداشتم... بازیا هم روون و بدون مشکل و سایه بود...
83.gif
تنها جایی که میشه Ghosting رو بوضوح دید، موقعیه که بخواین یه Page رو سریع Scroll کنین! اون موقع کاملا متن بهم میریزه و غیر قابل خوندنه!‌
confused0072.gif
(مسلما به محض اینکه واستین درست میشه!!!!!)‌ ولی خب مهم هم نیست... چون کسی موقع Scroll نمیخواد متن بخونه! ولی توی بازی من شخصا مشکلی ندیدم...
300.gif

زیاد هم به این اعدادی که میگن در مورد Responce Time دقت نکنین...
download.aspx
یعنی اکثرا اسمی هستن... نتیجه واقعی خیلی خیلی فراتر از این حرفهاست...
23.gif

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :
خب... دوستان یکمی تو مشخصات دقیق شدن، یکمی تناقض پیدا کردن!
wha%5B1%5D.gif

اولا که مدل HS95P/B که توی سایت SonyStyle گفته شده، دقیقا همین مدل HS95P هست که تو ایران موجوده...
biggrin.gif
و اون "B/" که انتهای مدل اومده فقط نشون دهنده ی رنگ محصول هست!!!‌!!!
298.gif
اینجا هم بخرین رو جعبه اش یا نوشته HS95P/B یا HS95P/S که اولی مربوط به سیاه و دومی مربوط به مدل نقره ای هست!
biggrin.gif

خب.. اگه یکی هستن، چرا بعضیا اینجوری میگن، بعضیا اونجوری؟ اونم دلیلش اینه که سایت SonyStyle برای آمریکاس... میتونم موردهای زیادی رو براتون مثال بزنم که دو مدل یکسان تو ۲جای مختلف مشخصات فنی متفاوتی دارن...
confused0072.gif
و این هم بر میگرده به سیاست خود Sony... چون اینجا HS95P یک مانیتور high-end به حساب میاد، ولی توی آمریکا نه! پس Sony نمیاد بهترین پنل با بهترین Contrast رو بزاره توی این مدل! از ۱۰۰۰:۱ توی مانیتور های خیلی حرفه ای ترش که اونجا بازار دارن استفاده میکنه...
305.gif
298.gif

اما تو خاور میانه این مدل یه High-End به حساب میاد! پس Sony بهترین پنلی که میتونه رو توش میزاره... در نتیجه شما اگه بری به سایت رسمی Sony خاورمیانه میبینی که Contrsast رو زده ۱۰۰۰:۱ !!‌
biggrin.gif
خودت میتونی اینجا ببینی...
23.gif

در مورد Responce Time هم باید بگم که من تو ۳ماهی که این مانیتور رو داشتم با Ghosting هیچ مشکلی نداشتم... بازیا هم روون و بدون مشکل و سایه بود...
83.gif
تنها جایی که میشه Ghosting رو بوضوح دید، موقعیه که بخواین یه Page رو سریع Scroll کنین! اون موقع کاملا متن بهم میریزه و غیر قابل خوندنه!‌
confused0072.gif
(مسلما به محض اینکه واستین درست میشه!!!!!)‌ ولی خب مهم هم نیست... چون کسی موقع Scroll نمیخواد متن بخونه! ولی توی بازی من شخصا مشکلی ندیدم...
300.gif

زیاد هم به این اعدادی که میگن در مورد Responce Time دقت نکنین...
download.aspx
یعنی اکثرا اسمی هستن... نتیجه واقعی خیلی خیلی فراتر از این حرفهاست...
23.gif
sonystyle عزیز خیلی ممنونم از توضیحات خوب و مفیدت
اما من از این مساله که شما گفتی خیلی تعجب کردم ... آخه من شنیده بودم که چند سال اخیر سونی از نامش در کشورهای مثل ایران خیلی سواستفاده میکنه و محصولاتی که میخواد به این کشورها صادر کنه رو در چین با افتضاح ترین کیفیت تولید میکنه مثل همین DVD رایتر سونی که الان تو بازار پره !
من الان خیلی رو این مدل HS95P مشکوکم ... شاید این هم از همون جنسا باشه ...کانتراستو برده بالا ولی 100 تا عیب دیگه پیدا کرده ... البته شما بهتر میدونی .. و یک مساله دیگه هم که باز منو به شک میندازه اینه با اینکه کانتراست بالایی داره اما برای بازی پیشنهاد شده ... ( معمولا خیلی سخته که یه محصول هم رفرش ریت بالایی داشته باشه هم کانتراست بالا ) .. من تمام ال سی دی هایی رو که دیدم برای بازی پیشنهاد شدن کانتراست پایین تر از 600 داشتن ! شما خودت با این مانیتور بازیهای پرسرعت کردی ؟ و آیا واقعا هیچ مشکلی نبود ؟
نظرت در مورد HS75P چیه ... مشخصاتی که من ازش در اون سایتی که شما معرفی کردی دیدم با مشخصات sonystyle یکی بود ! آیا واقعا این محصول در ایران همون کیفیتیه که به غرب صادر میشه ؟ آخه من خودم قصد خرید این ال سی دی رو دارم و به مشخصات و user rating های عالی مختلف بسنده کردم ولی این user rating ها همه مربوط به غربه
راستی وضعیت گارانتی این محصول چه طوره ؟! آیا با یک پیکسل سوخته هم تعویض میکنند
ممنونم از راهنماییهای خوبت :)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
ممنون Sonystyle عزيز از توضيحاتتون (پس بالاخره ايني که تو ايرانه يک به هزار هست يا نيست؟!).

تنها جایی که میشه Ghosting رو بوضوح دید، موقعیه که بخواین یه Page رو سریع Scroll کنین! اون موقع کاملا متن بهم میریزه و غیر قابل خوندنه!
ولي من اين مورد به هم ريختن صفحه تو اسکرول سريع کردن رو هم گاهي تو همين مانيتور CRT خودمم داشتم که صفحه به هم ريخته و بعد که آروم دوباره صفحه رو بالا و پايين کردم همه چي برگشته به سرجاش! پس اين lcd بيچاره فقط اينجوري نيست ^^

پس اين ريسپانس تايم خيلي هم دقيق نيست و نميشه روش حساب کرد.

حالا اگه يکي ساعت کار اين بازار رضا رو هم به من بگه خيلي عالي ميشه (چون من فقط مجتمع کامپيوتر پايتخت و چيزايي که اونجا بود رو ديدم). مرسي ^_^

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
بعد هم گارانتيش مال کدوم شرکته و اينکه با يک پيکسل سوخته تعويض ميشه يا بايد بيشتر از يک باشه (چون شما فرموديد تعويض با بيش از يک پيکسل سوخته داره).

با سلام ،

گارانتي شركت ايران نارا افزار هست ، گفته ميشه اين مونيتور گارانتيش 1 پيكسل سوخته هست ، در حاليكه سامسونگ يا ال جي 3 پيكسل سوخته است . وقتي سامسونگ ميگه گارانتيش 3 پيكسل سوخته هست يعني اينكه تا 3 پيكسل سوخته را طبيعي مي دونند و اگر 4 تا شد عوض مي كنند .

راستي يك مدل سامسونگ 19 اينج (193v) هم اومده بازار كه قيمتش وسوسه كننده هست ، 320000 تومان. البته چينيه.

شاد و پيروز باشيد

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
گارانتي شركت ايران نارا افزار هست
ممنون. درسته، ال جي و سامسونگ چند پيکسل سوخته رو براي تعويض لحاظ کرده اند ولي سوني (ايران رهجو) هم يک پيکسله و در محل هم تست مي کنه. ايسر رو هم گفتند گارانتي يک پيکسل داره ولي اونو من نميدونم.

راستي يك مدل سامسونگ 19 اينج (193v) هم اومده بازار كه قيمتش وسوسه كننده هست ، 320000 تومان

اين همون 913V ه؟ آخه من يک مانيتور سامسونگ با اين شماره ي مدل ديدم (فقط تو يکي از فروشگاه ها البته، خود نمايشگاه سامسونگ يه مدل قديمي تر رو داشت، يعني اصلا تو نمايشگاهش چيز زيادي نداشت و برعکس مال ماديران که همه مدلي داشت و مسؤولش هم کلي توضيح داد که چي به چيه و بعد گفت ما فقط اينجا نمايش محصول داريم، از نمايندگي هامون بايد بخريد، مال سامسونگ از اولش گفت بايد از نمايدگي ها بپرسيد!!!). اگه اين همون 913V باشه بر طبق اين بروشوري که از همان نمايشگاهشون برداشتم فقط اين توضيحاتو داره که:

پيکسل پيج 0.294 م م
شدت روشنايي 250 cd/m2
کنتراست 600:1
وضوح 1280x1024

قيمبشو ولي نپرسيدم راستش (320 هزار تومن براي 19 اينچ!)

من با محصولات ساخت چين مشکلي ندارم چون تا حالا خوشبختانه چيز چيني بي خود به تورم نخورده ^×^

تو ايران رهجو (نماينده ي سوني و گارانتي کننده اش) به ما گفتند که 3 سال گارانتي داره و اول همونجا هم تستش مي کنند ولي تا يک هفته هم مهلت داره که اگر حتي يک پيکسل سوخته هم داشت عوضش مي کنند.

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون Sonystyle عزيز از توضيحاتتون (پس بالاخره ايني که تو ايرانه يک به هزار هست يا نيست؟!).

ولي من اين مورد به هم ريختن صفحه تو اسکرول سريع کردن رو هم گاهي تو همين مانيتور CRT خودمم داشتم که صفحه به هم ريخته و بعد که آروم دوباره صفحه رو بالا و پايين کردم همه چي برگشته به سرجاش! پس اين lcd بيچاره فقط اينجوري نيست ^^

پس اين ريسپانس تايم خيلي هم دقيق نيست و نميشه روش حساب کرد.

حالا اگه يکي ساعت کار اين بازار رضا رو هم به من بگه خيلي عالي ميشه (چون من فقط مجتمع کامپيوتر پايتخت و چيزايي که اونجا بود رو ديدم). مرسي ^_^

اینی که اینجا هست 1:1000 هست...
305.gif
اگه از آمریکا بخری، نیست!!!
biggrin.gif

نه اونجوری که بهم نمیریزه بابا....
confused0072.gif
من اشتباه کردم واژه بهم ریختن رو بکار بردم!
33.gif
منظورم این بود که در حین Scroll کردن متن ناخواناست!!
pain25.gif
تصویر طوریش نمیشه بابا! اونم فقط در حین Scroll کردن....
23.gif

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از amiro0o0o :
اما من از این مساله که شما گفتی خیلی تعجب کردم ... آخه من شنیده بودم که چند سال اخیر سونی از نامش در کشورهای مثل ایران خیلی سواستفاده میکنه و محصولاتی که میخواد به این کشورها صادر کنه رو در چین با افتضاح ترین کیفیت تولید میکنه مثل همین DVD رایتر سونی که الان تو بازار پره !
من الان خیلی رو این مدل HS95P مشکوکم ... شاید این هم از همون جنسا باشه ...کانتراستو برده بالا ولی 100 تا عیب دیگه پیدا کرده ... البته شما بهتر میدونی .. و یک مساله دیگه هم که باز منو به شک میندازه اینه با اینکه کانتراست بالایی داره اما برای بازی پیشنهاد شده ... ( معمولا خیلی سخته که یه محصول هم رفرش ریت بالایی داشته باشه هم کانتراست بالا ) .. من تمام ال سی دی هایی رو که دیدم برای بازی پیشنهاد شدن کانتراست پایین تر از 600 داشتن ! شما خودت با این مانیتور بازیهای پرسرعت کردی ؟ و آیا واقعا هیچ مشکلی نبود ؟
نظرت در مورد HS75P چیه ... مشخصاتی که من ازش در اون سایتی که شما معرفی کردی دیدم با مشخصات sonystyle یکی بود ! آیا واقعا این محصول در ایران همون کیفیتیه که به غرب صادر میشه ؟ آخه من خودم قصد خرید این ال سی دی رو دارم و به مشخصات و user rating های عالی مختلف بسنده کردم ولی این user rating ها همه مربوط به غربه

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :f34r:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amiro0o0o :

محصول Sony هر جای دنیا هم تولید بشه مسلما اونقدر کیفیت داره که اسم Sony رو لکه دار نکنه...
305.gif
حالا چه توی آمریکا، چه ‌‌ژاپن، چه افغانستان!
biggrin.gif
اون رایتر های بی کیفیت هم که شما میگی اصلا Sony نیستن!! به عبارتی، همه میتونن رو محصولشون بنویسن Sony!! نمیتونن؟؟
187.gif

کنتراست HS95P همون ۱۰۰۰:۱ هستش... مطمئن باش! درسته نسبت به مانیتورهای دیگه Responce time بالاتری داره و خب میشه گفت اونا برای Gaming مناسب ترن
23.gif
(مخصوصا برای Gaming من شدیدا ViewSonic V191 رو توصیه میکنم!‌ معرکه!
83.gif
)
گفتم، توی بازی من مشکلی ندیدم...
34.gif
بازی ای هم که تست کردم Unreal Tournoment 2004 بود که خب همه میدونن از چه سرعتی برخورداره!
33.gif

گارانتی هم همونطور که Persiana عزیز گفت تا یک پیکسل هم هست...
170.gif
بهتره صاف بری خود ایران رهجو و بخوای همونجا برات بازش کنن تا اگه مشکلی داشت همونجا یکی دیگه بهت بدن!
300.gif

HS75P هم توی ۱۷ اینچ ها مانیتور خوبیه... خب شما چند اینچ میخوای؟ ببین کدوم به کارت میاد!
297.gif

کلا اگه الویت اولت Gaming هستش،‌من میگم Viewsonic!!
298.gif
ولی اگه بیشتر استفاده ات اینترنت و محیط برنامه های گرافیکی و دیدن فیلمه و در الویت بعدیت Gaming قرار داره، من میگم همین HS95P !
298.gif

شرمنده اون موقع جواب شمارو ندادم... فرصت نشد!
pain25.gif

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان تو مانيتورهاي زير كدوم را بگيرم بهتره

SAMSUNG - 17" - MB17940 (1600X1200 DYNAFLAT SILVER-SAM SERVICE- High - جادوی سبز) 129000 تومان

SAMSUNG - 17" - MB17960 (1600X1200 DYNAFLAT SILVER-SAM SERVICE- High - جادوی سبز) 138000 تومان

SAMSUNG - 17" - MB17980 (1600X1200 DYNAFLAT SILVER-SAM SERVICE- High - جادوی سبز) 145000 تومان

كداميك را انتخاب كنم كه پول بيخودي خرج نكرده باشم و يا اينكه دوستان مدل ديگري اگر در نظر دارند معرفي كنند

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
رزوليشن هاشون كه يكيه . ولي بايد ببيني از احاظ ريفريش ريت كدوم بالاتره

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :
محصول Sony هر جای دنیا هم تولید بشه مسلما اونقدر کیفیت داره که اسم Sony رو لکه دار نکنه...
305.gif
حالا چه توی آمریکا، چه ‌‌ژاپن، چه افغانستان!
biggrin.gif
اون رایتر های بی کیفیت هم که شما میگی اصلا Sony نیستن!! به عبارتی، همه میتونن رو محصولشون بنویسن Sony!! نمیتونن؟؟
187.gif

کنتراست HS95P همون ۱۰۰۰:۱ هستش... مطمئن باش! درسته نسبت به مانیتورهای دیگه Responce time بالاتری داره و خب میشه گفت اونا برای Gaming مناسب ترن
23.gif
(مخصوصا برای Gaming من شدیدا ViewSonic V191 رو توصیه میکنم!‌ معرکه!
83.gif
)
گفتم، توی بازی من مشکلی ندیدم...
34.gif
بازی ای هم که تست کردم Unreal Tournoment 2004 بود که خب همه میدونن از چه سرعتی برخورداره!
33.gif

گارانتی هم همونطور که Persiana عزیز گفت تا یک پیکسل هم هست...
170.gif
بهتره صاف بری خود ایران رهجو و بخوای همونجا برات بازش کنن تا اگه مشکلی داشت همونجا یکی دیگه بهت بدن!
300.gif

HS75P هم توی ۱۷ اینچ ها مانیتور خوبیه... خب شما چند اینچ میخوای؟ ببین کدوم به کارت میاد!
297.gif

کلا اگه الویت اولت Gaming هستش،‌من میگم Viewsonic!!
298.gif
ولی اگه بیشتر استفاده ات اینترنت و محیط برنامه های گرافیکی و دیدن فیلمه و در الویت بعدیت Gaming قرار داره، من میگم همین HS95P !
298.gif

شرمنده اون موقع جواب شمارو ندادم... فرصت نشد!
pain25.gif
از توضیحات مفیدت ممنون دست خوب
فقط من این مدل viewsonic رو نتونستم از خود سایتش پیدا کنم

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amiro0o0o :
از توضیحات مفیدت ممنون دست خوب
فقط من این مدل viewsonic رو نتونستم از خود سایتش پیدا کنم

اینجا میتونی مشخصاتش رو بخونی...
298.gif
البته دیگه الان تولید نمیشه ولی فکر نکنم مدل جدیدترش هم ایران اومده باشه!
24.gif

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
دوستان اگه بخوام یه مانیتور "19 CRT خوب بخرم چی رو پیشنهاد میکنید ( یه جورایی فکر میکنم LCD هنوز خیلی جا برای پیشرفت داره ) .. به نظرتون MultiSync FE992 از شرکت NEC گزینه خوبیه و آیا در ایران با گارانتی یافت میشه ؟
مشخصات این مانیتور اینجا هست.
اگه قیمتشم در بازار ایران میدونید ممنون میشم بگید
با تشکر از راهنمایی دوستان

davood3d

Registered User
لایک‌ها
49
به نقل از smrr57 :
دوستان تو مانيتورهاي زير كدوم را بگيرم بهتره

SAMSUNG - 17" - MB17940 (1600X1200 DYNAFLAT SILVER-SAM SERVICE- High - جادوی سبز) 129000 تومان

SAMSUNG - 17" - MB17960 (1600X1200 DYNAFLAT SILVER-SAM SERVICE- High - جادوی سبز) 138000 تومان

SAMSUNG - 17" - MB17980 (1600X1200 DYNAFLAT SILVER-SAM SERVICE- High - جادوی سبز) 145000 تومان

كداميك را انتخاب كنم كه پول بيخودي خرج نكرده باشم و يا اينكه دوستان مدل ديگري اگر در نظر دارند معرفي كنند
فكر كنم مدلهاي ساخت خود سامسونگ مثل 795MB بهتره. اين مدلهاي بالا ساخت سام سرويسه. البته نبايد بد باشند ولي خب مدل سامسونگ رو ويندوز ميشناسه و درايورهاش تو سايتش هست و اگه بعدا ويندوز جديد مايكروسافت اومد مشكل درايور نداره. من دو مدل ديدم كه ساخت ايران بود 775e ما خودم و f700b كه ويندوز اينا رو default monitor ميشناسه و وقتي درايور انويديا رو نصب بكنيم، روي هر فايل تصويري كه كليك راست كنيم تصوير خاموش و روشن ميشه!! هردرايور هم نصب كردم حل نشد ولي اگه كامپيوتر خودمو به يه مونيتور ديگه وصل مي كردم Plug & play ميشناخت و اين مشكل نبود! خلاصه به نظر من مونيتوراي ساخت ايران مشكل درايور دارن

M654

Registered User
لایک‌ها
3
1.من مانیتورهای فراسو رو نه توصیه و نه رد نمیکنم.
2. شاید بدونید که Farassoo LCD Technology در واقع از شرکت ViewSonic هست و خوشبختانه یا متاسفانه تو ایران فقط پانلش تولید میشه(گفتو و گو با مدیر عامل فراسو-عصر ارتباط).
3. تعرفه ی 50% مانیتورهای خارجی(البته اونائی که پانلش داخل ساخته میشه 4% تعرفه دارنن که با این وضع افزایش قیمت اونها هم اجتناب ناپذیره)
4.بنا به گفته ی یکی از نمایندگان این شرکت مانیتورهای مشخصات السیدی معمولا با مقدار واقعی فاصله دارن ولی شرکت فراسو از قطعات اصلی استفاده میکنه (البته گفت که مانیتور LG هم بررسی کرده و باین نتیجه رسیده و میگفت که سامسونگ هم وضعیت مشابهی داره و حتی در بسیاری از گیمها تصاویر رو پیکسل پیکسل نشون میده )
5. سری جدید مانیتورهای فراسو مشخصات فنی قابل تاملی دارن.
این قویترین مدل سری جدیده:
fld-x40.gif

fldx140-larg.jpg
Lavan FLD-1940
این هم مولتیمدیا با قابلیت نصب به دیوار!
ctx29-larg.gif

V372

ریسپانس تایم 8ms خیلی چیزارو عوض میکنه!
البته مدل اولی تا 1-1.5 ماه دیگه به بازار مییاد
BYE

nasra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا lcd پیدا میشه که پایه آن مثل samsung152B باشه؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

1 سوال فنی دارم از شما اونمن اینکه تکنولو÷ی F-engine تو مانیتورهای LG Lcd چه قدر تاثیر داره . یعنی ارزش داره مثلا 40 یا 50 هزار بیشتر بده و یک ال سی دی با این تکنولو÷ی بگیره ؟

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amiro0o0o :
دوستان اگه بخوام یه مانیتور "19 CRT خوب بخرم چی رو پیشنهاد میکنید ( یه جورایی فکر میکنم LCD هنوز خیلی جا برای پیشرفت داره ) .. به نظرتون MultiSync FE992 از شرکت NEC گزینه خوبیه و آیا در ایران با گارانتی یافت میشه ؟
مشخصات این مانیتور اینجا هست.
اگه قیمتشم در بازار ایران میدونید ممنون میشم بگید
با تشکر از راهنمایی دوستان
به نظر من سامسونگ خوبه، من خودم هانسول دارم و كاملا راضيم ولي اگه ViewSonic هم پيدا بشه گزينه خوبي است.

بالا