• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

NabiKAZ

Registered User
لایک‌ها
0
من در مورد تفاوتهای 1750 و 1740 خیلی اتفاقی به پست آقای سعید در این تاپیک برخورد کردم که بد ندونستم لینک مستقیمش رو برای دیگر دوستان قرار بدم:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=827563&postcount=1084

کاش میشد ترتیبی داد پستهای مفید یکجا جمع میشدند. یا اینکه مثل دیگر سایتها میشد به پستها تشکر ارسال کرد، اینطور میشد پستهای مفید رو از پستهای غیر مفید تفکیک کرد. مخصوصا در مورد اینجور تاپیک های طولانی مفید بود.

NabiKAZ

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ،

اهواز هستم . اینجا LCD BF1750 قحطه !!! حتی نمایندگی هم نداشت و قیمت هم حدود 315 تومن برآورد کرده...
تصمیم دارم سفارش بدم از تهران برام بفرستن.
- قیمتش الان تو بازار تهران چنده ؟ چرا سایت سام سرویس قیمتشو نزده
لطفاً شما که تهران هستید یه لطفی در حق ما بکنید و برای خرید راهنمایی کنید.
- آدرس سایت و شماره نمایندگی معتبر که بتونم پولو بریزم براشون و برام پست کنند ، رو بهم بدید ممنون میشم.

nakamichi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام یه سوال داشتم ! اگه کمک کنید ممنون میشم .
یه مانیتور LCD 19 اینچ مدل 1940PQ چطوریه به نظرتون ؟؟ آخه مارک سامسونگ با این مشخصات 1949PQ ( طبق گفته های سایت مادیران ) خیلی گرون در میاد .
ممنون .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام یه سوال داشتم ! اگه کمک کنید ممنون میشم .
یه مانیتور LCD 19 اینچ مدل 1940PQ چطوریه به نظرتون ؟؟ آخه مارک سامسونگ با این مشخصات 1949PQ ( طبق گفته های سایت مادیران ) خیلی گرون در میاد .
ممنون .
مانيتور خوبيه من باهاش كار كردم .

NabiKAZ

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ،
آیا BF1750 انواع خاصی داره ؟
چون میگفتن به غیر از 2ms هم مدل دیگری هست !!!
همینطوره یا اینکه صرفا نام BF1750 کافیه.
در صورتی که غیر از 2ms هم مدلی وجود داشته باشه ، میشه راحت فهمید که 2ms است که نه ...؟

نبی

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام ،
آیا BF1750 انواع خاصی داره ؟
چون میگفتن به غیر از 2ms هم مدل دیگری هست !!!
همینطوره یا اینکه صرفا نام BF1750 کافیه.
در صورتی که غیر از 2ms هم مدلی وجود داشته باشه ، میشه راحت فهمید که 2ms است که نه ...؟

نبی
نه فقط همينه .

mania1920

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اين لرزش تصوير سري lg t730 چقدر صحت داره ؟؟ اين t730 pu چجوره ؟؟
آخه انگار فقط همين در اين سري1600*1200 هست .

Only_Yang_Kong

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها .من یه مانیتور f700p - مارک lg دارم ولی بعضی موقع ها تک رنگ میشه و زرد میشه . خودش دوباره رنگش درست میشه . از لحاظ اتصال کارت گرافیکی به مادربرد و کابلی که به مانیتور و کارت گرافیک وصل میشه کاملا مطمئنم...
ممکنه منو راهنمایی کنید.!؟

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
چند تا سوال داشتم براي خريد LCD ممنون مي شوم راهنمايي كنيد.
-سري لاوان فراسو چطور است كسي كار كرده؟ مدل lavan 1740
- من يك مانيتور با حدود قيمت 200 تا 250 مي خواهم براي كار كرد در مدت زمان طولاني (روزي 10 ساعت) كه باهاش برنامه بنويسم و گاهي هم فيلم، اصلاً هم بازي نمي كنم ممنون مي شوم اگر تجربه اي داريد كمك كنيد ترجيحاً 17 باشد ولي با 15 هم مشكلي ندارم
با تشكر

SS_geshtapoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه عزیزان

دوستان من قصد خرید یه مانیتور ال سی دی 17 اینچ تا قیمت حداکثر 300 تومن دارم و خواهش می کنم منو راهنمائی بکنید

موارد استفاده من :روزی 10 تا 12 ساعت ، اینترنت،گیم،فیلم
کیفیت تصویر برام در هر سه مورد فوق خیلی اهمیت داره.(چون این مانیتور CRT LG 795FT plus که دارم بد جوری چشامو اذیت میکنه) البته نظر خودم بیشتر سامسونگ BF1750 هستش و البته چند صفحه آخر این تاپیک رو خوندم و ظاهرا این مانیتور مشکل خاصی نداره ولی باز هم از دوستان خواهش میکنم اگه موردی داره (بخصوص اونائی که از این مانیتور استفاده کردند) یا مانیتور بهتری از اون رو در این محدوده قیمت میشناسن معرفی کنند
مخلص همه بامراما

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
چند تا سوال داشتم براي خريد LCD ممنون مي شوم راهنمايي كنيد.
-سري لاوان فراسو چطور است كسي كار كرده؟ مدل lavan 1740
- من يك مانيتور با حدود قيمت 200 تا 250 مي خواهم براي كار كرد در مدت زمان طولاني (روزي 10 ساعت) كه باهاش برنامه بنويسم و گاهي هم فيلم، اصلاً هم بازي نمي كنم ممنون مي شوم اگر تجربه اي داريد كمك كنيد ترجيحاً 17 باشد ولي با 15 هم مشكلي ندارم
با تشكر
وقتی شرکتهایی مثل سامسونگ و ال جی هستند و گارانتی خوبی هم دارن شما چرا میخای از فراسو بگیری ؟ اصلاً پنلش ساخت کدوم شرکت هست ؟
پیشنهاد می کنم شما که داری در این حد خرج می کنی 30 تومن بهش اضافه کنی و بین BF1750 از سامسونگ و 1740p از الجی یکی رو انتخاب کنی .

imankarimi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
راستش من میخواستم یه مانیتور LCD بگیرم که در کنار کاراییش، زیبایی اون هم خیلی واسم اهمیت داره، از بین برندهای رایج در بازار هم فقط سونی رو قبول دارم، اما جدیدا شنیدم که مانیتورهای زیراکس، که از لحاظ زیبایی چه بسا خیره کننده تر از مانیتورهای سونی هستن، وارد بازار ایران شدن.
توی اینترنت هم سرچ کردم که بابرسی مشخصاتشون دیدم ارزش اون رو داره که با کمی صرف نظر کردن از کارایی، در برابر سونی، زیراکس، گزینه ی خوبی میتونه باشه.
با این حال من هنوز نمیدونم این مانیتورها اولا قیمتشون چقدره، ثانیاً گارانتیشون به چه صورته و چه شرکتی اون رو گارانتی کرده.
اگر از دوستان کسی بتونه قیمت مدلهای مختلفش رو اینجا بذاره ممنون میشم.
ضمنا اگر کسی توضیح خاصی درباره ی این مانیتورها داشته باشه، بازهم ممنون میشم در اینجا در اختیار همه قرار بده.
در پایین لیست مدلها به همراه عکس هر کدوم رو میذارم.
پیشاپیش تشکر میکنم

Xerox XL350S 15" Silver LCD Monitor
xerox_xl350s.jpg

Xerox XL552DB 15" Black LCD Monitor
xerox_xl552db.jpg

Xerox XL370S 17" Silver LCD Monitor
xerox_xl370s.jpg

Xerox XA7-172I 17" LCD Monitor
xa7172i.jpg

Xerox XL370B 17" Black LCD Monitor
xerox_xl370b.jpg

Xerox XG-71D 17" Silver LCD Monitor
xerox_XG-71D.jpg

Xerox XA7-192I 19" LCD Monitor
xerox_192I.jpg

Xerox XG-91D 19" Silver LCD Monitor
xerox_XG-91D.jpg

NabiKAZ

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
چند روز پیش با راهنمایی دوستان در این تاپیک یک مانیتور samsung BF1750 خریدم (از اهواز) که البته در بازار اهواز اصلاً موجود نبود حتی نماینده ها، که آخر هم یکی از دوستانم که نمایندگی سامسونگ داره از تهران برام تهیه کرد و به دستم رسوند که کلاً 305.000 تومان پام آب خورد.

خواستم تشکری کنم
نبی

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه عزیزان

دوستان من قصد خرید یه مانیتور ال سی دی 17 اینچ تا قیمت حداکثر 300 تومن دارم و خواهش می کنم منو راهنمائی بکنید

موارد استفاده من :روزی 10 تا 12 ساعت ، اینترنت،گیم،فیلم
کیفیت تصویر برام در هر سه مورد فوق خیلی اهمیت داره.(چون این مانیتور CRT LG 795FT plus که دارم بد جوری چشامو اذیت میکنه) البته نظر خودم بیشتر سامسونگ BF1750 هستش و البته چند صفحه آخر این تاپیک رو خوندم و ظاهرا این مانیتور مشکل خاصی نداره ولی باز هم از دوستان خواهش میکنم اگه موردی داره (بخصوص اونائی که از این مانیتور استفاده کردند) یا مانیتور بهتری از اون رو در این محدوده قیمت میشناسن معرفی کنند
مخلص همه بامراما

با سلام
من نمي دونم اين CRT که شما عنوان کرديد سامسونگ هست يا چيزي ديگه اي ولي اگه سامسونگ هست بهتون پيشنهاد مي کنم LG F700P بگيريد يادمه من سه سال قبل خريدم بعد از يک ماه که ازش استفاده کردم در حالت stand by دچار مشکل شد بردم نمايندگي يه مانيتور نو بهم دادن بعد که مانيتور نو رو گرفتم بعد اومدم پلمبش رو باز نکردم اومدم بفروشمش و يک سامسونگ بخرم ديدم سامسونگ خيلي ارزونه پيش خودم فکر کردم گفتم خود هر اروزني بي علت نيست بعد آوردم و الان سه ساله ازش استفاده کردم اون هم بيش از 14 هزار ساعت و هيچ مشکلي هم نداره يادمه در همين حين در شرکتي که کار مي کردم چند تا مانيتور سامسونگ آوردند 17 اينچ افتضاح بود عين اسباب بازي مي موند اصلا رنگي که به بدنه خورده بود عين اسپري رنگ پاش مي موند پيکسل ها چشمم رو کور مي کرد به نظرم هر کي سامسونگ بخره بايد از چشم درد بناله و مشکل شما هم همين هست فکر نکنم که LCD رضايت خاطر شما رو در بازي ها فراهم کنه آخه اونها پيکسل هست و crt اشعه کاتدي که خيلي روشنايي ايجاد مي کنه و کاهشي هم نداره

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
:lol:
اين قضيه دعواي مادايران با سام سرويس هم بالا گرفته ها بالاخره اين مادايرانم رفت مانيتور با سرعت پاسخدهي 2ms اورد ولي مانيتور خوبيه كانترست 1:2000 :eek: بيخيال يسري مانيتور 17 اينچ جديدم اورده 1780Q و 1752S كه اين 1780Q يكمي گرونه ولي قيمت 1752S فكر كنم دوروبر 230 تومن باشه شايدم كمتر اين L1970HR هم پايينتر از 390 تومنه قيمتهاي سايت مادايران و نمايندگيهاي ماد ايران هميشه بيشتر از قيمت بازاره هرچي باشه از 1940PQ ارزونتره مشخصاتشم بهتره ولي حيف كه هنوز رزلوشنها روي 1280x1024 گير كرده و از مانيتور وايد اسكرين هم خبري نيست و يا اينچ بالاتر. ولي اين 1752S واقعا با اين قيمت ارزش خريدش خيلي بالاست مانيتور خوبيم هست نسبت Contrast رو زده 1:1600 :eek: خيلي خوبه با اين قيمت فكر كنم براي رقابت با Samsung 173N اين مانيتور رو داره توليد ميكنه .

Monitor_L1752S_BigImage.gif

1780Q
Monitor_L1780Q_BigImage.gif

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
این 2 میلی ثانیه و کنتراست 1 به 2000 واقعاً هست یا فقط جنبه تبلیغاتی داره .
چرا برای 1970 تو سایت LG زده 1:1600 ولی مادیران زده 1:2000 ؟ یعنی میشه LG یه چیزی بزنه و مادیران دستکاری نکنه ؟!!!

بالا