• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مانیتور LCD Acer هم دیدم تو پایتخت 22 اینچ بود ولی خیلی خدا بود پشتش قرمز بود از این مدل فراریا بود مشخصات ریزشو ندارم ولی پشت ویتروین کنار یدونه 940BW گذاشته بودش که کاملا یه سر و گردن از 940BW از نظر شفافیت و وضوح بهتر بود فقط قیمتش 580 تومن بود .

بزرگترین مزیتش اینه که اینه که تقریبا با اون مانیتورها هم قیمت هست ولی اندازش بزرگتره (20 اینچه اونا 19 اینچ ) و واید هم هست (که البته از نظر من کاملا یه مزیته) فکر میکنم همین اندازه بزرگتر کافی باشه ولی با این حال دومیش اینه که اون ViewSonic ولی اون LG و ViewSonic یکی از بهترین مانیتور سازهای دنیاست سومیش اینه که رزولوشنش بیشتره 1680x1050 و مانیتور مناسبیه برای همه کار چون هر مانیتوری بالاخره تو یه قسمتی گیر داره .

viewsonic ساخت کجاست؟ گیر میاد؟ می شه آدرس و تلفن یه فروشگاه که داشته باشه رئ به من بدین؟ نمایندگی داره؟

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
viewsonic ساخت کجاست؟ گیر میاد؟ می شه آدرس و تلفن یه فروشگاه که داشته باشه رئ به من بدین؟ نمایندگی داره؟

ساخت امریکا
بازار رضا و پایتخت یکم بگردی پیدا میکنی
گرچه من به خاطر قیمت بالای این مانیتور چندان راغب به خریدنش نیستم
خود سایت view sonic قیمت end user این مانیتور را 295 دلار زده بود این جا خیلی دارن رو این مانیتور می خورن
راجع به lg به شخصه نظر خوبی ندارم فکر میکنم کیفیت lcd samsung واقعا بهتر از lg باشه
به نظر من حق انتخاب با benq 202w or samsung 940BW or samsung 205BWاست بخصوص benq

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ساخت امریکا
خود سایت view sonic قیمت end user این مانیتور را 295 دلار زده بود این جا خیلی دارن رو این مانیتور می خورن
راجع به lg به شخصه نظر خوبی ندارم فکر میکنم کیفیت lcd samsung واقعا بهتر از lg باشه
به نظر من حق انتخاب با benq 202w or samsung 940BW or samsung 205BWاست بخصوص benq

مرسی از اینکه راهنماییم می کنی. راستشو بخواین من تهران نیستم . اگه کسی فروشگاهی سراغ داره که این VIEWSONIC رو داشته باشه تلفن و آدرسش رو بده ممنون می شم. راستی گارانتیشون چطوره؟

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ساخت امریکا
ولی به نظر من سامسونگ 205BW از BenQ 202w بهتره . با این حال من اگر واقعا بخوام 410-420 تومن پول این مانیتور رو بدم کاملا ترجیح میدم پولامو جمع کنم یه 40-50 تومن بزارم روش یه VX2025 بخرم . با تمامی این اوصاف نمیشه از قیمت و کیفیت فوق العاده سامسونگ 940BW گذشت پیشه خودم میگم واقعا ارزش داره 180-190 تومن پول بیشتر بدم برای یک اینچ بیشتر و حتی کیفیتی تقریبا بالاتر هنوز به نتیجه ای نرسیدم .
مرسی از اینکه راهنماییم می کنی. راستشو بخواین من تهران نیستم . اگه کسی فروشگاهی سراغ داره که این VIEWSONIC رو داشته باشه تلفن و آدرسش رو بده ممنون می شم. راستی گارانتیشون چطوره؟
من نمایندگی بازار رضاش رو نرفتم تا الان ولی تو پایتخت نمایندگی Altec Lansing ( طبقه اول , راهرو دقیقا مغازه نبشیه میشه ) نمایندگی ViewSonic هم داره ولی شمارشو ندارم شرمنده گارانتیشم من یادم نیست کی ولی یکی یادمه میگفت گارانتی صفر پیکسل داره .

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس دیگه viewsonic بخرم؟ نسبت به BENQ FP202W کدوم بهتره؟ سامسونگ 226BW چطوره؟ اصلا اومده تو بازار؟
اگه لطف کنین به این پستم هم جواب دقیق بدین و خیالمو راحت کنین ممنون می شم. من دیگه از فکر الجی بیرون اومدم. می خوام طبق جواب این پستم دیگه یکی ر. انتخاب کنم. بازم ممنون از همراهیتون

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
پس دیگه viewsonic بخرم؟ نسبت به BENQ FP202W کدوم بهتره؟ سامسونگ 226BW چطوره؟ اصلا اومده تو بازار؟
اگه لطف کنین به این پستم هم جواب دقیق بدین و خیالمو راحت کنین ممنون می شم. من دیگه از فکر الجی بیرون اومدم. می خوام طبق جواب این پستم دیگه یکی ر. انتخاب کنم. بازم ممنون از همراهیتون
در جواب سوالت که این مانیتور بهتره یا Benq 202 این مقایسه رو مطالعه کن .
226bw فکر نکنم تو بازار باشه چون همین 205bw هم تازه وارد بازار شده و کمم هست .

alitake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد قيمت monitor 19" lg flatron p900 چنده

nimamalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمایی هاتون. همین viewsonic بهترین انتخابه انگار. فقط اگه یه تلفن از یه فروشگاه یا یه آدرس دقیق بهم بدید ازتون ممنون می شم.

alitake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قيمت مانيتور lg flatron 19 كي داره

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
760 BF چطوره؟
تو rayansaba.com میده 320000 تومن

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
ميشه بگيد كدوم بهتره .
ُSansung 760BF
Benq 202W

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
کنتراست های خیلی زیاد مونیتور های ال جی هم واقعی هستند هم نیستند!
در کل دو نوع Contrast داریم.Static Contrast و Dynamic Contrast.
بیشتر مونیتور ها فقط Static Contrast رو دارند ولی مونیتور های ال جی هر دو نوع رو دارند که چون Dynamic Contrast عدد بزرگ تری داره اونو می نویسند!
کلا مشکل مونیتور های LCD اینه که چون نور پشت دارن یک پیکسل سیاه کاملا سیاه نمیشه.(بر خلاف CRT)و پارامتر Contrast Ratio تفاوت روشنایی یک پیکسل رو در حالت

روشن و تیره نشون میده که هر چی بیشتر باشه بهتره.
Dynamic Contrast روشی هست که در اون برای نشون دادن عکس های تیره تر نور پشت رو کم می کنند تا تصویر طبیعی تر به نظر برسه.که طبیعتا باعث تیره تر شدن پیکسل های روشن هم

میشه.Dynamic Contrast چیز خوبیه ولی هیچ وقت جای Static Contrast رو نمی گیره.
کلا در انتخاب مونیتور باید به Static Contrast دقت کرد.
اینجا رو ببینید:
http://en.wikipedia.org/wiki/Contrast_ratio#Dynamic_contrast_ratio

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر شما مونیتورهای LCD سونی با توجه به قیمتشون می ارزن یا نه ؟
از نظر کیفیت که نظیر ندارن اما قیمتشون بالاس ، میخواستم نظر شما رو بپرسم !

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نظر شما مونیتورهای LCD سونی با توجه به قیمتشون می ارزن یا نه ؟
از نظر کیفیت که نظیر ندارن اما قیمتشون بالاس ، میخواستم نظر شما رو بپرسم !
ViewSonic بهتره .

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
Samsung 760 BF خوبه؟ کسی تا حالا داشته؟کیفیتش به خوبی 1740BFهست؟

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
سلام

اینم یک مقاله خیلی خوب در مورد اینکه ایا Brightness و Contrast Ratio بالاترخوب هست یا نه:
http://www.eizo.co.uk/pool/files/uk/wp_brightness.pdf

من می خوام یکی از این مونیتور ها رو بگیرم
Samsung 760BF
Samsung 770P
Samsung 1750BF
قیمت این مدل ها چقدره؟
اگه کسی اونا رو داره لطفا در مورد کیفیت تصویرشون نظرشو بده
اگه Review هم ازشون دارین لطفا ادرسشو بدین
لطفا راهنماییم کنین که کدومشون کیفیت تصویر بهتری دارن
ممنونم

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
واقعا کسی تا حالا Sumsung 760 BF رو از نزدیک ندیده؟
حد اقل بگین مدل های Buttonless چجوری هستند؟ واقعا دکمه ندارن یا دکمه هاشون یک شکل دیکه هست؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
یه LCD Samsung میخوام 19 یا 20 ، Wide هم باشه چی پیشنهاد میکنین بدون در نظر گرفتن بودجه

بالا