• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
حداقل بگید این زمان پاسخگویی به تصویر چیه؟؟؟
ارزششو داره برم بجای سپید فام 8میلی ثانیه ای برم یه سامسونگ یا ال جی 2 میلی ثانیه ای بگبرم

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
حداقل بگید این زمان پاسخگویی به تصویر چیه؟؟؟
ارزششو داره برم بجای سپید فام 8میلی ثانیه ای برم یه سامسونگ یا ال جی 2 میلی ثانیه ای بگبرم

زمانی که طول میکشه یک کریستال( یک پیکسل ) از رنگ سیاه ( رنگی سیاهی که در حال پخش شدن است ) به رنگ سفید برود و دوباره به رنگ سیاه کامل برگردد
هر چه این زمان کمتر باشد فیلم و تصاویر پرتحرک بهتر و با سایه کمتری دیده میشود
ارزش داره samsung بگیری

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
کسی از موجودیت 206/226 Samsung خبر نداره تو بازار عجیبه که با اینکه این مانیتور ها پتانسیل خیلی خوبی دارن ولی کسی تمایلی انگار به وارداتش نداره .

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقايون اساتيد سلام
من يك كاربر معمولي هستم و مي خواهم يك مانيتور lcd 17 اينچ معمولي بخرم.كارت گرافيكم مدل قديميه( تي ان تي 32) و نميدونم چه ماركي و مدلي بخرم.آيا محصولات سامسونگ خوبن؟ ال جي چطور؟ از ماركهاي ديگه هم هيچ اطلاعاتي ندارم.سامسونگ حدود قيمتش چند است؟
بسيار بسيار سپاسگذار از دوستان.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
کسی از موجودیت 206/226 Samsung خبر نداره تو بازار عجیبه که با اینکه این مانیتور ها پتانسیل خیلی خوبی دارن ولی کسی تمایلی انگار به وارداتش نداره .

متاسفانه هيچ كدوم موجوديت ندارن فعلا اينجا
تو مدلهاي بالاي 20 تنها انتخاب كه اتفاقا بدون اغراق بهترين هم تو اين سري هست همون 215tw
205bw هم موجوده اما با در نظر گرفتن قيمت و مشخصه و تستهايي كه ازش گرفته شده ارزش خريد نداره
فعلا يا 940bw يا 215tw ممكنه در آينده نزديك سام 226و206 رو وارد كنه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مانیتور سامسونگ 940BW خوبه یا فراسو 1950W ؟

هر 2 نوزده اینچ و واید اسکرین هست با قیمت حدود 270

تو CRT ها LG-Flatron-ez T730PU چطوره؟

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
منم همين سوال بالا رو دارم كدوم بهتره
اصلا اين 940BW خوب هست اگه نه تا 350
19 اينچ يا 20 چي پيدا ميشه ؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
توی BMC همه راضی بودن

این 940BW تایید میشه قیمتشم 260 میشه گیر آورد.

gba

Registered User
لایک‌ها
25
مانیتور سامسونگ 940BW خوبه یا فراسو 1950W ؟

هر 2 نوزده اینچ و واید اسکرین هست با قیمت حدود 270

تو CRT ها LG-Flatron-ez T730PU چطوره؟

940BW بهتره توی BMC هم بحثش بود. یه تاپیک به نام همین 940BW.
توی CRT سلیقه ایه. باید بری از نزدیک نگاه کنی. بعضی های این یا f700 رو می پسندند بعضی هام سامسونگ رو.

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
f700 ديگه توليد نميشه . توي بازار هم نيست

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
منم 940BW رو 265 تومن تازه خریدم خیلی هم خوبه مشکلی ندیدم توش تا حالا.

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

قصد خرید مانیتور Dell UltraSharp 1707FP رو دارم.از دوستان کسی در باره محل فروش این مانیتور ها خبر داره؟

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
منم 940BW رو 265 تومن تازه خریدم خیلی هم خوبه مشکلی ندیدم توش تا حالا.

آقا جون خودت اين samsung 940BW كي خريدي و از كجا خريدي من دهنم ساف شد پيدا نكردم
بعد از اوني كه خريدي قبول كرد تست كنه اگه پيكسل سوخته داشت برات عوض كنه؟؟

اگه امكانش هست آدرس يا شماره تلفنش رو بزاري ممنون ميشم

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
وقتی صحبت انتخاب مانیتور LCD برای کاری مثل طراحی میشه انتخاب یکمی سخت میشه . منم میخواستم یه 940BW بگیرم ولی امروز متوجه شدم که یک اختلاف بسیار شدید و عجیبی مانیتورها مختلف در نشون دادن رنگ دارن البته میدونستم این اختلافات وجود داره ولی دیگه فکر نمیکردم انقدر شدید باشه . یه چیزی ساخته بودم که رنگش سبز تیره بود یعنی تو مانیتور نوتبوکم به این رنگ بود بردم ریختم تو کامپیوتر دوستم که مانیتورش F700p بود رنگش 180 درجه تغییر کرد و به سبز روشن تبدیل شد یه کامپیوتر دیگه هم داشتیم که اون مانیتورش LCD LG 1940p هست و عجیب کانتراست بالایی داره در حدی که اگر برای اولین بار به مانیتور نگاه کنید و چشمتون بهش عادت نکرده باشه کاملا چشمتون رو میزنه نکته جالب این بود که اون طرح سبز رنگ من تو مانیتور دوستم کاملا به سبز فسفری تبدیل شد .البته میدونم که رنگ درست رو F700p نشون میداده احتمال خیلی زیاد .ولی دوستان کسی در زمینه انتخاب مانیتور LCD برای کارهایی مثل طراحی و کلا کارهای که با رنگ سر و کار داره تجربه ای داره بدون شک مانیتور CRT برای این کارها مناسبتره البته الان مانیتورهای LCD هم خیلی پیشرفت کردن و فاصلشون خیلی کم شده ولی بدون شک همچین مانیتوره LCD قیمت زیادی داره کسی اطلاعاتی داره .

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
وقتی صحبت انتخاب مانیتور LCD برای کاری مثل طراحی میشه انتخاب یکمی سخت میشه . منم میخواستم یه 940BW بگیرم ولی امروز متوجه شدم که یک اختلاف بسیار شدید و عجیبی مانیتورها مختلف در نشون دادن رنگ دارن البته میدونستم این اختلافات وجود داره ولی دیگه فکر نمیکردم انقدر شدید باشه . یه چیزی ساخته بودم که رنگش سبز تیره بود یعنی تو مانیتور نوتبوکم به این رنگ بود بردم ریختم تو کامپیوتر دوستم که مانیتورش F700p بود رنگش 180 درجه تغییر کرد و به سبز روشن تبدیل شد یه کامپیوتر دیگه هم داشتیم که اون مانیتورش LCD LG 1940p هست و عجیب کانتراست بالایی داره در حدی که اگر برای اولین بار به مانیتور نگاه کنید و چشمتون بهش عادت نکرده باشه کاملا چشمتون رو میزنه نکته جالب این بود که اون طرح سبز رنگ من تو مانیتور دوستم کاملا به سبز فسفری تبدیل شد .البته میدونم که رنگ درست رو F700p نشون میداده احتمال خیلی زیاد .ولی دوستان کسی در زمینه انتخاب مانیتور LCD برای کارهایی مثل طراحی و کلا کارهای که با رنگ سر و کار داره تجربه ای داره بدون شک مانیتور CRT برای این کارها مناسبتره البته الان مانیتورهای LCD هم خیلی پیشرفت کردن و فاصلشون خیلی کم شده ولی بدون شک همچین مانیتوره LCD قیمت زیادی داره کسی اطلاعاتی داره .

دوست خوب سلام
نياز به اين همه جابجايي و اينور اونور كردن فايلي كه ساختي نيست
شما از طرح خودت يه پرينت بگير و با تصوير مانيتور مقايسه كن بعد ميتوني با تنظيمات مخصوص مانيتور رنگ پرينت شده رو با رنگ مانيتورت به نزديكترين حالت ممكن در بياري براي اين كار سامسونگ و ال جي يه نرمفزار مخصوص دارن كه بايد از روي CD نصب كني
اين ملاك براي اينكه چه مانيتوري رنگ درست رو نشون ميده نيست دوست خوبم

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
آقا جون خودت اين samsung 940BW كي خريدي و از كجا خريدي من دهنم ساف شد پيدا نكردم
بعد از اوني كه خريدي قبول كرد تست كنه اگه پيكسل سوخته داشت برات عوض كنه؟؟

اگه امكانش هست آدرس يا شماره تلفنش رو بزاري ممنون ميشم

من از بازار رضا ( تهران بالای 4راه ولیعصر) گرفتم اسم مغازش یادم نیست ولی رو فاکتورش زده مانیک کامپیتر . 265 تومن خریدم با گارانتی رعنا که 2 تومن هم برا گارانتی گرفت.

خیلی زیاد بود که چطور پیدا نکردی؟ مگه تهران نیستی؟ تو پاساژ ایران هم بود و همچینین پاساژ ولیعصر.

فعلا که پیکسل سوخته نداره ولی گارانتی سام سرویس نبود . تو این گارنتیش هم چیزی ننوشته باید زنگ بزنم بپرسم.

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
من از بازار رضا ( تهران بالای 4راه ولیعصر) گرفتم اسم مغازش یادم نیست ولی رو فاکتورش زده مانیک کامپیتر . 265 تومن خریدم با گارانتی رعنا که 2 تومن هم برا گارانتی گرفت.

خیلی زیاد بود که چطور پیدا نکردی؟ مگه تهران نیستی؟ تو پاساژ ایران هم بود و همچینین پاساژ ولیعصر.

فعلا که پیکسل سوخته نداره ولی گارانتی سام سرویس نبود . تو این گارنتیش هم چیزی ننوشته باید زنگ بزنم بپرسم.

آقا اصلا پيدا نميشه
شانس منه بابا
گاراني هم كه ازت گرفتن الكيه
سام سرويس با گرفتن 100-1500 تومن درست جواب نميده چه برسه به بدون گارانتي؟

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
دوست خوب سلام
نياز به اين همه جابجايي و اينور اونور كردن فايلي كه ساختي نيست
شما از طرح خودت يه پرينت بگير و با تصوير مانيتور مقايسه كن بعد ميتوني با تنظيمات مخصوص مانيتور رنگ پرينت شده رو با رنگ مانيتورت به نزديكترين حالت ممكن در بياري براي اين كار سامسونگ و ال جي يه نرمفزار مخصوص دارن كه بايد از روي CD نصب كني
اين ملاك براي اينكه چه مانيتوري رنگ درست رو نشون ميده نيست دوست خوبم
دوست عزیز حرف شما درسته ولی برای وقتی که نتیجه نهایی قراره رو کاغذ باشه ولی تو کاری مثل طراحی سایت نتیجه نهایی هم روی مانیتوره برای همین این اهمیت داره که یه مانیتوری باشه که رنگها رو حداقل نزدیک به اون چیزی واقعا هستن نشون بده .

بالا