• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

tomboyish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا اگه کسی در مورد LCD های واید اطلاعاتی داره بگه.
خوبه ؟بده ؟ معایب و محاسنش چیه ؟

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
من یک مانیتور widescreen 19 اینچ یا بالاتر می خواهم که برای همه کاربردها از گیم و گرافیک تا تا تایپ و اینترنت جوابگو باشه. محدودیت بودجه ندارم. خودم samsung 215tw رو انتخاب کردم اما می خواهم بدونم ارزش پولی که می خوام بدم رو داره؟ شما با این هزینه چی پیشنهاد می کنید؟
لطفاً نظرتون رو در مورد مدل های 205bw و 940bw در مقایسه با این مانیتور بگین.
اگر در مارک های دیگه مدل واید با کیفیت می شناسین لطفاً معرفی کنید.
ممنون​

samsung 215tw به هیچ وجه ارزش پولی نداره اگر قیمتش را با سایت newegg مقایسه کنی متوجه میشی
چون محدودیت بوجه نداری من benq24wz را که به تازگی ایران نارا وارد کرده پیشنهاد میکنم ، قیمت در حدود900000 تومن
برای هر کاری بخصوص گیم و گرافیک مناسبه و با ساپورت فرمت FULL HD و دارا بودن ورودی و پورت HDMI حرفی برای انتخاب دیگه باقی نمیذاره
اگر بخری متوجه برتریهای ان و کیفیت خیلی خوبش میشی

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من یک مانیتور widescreen 19 اینچ یا بالاتر می خواهم که برای همه کاربردها از گیم و گرافیک تا تا تایپ و اینترنت جوابگو باشه. محدودیت بودجه ندارم. خودم samsung 215tw رو انتخاب کردم اما می خواهم بدونم ارزش پولی که می خوام بدم رو داره؟ شما با این هزینه چی پیشنهاد می کنید؟
لطفاً نظرتون رو در مورد مدل های 205bw و 940bw در مقایسه با این مانیتور بگین.
اگر در مارک های دیگه مدل واید با کیفیت می شناسین لطفاً معرفی کنید.
ممنون

اگه 19 اينچ بخواي كه خوب 215tw
21 اينچه
اگه محدوديت پولي نداري و البته مورد استفاده هم برات هست و اينچ هم برات ملاك نيست خوب همون چيزيكه دوستمون پيشنهاد كرده يعني benq FP241VW
24 اينچ full HD كه با مدلهاي مشابه DELL حتي رقابت ميكنه

215tw من 2 صفحه قبل يه چيزايي در موردش گفتم
"كنتراست 1000:1" كه تو اكثر مدلهاي 20(مدلهاي 21 خيلي كمه) اينچي كه حداقل من تو ايران آمارشون رو گرفتم بيشتر بود
"يه مدل مولتي مديا":
VGA , S-Video, Composite, وروديهاي Component و DVI (با HDCP)
brightness فوق العاده عالي
قابليت چرخش 90 درجه صفحه براي اجرا در مد portrait
قابليت (PIP(Picture-in-Picture يا تصوير در تصوير(مخصوصا كه از رسيور خروجي component بگيري
8.gif
در عين اينكه ميخواي وب گردي رو هم داشته باشي)
همه اينا 215tw رو به يه مدل همه كاره تبديل ميكنه

تقريبا تو تمام تستهايي كه با برنامه تست كيفيت رنگ DisplayMate از 215tw تو reviewهاي مختلف گرفته شده نتايج بسيار خوب و در خور توجه بوده

تستهاي High-Resolution Photos،High-Definition Video Playback و بازي همگي با كيفيت نور و رنگپردازي غني در صحنه هاي پر تحرك همراه بوده

كيفيت نمايش متنها تو اين مانيتور يكي از نقات قوتش به حساب مياد(در حاليكه تو خيلي از مدلهاي مشابه اين مدل به عنوان يك نقطه ضعف ديده بشه)
خواه چه شما به متنهاي سياه رنگ در يه زمينه سفيد نگاه كني و چه برعكس اين حالت باشه , اين وضعيت با اتصالات بواسطه DVI بشدت به چشم مياد

اين چيزا رو نگفتم كه چون اين مانيتور رو دارم ازش تعريف كرده باشم 215tw با قابليتهايي كه داره تو سري high end جزو بهتريناست
اين 2 تا review ازش بخون كار از محكم كاري عيب نميكنه:
Samsung SyncMaster 215TW - 21in Monitor

Samsung SyncMaster 215TW

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
samsung 215tw به هیچ وجه ارزش پولی نداره اگر قیمتش را با سایت newegg مقایسه کنی متوجه میشی
چون محدودیت بوجه نداری من benq24wz را که به تازگی ایران نارا وارد کرده پیشنهاد میکنم ، قیمت در حدود900000 تومن
برای هر کاری بخصوص گیم و گرافیک مناسبه و با ساپورت فرمت FULL HD و دارا بودن ورودی و پورت HDMI حرفی برای انتخاب دیگه باقی نمیذاره
اگر بخری متوجه برتریهای ان و کیفیت خیلی خوبش میشی

اگه منظور به قيمت باشه كه خوب benq FP241VW هم ارزش خريد به هيچ عنوان نخواهد داشت!
تعرفه شامل تنها 1 برند خارجي نميشه بلكه همه اين افزايش قيمت رو خواهند داشت
تازه من الان كه مقايسه ميكنم ميبينم رو FP241VW خيلي بيشتر از 215tw دارن ميخورن!
نكته ديگه FULL HD هست!
تو اين وضوح بازي كردن يه كارت گرافيك قدرتمند ميخواد كه تازه تو بازيهاي جديد خيلي از فيلترينگها رو هم بايد غير فعال كني حتي با چيزي مسه 8800GTX تازه با develop كردن عنوانهاي directx10 فشار رو زير سيستم گرافيكي بيشتر هم ميشه حالا بگذريم كه پردازنده هم حتما بايد يه مدل high end باشه
از نظر من FULL HD يه انتخاب آينده نگرانه ميتونه باشه اما بشرطي كه سيستم از پس اين حجم پردازش بر بياد
از نقطه نظر كنسولي خوب وضعيت تا حدودي فرق ميكنه مخصوصا برا ps3
كه benq FP241VW يه مانيتور ايده ال به حساب مياد با توجه به اينكه هزينه خريد يه مدل lcd tv با ساپورت FULL HD يه چيزي بيش از 2 برابر قيمت اين مانيتوره...

mark3257

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم با نظر دوستمون Xradical موافقم. به هر حال یک مانیتور خیلی پیشرفته مثل benq FP241VW مشکلات خاص خودش رو داره. ضمن اینکه خیلی هم بزرگه و مناسب کار من نیست. درسته که محدودیت بودجه ندارم اما این قدر بودجه هم ندارم.:wacko:

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
اگه منظور به قيمت باشه كه خوب benq FP241VW هم ارزش خريد به هيچ عنوان نخواهد داشت!
تعرفه شامل تنها 1 برند خارجي نميشه بلكه همه اين افزايش قيمت رو خواهند داشت
تازه من الان كه مقايسه ميكنم ميبينم رو FP241VW خيلي بيشتر از 215tw دارن ميخورن!
نكته ديگه FULL HD هست!
تو اين وضوح بازي كردن يه كارت گرافيك قدرتمند ميخواد كه تازه تو بازيهاي جديد خيلي از فيلترينگها رو هم بايد غير فعال كني حتي با چيزي مسه 8800GTX تازه با develop كردن عنوانهاي directx10 فشار رو زير سيستم گرافيكي بيشتر هم ميشه حالا بگذريم كه پردازنده هم حتما بايد يه مدل high end باشه
از نظر من FULL HD يه انتخاب آينده نگرانه ميتونه باشه اما بشرطي كه سيستم از پس اين حجم پردازش بر بياد
از نقطه نظر كنسولي خوب وضعيت تا حدودي فرق ميكنه مخصوصا برا ps3
كه benq FP241VW يه مانيتور ايده ال به حساب مياد با توجه به اينكه هزينه خريد يه مدل lcd tv با ساپورت FULL HD يه چيزي بيش از 2 برابر قيمت اين مانيتوره...

مثل همیشه کامل و بادقت توضیح دادید :)
اما در مورد قیمت فکر کنم samsung را ششصد خورده ای خریدی ، من benq را 880000 خریدم با توجه به قابلیتهای benq و اینچ بالاتر به نظر شما ارزش خریدن نداره
هر کس این مانیتور را میخره حتما برای بازی کردن نیست که لازم باشه کارت گرافیک و پردازنده high end داشته باشه بلکه تو کارهای گرافیکی و به طور کل multimedia استفاده بهتری (با توجه به امکانات ) میتونه نسبت به مانیتورهای دیگه داشته باشه
لزوم استفاده از این مانیتور تنها گیم یا سیستمی که متناسب با گیم باشه نیست بلکه نسل جدید استاندار های ویدئویی ، کارهای گرافیکی و ... هم میتونه تو خرید این مانیتور هرکس را ترغیب کنه

سامسونگ مدل :
SAMSUNG 226BW Black 22" 2 ms (GTG) DVI Widescreen LCD Monitor 300 cd/m2 1000:1(DC 3000:1) که از نظر امکانات و جزئیات سخت افزاری شبیه مانیتور شما است 325 دلار فروخته میشه :
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824001096#spec

و benqfp241vw با قیمت 770 دلار فروخته میشه :
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824014133

اگر با این قیمتها بخوای خرید کنی 100 درصد انتخاب با سامسونگه ولی تو ایران ؟

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
215TW خیلی مانیتور خوبیه کلا مانیتور گرون قیمتیم هست قیمت دلاریشم بالای 500 دلاره ممکنه یکی از دلایلش داشتن ورودی Component باشه که خیلی خوب کاربرد داره و از این جهت نمیشه با 226/206 BW مقایسش کرد .

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
مثل همیشه کامل و بادقت توضیح دادید :)
اما در مورد قیمت فکر کنم samsung را ششصد خورده ای خریدی ، من benq را 880000 خریدم با توجه به قابلیتهای benq و اینچ بالاتر به نظر شما ارزش خریدن نداره
هر کس این مانیتور را میخره حتما برای بازی کردن نیست که لازم باشه کارت گرافیک و پردازنده high end داشته باشه بلکه تو کارهای گرافیکی و به طور کل multimedia استفاده بهتری (با توجه به امکانات ) میتونه نسبت به مانیتورهای دیگه داشته باشه
لزوم استفاده از این مانیتور تنها گیم یا سیستمی که متناسب با گیم باشه نیست بلکه نسل جدید استاندار های ویدئویی ، کارهای گرافیکی و ... هم میتونه تو خرید این مانیتور هرکس را ترغیب کنه

سامسونگ مدل :
SAMSUNG 226BW Black 22" 2 ms (GTG) DVI Widescreen LCD Monitor 300 cd/m2 1000:1(DC 3000:1) که از نظر امکانات و جزئیات سخت افزاری شبیه مانیتور شما است 325 دلار فروخته میشه :
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824001096#spec

و benqfp241vw با قیمت 770 دلار فروخته میشه :
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824014133

اگر با این قیمتها بخوای خرید کنی 100 درصد انتخاب با سامسونگه ولی تو ایران ؟

benq رو زماني كه شما اومدي پست زدي كه اومده من جزو اولويت خريد گذاشتم
اما واقعا خريد اين مدل 24 اينچ چه برتري غير از full HD ميتونه برا من داشته باشه؟
اگر بازي رو بزاريم كنار
واقعا چند تا فيلم تو اين وضوح ميشه پيدا كرد يا حداقل تهيه كرد و ديد؟!
شما چه كار گرافيكي انجام ميديد كه به چنين وضوح و مانيتوري احتياج داريد؟!
با همين 215tw تا همين الان كه اين پست رو ميزنم موفق نشدم يه فيلم با وضوح native HD تو وضوح 720p ببينم
sigh.gif

بالاترين چيزي كه موفق شدم بدون پيكسل پيكسل شدن تصوير يا حداقل در كمترين حالت نمايش اين وضعيت ببينم فيلم grindhouse بود كه تازه اونم وضوحش HD نبود بلكه استاندارد DVD video(رز 480×720) و تنها با bitrate خيلي بالاتر از استاندارد بود
حالا چه برسه به اينكه بخواي يه درايو BLUE RAY/HD DVD player با اون قيمت غير عقلانيش الان تهيه كني از اونور هم فيلمي تو اين وضوح پيدا كني و 1080p رو...
gaah.gif

benq FP241VW يه مدليه كه "الان" از نظر من برا كسي بكار مياد كه يه كنسول مسه
(ps3,xbox360(elite داشته باشه و بخواد با حداقل هزينه 1080p داشته باشه
tooth.gif

يه نكته ديگه اينكه ظاهرا وضوح نمايش اين كنسولها رو 215tw به 720p محدود ميشه اما من يه جايي خوندم كه ميتونه به وضوح nativeش يعني 1050×1680 بازي رو up scale كنه! حالا در اين مورد خيلي مطمئن نيستم پس رو حرفم اطمينان حساب نكنيد
263cylj.gif

در مورد اين مدل SAMSUNG 226BW اول اينكه اينجا موجوديت نداره! وگرنه خودم مي گرفتمش
263cylj.gif

دوم اين مدل يه مدل high end در رده 215tw به حساب نمياد
با توجه به اينكه هم كنتراست پايين تري داره(700:1 نسبت به 1000:1) هم هيچ كدوم از اتصالات S-VIDEO و COMPONENT رو شامل نميشه
پس از لحاظ قيمتي نميشه اين دو رو با هم مقايسه كرد
با اينحال نه تنها اين مدل بلكه حتي اگه مدل 206bw هم اينجا موجوديت داشت من ميگرفتم! تازه اين شامل كسي ميشه كه واقعا يه مدل 20-21 اينچ wide بخواد!

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
benq رو زماني كه شما اومدي پست زدي كه اومده من جزو اولويت خريد گذاشتم
اما واقعا خريد اين مدل 24 اينچ چه برتري غير از full HD ميتونه برا من داشته باشه؟
اگر بازي رو بزاريم كنار
واقعا چند تا فيلم تو اين وضوح ميشه پيدا كرد يا حداقل تهيه كرد و ديد؟!
شما چه كار گرافيكي انجام ميديد كه به چنين وضوح و مانيتوري احتياج داريد؟!
با همين 215tw تا همين الان كه اين پست رو ميزنم موفق نشدم يه فيلم با وضوح native HD تو وضوح 720p ببينم
sigh.gif

بالاترين چيزي كه موفق شدم بدون پيكسل پيكسل شدن تصوير يا حداقل در كمترين حالت نمايش اين وضعيت ببينم فيلم grindhouse بود كه تازه اونم وضوحش HD نبود بلكه استاندارد DVD video(رز 480×720) و تنها با bitrate خيلي بالاتر از استاندارد بود
حالا چه برسه به اينكه بخواي يه درايو BLUE RAY/HD DVD player با اون قيمت غير عقلانيش الان تهيه كني از اونور هم فيلمي تو اين وضوح پيدا كني و 1080p رو...
gaah.gif

benq FP241VW يه مدليه كه "الان" از نظر من برا كسي بكار مياد كه يه كنسول مسه
(ps3,xbox360(elite داشته باشه و بخواد با حداقل هزينه 1080p داشته باشه
tooth.gif

يه نكته ديگه اينكه ظاهرا وضوح نمايش اين كنسولها رو 215tw به 720p محدود ميشه اما من يه جايي خوندم كه ميتونه به وضوح nativeش يعني 1050×1680 بازي رو up scale كنه! حالا در اين مورد خيلي مطمئن نيستم پس رو حرفم اطمينان حساب نكنيد
263cylj.gif

در مورد اين مدل SAMSUNG 226BW اول اينكه اينجا موجوديت نداره! وگرنه خودم مي گرفتمش
263cylj.gif

دوم اين مدل يه مدل high end در رده 215tw به حساب نمياد
با توجه به اينكه هم كنتراست پايين تري داره(700:1 نسبت به 1000:1) هم هيچ كدوم از اتصالات S-VIDEO و COMPONENT رو شامل نميشه
پس از لحاظ قيمتي نميشه اين دو رو با هم مقايسه كرد
با اينحال نه تنها اين مدل بلكه حتي اگه مدل 206bw هم اينجا موجوديت داشت من ميگرفتم! تازه اين شامل كسي ميشه كه واقعا يه مدل 20-21 اينچ wide بخواد!

نرم افزاری مثل photoshope or priemire or eduis که خروجی hd دارند و ... خروجی را میتونی در وضوح واقعیش ببینی

تو همین فروم یکی از دوستان هست که حداقل 10-15 فیلم hd داره و در حدود 20-30 کلیپ hd پس دسترسی به این فرمت چندان هم سخت نیست پس لازم نیست حتما یک
RAY/HD DVD playerBLUE بخری
روی نت هم که تا دلت بخواد فیلم و کلیپ با فرمت hd وجود داره در حقیقت hd جایگزین dvd است و dvd به مرور از دور خارج میشه
حداقل 30-40 کانال که تعدادیشون روی w3 چند تا هم روی hotbird هست که با فرمت hd تصاویرشون را پخش میکنن
دوربین فیلم برداری Hd که تو بازار خودمون موجوده این ها همه تا مانیتور hd نداشته باشی کیفیت و وضوح واقعیشون را نمی تونی ببینی
پس استفاده hd چندان هم که فکر میکنی کم نیست

اما وقتی یک فیلم dvd را بایک فیلم hd تو یک مانیتور full hd ببینی متوجه میشی واقعا این دو فرق عمدهای از نظر کیفیت تصاویر دارند یعنی hd یک سروگردن بالاتره

اینچ بالاتر واقعا برای شما تفاوتی نداره ؟! چه در دیدن فیلم و چه در بازی کردن ( هر چه بزرگتر به اندازه ی واقعی نزدیکتر و طبیعتا لذت بیشتر )

اما به جهت قیمت به نظر من ارزش داره 200000 خوردهای بیشتر خرج کنه و benq را تهیه کنه

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
نرم افزاری مثل photoshope or priemire or eduis که خروجی hd دارند و ... خروجی را میتونی در وضوح واقعیش ببینی

تو همین فروم یکی از دوستان هست که حداقل 10-15 فیلم hd داره و در حدود 20-30 کلیپ hd پس دسترسی به این فرمت چندان هم سخت نیست پس لازم نیست حتما یک
RAY/HD DVD playerBLUE بخری
روی نت هم که تا دلت بخواد فیلم و کلیپ با فرمت hd وجود داره در حقیقت hd جایگزین dvd است و dvd به مرور از دور خارج میشه
حداقل 30-40 کانال که تعدادیشون روی w3 چند تا هم روی hotbird هست که با فرمت hd تصاویرشون را پخش میکنن
دوربین فیلم برداری Hd که تو بازار خودمون موجوده این ها همه تا مانیتور hd نداشته باشی کیفیت و وضوح واقعیشون را نمی تونی ببینی
پس استفاده hd چندان هم که فکر میکنی کم نیست

اما وقتی یک فیلم dvd را بایک فیلم hd تو یک مانیتور full hd ببینی متوجه میشی واقعا این دو فرق عمدهای از نظر کیفیت تصاویر دارند یعنی hd یک سروگردن بالاتره

اینچ بالاتر واقعا برای شما تفاوتی نداره ؟! چه در دیدن فیلم و چه در بازی کردن ( هر چه بزرگتر به اندازه ی واقعی نزدیکتر و طبیعتا لذت بیشتر )

اما به جهت قیمت به نظر من ارزش داره 200000 خوردهای بیشتر خرج کنه و benq را تهیه کنه

منظور منو نگرفتي
292.gif

مگه من گفتم هيچ برنامه اي وجود نداره كه بتونه وضوحهاي hd رو تحويل بده كه شما اومدي اسم برنامه نوشتي
gigglesmile.gif

تو تورنت مگه كم فيلم hd هست ولي حجم دريافت اين فيلمها رو توجه كردي احيانا
ديروز رفتم trailer e3
metal gear4 از gametrailer بگيرم ديدم وضوح معمولي رو زده 70 مگ HD رو زده 300 مگ!
حالا اينو برا دريافت يه فيلم كامل در نظر بگير تازه اين 720p نه 1080P
چند نفر اينترنت بالاي 512 دارن كه بتونن يه چنين حجم بالايي رو دانلود كنن!
حجم يك فيلم معمولي 1080P حداقل يه چيزي حدود 11 گيابايت فضا ميگيره!

از اين 30-40 كانالي كه ميگي خروجي hd تصويرشون رو تحويل ميدن چند تاش باز ميشه اينجا برا ما؟!
اسماشون رو با فركانس به ما بده خوب ما هم مستفيض بشيم
23t06dg.gif

تنها چيزي كه الان دارم با كيفيت قابل تحمل ميبينم پكيج TPS هست تازه اونم با دردسر يه سره بايد Softcam جديد
بريزم

فرق hd با dvd من نه رو مانيتور خودم بلكه رو يه samsung R81 ميبينم
الان مجبورم برا هر DVD9 خام 3500 هزينه كنم تا حداقل bitrate ببرم بالا كه كمتر تصوير پيكسلها معلوم بشه

اينچ بالاتر خوب معلومه كه بهتره كما اينكه من فيلمو رو 32 ميبينم ولي آدم تو اين سايز نمايش انتظار داره چيزي با كيفيت بالاتر ببينه نه پايينتر!
بازي كردن؟! شما كارت گرافيكت چيه؟ خوب منم دوست دارم oblivion رو روي 1080p بازي كنم منتهاش يه پيكربندي geforce 8 SLI ناقابل احتياج داره كه رو اين وضوح فريم پايين 30 حداقل نياد:rolleyes:

قصد من اصلا اين نيست كه شما چون اين مانيتور خريدي پولتو ريختي دور!
نظر به اينه كه الان پول اضافه دادن پاي اين مانيتور براي حداقل آينده نگري زوده

همين الان خيلي از جاها اشاره كردن به اينكه ps3,360 بازار رو اماده نمايش بازيهاي 1080P برا كنسولهاي نسل بعدشون ميكنن , و اون موقع مطمئنا اين وضوح يه استانداردي برا فيلمها و ويديو ميشه حداقل اون موقع برا هزينه اي كه براي اين نمايشگرهاي 1080P ساپورت ميكني استفاده شو ميبري

red.avalanche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان فكر ميكنيد مشخصات اين مدل مانيتور ال جي واقعيه؟ ( چون حداكثر كنتراست تصوير

تو مانيتورهاي ديگه 1:700 هست اما تو اين مدلا 1:3000 هست!) و آيا ارزش خريدن داره؟

L1760TR

smrr57

Registered User
لایک‌ها
7
منظور منو نگرفتي
292.gif

مگه من گفتم هيچ برنامه اي وجود نداره كه بتونه وضوحهاي hd رو تحويل بده كه شما اومدي اسم برنامه نوشتي
gigglesmile.gif

تو تورنت مگه كم فيلم hd هست ولي حجم دريافت اين فيلمها رو توجه كردي احيانا
ديروز رفتم trailer e3
metal gear4 از gametrailer بگيرم ديدم وضوح معمولي رو زده 70 مگ HD رو زده 300 مگ!
حالا اينو برا دريافت يه فيلم كامل در نظر بگير تازه اين 720p نه 1080P
چند نفر اينترنت بالاي 512 دارن كه بتونن يه چنين حجم بالايي رو دانلود كنن!
حجم يك فيلم معمولي 1080P حداقل يه چيزي حدود 11 گيابايت فضا ميگيره!

از اين 30-40 كانالي كه ميگي خروجي hd تصويرشون رو تحويل ميدن چند تاش باز ميشه اينجا برا ما؟!
اسماشون رو با فركانس به ما بده خوب ما هم مستفيض بشيم
23t06dg.gif

تنها چيزي كه الان دارم با كيفيت قابل تحمل ميبينم پكيج TPS هست تازه اونم با دردسر يه سره بايد Softcam جديد
بريزم

فرق hd با dvd من نه رو مانيتور خودم بلكه رو يه samsung R81 ميبينم
الان مجبورم برا هر DVD9 خام 3500 هزينه كنم تا حداقل bitrate ببرم بالا كه كمتر تصوير پيكسلها معلوم بشه

اينچ بالاتر خوب معلومه كه بهتره كما اينكه من فيلمو رو 32 ميبينم ولي آدم تو اين سايز نمايش انتظار داره چيزي با كيفيت بالاتر ببينه نه پايينتر!
بازي كردن؟! شما كارت گرافيكت چيه؟ خوب منم دوست دارم oblivion رو روي 1080p بازي كنم منتهاش يه پيكربندي geforce 8 SLI ناقابل احتياج داره كه رو اين وضوح فريم پايين 30 حداقل نياد:rolleyes:

قصد من اصلا اين نيست كه شما چون اين مانيتور خريدي پولتو ريختي دور!
نظر به اينه كه الان پول اضافه دادن پاي اين مانيتور براي حداقل آينده نگري زوده

همين الان خيلي از جاها اشاره كردن به اينكه ps3,360 بازار رو اماده نمايش بازيهاي 1080P برا كنسولهاي نسل بعدشون ميكنن , و اون موقع مطمئنا اين وضوح يه استانداردي برا فيلمها و ويديو ميشه حداقل اون موقع برا هزينه اي كه براي اين نمايشگرهاي 1080P ساپورت ميكني استفاده شو ميبري

شما هم متوجه منظور من نشدی تا مانیتور hd نداشته باشی چطوری میتونی کیفیت خروجی hd را تشخیص بدی

این هم یک سری از کانالهای HD همراه با فرکانس بر روی انواع ماهوارها HOTBIRD ASTRA EUTELSAT و...:
http://rapidshare.com/files/42747253/hd_20tv_20frequincy.jpg.html

در مورد فیلم ها و کلیپ های hd می تونی از دوستمون که تو این فروم تبلیغ میکنه خریداری کنی یا با اینترنت افلاین با یکم خوش شانسی میتونی یکسری فیلم hd دانلود کنی

چه لزومی داره از dvd9 استفاده کنی میتونی از دو تا dvd معمولی استفاده کنی و ... کما اینکه خیلی از فیلمها dvd بروی دو تا dvd 5 هستند

متوجه نشدم : "اينچ بالاتر خوب معلومه كه بهتره كما اينكه من فيلمو رو 32 ميبينم ولي آدم تو اين سايز نمايش انتظار داره چيزي با كيفيت بالاتر ببينه نه پايينتر!
بازي كردن؟! شما كارت گرافيكت چيه؟ خوب منم دوست دارم oblivion رو روي 1080p بازي كنم منتهاش يه پيكربندي geforce 8 SLI ناقابل احتياج داره كه رو اين وضوح فريم پايين 30 حداقل نياد:rolleyes:"
کیفیت یک فیلم dvd روی مانیتور hd یا اینچ بالا بهتره یا یک فیلم hd ? کارت گرافیک من بدک نیست X1950XT بعضی بازی ها را مثل dark messia تونستم با رزولوشن
1920*1200 بازی کنم

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سلام
من الان یه مانیتور CRT معمولی ال جی دارم چون جدیدا خیلی پای کامپیوتر میشنم و اکثرا صفحه سفیده وکلا چون با نرم افزار ها کار میکنم احساس می کنم چشم داره نابود می شه!!!
می خوام یه ال سی دی 17 اینچ بگیرم می خواستم بدونم کدوم یکی از مانیتور ها تاثیر مخرب کمتری روی چشم میزارند و اینکه قیمت هاشون لطفا

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من الان یه مانیتور CRT معمولی ال جی دارم چون جدیدا خیلی پای کامپیوتر میشنم و اکثرا صفحه سفیده وکلا چون با نرم افزار ها کار میکنم احساس می کنم چشم داره نابود می شه!!!
می خوام یه ال سی دی 17 اینچ بگیرم می خواستم بدونم کدوم یکی از مانیتور ها تاثیر مخرب کمتری روی چشم میزارند و اینکه قیمت هاشون لطفا
هر مانیتور LCD بگیری بهتر از CRT هست قیمت ها رو هم حدودی از اینجا ببین .

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
هر مانیتور LCD بگیری بهتر از CRT هست قیمت ها رو هم حدودی از اینجا ببین .

ممنون که جواب دادید
ولی منظورم بین ال سی دی ها بود می خواستم بدونم کدومشون تاثیر مخرب کمتری داره
در ضمن اگر فرقی نمیکنند بین این 3 مدل کدام رو پیشنهاد می کنید
L1760TR

* "17
* 1024*1280
* F-engine
* DFC
* 2ms
* DVI
2-
L1740P

* "17
* 1024*1280
* F-engine
* 8ms
* DVI
* TCO-99-
3-
SAMSUNG - 17" - BF1750
2ms

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من اذر ماه یا دی ماه پارسال خواستم یه مانتیور bf1750 بگیرم که متاسفانه تو بازار پیدا نمیشد از نمایندگیشم پرسیدم گفت نیست از اون موقع تا حالا هم وقت نکردم برم دنبال مانیتور ولی الان وقت دارم حالا پیشنهاد شما برای یه مانیتور lcd در حدود قیمت 300± 10 تومان چیه؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
شما هم متوجه منظور من نشدی تا مانیتور hd نداشته باشی چطوری میتونی کیفیت خروجی hd را تشخیص بدی

این هم یک سری از کانالهای HD همراه با فرکانس بر روی انواع ماهوارها HOTBIRD ASTRA EUTELSAT و...:
http://rapidshare.com/files/42747253/hd_20tv_20frequincy.jpg.html

در مورد فیلم ها و کلیپ های hd می تونی از دوستمون که تو این فروم تبلیغ میکنه خریداری کنی یا با اینترنت افلاین با یکم خوش شانسی میتونی یکسری فیلم hd دانلود کنی

چه لزومی داره از dvd9 استفاده کنی میتونی از دو تا dvd معمولی استفاده کنی و ... کما اینکه خیلی از فیلمها dvd بروی دو تا dvd 5 هستند

متوجه نشدم : "اينچ بالاتر خوب معلومه كه بهتره كما اينكه من فيلمو رو 32 ميبينم ولي آدم تو اين سايز نمايش انتظار داره چيزي با كيفيت بالاتر ببينه نه پايينتر!
بازي كردن؟! شما كارت گرافيكت چيه؟ خوب منم دوست دارم oblivion رو روي 1080p بازي كنم منتهاش يه پيكربندي geforce 8 SLI ناقابل احتياج داره كه رو اين وضوح فريم پايين 30 حداقل نياد:rolleyes:"
کیفیت یک فیلم dvd روی مانیتور hd یا اینچ بالا بهتره یا یک فیلم hd ? کارت گرافیک من بدک نیست X1950XT بعضی بازی ها را مثل dark messia تونستم با رزولوشن
1920*1200 بازی کنم

4mrwara.gif
129fs916747.gif
4mrwara.gif

بالا