• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
( شما با منی ؟ )
ممنون
من نیازی به واید ندارم . ولی 940 bw سامسونگ رو میشه 270 خرید . که به نسبت کیفیت و قیمتش واقعاً می صرفه .

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
وقتی مانیتور 20 اینچ میشه با 270 خرید اخه کی میره 336 تومن پول به 19 میده.
scratch_one-s_head.gif

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
وقتی مانیتور 20 اینچ میشه با 270 خرید اخه کی میره 336 تومن پول به 19 میده.
scratch_one-s_head.gif
بنکیو ؟
smile_mini2.gif

والا آدم میترسه پول بالای مارکهای بدون گارانتی بده ! تو ایران منم دیدمش ولی چیزه ...
راستش هیچی تو اینترنت ازش پیدا نکردم . باز در مورد LG و سام میشه 4 تا رویو پیدا کرد

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
بنکیو ؟
smile_mini2.gif

والا آدم میترسه پول بالای مارکهای بدون گارانتی بده ! تو ایران منم دیدمش ولی چیزه ...
راستش هیچی تو اینترنت ازش پیدا نکردم . باز در مورد LG و سام میشه 4 تا رویو پیدا کرد
بدون گارانتی؟
biggrin.gif

شوخی میکنی . تنها گارانتیه که 1 پیکسل سوخته رو عوض میکنه .
girl_angel.gif

به هر حال هیچ کس بهتر از خود ادم نمیتونه ریویو کنه.
pardon.gif

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
الان این سام سرویس این 206BW اورده مثل اینکه , خداکنه با قیمت های فضایی مثل 205BW که 420 میداده , نده اگه زیر 350 بده خیلی مانیتور خوبیه ارزش خرید داره گرچه خیلی خیلی بعید میدونم این مانیتور رو سام سرویس زیر 400 بده شایدم بده . قیمت دلاریش حدود 260-270 دلاره فکر میکنم .

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
بدون گارانتی؟
biggrin.gif

شوخی میکنی . تنها گارانتیه که 1 پیکسل سوخته رو عوض میکنه .
girl_angel.gif

به هر حال هیچ کس بهتر از خود ادم نمیتونه ریویو کنه.
pardon.gif
در هر صورت من واید نمی خوام .
شما خودت خریدی نه ؟ بنکیو رو کدوم شرکت گارانتی می کنه ؟

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من t201w رو پیشنهاد میدم.
39.gif

کنتراست 1:1000
bye2.gif

20 اینج واید
267 قیمتشه.
girl_angel.gif

اون مانیتوری که من گفتم کنراستش 1:2000 هستش! LG L194WT رو میگم ضمنا ساخت اندونزی هست من که راضی هستم بهت پیشنهاد می کنم یا اونو بگیری یا سونی های جدید که قیمتشون حدود 500 هست و یا ویوسونیک!!!!!
وحید

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اون مانیتوری که من گفتم کنراستش 1:2000 هستش! LG L194WT رو میگم ضمنا ساخت اندونزی هست من که راضی هستم بهت پیشنهاد می کنم یا اونو بگیری یا سونی های جدید که قیمتشون حدود 500 هست و یا ویوسونیک!!!!!
وحید
فکر کنم LG برليان 1:3000 باشه.

mark3257

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک مانیتور 215 تی دبلیو گرفتم. اما هر کاری می کنم رنگ هاش تنظیم نمی شه و کیفیت پایین است. اصلا توی تنظیمات ویندوز برای رنگ فقط 16 بیت و 32 بیت داره. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه واقعا گیج شدم .ضمنا کارت گرافیک 8800gts دارم. وقتی این مانیتور رو به دی وی دی پلیر وصل شد باز هم رنگهاش همینطور بود. email: [email protected]

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من یک مانیتور 215 تی دبلیو گرفتم. اما هر کاری می کنم رنگ هاش تنظیم نمی شه و کیفیت پایین است. اصلا توی تنظیمات ویندوز برای رنگ فقط 16 بیت و 32 بیت داره. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه واقعا گیج شدم .ضمنا کارت گرافیک 8800gts دارم. وقتی این مانیتور رو به دی وی دی پلیر وصل شد باز هم رنگهاش همینطور بود. email: [email protected]
مشکل چیه خوب باید 32 بیت باشه دیگه . رزولوشن رو درست تنظیم کردین باید بزارین روی رزولوشن 1680x1050 میدونید که .

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

شاید منظورتون اینه که کیفیت تصویر موقع فیلم دیدن پایین میاد خوب احتمالا فیلمهایی که میبینید وضوح HD نیستن! بنابراین یه فیلم DVD وضوح 480p بیاد روی یه وضوح 1050*1680 کیفیت خیلی افت میکنه
یکی از راه حلها برا دیدن فیلم با یفیت مطلوب رو وضوح این مونیتور , ضبط فیلمها روی 2 تا DVD 4.5 با bitrate خیلی بالاست که خوب کار منطقی هم البته بنظر نمیرسه
شاید با یه برنامه هایی هم بتونی وضوح فیلم رو برسونی به وضوحهای HD ولی خوب اونم باز مسلما نمیتونه مسه یه فیلم HD واقعی باشه
نکته دیگه به کالیبر کردن مونیتور مربوط میشه هر چند تنظمیات پیش فرضی که تو magic bright
215tw انجام شده رضایتبخشه از نظر من , تنها چیزی که من تا حالا باهاش مشکل داشتم brightness بالاش هست که خوب اونم نیاز به کالیبر داره...
بیشتر از این سوادم نمیکشه راهنماییت کنم شرمنده شاید دوستان با اطلاع تر دیگه راه حلهای بهتری پیش پات بزارن

راستی از اینجا یه دموی HD (ترجیحا full HD) بگیر انوقت متوجه میشی چه تصویری بهت این مونیتور تحویل میده;)

mark3257

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از توجهتون. ولی مشکل هیچکدوم از موارد بالا نیست. منظور کیفیت تصویر توی ویندوز هست. برای مثال این تصویر رو ببینید:

http://i16.tinypic.com/4qoybyt.jpg

احتمالا حالا مشکل مشخص شده باشه. واقعاً نمی دونم چیکار کنم؟؟؟؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون از توجهتون. ولی مشکل هیچکدوم از موارد بالا نیست. منظور کیفیت تصویر توی ویندوز هست. برای مثال این تصویر رو ببینید:

http://i16.tinypic.com/4qoybyt.jpg

احتمالا حالا مشکل مشخص شده باشه. واقعاً نمی دونم چیکار کنم؟؟؟؟

باور کن نمیدونم مشکلت چیه
297.gif

از این عکس چی رو باید من متوجه بشم
eek7.gif

شما احیانا درایور مانیتور رو از cd همراهش نصب کردید؟
بعد از نصب باید در بخش setting به صورت زیر تعریف بشه:
5xoke4m.jpg

ضمنا شما از طریق رابط dvi کارت گرافیک رو به مانیتور وصل کردی دیگه

mark3257

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره تمام چیزهایی که گفتین درسته. اون تصویری که فرستادم هیچ مشکلی نداشت؟؟؟؟؟ یعنی رنگهاش درست بود؟؟؟ تصویری که من الان از این مانیتور می بینم رنگهاش مثل وقتی هست که درایور کارت گرافیک رو نصب نمی کنی و رنگها یک جور حالت ابتدایی(نمیدونم چه جور بگم) دارن. مثل safe mode هست. ضمنا magic tune روی این سیستم نصب نمی شه. ممکنه به این خاطر باشه؟؟؟؟

بالا