• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

mark3257

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید من ان تصویر رو http://i16.tinypic.com/4qoybyt.jpg
روی سی دی ریختم و از طریق دی وی دی پلیر روی تلویزیون دیدم. در این حالت رنگهاش هیچ مشکلی نداشت. با این توصیفات فکر می کنم دیگه واقعاً مانیتوره یک ایراد سخت افزاری داشته باشه.نظر شما چیه؟(((همه چیزهایی که xradical عزیز گفتن همانطور نصب شده بود)))

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینید من ان تصویر رو http://i16.tinypic.com/4qoybyt.jpg
روی سی دی ریختم و از طریق دی وی دی پلیر روی تلویزیون دیدم. در این حالت رنگهاش هیچ مشکلی نداشت. با این توصیفات فکر می کنم دیگه واقعاً مانیتوره یک ایراد سخت افزاری داشته باشه.نظر شما چیه؟(((همه چیزهایی که xradical عزیز گفتن همانطور نصب شده بود)))

سلام!
تو میخوای مانیتور رو برداری ببری گارانتی مانیتور و گرافیک رو ببر روی یه کامپبوتر دیگه امتحان کن! ممکنه :
1. سیم مانیتور مشکل داشته باشه! یکی از رشته ها قطع باشه یا اتصالی داشته باشه!
2. پورت خروجی گرافیک که VGA هست مشکل داشته باشه!!!!
3. اگر 32 و 16 بیت رو نمیشناسه واسه گرافیکت هست! ببرش گارانتی!
وحید

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بالاخره پريروز يک عدد BenQ T201W خريداريديم ! خوش قيمت هم بهم داد. فقط حيف که کابل DVI نداره. ولی خوب Speaker هاشم قابل قبوله ! تصويرش تو مايه های LG 1740P (چون قبلاً داشتم ميگم) هست.

Hamid512

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من قصد خريد يك مانيتور ۱۷ اينچ را دارم اما در مورد خريد LCD يا CRT كمي دچار ترديد شده ام اول اينكه از نظر كارائي عمر LCD بيشتر است يا CRT چون كه معمولا مدت زمان زيادي در طول روز مانيتور روشن است يك مطلب ديگه اينكه اين پيكسل سوخته كه گفته مي شه در هر دومانيتور است يا فقط در مانيتورهاي LCD.در ضمن بودجه من براي خريد مانيتور ۲۶۰تا ۲۷۰ تومان است.
با تشكر

Vahid Aghakhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من قصد خريد يك مانيتور ۱۷ اينچ را دارم اما در مورد خريد LCD يا CRT كمي دچار ترديد شده ام اول اينكه از نظر كارائي عمر LCD بيشتر است يا CRT چون كه معمولا مدت زمان زيادي در طول روز مانيتور روشن است يك مطلب ديگه اينكه اين پيكسل سوخته كه گفته مي شه در هر دومانيتور است يا فقط در مانيتورهاي LCD.در ضمن بودجه من براي خريد مانيتور ۲۶۰تا ۲۷۰ تومان است.
با تشكر

سلام :
ببین عمر ال سی دی خب کمتر هستش ولی خب تا اون موقع که بخواد دیگه عمرش تموم بشه مطمئن باش شما دوباره یه ال سی دی دیگه خریدی! پیکس سوخته تا اونجا که من بهش برخورد کردم در هر دو هستش! وقتی با گارانتی بخری پیکسل سوخته دیگه اهمیتی نداره اگه داشته باشه برات عوضش می کنن. مشکل اینجاست که صفحه ال سی دی نصبت به ضربه خیلی حساس تر از سی آر تی ها هستش! پس اگه در جایی نیست که ضربه بخوره یه 19 اینج سامسونگ با این پولت می تونی بخری...
قربونت
وحید

Hamid512

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :
ببین عمر ال سی دی خب کمتر هستش ولی خب تا اون موقع که بخواد دیگه عمرش تموم بشه مطمئن باش شما دوباره یه ال سی دی دیگه خریدی! پیکس سوخته تا اونجا که من بهش برخورد کردم در هر دو هستش! وقتی با گارانتی بخری پیکسل سوخته دیگه اهمیتی نداره اگه داشته باشه برات عوضش می کنن. مشکل اینجاست که صفحه ال سی دی نصبت به ضربه خیلی حساس تر از سی آر تی ها هستش! پس اگه در جایی نیست که ضربه بخوره یه 19 اینج سامسونگ با این پولت می تونی بخری...
قربونت
وحید

با تشكر از راهنمائي شما يك مطلب ديگه لطفا توضيح بدهيد اينكه Resolution در مانيتورهاي ۱۷ اينچ(CRT) تا 1600x1200 است اما در مورد LCD ها 1280x1024 است و يك جائي خوندم كه حدودا عمرا LCD نزديك به ۱۳ ماه است (همان تعداد ساعت) اما CRT ها عمر بيشتري داره آيا اين موضوع صحت دارد.
با تشكر

music_m

Registered User
لایک‌ها
56
Samsung SyncMaster 226BW
va
Dell UltraSharp 2007WFP
بنظره شما بين اين دوتا مانيتور کدوم بهتره
ميخوام بگم برام بفرستن
خودم از dell بيشتر خوشم اومده ولی بنظر samsung بهتر مياد
تنها مشکلی که dell داره بنظره من زمان پاسخ اشه که 16ms

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
Samsung SyncMaster 226BW
va
Dell UltraSharp 2007WFP
بنظره شما بين اين دوتا مانيتور کدوم بهتره
ميخوام بگم برام بفرستن
خودم از dell بيشتر خوشم اومده ولی بنظر samsung بهتر مياد
تنها مشکلی که dell داره بنظره من زمان پاسخ اشه که 16ms
سامسونگ که بهتره بعدش اون Dell 2007 خوب "20 هست ولی 226BW سایزش "22 که کاملا یه هوا بزرگتره قیمتش هم Dell رو نمیدونم ولی 226BW قیمتش 400 تومنه 206BW هم هست که "20 قیمتش 350 تومنه .

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
نظرتون در مورد asus mw221c چیه؟ آیا از 22 اینچ سامسونگ بهتره؟

music_m

Registered User
لایک‌ها
56
سامسونگ که بهتره بعدش اون Dell 2007 خوب "20 هست ولی 226BW سایزش "22 که کاملا یه هوا بزرگتره قیمتش هم Dell رو نمیدونم ولی 226BW قیمتش 400 تومنه 206BW هم هست که "20 قیمتش 350 تومنه .

جايی تو تهران هست که 226BW رو داشته باشه ؟
شما قيمت اينجاشو گفتی 400 يا قيمت جهانی شو ؟

davood4547

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان lcd من وقتی یک صفحه سیاه مثل اسکرین سرور را نشان میدهد این صفحه را یک دست نشان نمیدهد.
بعضی از قسمتهای آن کمی روشنتر است. مثل این میماند که روی ال سی دی یک گرد و خاک خیلی ضعیف نشسته باشد بعد روی بعضی از نقاط آن را دست کشیده باشید.
البته در حالت عادی چیزی دیده نمیشود .فقط در زمنهای سیاه و خاکستری اینگونه است.
به نظر شما ایا ال سی دی من مشکل دارد؟

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان lcd من وقتی یک صفحه سیاه مثل اسکرین سرور را نشان میدهد این صفحه را یک دست نشان نمیدهد.
بعضی از قسمتهای آن کمی روشنتر است. مثل این میماند که روی ال سی دی یک گرد و خاک خیلی ضعیف نشسته باشد بعد روی بعضی از نقاط آن را دست کشیده باشید.
البته در حالت عادی چیزی دیده نمیشود .فقط در زمنهای سیاه و خاکستری اینگونه است.
به نظر شما ایا ال سی دی من مشکل دارد؟

مانیتور رو زیاد موقع حمل تکان ندادید ؟؟؟ مثلا حرکات ناگهانی یا ضربه ؟؟؟
بعدش هم آیا وسیله مغناطیسی خاصی در اطراف مانیتور وجود داره ؟
می تونید یا خودتون یا به یک متخصص بگید که لکه ها رو به اصطلاح ( مغناطیس زدایی ) بکنه . من خودم هم نمی دونم این کار چجوریه ولی می دونم برای این مشکل باید مغناطیس زدایی بکنید ...

SCREAM

Registered User
لایک‌ها
0
من مانیتورم رو دادم 240
940BW
رفتم یه LG L1960TR خریدم 320 اما الان شده 348 :cool:
واقعا عالیه بینظیره

زمان پاسخ دهی 2ms
کنتراست 3000:1
دوسال گارانتی مادیران
کیفیت تصویر بینظیره
رنگها واقعا عالیه
ظاهر بسیار زیبا و مدرن (بر خلاف سامسونگ)
و از همه مهمتر شما اصلا شدو سا سایه تو تصاویر پر تحرک نمی بینید (به خاطر زمان پاسخدهی بسیار سریع 2ms)
شدیدا این مانیتور رو پیشتهاد میکنم

کدوم یکی از دوستان از این مانیتور دارن ؟
نظرتون چیه در بارش
اینم عکسش
l1960tr_2.gif

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
جايی تو تهران هست که 226BW رو داشته باشه ؟
شما قيمت اينجاشو گفتی 400 يا قيمت جهانی شو ؟
بله جدیدا سام وارد کرده تو بازارم تقریبا کم نیست من تو پایتخت رفتم 3-4 مغازه های داشتن قیمت اینجا 400 تومن قیمت جهانی 320-330 دلاره قیمت 206BW هم 350 تومنه .

من مانیتورم رو دادم 240
940BW
واقعا عالیه بینظیره

زمان پاسخ دهی 2ms
دوسال گارانتی مادیران
کیفیت تصویر بینظیره
رنگها واقعا عالیه
و از همه مهمتر شما اصلا شدو سا سایه تو تصاویر پر تحرک نمی بینید (به خاطر زمان پاسخدهی بسیار سریع 2ms)

نظرتون چیه در بارش
اینم عکسش
مگه با 940BW مشکل داشتی .
ولی اینم مانیتور خوبیه مبارکت باشه یکمی بیشتر پول میزاشتی میتونستی 206BW هم بگیری .

davood4547

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مانیتور رو زیاد موقع حمل تکان ندادید ؟؟؟ مثلا حرکات ناگهانی یا ضربه ؟؟؟
بعدش هم آیا وسیله مغناطیسی خاصی در اطراف مانیتور وجود داره ؟
می تونید یا خودتون یا به یک متخصص بگید که لکه ها رو به اصطلاح ( مغناطیس زدایی ) بکنه . من خودم هم نمی دونم این کار چجوریه ولی می دونم برای این مشکل باید مغناطیس زدایی بکنید ...
ممنون از پاسختان.
پس با این حساب در زمینه های مشکی و خاکستری باید تصویر یک دست باشد؟

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داوود جان منظورت رو نفهمیدم ! با کدوم حساب ؟ منظورتون بعد از درست کردنه ؟

SCREAM جان مانیتور خیلی خوبی خریدی ... یکی از زیباترین مانیتور های حال حاضر بازار هست . ویژگی های خیلی خوبی هم داره ... منم اگر می خواستم مانیتورمو عوض کنم فکر کنم بدون شک اینو می خریدم . ;)

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
من مانیتورم رو دادم 240
940BW
واقعا عالیه بینظیره

زمان پاسخ دهی 2ms
دوسال گارانتی مادیران
کیفیت تصویر بینظیره
رنگها واقعا عالیه

نظرتون چیه در بارش
اینم عکسش
[

اسکریم جان یه آزمایش می گم لطفاٌ انجام بده . می خوام ببینم این مونیتور backlight bleeding داره یا نه چون هیچکدوم از سایتها این تست رو روی این مانیتور انجام ندادن .

بعد از 10 دقیقه که مانیتور را روشن کردی و گرم شد یه تصویر کاملاً سیاه فول اسکرین باز کن و ببین صفحه کاملاً سیاه می شه یا مثلاً یه هاله سفید و کم رنگ مثل شکل زیر اطراف صفحه هست

attachment.php

این تو کیفیت و یکدست بودن تصویر خیلی تاثیر داره
انتخاب خوبی کردی مبارکه . منم شاید همینو بگیرم

فایل های ضمیمه

• IMG0020045.jpg
    IMG0020045.jpg
    10.2 KB · نمایش ها: 300

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
سلام بچه ها.
من چون سر رشته ای ندارم از مانیتور از دوستان ميپرسم:blush: كسی از دوستان نظری در مورد این مدل سونی داره؟ اصلا تو ایران هست؟
اینم مدلش : Sony XBRITE SDM-HS75P/B

فایل های ضمیمه

• 31FMGW8KERL__SS400_.jpg
    31FMGW8KERL__SS400_.jpg
    8.3 KB · نمایش ها: 0
  • 5142YZ2G73L__SS400_.jpg
    5142YZ2G73L__SS400_.jpg
    28.3 KB · نمایش ها: 0

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
من یه سری اطلاعات در موردش پیدا كردم. از این مدل ال جی كه گفتید ضعیف تره چون زمان پاسخ گوییش 8 ms است و كنتراستش هم 600:1!!:blink:

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
سونی رو بیشتر بخاطر کیفیت رنگش می خرن و تو کار گرافیکی ازش استفاده می کنن . به درد بازی و فیلم دیدن نمی خوره . قیمت گرون و زمان پاسخدهی کندی داره .

بالا