• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

دلکوک

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
امروز هول هولکی رفتم یه مانیتور dfx17650 سامسونگ خریدم .. mb1793 هم داشت .. میخوام ببینم کدومشون بهتره؟
ممنون

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
من ماهواره رو با کارت دی وی بی نگاه میکنم اما وقتی با این وایده 940 میدیم کنارای تصویر خالی میموند و انگار داشتم تو یه 17 اینچ نگاه میکردم

من با composite از رسیور آوردم به ورودی 7900gt(بواسطه تراشه VIVO از Philips SAA7115HL ) , با Ulead VideoStudio 11 کاملا تصویر wide هست روی یه 215tw

مستقیم هم میتونم وصل کنم به lcd ولی اونموقع دیگه کپچری در کار نخواهد بود
smoking.gif

یه مقدار تصویر کشیده شده ولی نه اونقدر که تو ذوق بزنه بعد از یه مدت هم عادی میشه برا چشم

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
مانیتور لامپی دیگه به تکامل رسیده سخت نگیر . مشخصات این دو تا تقریباً یکسانه .

دلکوک

Registered User
لایک‌ها
0
مانیتور لامپی دیگه به تکامل رسیده سخت نگیر . مشخصات این دو تا تقریباً یکسانه .
ممنون .. آخه بیشتر مغازه ها 1793 داشتن منم چون مانیتورم سوخته بود دیگه هول هولکی خریدم .. از نظر کیفیت تصویر تفاوتی ندارن؟

reza13470

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. آیا می توانید یک مانیتور LCD به من معرفی کنید که FULL HD باشد و در بازار ایران هم موجود باشد؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان. آیا می توانید یک مانیتور LCD به من معرفی کنید که FULL HD باشد و در بازار ایران هم موجود باشد؟

مدل BenQ FP241W که FULL HD ساپورته یه مدت ظاهرا ایران نارا یه سری وارد کرده بود قیمتش هم حدودی 900 تومن بود البته مشخص نیست الان موجودی داشته باشه

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها 206bw را کی میاره؟ قیمت دارید؟ :blush:

farhadhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسل جدید مانیتور های سری WCG با قابلیت نمایش رنگ های واقعی با دامنهرنگ گسترده 97 در صد توسط سامسونگ میاد تو بازار.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نسل جدید مانیتور های سری WCG با قابلیت نمایش رنگ های واقعی با دامنهرنگ گسترده 97 در صد توسط سامسونگ میاد تو بازار.

دامنه رنگ پشتیبانی از استاندارد NTSC البته :blush: مانیتور های فعلی معمولا تا 72% هستن.

قیمتشون بنظر میاد بالاتر بشه،الان یک مدل 20 اینچ داره سامسونگ که 1500 دلار هست!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,210
يه مانيتور خوب 17 اينچ و19 اينچ خوب قيمتش چند هست؟
Lcdچطور؟
200تا 250 تومان

ocean13

Registered User
لایک‌ها
4
آقا چندتا سوال

سوال اول اینکه کسی از دوستان مانیتور غیر واید بزرگتر از 19 اینچ سراغ داره که کیفیت ایده آلی هم داشته باشه؟میخوام هم مانیتور خوبی باشه هم بجای تلویزیون ازش استفاده کنم(با کارت DVB).قیمت هم حداکثر 450 تومن.

سوال دوم اینکه وقتی روی مانیتور 22 اینچ wide تصویر غیرواید بندازیم اون قسمت از مانیتور که تصویر داره حدودا قطرش چند اینچ هست؟ (19 اینچ 20 اینچ , ...)

سوال سوم هم اینکه مانیتورهای با Aspect Ratio ا 16:9 بهتر هست یا 16:10 همینطور 4:3 بهتر هست یا 5:4 ؟
ممنون​

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
با سلام

می خواستم بدونم این LCD های سامسونگ با توجه به پولی که واسشون می دیم (19 اینچ)

کفیت شون نسبت به Sony خوب هست یا نه. آخه سونی خیلی گرونه.

می خواستم ببینم می ارزه آدم اینقدر پول اضافه بده یا نه.

مدلشم بگین ممنون می شم.

با تشکر

farshad1986

Registered User
لایک‌ها
10
روز بخیر
مانیتور 19 اینچ واید وقتی در حالتی باشه که واید نباشه و دو خط سیاه نباشن بزرگتر هست یا 17؟!
اون دو خط چشم رو اذیت نمیکنن؟! واید ها توی برنامه هایی مثل 3ds max یا فتوشاپ تصویر کشیده میشه؟!

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
روز بخیر
مانیتور 19 اینچ واید وقتی در حالتی باشه که واید نباشه و دو خط سیاه نباشن بزرگتر هست یا 17؟!
اون دو خط چشم رو اذیت نمیکنن؟! واید ها توی برنامه هایی مثل 3ds max یا فتوشاپ تصویر کشیده میشه؟!
همچی مربوط به رزولوشن شما میشه اگر شما یک مانیتور واید اسکرین رو در رزولوشن غیر واید مثلا 1024x768 تنظیم کنید همه چیز کشیده میشه تا حدودی که البته این کارو کسی نمیکنه چون دلیلی نداره ولی تو رزولوشن واید مثلا 1280x800 تصویر طبیعیه و خاصیتش اینه که نسبت به مانیتور غیر واید در همون اینچ فضای بیشتری رو از کناره ها در اختیارتون میزاره که از این جهت برای کار کردن تو برنامه هایی که اصطلاحا پنل کنار دارن مثل Visual Studio یا برنامه ای گرافیکی یا برنامه ای ادیت فیلم و... و یا برای کار کردن تو محیط ویندوز ویستا و... فضای بیشتری وجود داره و کار کردن خیلی راحت تر میشه همچنین برای دیدن فیلمها هم به خاطر اینکه الان دیگه اکثر فیلمها واید هستن مانیتور واید تا حدودی بهتره .

بالا