برگزیده های پرشین تولز

مباحث عمومی مربوط به Nokia ٠

hernandez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
ببخشید دوستان یه سوال چطوری میتونم روی نوکیا ۱۲۰۰
ویندوز نصب کنم آخه من شنیدم قابلیتش رو داره.:D
خخخخخ
ولی انصافا هنوزم واسه خودش دنیایی داره:(

smsbaz

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان
ما پخش موبایل داریم
هر کس میخواد زنگ بزنه تا بیشتر توضیح بدم
پخش موبایل محمد
09143541978

burt

Registered User
لایک‌ها
112
سلام دوستان.
یه گوشی ای 90 دارم با ورژن سیمبین v9.2, S60 rel. 3.1 هست (طبق گفته دیجی کالا)
میخواستم بدونم میتونم روش اسکایپ بریزم و امکات چت صوتی با وای فای رو داشته باشم؟

نرم افزارهایی مثل وی چت و وایبر چطور هست براش؟

پیشاپیش ممنون از وقت و نظرتون.

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

به گزارش Nextleaks نوکیا در حال آماده کردن سه ویندوزفون جدید با نام های Lumia 930، Lumia 630 و Lumia 635 برای معرفی در MWC 2014 بارسلون است. بر اساس این خبر لومیا ۹۳۰ موبایلی با صفحه ۴٫۵ اینچ فول اچ دی، پردازنده ۴ هسته ای ۲٫۲ گیگا هرتز (احتمالاً Snapdragon 800)، دو گیگا بایت رم، ۱۶ گیگا بایت حافظه داخلی با پشتیبانی از کارت حافظه microSD، دوربین ۲۰ مگا پیکسل و باتری ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعت است. دو موبایل لومیا ۶۳۰ و ۶۳۵ هم از ویندوزفون های رده متوسط مانند لومیا ۶۲۰ خواهند بود و هر دو صفحه با ۴٫۳ اینچ WVGA، پردازنده دو هسته ای ۱٫۷ گیگا هرتز، ۸ گیگا بایت حافظه داخلی با پشتیبانی از کارت microSD، دوربین ۸ مگا پیکسل و باتری ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعت به بازار خواهند آمد با این تفاوت که لومیا ۶۳۵ موبایلی دو سیم کارت خواهد بود. ویندوزفون لومیا ۱۸۲۰ و اندروید Nokia X هم از دیگر دیوایس هایی هستند که احتمال داده می شود در MWC 2014 به نمایش گذاشته شوند.

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

پس از انتشار شایعات مختلف بالأخره نوکیا موبایل جدید خود لومیا Icon را معرفی کرد. این موبایل ویندوز ۸ که از تکنولوژی LTE نیز پشتیبانی می کند در حال حاضر برای اپراتور Verizon Wireless عرضه شده و احتمالاً در آینده در بازار جهانی نیز عرضه خواهد شد. پردازنده ۲٫۲ گیگا هرتز و ۴ هسته ای Snapdragon 800، دو گیگا بایت رم، ۳۲ گیگا بایت حافظه داخلی بدون پشتیبانی از کارت حافظه، صفحه ۵ اینچ فول اچ دی ClearBlack AMOLED با دقت تصویر ۴۴۱ppi، دوربین ۲۰ مگا پیکسل PureView با دو فلاش LED با امکاناتی نظیر Nokia Camera، Creative Studio، Cinemagraph و …، بلوتوث ۴٫۰، ان اف سی و رادیو اف ام از جمله مشخصات و امکانات این موبایل هستند. ابعاد لومیا آیکن ۱۳۷ * ۷۱ * ۹٫۸ میلی متر بوده و این موبایل ۱۶۷ گرم وزن دارد. باتری ۲۴۲۰ میلی آمپری این دیوایس قدرتمند هم امکان شارژ بی سیم را دارد.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

من یه گوشی جاوا دارم مارک LG مدل C105 هست ازش خیلی راضیم

images

یعنی ضد گلوله بود خیلی خیلی مقاوم و شارز دهی عالی باهاش صبح تا شب چت میکردم همش تو اینترنت و برنامه چت NIMBUZZ بودم

بعد از چند سال خراب شد یعنی قابش خراب شد که شرکت مادیران گفت که دیگه لوازمشو نداره بخاطر همین آگهی فروششو به عنوان گوشی اوراقی گذاشتم تو همین سایت
بین خرید چنتا گوشی مونده بودم که به سفارش زیاد دوستان رفتم من گوشی galaxy star s5280 خریدم اما این گوشی خیلی کنده حتی با برنامه سریع سازی بهینه کردم اما خیلی کنده

وقتی از اینترنت استفاده میکنی 5 ساعت نشده تموم میشه

مثلا تو گوشی جاوا میری اینترنت فقط برنامه از GPRS استفاده میکنه اما تو اندروید شیر میشه تو گوشی همه برنامه ها داخلی میخوان خودشونو بروز کنن
اندروید 4.1.2 روشه
مثلا تو صفحه اصلی هستم میزنم بره قسمت تماس گرفتن 20 ثانیه طول میکشه یا وقتی تو مرورگرم برام اس ام اس میاد میزنم متن اس ام اس چی بود نزدیک 1 دقیقه طول میکشه بره تو
ازش خسته شدم

بنظرتون ارزش داره گوشی با گوشی nokia asha 501 یا asha 210 عوض کنم

گوشی ASHA 210

images

گوشی ASHA 501

images

گوشی asha 210 صفحه کلید گسترده با طراحی دو رنگ قشنگه سیستم عامل S40 ه
گوشی asha 501 گوشی صفحه لمسی با طراحی جدید دو رنگه اس مثل لامیاس و پلتفرم جدیدی داره اسم پلتفرمش آشاه
تو سایتا مختلف مث MOBILE.IR و ...... نظرات و کسایی که تجربه کار با این گوشی داشتن خوندم همه نوشته بودن پخش صدا فوق العاده ای داره و این پلتفرم جدید خیلی خیلی سریعه و هنگی نداره و فقط جاوا ساپورت میکنه

نظر یکی از خریدارا که تو سایت دیجی کالا گذاشته

محمد رضا داداش زاده (1392/11/23) :
من رنگ سفید این گوشی رو از دیجی خریدم.با هدف استفاده به عنوان گوشی دوم.
با اینکه گوشی اصلیم آیفون 5 هست اما این گوشی که اصلا هم ازش انتظار نداشتم خیلی خوب تونست منو راضی کنه...تاچش در حد خودش میتونم بگم عالیه.کیفیت موزیکش خوبه.اینارو که میگم منظورم اینه که واقعا ارزش خرید داره.سرعتش هم خوبه و منو در کنار آیفون کاااملا راضی نگه داشته.باتری خیلی خوب نگه میداره خیلی خوب...
با اینکه جاواست اما رابط کاربری خیلی مناسبی داره و از گشتن تو منو و کار باهاشون راضی هستم.سرعت تایپش خیلی خوبه و اصلا اونجور که دوستان میگفتن بجز در جستجوی آهنگها که من کامل پر کردم با آهنگ عقب نمیمونه.
تایپ کردن باهاش راحته و اصلا سخت نیست.
کیفت ساختش در حد خودشه ولی اصلا بد یا ضعیف نیست و احساس خوبی میده به آدم.
هندزفریش بده:)
من که خیلی راضیم و شک نکنین شما هم از خریدش اصلا پشیمون نمیشید(بعنوان گوشی دوم)

http://www.digikala.com/Product/DKP-15063/Nokia-Asha-501/گوشی-موبایل-نوکیا-آشا-501

بنظرتون گوشی گلگسی با کدوم از این مدلا تعویض کنم؟ یا با این 2 مدل تعویض نکنم؟

ممنون میشم اگه نظرتونو بگید

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
نوکیا خیلی دوست داشتم اما خدا می دونه چرا انقدر بند کرد به سیمبین
منم همینطور...
متاسفانه الانم عوض اینکه سیستم عامل میگو که مال خودش بود رو ادامه بده اومد سمت ویندوز و سری لومیا...
همین ویندوز هم اگه نوکیا تمام تلاششو.بزاره میتونه خیلی بیشتر سهم بگیره تو بازار...اما نمیدونم چرا باز تغییر عقیده داد رفت سمت اندروید!!:(

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
منم همینطور...
متاسفانه الانم عوض اینکه سیستم عامل میگو که مال خودش بود رو ادامه بده اومد سمت ویندوز و سری لومیا...
همین ویندوز هم اگه نوکیا تمام تلاششو.بزاره میتونه خیلی بیشتر سهم بگیره تو بازار...اما نمیدونم چرا باز تغییر عقیده داد رفت سمت اندروید!!:(

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

منم خیلی وقت بود از نوکیا فاصله گرفته بودم اما نوکیا داره به اوجش بر میگرده

مایکروسافت نوکیا خرید حتی بخشی از پرسنل نوکیا بیرون کرد این پرسنل یه شرکت تازه باز کردن یه گوشی هم طراحی کردن

تا اونجا که میدونم ویندوز حتی ios هم پشت سر گذاشت

ا نمیدونستم کدوم گوشیش اندرویدیه؟

بعد سوال منو که بالا پرسیدم جواب بدید کمکم کنید ممنون میشم با کدوم عوض کنم

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
جدیدا گوشی اندروید معرفی کرده...دیشب!
والا در مورد گوشی هایی که گفتین زیاد اطلاعات ندارم که راهنماییتون کنم...

kingroid

Registered User
لایک‌ها
150
کلانوکیا سه تا گوشی جدید اندرویدی رو معرفی کرده :
Nokia X
+ Nokia X
Nokia XL
Nokia X دارای صفحه نمایش 4 اینچی WVGA، پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتزی اسنپدراگون، 512 مگابایت رم، 4 گیگابایت حافظه داخلی، پشتیبانی از microSD، دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی و یک باتری 1500mAh است. دیگر محصول اندرویدی نوکیا، + Nokia X نام دارد که نسبت به مدل قبلی دارای رم و حافظه داخلی بیشتر است. Nokia XL هم دارای صفحه نمایشی 5 اینچی WVGA و دو دوربین 5 و 2 مگاپیکسلی است.

از همه چی سوپرایز کننده تر قیمت خیلی پایین اون هست
Nokia X با این مشخصاتی گفتم ، در حال حاضر 360 هزار تومن قیمتش هست
شما هر گوشی دیگه با این مشخصات سخت افزاری ببینید ، قیمتش بالای 400 تومن هست
علاوه بر قیمت خیلی پایینش ، حتی پشتبانی عالی نوکیا رو هم دارین

m_3pid

Registered User
لایک‌ها
13
یادش بخیر یه زمانی چه عشقه نوکیایی بودم :(

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یادش بخیر یه زمانی چه عشقه نوکیایی بودم :(

منم عاشق نوکیا بودم نوکیا قولی بود برای خودش بعد ها از روند طراحی و ........... یکسان و جنس گوشیاش خسته شدم گذاشتمش کنار اما از وقتی ماکروسافت نوکیا رو خرید دوباره به اوج خودش برگشته الان خانواده من asha 503 . asha 205 . nokia 108 . lumia 520 داریم قیمت مناسب طراحی قشنگ جدید سیستم عامل ها بروز و عالی

hernandez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
گوشی 3250 دارم که 2 سال تو کارتنشه و ازش استفاده نکردم می تونم قابش و باطریشو عوش کنم کلا نو بشه و بفروشم ؟ کار به صرفه ای هست یا نه ؟ چند می خرن ازم حدودا ؟

ببخشید دوستان نمی دونم بخش درستی رو برای پستم انتخاب کردم یا نه !
یا حق.

shakiba02

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
گوشی منم نوکیاس خیلی راضی هستم ولی یکی از دوستام 520 گرفت دوهفته براش کار کرد

بالا