برگزیده های پرشین تولز

مبارکه، قسمت دوم 300 ساخته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
من اون سریال رو ندیدم ولی دقیقا می‌تونم حس کنم که می‌خوام به مردم به زور چه چیزی رو ثابت کنن....

یک موضوعی هست که قابلا توی یکی از سریالهای ماه رمضون حالا نمی‌دونم کارگردان یا نویسنده احمقش اشاره کرده بود. سریال اون دکتر با دختر احمقش. توی یکی از صحنه‌ها الیاس که مثلا شیطان بود میگه که چرا اعراب به تمدن ایرانی حمله کردن!!! ولی دختر برمی‌گرده میگه که همیشه دو تا تمدن بزرگ با هم باید قاطی بشن تا تمدن بهتری به وجود بیاد! جل الخالق من نمی‌دونم عربهای سوسمارخور کجاشون تمدن داشته که با اون تمدن بزرگ ایرانی می‌خواسته قاطی بشه تا تمدن بهتری به وجود بیاد.
خدا می‌دونه صد سال دیگه توی تاریخ چه چیزی در مورد تمدن بزرگی ایرانیان خواهند نوشت حتما می‌نویسن که ایران اصلا تمدنی داشته و این عربها بودن که به اونها لطف کردن. واقعا که حالم از این حرفها بهم می‌خوره.

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
نوشته ای از Ashimoto
مشکل من به شخصه اینه که چیزی که شما بهش میگی تصویر واقعیت واقعی نیست و برای خوب نشان دادن دین اسلام همچین چیزی! ساخته شده
پس شما هم متوج منظور من نشدی. منظور من در کل به تصویر کشیدن هر گونه مساله ای هست.من کاری ندارم که واقعیات این مجموعه درست بوده یا غلط..برای من موضعی هست که مردم در برابر هر چیزی میگیرن

بالاخره باید یه جایی باشه که ما واقعیات رو بگیم یا نه؟
و اینکه گفتی اجنبی ها بیان آبرومون رو ببرن منظورت فیلم 300 هست؟ اگه آره که فیلم تخیلی که توش ایرانی ها رو هیولا و غول و .... همه چیز غیر از انسان نرمال! نشان میده توهین هست ولی آبروی کشوری این شکلی نمیره!
برای من آبرو مهم نیست..مهم ساخت مجموعه و یا فیلم هست وگرنه یه کارگردانی هم مثل مایکل مور میاد ضد آمریکایی مستند میسازه ولی آیا اتفاقی میوفته؟خب معلومه نه..هر کی زندگیشو میکنه
اینکه این جمله آخرت معنیش این هست که بیایم آبروی خودمون رو ببریم تا اجنبی ها نیان این کار رو کنند؟ یا اعتراف کنیم که ما هیولا بودیم حالا شما گندش نکنید؟ متوجهتون نمیشم زیاد
همه عیب هایی هم دارن...
میگم خدایی شما اصلا پست من رو دقیق خوندین؟ من کی گفتم آبروی خودمون رو ببریم؟من گفتم چشم مون رو به حقایق باز کنیم همین..
من میگم یه مجموعه ای بسازیم و خوب و بد خودمون رو نشون بدیماما تا حدی که باعث نشه اعتبار ایرانی زیر سوال بره:)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من میگم یه مجموعه ای بسازیم و خوب و بد خودمون رو نشون بدیماما تا حدی که باعث نشه اعتبار ایرانی زیر سوال بره:)

آقا شما كه به ما افتخار ندادي نظرت رو در مورد سينما مكزيك بگي!
حداقل حقايق ايران در زمان ساسانيان رو برامون بگو

البته ما يه بخش مخصوص تاريخ داريم!
اگر ديدم مباحث مفيد تاريخي داره بيان ميشه! (يعني ميشه؟!!!)

منتقلش ميكنم اونجا تا كساني هم كه اهلش هستند استفاده ببرن!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
پس شما هم متوج منظور من نشدی. منظور من در کل به تصویر کشیدن هر گونه مساله ای هست.من کاری ندارم که واقعیات این مجموعه درست بوده یا غلط..برای من موضعی هست که مردم در برابر هر چیزی میگیرن

برای من آبرو مهم نیست..مهم ساخت مجموعه و یا فیلم هست وگرنه یه کارگردانی هم مثل مایکل مور میاد ضد آمریکایی مستند میسازه ولی آیا اتفاقی میوفته؟خب معلومه نه..هر کی زندگیشو میکنه

میگم خدایی شما اصلا پست من رو دقیق خوندین؟ من کی گفتم آبروی خودمون رو ببریم؟من گفتم چشم مون رو به حقایق باز کنیم همین..

من اصلا این سریالو دیگه نگاه نکردم برا همین هم دیگه اینجا نطری ندادم

ولی این مثل اینکه دیگه به سریاله مذکور ربطی نداره :D

اولا که گفتن حقیقت همیشه زیباست و هر انسانی به راحتی حقیقت رو از کینه و دروغ تشخیص میده

دوم این هرچیزی نیست این کله چیزی که ما به عنوان یه ایرانی داریم که همه متاسفانه دارن سعی میکنن ازمون بگیرنش

در مرود مایکل مور هم توی اون آمریکا پدر رئیس جمهور اون کشور خیلی حرف ها بلند شد گفت مایکل مور یه خره چاقه با اینکه اون داشت حقیقت رو بیان میرد بدون طعنه و کنایه بلکه به صورت مستند و واقعی

حالا اینجا که ..... ( چون ندیدم هیچی نمیگم )

با حرفه آخرتون هم موافقم ولی بدون طعنه

3659.gif

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اون سریال رو ندیدم ولی دقیقا می‌تونم حس کنم که می‌خوام به مردم به زور چه چیزی رو ثابت کنن....

یک موضوعی هست که قابلا توی یکی از سریالهای ماه رمضون حالا نمی‌دونم کارگردان یا نویسنده احمقش اشاره کرده بود. سریال اون دکتر با دختر احمقش. توی یکی از صحنه‌ها الیاس که مثلا شیطان بود میگه که چرا اعراب به تمدن ایرانی حمله کردن!!! ولی دختر برمی‌گرده میگه که همیشه دو تا تمدن بزرگ با هم باید قاطی بشن تا تمدن بهتری به وجود بیاد! جل الخالق من نمی‌دونم عربهای سوسمارخور کجاشون تمدن داشته که با اون تمدن بزرگ ایرانی می‌خواسته قاطی بشه تا تمدن بهتری به وجود بیاد.
خدا می‌دونه صد سال دیگه توی تاریخ چه چیزی در مورد تمدن بزرگی ایرانیان خواهند نوشت حتما می‌نویسن که ایران اصلا تمدنی داشته و این عربها بودن که به اونها لطف کردن. واقعا که حالم از این حرفها بهم می‌خوره.
کاملا موافقم ولی مطمئن باشید در صد سال آینده به هیچ عنوان اینچنین نخواهد بود!!!!!

خوب اول از همه شما فرهنگ و جو داخلی رو با آمریکا مقایسه میکنید و میگوئید ما نیز مسائل رو به طور آزادانه و بدون هیچگونه سیاست بیان کنیم و این مجموعه ها نمونه هایی از اونه! خیر....

و سوال دیگه چرا وقتی قسمت از بدی گفتن ها که میشه پای تمدن ایرانی پیش میاد ولی وقتی اسم از اسلام میاد و اعراب کامل خوبی و پاکی هست و هیچ برو برگرد نداره! چون نمیشه گفت چون خفقان هست پس هیچگاه واقعیات را نخواهید دید و شنید!!!!

طبق سخنان یکی از دوستان در همیجا برنامه هایی که برای سنین کودک پخش میشه چی هست!؟ در ممدرسه روی چه چیزهایی تاکید میکنن چه چیزهایی رو اینقدر براشون تکرار مکررات میکنن تا جوی رو که می خوان در ذهن کدوکان ایجاد کنن و روی همه چیز اونها تاثیر گذار باشه و حتی تا جایی که چشم از روی حقایق بردارن چون حقیقت برای اونها بر اساس قانون و تصوراتی که براشون ساختن ایجاد میشه!
افسوس ................................

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97

بنظرم منظورش از این ادغام تمدن ها حمله اعراب به ایران و گسترش اسلام در ایران بوده

نوشته ای از live for what?

کاملا موافقم با بخش تاریخ چون خوراک من هست این تاریخ..:)
در مورد سینای مکزیکی هم میگم بابا میگم همین امشب میگم...حالا چند ساعت دیر کردیما..بخدا بیکار نیستم همین الانش دارم متنی که بچه ها برای تاپیک طرفدارای جت لی داداه بودن رو ترجمه میکنم برید ببینید چند صفحه هست...کمی هم مهلت بدین...قربون عزرائئیل:D
چشم در مورد سینمای مکزیک هم میگم شما اول صبح موقع نماز چک کنید..خوبه؟:)

دوستان دیگه از جمله سکوت جان اینقده نخند میام معالی آباد در خونتون تیر بارونت میکنما:D

جواب شما دو دوست عزیز هم میدم الان کمی کار دارم..:)

farzad_angel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
عزیز وقتی به تاریخ در واقعیت اهمیت نمی دهند می خواهی تو فیلماشون اهمیت بدند.
این 100 برابر بد تر از 300 است 300 از روی کمیک ساخته شده ولی این به حساب از رو تاریخ و یک ایرانی

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
میگن هر چی بگند نمکش می زنند وای از اون روز که بگندت نمک
وقتی میان معضلات جامعه را در یک فیلم نشانشان می دهند میگند نشون ندهید اینها رو واسه بچه هامون خوب نیست آبرومان را نبرید که اومدیم جامعه اسلامی ایجاد کنیم می خواستیم حکومت عدل علی رو پیاده کنیم ولی آخرش این شد که عزیزانمان برای پول دراوردن باید کارهای ناپسند انجام بدهند
آنقدر این مردم رو زجر دادند که اگر تاریخشونم چپه نشون بدن جیکشونم در نمیاد چون نای همونم ندارند
البته در همه جا خوب وبد هست ولی مهم اینه که اونو درست نشون بدی

جاوید ایران

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
با درود

همگی ما درباره ی مولانا جلال الدین پارسی و ادعاهای واهی ترکیه می دانیم، همگی درباره ی جزایر سه گانه ی ایران و ادعاهای پوچ امارات (که تا بیست و اندی سال پیش بیابانگرد بودند) می دانیم. خلیج ع.ر.ب.ی و ...

تاکنون با خود اندیشیده ایم ریشه ی این موارد چیست؟

وقتی در داخل ایران به تاریخ سازان کشورمان هزاران دشنام و دروغ و ناسزا می گویند و حتا تاریخ را جعل می کنند و چهره ای کاملا دگرگون می سازند... دیگر نباید از کشورهای بی هویتی که تاریخشان به چند سد سال هم نمی رسد برای توهین به کشورمان و دست درازی به بزرگان و خاک میهنمان ناراحت باشیم!

من خوشبختانه این سریال را ندیدم، ولی کاملا روشن است که در پایان چه نتیجه گیری پوچی درباره تمدن کهن ایران خواهد شد...

ولی در کل تاریخ و فرهنگ ایران چیزی نیست که با چنین دروغ پردازی هایی بتوانند در آن تحریف نمایند و خوشبختانه آگاهی مردم بیش از اینهاست. مهمتر آنکه منابع ارزشمند و راستین تاریخی هم در دسترس علاقه مندان می باشد.

این نیز بگذرد...

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
ماشاالله چند ساعت نبودیم ببین اینجا چی شده:D
اقا من زیاد وقت ندارم باید برم پس خلاصه جواب میدم:)

نوشته ای از sokOoooot

اولا که گفتن حقیقت همیشه زیباست و هر انسانی به راحتی حقیقت رو از کینه و دروغ تشخیص میده

دوم این هرچیزی نیست این کله چیزی که ما به عنوان یه ایرانی داریم که همه متاسفانه دارن سعی میکنن ازمون بگیرنش
در مرود مایکل مور هم توی اون آمریکا پدر رئیس جمهور اون کشور خیلی حرف ها بلند شد گفت مایکل مور یه خره چاقه با اینکه اون داشت حقیقت رو بیان میرد بدون طعنه و کنایه بلکه به صورت مستند و واقعی

حالا اینجا که ..... ( چون ندیدم هیچی نمیگم )

با حرفه آخرتون هم موافقم ولی بدون طعنه
با حرفاتون موافقم و همون عقیده خودم هستن منتها در مورد دوم منظور من از هر چیزی تمدن و فرهنگ ایرانی نبود منظور من این بود که مردم ما به خوب و بد گیر میدن دلیلشون هم منطق خودشونه که فکر میکنن درست میگن و در بسیاری موارد به صورت عقلانی به مسائل فکر نمیکنن و عقاید باطل خودشونو میگن
نوشته ای از lordofpersia

خوب اول از همه شما فرهنگ و جو داخلی رو با آمریکا مقایسه میکنید و میگوئید ما نیز مسائل رو به طور آزادانه و بدون هیچگونه سیاست بیان کنیم و این مجموعه ها نمونه هایی از اونه! خیر....

و سوال دیگه چرا وقتی قسمت از بدی گفتن ها که میشه پای تمدن ایرانی پیش میاد ولی وقتی اسم از اسلام میاد و اعراب کامل خوبی و پاکی هست و هیچ برو برگرد نداره! چون نمیشه گفت چون خفقان هست پس هیچگاه واقعیات را نخواهید دید و شنید!!!!
اصلا من چی گفتم چی شما برداشت کردین.بخصوص مورد اول..کمی بیشتر به مطالبم توجه کنید:)
طبق سخنان یکی از دوستان در همیجا برنامه هایی که برای سنین کودک پخش میشه چی هست!؟ در ممدرسه روی چه چیزهایی تاکید میکنن چه چیزهایی رو اینقدر براشون تکرار مکررات میکنن تا جوی رو که می خوان در ذهن کدوکان ایجاد کنن و روی همه چیز اونها تاثیر گذار باشه و حتی تا جایی که چشم از روی حقایق بردارن چون حقیقت برای اونها بر اساس قانون و تصوراتی که براشون ساختن ایجاد میشه!
افسوس ................................
حالا در کدوم جناحی؟اینکه ما واقع بین باشیم یا چیز دیگه؟
نوشته از سراب
میگن هر چی بگند نمکش می زنند وای از اون روز که بگندت نمک
وقتی میان معضلات جامعه را در یک فیلم نشان می دهند میگند نشون ندهید اینها رو واسه بچه هامون خوب نیست آبرومان را نبرید که اومدیم جامعه اسلامی ایجاد کنیم می خواستیم حکومت عدل علی رو پیاده کنیم ولی آخرش این شد که عزیزانمان برای پول دراوردن باید کارهای ناپسند انجام بدهند
آنقدر این مردم رو زجر دادند که اگر تاریخشونم چپه نشون بدن جیکشونم در نمیاد چون نای همونم ندارند
البته در همه جا خوب وبد هست ولی مهم اینه که اونو درست نشون بدی
سخن کوتاه میکنم و میگم همینی که این دوستمون گفت:)
نوشته ای از جاوید ایران
با درود

همگی ما درباره ی مولانا جلال الدین پارسی و ادعاهای واهی ترکیه می دانیم، همگی درباره ی جزایر سه گانه ی ایران و ادعاهای پوچ امارات (که تا بیست و اندی سال پیش بیابانگرد بودند) می دانیم. خلیج ع.ر.ب.ی و ...
این تیکه خیلی هوشمندانه بود ایول..:)

تاکنون با خود اندیشیده ایم ریشه ی این موارد چیست؟

وقتی در داخل ایران به تاریخ سازان کشورمان هزاران دشنام و دروغ و ناسزا می گویند و حتا تاریخ را جعل می کنند و چهره ای کاملا دگرگون می سازند... دیگر نباید از کشورهای بی هویتی که تاریخشان به چند سد سال هم نمی رسد برای توهین به کشورمان و دست درازی به بزرگان و خاک میهنمان ناراحت باشیم!
ای قربون آدم چیز فهم..زدی تو خال:)
من خوشبختانه این سریال را ندیدم، ولی کاملا روشن است که در پایان چه نتیجه گیری پوچی درباره تمدن کهن ایران خواهد شد...
بخدا همون بهتر که نه شما نددین و نه خیلی های دیگه وگرنه الان توی این تاپیک جنگ جهانی سوم بود

ولی در کل تاریخ و فرهنگ ایران چیزی نیست که با چنین دروغ پردازی هایی بتوانند در آن تحریف نمایند و خوشبختانه آگاهی مردم بیش از اینهاست. مهمتر آنکه منابع ارزشمند و راستین تاریخی هم در دسترس علاقه مندان می باشد.
bravo
خب مسلما همینطوره.
این نیز بگذرد...
بله میگذرد اما هنوز خورشید طلوع کرده روز از نو روزی از نو...به امید ان روز موعود

ببینید دوستتان..من هر چی گفتم همه برداشت شخصی کردن البته خودم هم در جواب دوستان کم و بیش اینگونه بودم.
اما من کاری ندارم سریال چی بوده یا هر فیلمی مثل 300 یا هر چیزه دیگه ای چی بوده.من به درستی و غلط شون کاری ندارم
من میگم چرا با در برابر خوب و بد همیشه موضع میگیریم و برداشت شخصی میکنیم

آف تاپیک:
آخه تا کی؟..خدایی وجه تمایز ما با دیگر کشور ها چیه؟ چه چیزی باعث شده ما جهان سوم باشیم؟چه چیزی باعث شد که طی هزارن سال در حال جنگ با اجنبی ها باشیم و هرگز به فکر پیشرفت نباشیم.ولی یکی مثل آلمان دقیقا یادم ولی به گمانم طی 25 سال از خرابی و صدمات جنگ جهانی در اومد و الان یکی از غول های صنعتی جهان هست؟ (یه مثال بودا وگرنه در مقابل جنگ های هزارساله ایران هیچه)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منم یه تیکه اش رو دیدم ... چرت بود
thumbsdownsmileyanim.gif
... ولی خب دیگه چه انتظاری داریم ؟ ... می خوای تو ماه محرم درباره شکوه و عظمت 2500 ساله صحبت کنه ؟!!
1832.gif
...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
thumbsdownsmileyanim.gif
... ولی خب دیگه چه انتظاری داریم ؟ ... می خوای تو ماه محرم درباره شکوه و عظمت 2500 ساله صحبت کنه ؟!!
1832.gif
...

خب نه دقيقآ!
شايد بد نبود در مورد واقعه عاشورا فيلم ميساختن!
يا مثلآ موضوعي كه شايد اكثر ملت ندونن!
خطبه هاي بعد از واقعه هست!
كه ميگن عاشورا رو زنده نگهداشت!
نه در موردش فيلمي ميسازن و نه حتي در موردش صحبت ميكنن!

فيلمهاي محرم هم جايي براي كوبيدن اون چيزي بود كه با سياست هاي امروز كشور جور نيست!

مثل تمدن ايراني! (قبل از اسلام)
و داستان فرسوده ارباب و رعيت و ظلم و تيره روزي ملت در دوران پهلوي!!!!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
چرا اینقدر خودتون رو تعصبی نشون میدین؟
چون ادم به ناموس و وطنش تعصب داره
شما احتمالا ايراني نيستي اينجور كه من فهميدم
هيچكس اظهار وجود نميكنه
این دلیل نمیشه که چون تحت فشار بودن تاریخ رو به شکل بد و همراه با دروغ نشون بدن,اصلا حالا که فشار هست و کاریش هم نمیشه کرد همچین فیلم تاریخی که به هویت مردم یک کشور برمیگرده رو نسازند بهتره
دقيقا اما نكته اينجاس كه اينا هدف دار ساخته ميشه
و اون نابودي تاريخ ايران و حقير كردن ايرانياس...
بيشتر نميگم نگن سياسي
thumbsdownsmileyanim.gif
1832.gif
...

نه مگه تو غير محرم از اينكارا كردن عجب انتظاراتي داريد
كتاباي درسيتون نگاه كنيد يه دونه تاريخ ايران نداريم
اما حداقل 10 واحد مربوط به اعراب داريم
(اين حيفم مياد نگم اون به ظاهر استاد ما ميگفت اعراب غذا گيرشون نميومد خونه نميدونستن چيه سواد نداشتن اما شاعراني بي نظير بودن)( من از ترم 2 اين درس رو برداشتم اما هر دفعه يا حذف كردم يا افتادم تا اينكه ترم پيش الان ترم اخرم با 10 قبول شدم)
ختم كلام
دريغا از ايران كه....
بقيشم هر ايراني كه بلد نيست براش متاسفم

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
چون ادم به ناموس و وطنش تعصب داره
شما احتمالا ايراني نيستي اينجور كه من فهميدم
هيچكس اظهار وجود نميكنه
من که ایرانی هستم و درش شکی نیست:)(پست 26 رو بخونید متوجه میشید)
بعدش هم چه ربطی داره برادر من..آدم میخواد از ناموسش دفاع کنه میاد به این سریال ها گیر میده؟سریالی که نه بازتابی داشت و نه سرو صداش بلند شد؟اگه آدم میخواد تعصبش رو نشون بده بهتر توی خیابون اینکار رو بکنه.
دقيقا اما نكته اينجاس كه اينا هدف دار ساخته ميشه
و اون نابودي تاريخ ايران و حقير كردن ايرانياس...
بيشتر نميگم نگن سياسي
یه سوال؟ اگه سیاسی بود یا مشکلی داشت چرا مجوز پخش گرفت؟لابد زیرسیبیلی یا قاچاقی
نه مگه تو غير محرم از اينكارا كردن عجب انتظاراتي داريد
ببینیم پس این مجموعه هایی که توی دهه بهمن و در مورد انقلاب ایران ساخته میشه کشکه؟اون انقلاب عظیم که اون همه خون و فداکاری پاش رفت و حالا داررن واسه دوتا جوون مثل من و شما بازسازیش میکنن چی؟
اما حداقل 10 واحد مربوط به اعراب داريم
(اين حيفم مياد نگم اون به ظاهر استاد ما ميگفت اعراب غذا گيرشون نميومد خونه نميدونستن چيه سواد نداشتن اما شاعراني بي نظير بودن)( من از ترم 2 اين درس رو برداشتم اما هر دفعه يا حذف كردم يا افتادم تا اينكه ترم پيش الان ترم اخرم با 10 قبول شدم)
چه ربطی داره برادر عزیز..درس درسه..باید بخونیش چه خوشت بیاد چه بدت بیاد.ضمن اینکه این مسئله رو به اعراب ربط ندین.ما داریم در مورد خود ایران صحبت میکنیم.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

مشکل اینه که اینها واقعیت نیست. دروغه. فکر نمیکنم دیگه بیشتر از این هم به جایی برای دروغگویی احتیاج باشه: رسانه ملی!

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خوب باید قبول کنیم در ملکتی زندگی میکنیم که عرب پرستان قدرت رو در دست دارند و توقع نداشته باشید مجوز

ساخت فیلمی رو بدهند که در مورد پیشنه ی و عظمت ایرانیان است

راستیتش من بیشتر از تلویزیون بخش خبرش رو مبینم میشه گفت حداقل 50% خبر ها مربوط به اعراب است

(فلسطین و عراق ... )

یه بار یکی از دوستان گفت یه سریالی داره پخش میشه به اسم چهل سرباز که در مورد رستم و اسفندیار و ...

من با این که میدونستم از اینا بعیده یه فیلم خوب در مورد ایران باستان بسازند

یه قسمتش رو دیدم نمیدونم قسمت چندمش بود ولی داستانش اینجور بود که فردوسی میره توی بیابون داد

میزنه : رستم ... اسفندیار ... بعدش یه گروه با با لباس ایرانیان باستان نزدیک میشند و رستم ( داریوش ارجمند )

میگه چه شده ؟ و فردوسی میگه هیچ میدانید علی در مدینه تنهاست!!!

همه میدونند که فردوسی 30 سال زحمت کشید تا با نوشتن شاهنامه فارسی رو زنده کنه

بسی رنج بردم در ایت سال سی **** عجم زنده کردم بدین پارسی

با همه این حرفها به نظر من یه جورایی حقمون همینه !

یا حق

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
مشکل اینه که اینها واقعیت نیست. دروغه. فکر نمیکنم دیگه بیشتر از این هم به جایی برای دروغگویی احتیاج باشه: رسانه ملی!
من در پست های قبلیم هم گفتم.اونها رو بخونید بیشتر متوجه منطورم میشید.

راستیتش من بیشتر از تلویزیون بخش خبرش رو مبینم میشه گفت حداقل 50% خبر ها مربوط به اعراب است

(فلسطین و عراق ... )
یعنی چی؟ آخه فلسطین و عراق چکارش به مسئله اعراب؟اخبار داره در مورد آزادی و مقاومتشون و از این جور چیزا میگه.ضمن اینکه اخبار یه چیز مستقل و آزاده که به هر مسئله ای و کشوری میپردازه پس اصلا ربطی به مسذله اعراب نداره.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من در پست های قبلیم هم گفتم.اونها رو بخونید بیشتر متوجه منطورم میشید.

یعنی چی؟ آخه فلسطین و عراق چکارش به مسئله اعراب؟اخبار داره در مورد آزادی و مقاومتشون و از این جور چیزا میگه.ضمن اینکه اخبار یه چیز مستقل و آزاده که به هر مسئله ای و کشوری میپردازه پس اصلا ربطی به مسذله اعراب نداره.

اخبار یه چیز مستقل؟؟ و آزاده؟؟؟ که به هر مسئله ای و کشوری میپردازه...

فکر میکنم شما اعتقادت اینه که ایرانیها هم عیب دارند ولی نمیپذیرند و فکر میکنند که... ولی این که الان فرهنگ مردم چجوری هست دلیل نمیشه برای وارد کردن دروغ به تاریخ ایران, بازم میگم توی تمدن قدیم ایران فرهنگ طبیعتا اون شکلی نبوده که ما الان میگیم ولی از خیلی کشور ها و اقوام دیگه بالاتر بودیم مثل همین اعراب. برای همین این که میگی واقع بین باشیم! هیچجوری درباره ساختن همچین فیلمی,به نظر من,درست نیست!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
سلام

خوب باید قبول کنیم در ملکتی زندگی میکنیم که عرب پرستان قدرت رو در دست دارند و توقع نداشته باشید مجوز

ساخت فیلمی رو بدهند که در مورد پیشنه ی و عظمت ایرانیان است

(فلسطین و عراق ... )

یه بار یکی از دوستان گفت یه سریالی داره پخش میشه به اسم چهل سرباز که در مورد رستم و اسفندیار و ...

من با این که میدونستم از اینا بعیده یه فیلم خوب در مورد ایران باستان بسازند

یه قسمتش رو دیدم نمیدونم قسمت چندمش بود ولی داستانش اینجور بود که فردوسی میره توی بیابون داد

میزنه : رستم ... اسفندیار ... بعدش یه گروه با با لباس ایرانیان باستان نزدیک میشند و رستم ( داریوش ارجمند )

میگه چه شده ؟ و فردوسی میگه هیچ میدانید علی در مدینه تنهاست!!!

همه میدونند که فردوسی 30 سال زحمت کشید تا با نوشتن شاهنامه فارسی رو زنده کنه

بسی رنج بردم در ایت سال سی **** عجم زنده کردم بدین پارسی

با همه این حرفها به نظر من یه جورایی حقمون همینه !

یا حق
شديدا تاييد ميشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا