برگزیده های پرشین تولز

مبارکه، قسمت دوم 300 ساخته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
بله به مغزهای نداشته و جیپ های پرشون خیلی علاقه دارن. هر انسان عاقلی علاقه داره

به نظرتون براي عربا بدشده؟؟؟
در ضمن درمورد سودان
Oil dominates Sudan’s exports
نفت بزرگترين بخش صادرات سودان هست دايره المعارف انكارتا

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهنظرتون براي عربا بدشده؟؟؟
بد نشده. ولی بد میشه. چون بیچاره ها الان توی این نازو نعمت هستن و وقتی که نفتشون تموم بشه یدفه ای دچار شوک میشن. از عرش میوفتن رو فرش که نه، تو جوب

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن اگراسم لاتين سودان و سومالي رو + oil سرچ كني به نتايج جالبي ميرسي

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
بد نشده. ولی بد میشه. چون بیچاره ها الان توی این نازو نعمت هستن و وقتی که نفتشون تموم بشه یدفه ای دچار شوک میشن. از عرش میوفتن رو فرش که نه، تو جوب

بله منتهي تا اون موقع امارات تبديل شده به يه كشور صنعتي توريستي كه الانش هم هست فكر مي كني تمام اين پولا خرج برج سازي ميشه اشتباه ما اينه كه عربا رو احمق فرض كرديم شما اگر سواد انگليسي داري بهتره بخش اقتصاد امارات رو تو انكارتا يا بريتانيكا پيدا كني اونموقع ميفهمي اين عربهاي جاهل به قول شما وفتي نفتشون تموم شد چكار مي كنند مطمئن باش اون 2.5 ميليون نفر اماراتي نمي افتن تو جوب

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله منتهي تا اون موقع امارات تبديل شده به يه كشور صنعتي توريستي كه الانش هم هست فكر مي كني تمام اين پولا خرج برج سازي ميشه اشتباه ما اينه كه عربا رو احمق فرض كرديم شما اگر سواد انگليسي داري بهتره بخش اقتصاد امارات رو تو انكارتا يا بريتانيكا پيدا كني اونموقع ميفهمي اين عربهاي جاهل به قول شما وفتي نفتشون تموم شد چكار مي كنند مطمئن باش اون 2.5 ميليون نفر اماراتي نمي افتن تو جوب
تو هم مطمئن باش مغز سفید انقدر بی شعور نیست که بیاد دستی دستی یه مشت بیابون گرد رو عاشقش بشه. بیاد همه چیز واسش بسازه. که بعد که نفتش تموم شد بتونه با چیزایی که سفیدا واسش ساختن واسه خودش صفا کنه!!
نخیر اینطوری نیست عزیزه من.
من که وقتشو ندارم و علاقه ای هم ندارم برم تحقیق کنم توش دقیقش رو واست در بیارم بگم. چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. حتمن یه چیزایی هست که منو شما نمیدونیم. اون زیر میرا

دیوانه نیستن که! نکنه فکر کردی عاشق چشم و ابروی یه سری عربه مسلمون شدن؟؟

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اون يه مثال در کل بود. حماس و حزب اله و فلسطين هم حتما
چاه نفت دارن؟

راس ميگي!
مردم بدخت ما بايد تو جوب باشن.
عرباي امارات هم بايد زن و دختراي
ايراني رو به لجن بکشونن.

اون وقت ما واسه مردم نوار غزة تو سرمون بزنيم

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
بنده همينجوري از طرف مدير تاريخ اخطار گرفتم به خاطر توهين به ايشون چون كلمه بيماري باستانگرايي رو به كاربردم بحث رو به جاهاي باريك نكشونيد الانم كه حتمأ از عربا مثال آوردم يه برچسب ديگه مي خورم هدف من از اين بحث كوبيدن كوروش و يا ايران باستان نبود اين بود كه اينقدر به گذشتمون كه چيز زياد خارقالعاده اي هم نيست ننازيم

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
اون يه مثال در کل بود. حماس و حزب اله و فلسطين هم حتما
چاه نفت دارن؟

راس ميگي!
مردم بدخت ما بايد تو جوب باشن.
عرباي امارات هم بايد زن و دختراي
ايراني رو به لجن بکشونن.

اون وقت ما واسه مردم نوار غزة تو سرمون بزنيم

عزيز حماس و حزب اله هم چاه نفت دارن منتهي اگر ازخرشيطون بيان پائين:happy: از نظر حاصلخيزي خاك فلسطين و لبنان و اسرائيل تو دنيا تكه و حرف اول رو ميزنه فكر نكنم اين كمتر از چاه نفت باشه

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بنده همينجوري از طرف مدير تاريخ اخطار گرفتم به خاطر توهين به ايشون چون كلمه بيماري باستانگرايي رو به كاربردم بحث رو به جاهاي باريك نكشونيد الانم كه حتمأ از عربا مثال آوردم يه برچسب ديگه مي خورم هدف من از اين بحث كوبيدن كوروش و يا ايران باستان نبود اين بود كه اينقدر به گذشتمون كه چيز زياد خارقالعاده اي هم نيست ننازيم
فعلن که شما بودی که بحث رو به عربا کشوندی.

البته من کل تاپیک رو از اول نخوندم. ولی اولین نفری رو که دیدم از عربا حرف زد شما بودی

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
فسانه گشت و كهن شد حديث اسكندر(ايضأ كوروش)
سخن نو ؟؟؟؟؟؟؟ آر كه نو راست حلاوتي دگر

چون سخن نويي نداريم پس افسانه پردازي كنيم بهتره نيست؟

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فسانه گشت و كهن شد حديث اسكندر(ايضأ كوروش)
سخن نو ؟؟؟؟؟؟؟ آر كه نو راست حلاوتي دگر

چون سخن نويي نداريم پس افسانه پردازي كنيم بهتره نيست؟
شما هدفت چیه؟ به کدوم گروه یا گروهک خارجی وابسته هستی؟ پان ترکی؟ یا که از دارو دسته ی الاحوازیون هستی؟

چون که self-hating ترین ایرانیا هم همچین حرفایی نمیزنن

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
آقا شما كه گروهك خودتو مشخص كردي هايل هيتلر اگر بيسوادي برو سواد ياد بگير آقاي نئو نازي همونطور كه تو پست هاي قبليمم نوشتم من با همه جور ناسيوناليسمي به هر نامي وطن خاك مادري ميهن خون نژاد عشيره قبيله برتر و اينجور بولشيتا و چه از نوع آمريكاييش باشه چه از نوع فرانسويش باشه چه از نوع عبداناصريش باشه چه از نوع مصدقيش باشه چه ازنوع كوروش پرستيش باشه چه از نوع بابك پرستيش باشه چه ازنوع هوي متالش باشه چه از نوع دارودسته پهلوي و سلطنت طلبش باشه چه از نوع تزاري و روسي جناب پوتين باشه كه ادعاي برتري وعظمت بي پايه و اساس بر ساير ملل و انسانهاي ديگه دارند رو مطرح مي كنند به شدت مخالف هستم واعلام انزجار مي كنم حالا حرف حساب تو چيه ؟شما كه تو عوالم ديگه اي هستي برادر دین و نژاد و رنگ چشم و مو و سایر مشخصات

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا شما كه گروهك خودتو مشخص كردي هايل هيتلر اگر بيسوادي برو سواد ياد بگير آقاي نئو نازي همونطور كه تو پست هاي قبليمم نوشتم من با همه جور ناسيوناليسمي به هر نامي وطن خاك مادري ميهن خون نژاد عشيره قبيله برتر و اينجور بولشيتا و چه از نوع آمريكاييش باشه چه از نوع فرانسويش باشه چه از نوع عبداناصريش باشه چه از نوع مصدقيش باشه چه ازنوع كوروش پرستيش باشه چه از نوع بابك پرستيش باشه چه ازنوع هوي متالش باشه چه از نوع دارودسته پهلوي و سلطنت طلبش باشه چه از نوع تزاري و روسي جناب پوتين باشه كه ادعاي برتري وعظمت بي پايه و اساس بر ساير ملل و انسانهاي ديگه دارند رو مطرح مي كنند به شدت مخالف هستم واعلام انزجار مي كنم حالا حرف حساب تو چيه ؟شما كه تو عوالم ديگه اي هستي برادر دین و نژاد و رنگ چشم و مو و سایر مشخصات
هیچی میخواستم بدونم از کدوم قماشی که فهمیدم. :دی

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب رسیدیم سره بحث همیشگی. که چرا رنگ چشم ما آبی نیست یا موهامون بور نیست. ولش کن دیگه خسته شدم انقدر به تو و امثالت جواب دادم. که چی مثلا؟ آره آقا اصلا ما همه عربه نژادمون + یه مقدار قابل توجهی هم سیاه :دی

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
تا اينجا من يه چيز متوجه شدم و اون اينه كه ايراني ها و كلن همه ادمهاي با اصل و نصب به كشورش و تاريخش
تعصب شديدي داره و اگه الان يه مقدار تو بعضي جونا كمرنگ شده دليلش استعمار چندين ساله ايران
اين كه هر كي انكار كنه از بيخ مشكل داره
اونا كه شماها ميگين قديمي شده اعتبار و ابرو و ناموس ماست اونا اين همه زحمت كشيدن براي ما
ما بايد حفظش كنيم
كسي ميتونه پدر و مادرش عوض بكنه اخه قديمي شدن
اينم همونه منتها واسه غير دركش سخته

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فقط خدا رو شكر از قماش شما نيستم:D
آره خداروشکر چون اونوقت دیگه ما نمیدونستیم کجا باید بریم :D

نزادم گفتم دیگه بهت. ما عربیم. منم کاکا سیاهم. عمم کپه ننه بزرگه چنگیز خانه :D ارزششو نداره بیام 2 ساعت به تو توضیح بدم که

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
برا من مهم نيست كه از چه نژاديم موم چه رنگيه چشمم چه رنگيه همين كه انسانم كفايت مي كنه اما برا بعضي انگار چشم آبي و موهاي بلوند داشتن خيلي مهمه يا اگر قيافشون مثل ركسانه خانوم باشه راستي كوروش هم تبديل شد به يكي از مقدسات

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برا من مهم نيست كه از چه نژاديم موم چه رنگيه چشمم چه رنگيه همين كه انسانم كفايت مي كنه اما برا بعضي انگار چشم آبي و موهاي بلوند داشتن خيلي مهمه يا اگر قيافشون مثل ركسانه خانوم باشه راستي كوروش هم تبديل شد به يكي از مقدسات
عزیزم شما تو فارسی حرف زدن انگار مشکل داری. جمله هات خیلی مشکل دارن. از کجا کانکت میشی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا