برگزیده های پرشین تولز

مبارکه، قسمت دوم 300 ساخته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
خب اینکه اینارو با جوراب پاره ی ناپلئون مقایسه میکنی سطح تفکرت رو نشون میدی.

و درضمن گور پدره اعلا حضرت همایونی. ایلو تبارش همه از دم سامی بودن. زنشم یه تورانی-سامی بود

ایران باستان هیچ ربطی به اعلا حضرت همایونی و اینا نداره. گوره باباش. پس دیگه ازین طناب پوسیده استفاده نکن.

پس شما تاريخ ايران رو تا كجاش معتبر ميدوني 200 سال حكومت هخامنشي ؟؟متاسفانه ما ايراني ها تو گذشته خودمون اسير شديم و با هر چيز نو عناد ميورزيم اگر اين تاريخ2500 ساله نقد نشه و هي تحسين الكي بشه با همين بدبختي كه الان گريبان مونو گرفته بايد دستو پنجه نرم كنيم مثلأ رئيس انجمن نشنال جئوگرافيك آمريكا بيكار ميشه مياد به كارمنداش ميگه بياد يه ذره تفريح كنيم همكاران خسته شديم بابا
كارمندا : چي كار كنيم رئيس
رئيس:بزاريد يه ذره سربه سر اين ايراني جماعت بزاريم تو چاپ بعدي اطلس اسم خليج فارسو بنويسيم خليج عربي
كارمندا : دمت گرم حال ميده very very cool
بله ديگه اينجوري ميشه با گردوندن قلم يا بهتر بگم با زدن جابه جاي دكمه هاي كيبورد يه ملت به خروش مياد وايوالا

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
این طبیعیه که هر قوم و ملتی بزرگان و افراد برجسته ی کشورش رو تحسین کنه.من به شخصه اسم این رو کوروش پرستی نمی ذارم.
برای مثال یه یونانی با افتخارمی تونه ادعا کنه که 5000 هزار کلمه (حدود 32/5 % ) از زبان یونانی وارد زبان بین المللی انگلیسی شده. می تونه مفتخر باشه که در تمام آثار مهم ادبی غرب به اسطو ره های یونانی اشاره شده.
حالا چرا یه ایرانی وقتی می خواد از زبان و ادب کشورش صحبت کنه با سرافکندگی باید بگه که نه تنها چیززیادی صادر نکرده بلکه بیش از نیمی از زبانی که بهش تکلم می کنه رو از عرب وحشی غرض گرفته و اسطوره های خودش رو کلا فراموش کرده و قدیسان خیالی عرب رو ستایش می کنه؟
همین یه کوروش رو که می تونیم بهش افتخار کنیم و مطمئن باشیم هیچ کس هیچ شک و شبهه ای در ایرانی بودن و اقدامات مهمش نداره رو هم تکذیب کنیم پس به چه اصالتی ببالیم؟ به چه فرهنگی متکی باشیم؟
دوست عزیز من تو یه تاپیک دیگه هم این را مطرح کردم که تاریخ ما احتیاج به بررسی داره نا حمایت کور کورانه من خودم با تاریخ باستان مشکلی ندارم ولی می دونید که افتخار به چی ؟؟؟
یه کم فکر کنید درسته تمدین ما بزرگ با شکوه بود ولی اساس این تمدن و وسعت اراضی ما چی بود ؟ جنگ نبود
از فرهنگ صحبت کردی می دونستی که در ایران باستان مطالعه برای مرد را کار زشتی می دانستند و علم وکالای وارداتی

ما فقط در حال حاضر سعی داریم که شکست تمدن بزرگمون در برابر اعراب جبران کنیم با بزرگ کردن بعضی وقایع و حمایت بی جا

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
این طبیعیه که هر قوم و ملتی بزرگان و افراد برجسته ی کشورش رو تحسین کنه.من به شخصه اسم این رو کوروش پرستی نمی ذارم.
برای مثال یه یونانی با افتخارمی تونه ادعا کنه که 5000 هزار کلمه (حدود 32/5 % ) از زبان یونانی وارد زبان بین المللی انگلیسی شده. می تونه مفتخر باشه که در تمام آثار مهم ادبی غرب به اسطو ره های یونانی اشاره شده.
حالا چرا یه ایرانی وقتی می خواد از زبان و ادب کشورش صحبت کنه با سرافکندگی باید بگه که نه تنها چیززیادی صادر نکرده بلکه بیش از نیمی از زبانی که بهش تکلم می کنه رو از عرب وحشی غرض گرفته و اسطوره های خودش رو کلا فراموش کرده و قدیسان خیالی عرب رو ستایش می کنه؟
همین یه کوروش رو که می تونیم بهش افتخار کنیم و مطمئن باشیم هیچ کس هیچ شک و شبهه ای در ایرانی بودن و اقدامات مهمش نداره رو هم تکذیب کنیم پس به چه اصالتی ببالیم؟ به چه فرهنگی متکی باشیم؟

اقدامات مهمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورتون حتما كشورگشايياشه ديگه اوه نه چه خنگي هستم من بله يادم رفت تصويب بيانيه حقوق بشردر سال 1946 تو سازمان ملل متحد خيلي عذر مي خوام منظورتون اينه ديگه ببخشيد :lol::lol:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من هم با حرف شما موافقم طی تاریخ نشان داده شده که این عقاید نتیجه خوبی ندارد

ولی من با قتل عام هیتلر مشکلی ندارم
22.gif
هیتلر کسی رو قتل عام نکرد. اینا همش دروغه. ولی کاش میکرد. آش نخورده و دهنه سوخته

خودتون با عقلتون اینارو سبک سنگین کنید:

توی اردوگاه های مرگ اتاق گاز دیده میشه.
این اتاق طبق بررسی مهندسین برای جای دادن انسان ساخته نشده بوده. و برای تل انبار کردن لباس های آلوده و سپس ضد عفونی کردن اونها با گاز ساخته شده بوده.
نکته: این گاز خیلی گرون قیمت بوده
نکته2: هیتلر میتونست بجای این همه هزینه کردن برای اون گاز گرون قیمت یهودیارو با یک تیر توی صورت خلاص کنه
نکته3: کمی اندیشه

2- توی اردوگاه مرگ کوره آدمسوزی پیدا شده
نکته: این کوره ها از ابتدا برای سوزوندن انسان طراحی و ساخته نشده بوده. طبق گفته ی مهدنسان و کارشناسان.
نکته: چرا هیتلر باید جنازه هارو میسوزند و این همه سوخت مصرف میکرد؟
حقیقت: توی هر اردوگاه کاری اونم از نوع معدنی و سنگ شکنی کوره وجود داره
حقیقت: بعد ها با شیوع تاعون میان زندانی ها مجبور شدن مرده هارو بسوزونن توی اون کوره ها که مناسب هم نبودن. برای جلوگیری از گسترش تاعون
حقیقت: به دلیل مناسب نبودن کوره ها برای سوزاندن جنازه ها و گسترش تاعون تعداد زیادی میمیرن و کم کم مجبور میشن همرو با هم دفن کنن و دیگه سوزندن جوا نمیده

کمی اندیشه!!
وقتی میشه از دشمن مثله خر کار کشید چرا باید کشتش؟؟
کمی اندیشه!!

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
دیگه هم حق نداری ایران منو با استفاده ازون مردکه پست و رزل پهلوی که با اسرائیلیام همکاری داشت و هرکی بهتر بهش غذا میداد سگه اون میشد مسخره کنی. ایران من هیچ ربطی به اون و هیچ حیوون دیگه ای نداره.
دوستان بحث را سیاسی نکنید
نکته مهم : این بحث ها آخر عاقبت نداره
18.gif

Datis0

Registered User
لایک‌ها
42
هیتلر کسی رو قتل عام نکرد. اینا همش دروغه. ولی کاش میکرد. آش نخورده و دهنه سوخته

این اتاق طبق بررسی مهندسین برای جای دادن انسان ساخته نشده بوده. و برای تل انبار کردن لباس های آلوده و سپس ضد عفونی کردن اونها با گاز ساخته شده بوده.
نکته2: هیتلر میتونست بجای این همه هزینه کردن برای اون گاز گرون قیمت یهودیارو با یک تیر توی صورت خلاص کنه

نکته: این کوره ها از ابتدا برای سوزوندن انسان طراحی و ساخته نشده بوده. طبق گفته ی مهدنسان و کارشناسان.
حقیقت: بعد ها با شیوع تاعون میان زندانی ها مجبور شدن مرده هارو بسوزونن توی اون کوره ها که مناسب هم نبودن. برای جلوگیری از گسترش تاعون
حقیقت: به دلیل مناسب نبودن کوره ها برای سوزاندن جنازه ها و گسترش تاعون تعداد زیادی میمیرن و کم کم مجبور میشن همرو با هم دفن کنن و دیگه سوزندن جوا نمیده

کمی اندیشه!!
کمی اندیشه!!
ببخشید اصلاح می کنم غلط تایپی بود قتل عام و هیتلر

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
از خيلي ها تو بخش تاريخ و باستانشناسي اين واژه رو شنيدم عرب وحشي بيا ببين عرب وحشي تو امارات چيكار كرده :lol::lol:

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0

کمی اندیشه!!
کمی اندیشه!!

:blink::blink::blink::blink::blink::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
رفيق جان اولأ بزار موضع خودمو روشن من به اين اعتقاد دارم كه انسان هستم و روي كره زمين زندگي مي كنم بالاترين چيزي هم كه به اون اعتقاد دارم آزادي و برابري انسانهاست و انسانيته و به اين هم افتخار مي كنم شمايي كه چسبيدي به تاريخ 2500 ساله اولا اين ايران عزيز ما اگه ازاول آدمايي رو داشت كه تو سرشون چيزي به نام مغزوجود داشت كه اسكندر و اعراب و مغول ها و همچنين كشور دوست و برادر افغانستان همين شنبه ي عزيز كه تو تلويزيون مسخره اش مي كنن پا نمي شدن بيان ايرانو بگيرن همين افغانها كه خودمون تو اون كتابهاي تاريخي مزخرف خونديم اومدن اصفهانو گرفتن پس شما هم مثل اعليحضرت آريامهر به كوروش و داريوشت افتخار نكن همين الانم كه جنگ ميشه با اين همه قوانين بين المللي ميبيني سربازا به زن و بچه مردم تجاوز مي كنند حالا تو اين 2500 سال با اين همه جنگ هاي متعدد و لشگركشي هاي مختلف كسايي كه ادعا مي كنن خون آريايي تو رگشونه واقعأ بايد آدم هاي ناداني باشن همين طور اون آدمايي كه من بهشون ميگم باستانگرا اصولا شرقي جماعت از مراكش بگير تا ژاپن نقشي در پيشرف واقعي بشر تو 500 ساله اخير نداشتن واين همه به دوش انسانهايي بود كه تو مغرب زمين زندگي ميكردن قبول نداري به دور و برت نگاه كن ببين كدوم يكي از مظاهر پيشرف بشريت تو هر زمينه اي كار ما ايراني ها بوده يخچال تلويزيون اجاق گاز مايكروويو ماهواره كامپيتور چاپ و انتشارات روزنامه اينترنت سينما موسيقي و..... در ضمن اين داستانهاي كتابسوزي همش حرف ياوه اگر كتابخونه جندي شاپور رو اعراب آتش زدند كتابخونه اسكندريه كه تمام نسخه هاي كتب فيلسوف هاي رومي و يوناني اونجا نگه داشته ميشد هم آتش زدند بهتره از اين ناسيوناليست بازي ها دست برداري شما همسايه هاي كشور سوئيس رو با كشور ما مقايسه كن اون موقع شايد به يه نتايجي رسيدي

چقدر جالب خیلی نکات خوبی رو اشاره کردی
میشه بگی از عمر زمین چقدر میگذره . یا مثلا اینکه از تاریخ چقدر میگذره . قبول میکنیم مثلا 3000 سال درسته
شما میگی شرق (از مراکز تا ژاپن) توی 500 سال اخیر نقشی در پیشرفت بشر نداشتند . خب بازهم حرف شما رو بی منطق و دلیل قبول میکنیم ؟!؟!؟!!!
اما میشه بگی توی 2500 سال قبلش هم نقشی نداشتند ؟؟؟
بازم یه سوال میتونم ازتون بپرسم که چاپ ، بیشتر در زندگی نوع بشر اهمیت داشته یا ماکروویو ؟؟؟؟ :D
خب مطمئنا از نظر شما شرق ستیزان ماکروویو
ضمن اینکه خب کتیبه حقوق بشر هم که موجودیت داره از نظر شما چرند هست احتمالا .
اما میتونم بپرسم چرا این غربی که اینهمه فیلسوف و دانشمند و فرهیخته داره سردر سازمان مللی که ادعای حقوق بشر داره شعر سعدی رو کوبیدن که تو امازون 2155 مطلب در قسمت کتابش هست و از شکسپیر 155270 تائی :happy: و یا گوته 56501 و یا افلاطون ننوشتن . همه میدونن که تو دنیا هیچکس عاشق چشم و ابروی یه ایرانی نیست . چه برسه به اینکه چنین کاری رو انجام بدن .

بیاید باور کنیم که غربی ها بیشتر از ایرانی هائی که فقط اسم ایرانی دارند برای این تاریخ و گذشته این کشور ارزش قائل هستند . و ما متاسفانه تا کسی در مورد تاریخ حرف میزنه باید بهش ایراد بگیریم و اونرو بیمار باستانگرا بدونیم . چرا چون خودمون متجدد هستیم و این گونه افراد رو عقب مونده تصور میکنیم . تصویری که شما از ایران باستان دارید و فکر میکنید که د مقابل تمدن غرب چیزی نیست ، تفکر درستی نیست .
هیچ ایرانی نیست که منکر تمدن یونان و مصر و روم و ... نباشه اما متاسفانه تا دلتون بخواد ایرنی پیدا میکنید که گذشته خودشون رو ننگ و عار میدونن و اونرو مسخره میکنند .
شما میگید پادشاهی ایران با جنگ و خونریزی تشکیل شده . یه نمونه بیارید که پادشاهی های بزرگ دنیا با گفتگو بوجود اومده باشند . (اسکندر عزیز و دوست داشتنی شما با صحبت ایران رو فتح کرد !!! ؟؟ )

بحث من بر سر عدم تاثير ايران تو روند پيشرفت تمدن جهانيه همين

گیرم که اینطور که شما میگید باشه (که باید خیلی ساده اندیش باشیم که این رو باور کنیم ، چون هر وجودی تاثیر خودش رو خواهد داشت ) اما آیا به صرف اینکه ایران تاثیری در روند رو به رشد جهان تکنولوژیک امروزی نداشته ، باید اون رو زیر سوال برد . باید گذشته اونرو کوبید .

اما مقایسه بسیار جالب توجه شما برای من واقعا غیر قابل تصوره که چرا یک نفر ایرانی !! برای اینکه ملت و گذشته خودش رو زیر سوال ببره دست به چنین کاری میزنه . من ریز جستجوی شما رو اینجا مینویسم تا سایر دوستان هم بخونن و قضاوت کنند :
در مورد Homer ایشون فرمودن ::: هومر 98961 ::: بله کاملا درسته اینم لینکش
هومر در آمازون

اما توجهتون رو به یکی از این کتب جلب میکنم : نتیجه شماره 11 از این جستجو
Red Helmet by Homer Hickam - Hardcover - Feb 5, 2008
جالبه نه اما اینم بعدیش
The Far Reaches: A Novel by Homer Hickam - Hardcover - Jun 12, 2007
اینم نتیجه جالبترش
The Homer Book : The Simpsons Library of Wisdom
البته همین نتیجه در مورد سعدی و بقیه هم صادقه ، اما با این تفاوت که هومر اسمی عام هست و خیلی ها هستند که ممکنه نامشون هومر باشه اما سعدی و یا حافظ با اینکه ممکنه اسامی عامی تلقی بشن اما نه مانند هومر ، فقط نمیدونم دلیل این مقایسه سطح پائین چی هست . ضمن اینکه اگر ویلیام شکسپیر رو سرچ کنید 56,426 مورد مطلب پیدا میکنید . که البته در مورد یک نویسنده انگلیسی باید رقم کمی باشه . وقتی مبدا ساعت دنیا در این کشور قرار داره و زبان بین المللی انگلیسی هست و وقتی هنوز برف پاککن های خیلی از اتومبیلها از سمت راست به چپ :wacko: (یعنی دقیقا جلوی دید راننده) میچرخه (وقتی فرمان راست قرار بگیره این جهت برف پاککنها دقیقا درست هست) .

اما یه مطلب ساده از زبان دکتر ایرج ملک پور (دکتر ايرج ملک پور استاد نجوم دانشگاه تهران که از سی سال پيش به اين سو در موسسه ژئوفيزيک به مطالعه تقويم مشغول است) :
به هر حال بر اساس محاسبات من، تقويم ايرانی هر ده ميليون سال يک روز با طبيعت خطا پيدا می کند. برای اينکه دقت اين تقويم را بدانيد بايد بگويم که تقويم اروپايی ها هر ۲۵۰۰ سال يک روز خطا دارد. تقويم ايرانی بين ۴۰ تقويم موجود در جهان امروز دقيق ترين است.
چند تا مطلب میتونی در این باره پیدا کنی . مسلما شاید هیچی و یا به تعدادی که ذکرش خنده دار باشه .
یا در مورد دو جمله ای خیام که الان بهش میگن دو جمله ای نیوتن . بازهم هیچی .
چه تکنولوژی میتونه یه بنای خشتی همین الان بسازه که بتونه به اندازه ارگ بم قدمت پیدا کنه . در این مورد چند تا مطلب میتونی پیدا کنی .

در ضمن عرب تو امارات کاری نکرده جز خوردن و خوابیدن . این رو به جائی بگو که مطمئن باشی کسی تا حالا دبی نرفته . ضمنا بقیه کشورهای عربی میتونی بگی در کجای دنیا قرار دارند وقتی نفت تموم شد

شما بچسب به غرب و یونان عزیزت بزار ملت این طرف لااقل دلشون به یه چیزی خوش باشه . که اونم به همت شما و همفکرانتون طی چند سال آینده از بین خواهد رفت . و تو مدارس ما همین مقدار اندکی که راجع به تاریخ ایران بحث میشه رو هم دیگه نخواهیم دید و احتمالا اسکندر شناسی ، تاریخ کهن قوم دموکرات یونان :lol: زبان یونانی (ریشه زبان انگلیسی) و ایران فروشی رو یاد خواهیم گرفت .

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0

کمی اندیشه!!
کمی اندیشه!!

شما ديگه زدي رو دست روژه گارودي آواتارتت بهتره عوض كني رامشتاينش بكني :lol:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
پس شما تاريخ ايران رو تا كجاش معتبر ميدوني 200 سال حكومت هخامنشي ؟؟متاسفانه ما ايراني ها تو گذشته خودمون اسير شديم و با هر چيز نو عناد ميورزيم اگر اين تاريخ2500 ساله نقد نشه و هي تحسين الكي بشه با همين بدبختي كه الان گريبان مونو گرفته بايد دستو پنجه نرم كنيم مثلأ رئيس انجمن نشنال جئوگرافيك آمريكا بيكار ميشه مياد به كارمنداش ميگه بياد يه ذره تفريح كنيم همكاران خسته شديم بابا
كارمندا : چي كار كنيم رئيس
رئيس:بزاريد يه ذره سربه سر اين ايراني جماعت بزاريم تو چاپ بعدي اطلس اسم خليج فارسو بنويسيم خليج عربي
كارمندا : دمت گرم حال ميده very very cool
بله ديگه اينجوري ميشه با گردوندن قلم يا بهتر بگم با زدن جابه جاي دكمه هاي كيبورد يه ملت به خروش مياد وايوالا
من با هیچ شاهی و حکومتی کار ندارم. توی تاریخ ایران هیچ حکومت فاشیست یا نشنالیستی نداشتیم که من سنگشو به سینه بزنم. گوره پدره همه ی حکومتا و شاها. توشون خوبم بوده مثل خسرو پرویز و شاپور و چندتای دیگه ولی هیچ کدوم تمام توقعات منه فاشیست رو برآورده نکرده.

من فقط با مردم ایان کار دارم اونم از نوع اصلیش.
با هیچ شاه پدرسوخته ای هم کاری ندارم که چه گندی زده و اینا. به من و ایرانم و مردمش مربوط نیست :lol:

saheljunior

Registered User
لایک‌ها
1
اقدامات مهمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورتون حتما كشورگشايياشه ديگه اوه نه چه خنگي هستم من بله يادم رفت تصويب بيانيه حقوق بشردر سال 1946 تو سازمان ملل متحد خيلي عذر مي خوام منظورتون اينه ديگه ببخشيد
وقتی خودمون هویتمون رو به مسخره و ریشخند می گیریم و هیچ ارزشی براش قائل نیستیم پس از هیچ دولت دیگه ای نباید انتظار داشته باشیم به ما احترام بذاره و یه خلیج فارس نگه خلیج عربی

از خيلي ها تو بخش تاريخ و باستانشناسي اين واژه رو شنيدم عرب وحشي بيا ببين عرب وحشي تو امارات چيكار كرده
اگه عمارات تبدیل شده به گوهر خاور میانه به خاطر سرمایه گذاری کشورهای اروپایی و آمریکا و مهاجرت خیل عظیم ایرانی ها و سرمایه ها و توانایی های دیگران بوده که به اینجا رسیده و از یه بیابان بی آب و علف تبدیل شده به یه ویترین برای نمایش محصولات کشورهای دیگه

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
وقتی خودمون هویتمون رو به مسخره و ریشخند می گیریم و هیچ ارزشی براش قائل نیستیم پس از هیچ دولت دیگه ای نباید انتظار داشته باشیم به ما احترام بذاره و یه خلیج فارس نگه خلیج عربی

اگه عمارات تبدیل شده به گوهر خاور میانه به خاطر سرمایه گذاری کشورهای اروپایی و آمریکا و مهاجرت خیل عظیم ایرانی ها و سرمایه ها و توانایی های دیگران بوده که به اینجا رسیده و از یه بیابان بی آب و علف تبدیل شده به یه ویترین برای نمایش محصولات کشورهای دیگه
تایید میشه

با ثروت عظیمی که عرب ها با فروش نفت به جیب زدن باید یکی میومد یه امکانی فراهم میکرد تا بتونن این ثروت باد آورده رو خرج کنن.
خب سفید پوستای هوشمند بار دیگه گفتن چرا ما نریم یه جا بغل دسته خود این عربهای چاق ثروت مند ویترین نزنیم که بیان جنسامون رو بخرن؟ چی ازین بهتر؟؟

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
متاسفانه قياس شما خيلي نادرسته و اشتباه شما و امثال شما هم همينه كه پاپيروس نويسي كه از چين اومده رو با ماشين چاپ گوتنبرگ يكي مي كني منظور من از تاثير چيزيه كه باعث تحول عظيم يه جامعه بشه فرض كن نخ ريسي با دوك رو ايراني ها كشف كردن اين تاثيرش با اختراع ماشين بخار كه موجب پديد اومدن كارخانجات عظيم و پيدايش صنعت نساجي تو اقصا نقاط جها ن شد و يكي از عوامل انقلاب صنعتي بود يكي ميدوني شما يه كتاب 1000 صفحه اي رو پاپيروس نويسي كن ببينم بعد از چند سال يه نسخشو تموم مي كني حالا يكي ادعا مي كنه اولين باطري در جهان ساخت ساسانيان بود :p:p حتمأ فورد هم ايده اولين اتوموبيلشو رو از قاطرهايي كه ايراني ها سوار ميشدن كسب كرده شما بهتره تاريخ علم كمبريج رو كه انتشارات علمي فرهنگي چاپ كرده بخوني تا نسبت به اين موضوعات آگاهي پيداكني پيشنهاد ميشو د انيستيتو پاستو ر به ابن سينا تغيير پيدا كند دليل سريال ابوعلي سينا

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از خيلي ها تو بخش تاريخ و باستانشناسي اين واژه رو شنيدم عرب وحشي بيا ببين عرب وحشي تو امارات چيكار كرده :lol::lol:

امارات چي کار کرده؟

از صدقه سر دولت مون
از زن و دختراي ایراني فاحشه درست کرده
که واسه خاطر دوزار پول از روی فقر و بدبختي بايد
پيش يه مشت عرب کثيف بخوابن

اون وقت پول مفت مملکت بايد بره تو جيب همون عرباي
تروريست ادمکش تو فلسطين و لبنان و خرج حماس و حزب اله بشه

کار خیلی بزرگي نه؟ خوشت اومده؟

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0

نتيجه اروپايي ها وامريكايي ها علاقه وافري به وحشي ها دارند

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نتيجه اروپايي ها وامريكايي ها علاقه وافري به وحشي ها دارند

هنوز نفهميدي که اونا عاشق پول نفت عربا هستن؟
پس چرا ازين برجاي عجيب غريب
تو کشوراي عرب ديگه مثل سودان و سومالي ساخته نشده؟ چون هيچي
ندارن از گشنگي دارن ميميرن

دولت ما هم بزنم به تخته هواشونو داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا