برگزیده های پرشین تولز

مجله اینترنتی فوتبال - پرشین تولز (روابط عمومی)

به نظر شما شماره 46 مجله اینترنتی فوتبال شایسته چه نمره ای است؟

• Total voters
    11

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
پانی واقعا لذت بردم از نظراتت خیلی پرفشنال بود :ی
علاوه بر اینکه در مورد خط دوم باهات هم قضاوتم
در مورد اسمم باهات موافقم
اون اخریشم زیاد به من مربوط نیست
پ ن : کلا این مهر تاییدی بود بر این نظریات کارشناسانه

pany

Registered User
لایک‌ها
19
پانی واقعا لذت بردم از نظراتت خیلی پرفشنال بود :ی
علاوه بر اینکه در مورد خط دوم باهات هم قضاوتم
در مورد اسمم باهات موافقم
اون اخریشم زیاد به من مربوط نیست
پ ن : کلا این مهر تاییدی بود بر این نظریات کارشناسانه

جالب بود پانی
:)

ممنون :happy:

Last edited:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
ممنون از لطف همه دوستان که وقت گذاشتند و این مجله را مطالعه کردند .
همچنین ضمن تشکر صمیمانه از همه کسانی که نظرات و انتقادات خود را اعلام کردند , عرض می کنم در حال حاظر در حال بررسی آنها هستیم و امیدواریم هفته به هفته کار بهتر و در خور شخصیت شما ارائه کنیم .

مرسی

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام تشكر و خسته نباشيد.
اومدم تشكر كنم و يه پيشنهاد كه احتمالا خودتون هم بهش فكر كردين اونم اينكه سيستم نمره دهي به هر شماره مجله داشته باشين كه خواننده ها به هر شماره نمره بدن.
به نظرم تو طراحي صفحات رنگ بندي زرد خيلي مناسب نيست چشم رو اذيت ميكنه بعلاوه حواس ادم از متن پرت ميشه. تو متنها هم اينكه با 4 ستون كار كردين خب شلوغ شده . و اينكه توي نوشتن تيتر بازيها اگه با فونت بزرگتر يا رنگ متفاوت كار كنين فكر كنم بهتر باشه چون اونجوري ادم بعضي تيكه ها رو كه ميخواد سلكتيو بخونه پيدا نمي كنه.

كارتون عالي بود من نمره بالاي 80 ميدم

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
سلام خدمت دوستان.

تشکر میکنم از نظرات و پیشنهادات خوبتون. یک سری از پیشنهادات تایید شد و یک سری هم در محله رای گیری هست !

بهرحال ممنون که به ما کمک میکنید.

تبریک و خسته نباشید بابت اولین شماره مجله!

و تشکر از همه کسانیکه در تهیه اون دخیل بودن! امیدوارم که تداوم داشته باشه.

و شرمنده از خوانندگان این شماره اگر لحن مطلبی که من نوشتم ژورنالیستی نیست! کمی محاوره ای هست
اگر هم از نظر فنی (فوتبالی) اشکالاتی داره به بزرگواری خودتون ببخشید.

تشکر از شما رئیس عزیز !

مطلب شما هم ظاهرا مورد استقبال طرفداران میلان قرار گرفت :دی

;)

سلام خدمت دوستان
خسته نباشید خدمت همه دوستان که زحمت تهیه مطالب اولین شماره مجله رو کشیدند و تبریک مخصوص خدمت بهروز و حسام عزیز :)

خیلی ممنون از شما که کمک میکنید به ما از هر نظر
5546.gif

مجله خیلی خوبی شده
ممنون از دوستانی که در تهیه اش زحمت کشیدن ;)

مرسی حامد جان.

باز هم برای مطلبت درباره سپاهان تشکر میکنم
5546.gif

دوستان همگی خسته نباشید ،کسانی که مطالب رو ارائه دادند و کسانی که پیگیری ها و .. رو انجام دادند
برای شروع خیل خوب بود،

یه پیشنهاد برای انتشار مجله دارم فکر میکنم اینجوری خیلی بهتره:
این تاپیک تغییر نام پیدا کنه به "نظرات و پیشنهادات درمورد مجله فوتبال پرشین تولز"
پست های که نظر دوستان درباره مجله هست تو تاپیک انتاقادات و پیشنهادات باشه + یه نظر سنجی بالای تاپیک که وقتی شماره جدید مجله منتشر میشه به روز میشه

و تو یک تاپیک جدید تر با همین عنوان " مجله اینترنتی فــــــوتبال - پرشین تولز " مجله رو قرار بدین (میشه تاپیک مربوط به مجله مهم و قفل باشه)

خب دوستان این پیشنهاد مهدی با موافقت مدیر بخش مواجه شد. یعنی احتمالا این کار رو انجام میدیم.

حالا فعلا در قسمت گرفتن رای اعتماد هست :دی

مجله ی خوبی بود. دست همه دست اندرکاراش درد نکنه.

مرسی
5546.gif

من هم اول تبریک میگم ، و اینکه خیلی خوب شده به نسبت کار اول (و حتی بیشتر !)
یه پیشنهادی هم داشتم ، از اونجا که وقتی کاری درست انجام نمیشه یا از زمانبندی تعیین شده خارج میشه آدم رو دلسرد می کنه پیشنهادم این بود که دوهفته نامه بشه ، یعنی هر دو هفته یک بار شماره جدید زده بشه .
اینطوری هم
1-مطالب پربارتر باید بشه به طور معمول
2-و هم احتمال اینکه وقت نشه که شماره جدید رو سر وقت بدین بیرون و درنتیجه دلسرد شدن کمتر میشه

مرسی محسن
5546.gif

این پیشنهاد شما هم رای اعتماد گرفت :دی

پس فعلا مجله ما هر دو هفته یکبار سه شنبه ها روی سایت قرار میگیره.

البته این موضوع دائمی نیست. مطمئنا اگر اعضای بیشتری برای کمک کردن داشته باشیم در آینده همون هفته ای یکبار ادامه میدیم.

خیلی خوب و شیک در اومده:rolleyes:
وقت نکردم کامل بخونمش ولی فعلا که خیلی عالی بوده
مرسی رفقا:rolleyes:

مرسی مرجان
5546.gif

تبریک میگم به همه دست اندرکاران http://************/files/2cvfrqu5e50qiwobrf73.gif

- من مشکل دانلود دارم الان ، هروقت دانلودش کردم باز میام ...

مرسی از شما
5546.gif

مشکل دانلود حل شد ؟ :rolleyes:

منم تبریک میگم به همه که زحمت کشیدن . امیدوارم همینطور هم خوب پیش بره در شماره های بعدی

خواهش میکنیم :happy:

سلام دوستان

تبریک میگم دوستان خسته نباشید واقا کارتون عالی بود.

مرسی آقا جواد گل
5546.gif

فقط یه پیشنهاد البته قبلش تشکر
تا اونجا که من میدونم فونت رو میشه به پی دی اف ضمیمه کرد
اینکار بکنید بهتره

مرسی امیرعلی
5546.gif

درباره این پیشنهاد.

من خیلی اطلاعاتی در این زمینه ندارم !

ولی بهرحال اگر قرار باشه یک تاپیک زده بشه فقط برای قرار دادن شماره های مجله، توی تمام پستها فونت نازنین رو اتچ میکنیم، همون پست اول هم اتچ میکنیم :دی

سلام

من نمیتونم قضاوتی درباره کیفیت مطالبتون داشته باشم اما یه چند نکته به ذهنم رسید .

به نظر من ...

- اصولا قرار گرفتن و در حقیقت تکرار واژه مجله در کنار نام نشریه شما مقداری نامانوس هست . می تونین از واژگان هفته نامه, ماهنامه, فصل نامه و یا گاهنامه استفاده کنین . این خوانندگان شما

هستن که واژه مجله رو در کنار نام نشریتون بازگو خواهند کرد .

اصولا نام انتخابی فعلی بیشتر معرف موضوع این نشریه هست . فرمت پیشنهادی من :

( نام شوت تنها به عنوان مثال اورده شده )
- بخشی رو هم به نظرات خوانندگان اختصاص بدین . انتقادات و پیشنهادات و......

تاپیکی رو به همین منظور باز کنین و در هر شماره صفحه ایی رو به این نظریات اختصاص بدین . در صورت ازدیاد نظرات , سردبیر میتونه دست به انتخاب بخشی از انها برای قرار گیری در صفحه مربوطه بزنه .

این خودش میتونه عامل و انگیزه موثری برای خوندن مطالب این نشریه باشه .

- ازدیاد علامت تعجب !

اما واقعا کار جالبی رو شروع کردین . خسته نباشین :happy:

سلام پانی جان.

واقعا مرسی برای پیشنهاداتت
5546.gif

عرض کنم که اون مطلبی که گفتی درباره صفحه اختصاصی به جواب دادن صحبت های کاربران در مرحله گرفتن رای اعتماد هست :دی

درباره اسم مجله، حق با شما هست. در تمام مجلات این مورد وجود داره. هفته نامه، ماهنامه، دو هفته نامه، سالنامه، روزنامه و ... :دی

که انشاالله از دفعه بعد این کار رو انجام میدیم.

درباره اون علامت تعجب باید گفت خب این علامت تعجب به نوعی جز زبان نوشتاری ما شده ! من خودم الان هر پستی میزنم توش یه علامت تعجب هست حداقل :دی

بهرحال من قول دارم خیلی زیاد بود ! ولی خب این جزو گفتار فرومی ما شده ! سعی میکنیم بهترش کنیم.

و در نهایت درباره وجود یک اسم مشخص (همون شوت که مثال زدی) باید بگم همین مجله فوتبال پرشین تولز نامی بود که بهش رسیدیم در نهایت !

باز هم مرسی.

سلام تشكر و خسته نباشيد.
اومدم تشكر كنم و يه پيشنهاد كه احتمالا خودتون هم بهش فكر كردين اونم اينكه سيستم نمره دهي به هر شماره مجله داشته باشين كه خواننده ها به هر شماره نمره بدن.
به نظرم تو طراحي صفحات رنگ بندي زرد خيلي مناسب نيست چشم رو اذيت ميكنه بعلاوه حواس ادم از متن پرت ميشه. تو متنها هم اينكه با 4 ستون كار كردين خب شلوغ شده . و اينكه توي نوشتن تيتر بازيها اگه با فونت بزرگتر يا رنگ متفاوت كار كنين فكر كنم بهتر باشه چون اونجوري ادم بعضي تيكه ها رو كه ميخواد سلكتيو بخونه پيدا نمي كنه.

كارتون عالي بود من نمره بالاي 80 ميدم

مرسی از نظراتتون
5546.gif

والله اگر اون تاپیک اختصاصی برای مجله استارت شد، ما توی این تاپیک یک نظر سنجی هم قرار میدیم برای سیستم امتیاز دهی !

درباره اون فونت و رنگ و اینها هم مطمئنا جای پیشرفت داره. نیاز به گذاشتن وقت بیشتر هست که انشاالله از شماره های بعدی بهتر هم میشه.

باز هم مرسی.

////////////////////////////////////////////

خب.

ما برای مجله نیاز به یک نفر داریم که فقط کار چیدمان رو انجام بده.

یعنی ما عکسها، مطالب و .. رو بهش میدیم و اون طرف این رو برای ما چیدمان میکنه و در نهایت پی دی اف رو به ما میده.

فقط توجه داشته باشید برای اینکار شما باید حوصله داشته باشید ! احتمال داره یک فایل پی دی اف رو مجبور بشید 5 بار آپلود کنید ! همون کاری که دفعه قبل ما انجام دادیم.

و در ضمن یک وقت خالی هم باید داشته باشید برای دوشنبه شب که هماهنگی ها صورت بگیره، از طریق یاهو و ...

کسی میتونه این قسمت رو بعهده بگیره ؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
صحنه را دیدم.
دوستان همگی خسته نباشید، واقعا عالی بود.
character0144.gif

Rainy Sky

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
846

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
صحنه را دیدم.

ادامه اش رو هم بگو!
icon10.gif

//

گریت جاب!
6qaxgjn.gif

تعریف بیخود نمیکنم ولی برای شماره اول خیلی خوب بود! خیلی حوصله و پشت کار میخواد امیدوارم دلسرد نشید و شماره به شماره هم بهتر بشید!
cloversmileyb.gif

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من اینجا نظر ندادم - پس همون چیزی رو میگم که تو پ.خ به بهروز گفتم، اشکالاتی داشت ولی برای شماره اول بسیار خوب بود. با مدنظر قرار دادن پیشنهادات دوستان مجله ای خوبی میشه.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
به همه دوستان تبریک میگم و خسته نباشید .

تنها مشکلی که داره مربوط به صفحه آرایی و نحوه چیدن خبر هست به نظر من.
مثلا مطلب "شیرهای بی دندان" قسمتی در صفحه 7 ، قسمتی در صفحه 8 و قسمتی در صفحه 12 اومده. این پراکندگی زیاد جالب نیست. فوقش حداکثر 1 بار ادامه مطلب اون هم در صفحه بعد.
در مورد چیدن خبر، مثلا مطلب لیورپول میتونست تا پایین ادامه پیدا کنه و مطلب لیگ قهرمانان اروپا بیاد کنار.( صفحه 9 )
نکته آخر هم وجود یک چهارچوب برای هر صفحه هست و مطالب هم در همون چهارچوب قرار بگیرن تا باعث به وجود اومدن جای خالی نشه.( مثلا صفحه 5 و 11 )

راستی چرا اسامی تیم های خارجی را فارسی ننوشتید ؟ ( جدول و بازیها )

با این حال کار خوبی را شروع کردید و امیدوارم که با گذشت زمان بهتر هم بشه.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب.

ما برای مجله نیاز به یک نفر داریم که فقط کار چیدمان رو انجام بده.

یعنی ما عکسها، مطالب و .. رو بهش میدیم و اون طرف این رو برای ما چیدمان میکنه و در نهایت پی دی اف رو به ما میده.

فقط توجه داشته باشید برای اینکار شما باید حوصله داشته باشید ! احتمال داره یک فایل پی دی اف رو مجبور بشید 5 بار آپلود کنید ! همون کاری که دفعه قبل ما انجام دادیم.

و در ضمن یک وقت خالی هم باید داشته باشید برای دوشنبه شب که هماهنگی ها صورت بگیره، از طریق یاهو و ...

کسی میتونه این قسمت رو بعهده بگیره ؟

هیچ کس نیست ؟

////

از دوستان عزیز، امیرها :)دی)، رادیوهد و امید هم تشکر میکنیم
5546.gif

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب همونطور که گفته شد، یک تاپیک جداگانه برای شماره های مجله استارت شد. این تاپیک رو بعنوان روابط عمومی ازش استفاده میکنیم.

از شماره های بعدی نظرات دوستان رو سعی میکنیم در خود مجله بهش جواب بدیم.

- ما همچنان به یک نفر که بتونه چیدمان رو بعهده بگیره نیاز داریم !

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
من از طرف تمامی اعضای گروه یه تشکر ویژه هم میکنم از آقا وحید عزیز (vahiddddd) که زحمت مقاله استقلال رو کشید. امیدوارم سایر استقلالی های عزیز هم خوششون بیاد ! (
shame.gif
)

متاسفانه بعلت نبود وقت نتونستیم بازیهای این هفته رو روی مجله بیاریم و به گزارش هفته چهارم اکتفا کردیم.

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
5 مگابایت
frustratedf.gif
... بقیه بخونن واسه منم تعریف کنن
2cosd1g.gif

خسته نباشید

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
من از طرف تمامی اعضای گروه یه تشکر ویژه هم میکنم از آقا وحید عزیز (vahiddddd) که زحمت مقاله استقلال رو کشید. امیدوارم سایر استقلالی های عزیز هم خوششون بیاد ! (
shame.gif
)

متاسفانه بعلت نبود وقت نتونستیم بازیهای این هفته رو روی مجله بیاریم و به گزارش هفته چهارم اکتفا کردیم.

ممنون:blush:
همينطور دست شما و بقيه دوستان هم که زحمت کشيدند درد نکنه:rolleyes:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
بسیار عالی دست دوستان درد نکنه!

صفحه بندی و گرافیک بسیار بهتر شده!
مشکلاتش یکمی حجم زیاد فایل هست! و اینکه بین یک مقاله فاصله زیاد میفته! تو مجلات الکترونیکی خیلی جالب نیست.

بیشتر به سمت مقاله های بچه ها برید به نظر من جالب تر میشه. خبر رو میشه از هر جایی گیر آورد از اون طرف جذابیت تحلیل های بچه ها بالاست

مجدد خسته نباشید میگم منتظر شماره بعدی هستم از همین الان.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز به خصوص حسام گل که زحمت بیشتر کار ،گردنشون بود.

بالا