برگزیده های پرشین تولز

مجله اینترنتی فوتبال - پرشین تولز (روابط عمومی)

به نظر شما شماره 46 مجله اینترنتی فوتبال شایسته چه نمره ای است؟

• Total voters
    11

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
با سلام خدمت همه دوستان

من هم افتخار پیدا کردم به این مجله بسیار خوب دعوت شده و به عضویتش در بیام. تو مدت نسبتا کوتاهی که در این مجله که با تنی چند از بهترین کاربرهای بخش فوتبال فوروم اداره می شد کار کردم با علاقه زیادی که پیشنهاد خودم هم بود کاریکاتور کشیدم تا از این طریق به سهم خودم جلوه های بصری مجله را افزایش داده باشم. البته دو بار هم در این مدت مقاله نوشتم.

باید بگویم کار گروهی در این مدتی که با اعضای تیم بودیم و در تحریریه خودمون برای تبادل افکار و کارها و برنامه ها حضور پیدا می کردیم، تجربه خوب و جذابی بود.

به نظرم در مورد کیفیت فنی مجله می شود به نکانی اشاره کرد:

از نظر گرافیک و جلوه های بصری در حد خوبی بود واقعا دوستان براش زحمت می کشیدند.
مقالات هم همینطور، اغلب در سطح فنی بالایی بودند و بقیه قسمت ها هم مثل مصاحبه در مجموع خوب بودند.

اما این اواخر به نظرم می آمد که می شد تنوع بیشتری به مجله داد و سبک های دیگری از نوشته ها را در مجله مورد آزمایش قرار داد.

به هر حال به نظرم مجله فوتبال پرشین تولز در مجموع نمره قبولی می گرفت.

اما در مورد تعطیلی مجله:

حتما دوستان قبول خواهند کرد که هر یک از ما گرفتاری ها و مشغله های فراوانی داشته ایم و داریم که این امر باعث می شد که گاهی برای رساندن کارها به دردسر بیفتیم و هنوز هم کماکان این گرفتاری ها وجود دارند که کار را برای ادامه دادن مشکل می کنند؛ ولی با این همه من بدم نمی آمد که لااقل به صورت فصل نامه این کار را ادامه دهیم. البته فصلنامه هم ایرادش بیات شدن یک سری از رویدادها است. به هر حال تصور می کنم که می شود روزی با همت مجدد دوستان (حالا ممکن است دوستان جدیدی باشند و بعضی یا هیچ یک از دوستان قدیمی نباشند) دوباره این کار خودجوش را ادامه داد.

از توجه همه دوستان ممنونم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خدا رو هزاران هزار مرتبه شکر و سپاس می گویم که در این مجله پیتی تخته شد . عوامل بسیار بسیار ناشی و غیرحرفه ای که عملا چیزی از مقاله و چگونگی دراوردن مجله نمی دونستند . باز هم خدا رو شکر می گویم که دیگه سر و کله این مجله غیر حرفه ای باز نمی شه

سپاسگزارم استاد ... ;)

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
خدا رو هزاران هزار مرتبه شکر و سپاس می گویم که در این مجله پیتی تخته شد . عوامل بسیار بسیار ناشی و غیرحرفه ای که عملا چیزی از مقاله و چگونگی دراوردن مجله نمی دونستند . باز هم خدا رو شکر می گویم که دیگه سر و کله این مجله غیر حرفه ای باز نمی شه

من به شخصه خیلی مجله فوتبالی میخونم هم مجله هم روزنامه داخلی یا خارجی این مجله از خیلی از مجله های بیرون خیلی قویتر بود تو بعضی قسمتاش اشکال داشت ولی خب تا حالا من تو فرومی همچین چیزی ندیده بودم
در کل کاملا مخالف حرف شما هستم
از تمام دوستان واسه تهیه این مجله تشکر میکنم و حیف که دیگه تموم شد...

*ZEUS*

Registered User
لایک‌ها
794
مجله هم تعطیل شد . واقعا حیف شد.من چند شمارهش رو خوندم بنظرم خیلی خوب بود. از بچه های مجله مخصوصا H-C میخوام یه فکری برای راه اندازی مجله داشته باشن.

بالا