برگزیده های پرشین تولز

مدرک مهندسی میکروسافت -> از عزل تا ابد

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
باسلام خدمت دوستان.
می خاستم بدونم کدوم آموزشگاه توی شیراز ، دورهای مایکروسافت رو برگذار می کنه؟

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
مدرک مایکروسافت MCSE اینجا بهتره بگذرونم یا تو امریکا ؟!

کجا ارزش داره و کارایی بیشتره ؟

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
مدرک مایکروسافت MCSE اینجا بهتره بگذرونم یا تو امریکا ؟!

کجا ارزش داره و کارایی بیشتره ؟

يكي از مديراي ارشد مايكروسافت تازگي ها اعلام كرده كه از اين به بعد آزمون هاي اين شركت بوسيله نماينده هاي قانوني مايكروسافت تو ايران انجام ميشه
بعد گفتن كه بعد از مدتي كلاس هاي آموزشي هم با اساتيد تائيد شده مايكروسافت انجام ميشه
حالا معلوم نيست از اساتيد داخلي استفاده كنن يا خودشون نيرو اعزام كنن ايران ولي فعلا كه آزمون هاش تو ايران قانوني قراره برگزار بشه
به نظر من اگه كلاس هاش هم قانوني بشه همين ايران بگذرونيم بهتره:rolleyes:

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
يكي از مديراي ارشد مايكروسافت تازگي ها اعلام كرده كه از اين به بعد آزمون هاي اين شركت بوسيله نماينده هاي قانوني مايكروسافت تو ايران انجام ميشه
بعد گفتن كه بعد از مدتي كلاس هاي آموزشي هم با اساتيد تائيد شده مايكروسافت انجام ميشه
حالا معلوم نيست از اساتيد داخلي استفاده كنن يا خودشون نيرو اعزام كنن ايران ولي فعلا كه آزمون هاش تو ايران قانوني قراره برگزار بشه
به نظر من اگه كلاس هاش هم قانوني بشه همين ايران بگذرونيم بهتره:rolleyes:

لطفا منبع این قضیه رو بدید . این حرف اشتباه است . حتی حاضر نیستن مدرک رو برای ایران بفرستن و باید آدرس جای دیگه رو بدهیم چون تحریم هستیم . لطفا از خودتون حرف نزنید

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
لطفا منبع این قضیه رو بدید . این حرف اشتباه است . حتی حاضر نیستن مدرک رو برای ایران بفرستن و باید آدرس جای دیگه رو بدهیم چون تحریم هستیم . لطفا از خودتون حرف نزنید

من از خودم حرف نزدم دوست عزيز
خبر و نقل كردم .. شما اول بپرسيد بعد تهمت بزنيد
روزنامه آسيا 18 فروردين

شرکت مایکروسافت دوره های آموزشی را برگزار میکند که طی آن دانشجویان در رشته های دلخواه می توانند به کسب دانش در تکنولوژی های مایکروسافت بپردازند. این دوره های آموزشی شامل رشته های بسیاری می باشد، برای مثال میتوان به دوره های MCSE (طراح سیستم و شبکه ها) MCSA (مدیر سیستم و شبکه ها) و… اشاره نمود.
دانشجویان پس از طی این دوره ها در آزمون های این دوره ها شرکت می کنند و در صورت کسب نمره ی قبولی مدارک خود را تحویل می گیرند و از این پس به عنوان یک مهندس تایید شده از طرف مایکروسافت شناخته میشود که در اصطلاح به آن مهندس مایکروسافت هم می گویند.
افرادی که در این آزمون ها قبول شوند در واقع یک گام بزرگ به سمت کار در شرکت مایکروسافت برداشته اند، خیلی از افرادی که استعداد خود را در زمینه ی مورد نظر نشان داده اند به راحتی جذب شرکت مایکروسافت شده اند.

اما در ایران، منابع آموزشی بسیاری در این زمینه ها وجود دارد، شرکت هایی هستند که به صورت تخصصی این دوره ها را آموزش می دهند و کتاب ها و جزوات بسیاری هم می توان یافت.
اما برگزاری آزمون همیشه با مشکل مواجه بوده است. دانشجویان ایرانی که قصد کسب این مدارک را دارند برای آزمون باید به کشورهای دیگر و در اکثر موارد به ترکیه و امارات متحده عربی مراجعه کنند.

امروز مشاور ارشد شرکت مایکروسافت، Brad Smith پس از سالها این مژده را به ایرانیان داد که به زودی و در عرض چند روز آینده شاهد گشایش اولین مرکز آزمون رسمی مایکروسافت در ایران خواهند بود.

این مرکز که قرار است در تهران تاسیس شود با مجوز رسمی مایکروسافت فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و تحت نظارت و مدیریت مستقیم تیم برگزاری امتحانات مایکروسافت خواهد بود. پیش بینی میشود حجم زیادی از متقاضیان به این مرکز مراجعه نمایند لذا برای تمام آزمون ها تیم تخصصی مایکروسافت به ایران خواهد آمد و به برگزاری هرچه بهتر این آزمون کمک خواهد کرد.

هنوز در رابطه با دوره های آموزشی این مدارک توسط مایکروسافت در ایران خبری به گوش نرسیده است اما پیش بینی میشود به زودی چند آموزشگاه از سوی مایکروسافت عنوان Microsoft Certified را دریافت کنند تا مراحل آموزشی این دوره ها هم کاملا قانونی و راحت در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

+ خبر رسمی را می توانید در بخش Press Pass وب سایت مایکروسافت بخوانید.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
من منبع معتبری ندیدم . ضمننا فرضا هم این نوشته در و پیکر داشته باشه تا راه نیفته حسابی روش نیست

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
من منبع معتبری ندیدم . ضمننا فرضا هم این نوشته در و پیکر داشته باشه تا راه نیفته حسابی روش نیست

برای اینکه منبع معتبر پیدا کنی تو گوگل سرچ کن
خبر گزاری شفاف نیوز هم خبر شو زده
من فکر نکنم سیستم ماکروسافت مثل ایران باشه که وقتی یه قولی میدن یا حرفی میزنن بهش عمل نکنن:D
من امیدوارم که بشه;)

undocumented

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مدرک مهندسی شبکه میکروسافت به آموزش مهارت های طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری در وسعت های متوسط به بالا و همچنین مدیریت , کنترل و نگهداری آنها , میپردازد .

به جرات میشه گفت این مدرک دریچه ای به سوی دنیای بی انتهای شبکه های کامپیوتری بر روی شما باز می کند که پس از آن شما همواره به دنیال کسب مهارت های جدید خواهید شتافت .

مدرک مهندسی شبکه میکروسافت با عنوان اختصاری MCSE , یا با عنوان کامل : Microsoft Certified Systems Engineer ........................
..........
.......
....
فکر کنم برای شروع کافی بود
بهروز

فکر کنم برای شروع کافی بود
براي شروع خيلي خوب بود ولي در ادامه؟ ديگه اين تاپيك رو براي آشنايي و دروس هر دوره كمك نميكنيد؟​

elf2ccedro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی میدونه که آموزشگاه مناسبی برای گذروندن دوره های MCSE در کرج هست یا نه ؟ اگه هست لطفا معرفی کنید:)

elf2ccedro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نبود جوابمو بده ؟ حتی یه نفر؟!

alefba0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
ببخشید سماتک رو چطوری می بینید از نظر آموزش و مدرکش؟
زنگ زدم کهکشان، ساعتها و روزهاش، فوق العاده برای من دانشجو بده
مجتمع فنی هم برای اسم درکردنش، خیلی گرون میگیره، نسبت به بقیه جاها.
فقط می مونه سماتک.

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
ببخشید سماتک رو چطوری می بینید از نظر آموزش و مدرکش؟
زنگ زدم کهکشان، ساعتها و روزهاش، فوق العاده برای من دانشجو بده
مجتمع فنی هم برای اسم درکردنش، خیلی گرون میگیره، نسبت به بقیه جاها.
فقط می مونه سماتک.

بچه ها که تو پستهای قبلی تعریفش دادند و گفتند حتی ادارات دولتی هم کامنداشون رو برای آموزش به اونجا میفرستند.

-------------------------

کسی راجع به MCITP اطلاعاتی نداره؟
فرقش با MCSE و MCSE2008 چیه؟
واسه دانشجوهای IT کدوم مدرک مناسب هست؟(استاد مبانی فناوری اطلاعات که پارسال گفت MCSE خیلی به کارتون میاد)

هنوز مدرک سیسکو به ایرانیها نمیدن؟
مداک سیسکو برای یه IT Man مناسبه؟

(شرمنده برای این همه سوال
rolleyessmileyanim.gif
!!)

Last edited:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
MCITP همون MCSE2008 هست . در واقع MCSE های 2003 سال دیگه اکساپیر میشند همشون . و دیگه نسل MCSE منقرض میشه .
کسانی که MCSE 2003 دارند میتونند با 2 تا امتحان آپگرید کنند به MCITP . در وقع MCITP دارای 7 تا امتحان هست که 3 تا گرایش مختلف رو داره .

اینکه میدن یا نمیدن رو نمی دونم . من جایی رو پیدا کردم که میگه امتحان میگیره . اما من نه جرات امتحان دادنش رو دارم نه پولش رو .

سیسکو بهترین مدرک در زمینه شبکه هست و به نظر من first level هست :D

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
باسلام خدمت دوستان.
می خاستم بدونم کدوم آموزشگاه توی شیراز ، دورهای مایکروسافت رو برگذار می کنه؟

من در سازمان مدیریت صنعتی تمام دوره های MCSE و CCNA رو گذروندم. حرف 2-3 سال پیشه. الان نمیدونم استاد هاش کیا هستند.

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
واسه دانشجوهای IT کدوم مدرک مناسب هست؟(استاد مبانی فناوری اطلاعات که پارسال گفت MCSE خیلی به کارتون میاد)

(شرمنده برای این همه سوال
rolleyessmileyanim.gif
!!)

مسلما اگر این مدرک ها رو داشته باشید و بخواهید در زمینه ای تی کار کنید بهتون کمک میکنه. اما انتظار نداشته باشید به صرف داشتن این مدرک ها کار گیرتون بیاد.
مدرک سیسکو هم به ایرانی ها میدن. من دو نفر از دوستانم گرفتند. البته دوبی امتحان دادند.

rayanehkhabar

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
توی اصفهان این دوره ها کجا برگزار میشه؟ امتحانش کجاست؟ و هزینه کلاسها و هزینه امتحانش چقدره؟ دوره ها کلا چقدر طول میکشه؟
من شنیدم مدرکش را با گزراندن چند درس و واحد میشه معادل فوق لیسانس شبکه در ایران؟ درسته؟

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
در مورد اصفهان اطلاع ندارم. اما باید سازمان دیباگران یا مدیریت صنعتی اونجا هم نماینده داشته باشند.
در مورد بخش دوم هم خیر. همچین چیزی صحت نداره.

baahman

Registered User
لایک‌ها
1
MCITP همون MCSE2008 هست . در واقع MCSE های 2003 سال دیگه اکساپیر میشند همشون . و دیگه نسل MCSE منقرض میشه .
کسانی که MCSE 2003 دارند میتونند با 2 تا امتحان آپگرید کنند به MCITP . در وقع MCITP دارای 7 تا امتحان هست که 3 تا گرایش مختلف رو داره .
D

من هفته بعد Network + رو تموم می کنم باید بین mcse و mcitp یکی رو انتخاب کنم . دوستانی که اطلاعات و مدرک دارن بفرمایند کدوم بهتره و چرا ؟
مثلا کسی بعد از network + بره کلاس mcitp ثبت نام کنه و بعد اکتیو دایرکتوری و win server 2003 را هم جدا خودش بخونه خوبه ؟

Last edited:
بالا