برگزیده های پرشین تولز

مدیر کیه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
خیلی ممنونم ازتون بهروز جان، دوتا دوتا تبریک می گید، شرمنده می کنید
17.gif
امیدوارم سایه اساتیدی مثل شما همیشه روی سر این فروم باشه...
20.gif
درضمن افتخار دادید، تشریف آوردید به این کلبه ی درویشی ما (!) ، ایشالا ازین به بعد بیشتر ببینیمتون این ورا
garfield.gif
فرهاد نازنينم .

من هميشه مشتري پر و پا قرض اين بخش هستم . هميشه هم مطالب را مي خوانم . چون سوادي در اين زمينه ندارم جسارت نمي كنم كه پستي بزنم . هميشه هم از راهنمايي ها و اطلاعات مفيد شما بهره برده ام .

در محضر بزرگان كه هستي بايد بنشيني و لب خموش ؛ فقط كسب فيض كني .

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بچه ها یادتون باشه اولین نفر من بودم که به فرهاد تبریک گفتم
gentleman.gif

نباید به اسم خودتون ثبت کنید
126fs4293210.gif

ولی جدای شوخی واقعا خوشحال شدم از اینکه فرهاد هم به حقش رسید و هم همه ء بچه ها قبولش دارند
SEVeyesC03.th.gif

حتما حتما هم چون میدونم فرهاد تو چه مدرسه ای درس میخونه(ای ... خون بچه مثبت .......
SEVeyesD10.th.gif
)کنکور امسال رتبه 1-2 رقمی میاره و میاد دانشگاه شریف و خلاصه بچه تهران میشه و .........................
bighug.gif

دانیال یه وقت حسودی نکنی یاااااا میخوای یه تایپیک باز کنم مدیریت تو هم تبریک بگیم
SEVeyesC02.th.gif

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
چه اول چه آخر مهم نيست
مهم مدير جديدمونه
فرهاد خيلي خيلي مباركت باشه :wub:

از الان هم اينقدر سرش شلوغ شده كه پي ام منو نتونسته بخونه!:happy:

بسوزه پدر روزگار كه به جوون مملكت هم رحم نكرده !!!:lol:
......................

راستي دكتر كاش ميشد تعداد افراد كابينتو بيشتر ميكردي
بخدا اين وسط حسين حيف ميشه
يعني من فكر ميكنم بخش پاكت پي سي با مدراتوري مثله حسين تكميل بشه

الانم اگه به بقيه فرمها نگاه كني بعضا 3يا 4 نفر مدراتور يه بخشو رو ميچرخونن

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فرهاد جان،تبریک من رو هم به خاطر قبول مسئولیت جدید بپذیر،ببخشید که دیر پست زدم،امیدوارم با اضافه شدن تو به مدیریت بخش پی پی سی،این بخش پر بار تر از گذشته به کارش ادامه بده،همیشه می گن که هر مدیری موفقی که سر کار میاد بعد از چند وقت آثار وجودی اون مدیر نمایان می شه،حالا زمانش کم یا زیاد،اما تغییرات انجام خواهد شد،من هم مطمئنم که بخش پاکت پی سی پربارتر خواهد شد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب به سلامتی اولین نفری هستم که مدیریت فرهاد روتبریک می گم
فقط امیدوارم که این مدیریت مانع تحصیل ش نشه
موفق باشی فرهاد خان

90.gif
بابا من اول از همه تبریک گفتم ، حسین جان ، من خودم شب داشتم فروم مدیران رو می خوندم که پست احسان رو دیدم و تبریک گفتم .
 0.gif

خوب ، حالا که همه تبریکات رو گفتن ، من یک دو تا نکته بگم ، اول از همه اینکه ، بزرگوار این فروم ، حسین هست، من تا امروز حرفی نزدم ، به این دلیل که میخواستم به نظر اکثریت احترام گذاشته بشه.اما باید بگم ، از صمیم قلب دوست دارم که فروم ما ، حسین رو هم به کسوت مدیر به خودش ببینه ، تنها معذوریت ام ، ادمین ها بودن ، که نمی دونستم معرفی هم زمان دو تا مدیر رو می پذیرن یا نه. در ضمن ، کوتاهی از من بودکه در ماههای پاییز ، که حسین واقعا در این فروم زحمت کشید، من هیچ به فکر نبودم ، می بخشید حسین جان ، شرمنده شدیم ، ولی برای دیگران یک الگوی اخلاقی ست ، کافی ست پستهای حسین رو مرور کنید ، رفتار حرفه ای رو خواهید دید. به قول این برنامه های یخ تلویزیون " قهرمان قهرمانان حسینه" .
26.gif
امیدوارم به زودی زود بشه حسین رو هم به جمع مدیران اضافه کنیم، این طوری حسابی از گرده اش کار خواهیم کشید( از الانم بیشتر )
1.gif

دوم اینکه ، جناب بهروز به این فروم تشریف می یارن؟ یعنی پی دی ای دارن؟ یا علاقه منده هستن ؟ بچه ها همگی مرتب بشینید ببینیم ، فرهاد ، شلوغ نکن ، حسین سروصدا نکن ، صاحب خانه تشریف اوردن. خیر مقدم بهروز جان

سوم اینکه ، به توجه به امتحان پیش روی فرهاد ، بنده پیشنهادم اینه که یه کمی از سطح انتظارات مون برای 3-4ماه هم که شده کم کنیم ، تا به جمع ما برگرده، یا اصلا می شه اینو بهونه کرد حسین رو هم به ادمین ها قالب کنیم ، چطوره؟
اگر قرار باشه فروم تغییرات کنه ، به نظر من که ، احتیاج به دو سه تا مدراتور تمام وقت داره

آخر سر اینکه ، بابا الان مدیر یکی دیگه هم داریم ، خواهشا هر کی از راه می رسه ،پی ام نده به من که مدیر جون دستم به دامنت:p (تازه وارد ها رو می گم)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
پس با این تواصیف حسین جان پیشاپیش مدیریتت مبارکه
277.gif
110.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
90.gif
بابا من اول از همه تبریک گفتم ، حسین جان ، من خودم شب داشتم فروم مدیران رو می خوندم که پست احسان رو دیدم و تبریک گفتم .
 0.gif

خوب ، حالا که همه تبریکات رو گفتن ، من یک دو تا نکته بگم ، اول از همه اینکه ، بزرگوار این فروم ، حسین هست، من تا امروز حرفی نزدم ، به این دلیل که میخواستم به نظر اکثریت احترام گذاشته بشه.اما باید بگم ، از صمیم قلب دوست دارم که فروم ما ، حسین رو هم به کسوت مدیر به خودش ببینه ، تنها معذوریت ام ، ادمین ها بودن ، که نمی دونستم معرفی هم زمان دو تا مدیر رو می پذیرن یا نه. در ضمن ، کوتاهی از من بودکه در ماههای پاییز ، که حسین واقعا در این فروم زحمت کشید، من هیچ به فکر نبودم ، می بخشید حسین جان ، شرمنده شدیم ، ولی برای دیگران یک الگوی اخلاقی ست ، کافی ست پستهای حسین رو مرور کنید ، رفتار حرفه ای رو خواهید دید. به قول این برنامه های یخ تلویزیون " قهرمان قهرمانان حسینه" .
26.gif
امیدوارم به زودی زود بشه حسین رو هم به جمع مدیران اضافه کنیم، این طوری حسابی از گرده اش کار خواهیم کشید( از الانم بیشتر )
1.gif

دوم اینکه ، جناب بهروز به این فروم تشریف می یارن؟ یعنی پی دی ای دارن؟ یا علاقه منده هستن ؟ بچه ها همگی مرتب بشینید ببینیم ، فرهاد ، شلوغ نکن ، حسین سروصدا نکن ، صاحب خانه تشریف اوردن. خیر مقدم بهروز جان

سوم اینکه ، به توجه به امتحان پیش روی فرهاد ، بنده پیشنهادم اینه که یه کمی از سطح انتظارات مون برای 3-4ماه هم که شده کم کنیم ، تا به جمع ما برگرده، یا اصلا می شه اینو بهونه کرد حسین رو هم به ادمین ها قالب کنیم ، چطوره؟
اگر قرار باشه فروم تغییرات کنه ، به نظر من که ، احتیاج به دو سه تا مدراتور تمام وقت داره

آخر سر اینکه ، بابا الان مدیر یکی دیگه هم داریم ، خواهشا هر کی از راه می رسه ،پی ام نده به من که مدیر جون دستم به دامنت:p (تازه وارد ها رو می گم)

چاکرتیم دانیال جان:)

آقا واقعا خوشحالم از این همه لطف
bighug.gif

ولی بحق حق فرهاد عزیز بود که مدیر بشه اینجا واقعا استاد من یکی که هست بدون رودربایسی
worship.gif

آقا بهروز هم که نسبت بهشون من خیلی ارادت دارم فکر کنم P990 دارند ولی به زودی انشاالله به جمع پاکت پسی دارها میپیوندند
see%20no%20evil.gif

فرهاد هم از بس فعال و با استعداد هست به همه کار ها میرسه وکلی این قسمت رو رونق می بخشه:)

پس با این تواصیف حسین جان پیشاپیش مدیریتت مبارکه

من نوکرتم عزیز ولی از من اینکار تر تو این فروم زیاد هست :rolleyes: (جدی گفتم)

ولی راستش عجیب جو مدیر شدن منو گرفته ها ااااااا
126fs4293210.gif

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این آقا فرهاد از بس سرش شلوغه دیگه اصلا تحویل نمیگیره! فرهاد جون مجددا تبریکککک:D :D :D

بابا حسین جون پیشاپیش به تو هم تبریک میگم (از قدیم گفتن تا 3 نشه بازی نشه:f34r: این آقا حسین هم واقعا حق به گردن این بخش داره(حسین جون مچکریم حسین جون مچکریم) به نقل از طرفدارای بخش ppc
ولی راستش عجیب جو مدیر شدن منو گرفته ها ااااااا
126fs4293210.gif
کلک نکنه خبرها زودتر بهت رسیده:lol: بابا پس کی شیرینی بخوریم!:p

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
فرهاد خیلی خیلی مبارک باشه...جدا خوشحال شدم ....واقعا حقت بود...انشاالله موفق و پیروز در تمام مراحل زندگی باشی....

----------------------

ضمنا حسین منم پیش پیش تبریک بهت بگم...

اینجوری 3 تا مدیر اگه باشه دیگه قسمت پاکت پی سی میشه نمونه تمام فرومهای فارسی و حتی شاید بهتر از خیلی انگلیسی ها....هرچند الان هم خیلی کار همگیتون درسته ها!! مخصوصا دکتر...

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
آقا اسم من هم حسینه. ولي توي خونه فرهاد صدام میکنن. دوستام هم بهم دانیال ميگن! ميشه منم مدير کنين؟!
:D ;)
ولي گذشته از شوخي خواستم يه چيزي بگم.
نميدونم توي اين پي تي چي هست که اينقدر جذابه. يه زمانهايي يعني حدود 3-4 سال پيش يه فضايي توي پي تي بود که من را خيلي جذب ميکرد. دوستاي خوبي پيدا کرديم و سينما ميرفتيم و هنوز هم با خيلي هاشون ارتباطم حفظ شده.

مدتي گذشت و به دلايلي حال و هواي پي تي عوض شد. خيليا رفتن.

حالا که من پستها را ميبينم خوشحالم از يه همچين فضاي صميمي و علمي اي که اينجا حکمفرماست. اين به همت همه بچه هاست.

همينجا جاي عطا عسگری (ataasgari) و xplod را خالي ميکنم و يادی از آنها ميکنم که مخصوصا عطا عسگری اساتيد عجيب و غريبي بودند.

با اين شناخت کمي هم که از بچه هاي فعلي دارم دکتر دانيال واقعا نمونه هست. همه ازش ممنون هستن من هم به نوبه خودم بعنوان يه ريش سفيد جسارت ميکنم.
داش حسين و آق فرهاد هم همينطور .... اميدوارم موفق باشین.

و خوشحالم که هنوز که هراز چندگاهی ميام اينجا داش روزبه عزيز (En2Fa) را هم اينجا ميبينم. اين آقا روزبه هم کارش درسته و هم يادگار اون قديماست.

دوستان براي همگيمون آرزوي موفقيت دارم. و به اين مديران جديد هم تبريک ميگم.

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
حسين جون اين حرف هاي مدير جون
303.gif
راستي مدير شده دوتا
302.gif
حرفهاي دانيال در مورد تو خيلي توي دلم نشست
241.gif

مديريتت رو كماكان تبريك ميگم
283.gif
عزيز دلم
277.gif
فرهاد جون بازم تبريك ميگم

ببينيد باز كم آوردم , واژه قشنگ شمائيد من خاكي چي بخونم , وقتي كه شما خدائيد

آقا بهروز ... اينجا
300.gif
خيلي لطف كردين
305.gif

282.gif
270.gif
نميدونم چي بگم

=================
همه چيز عالي پيش ميره

H-Ataeian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرهاد جان امیدوارم تبریک ما رو هم بپزیرین
241.gif
16.gif
17.gif

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
با این تفاسیر، بالاخره چند تا مدیر؟
2 تا؟
3تا؟
ولی مثل اینکه فعلا یه نفر قراره مدیر بشه و اون هم حسینه!
مبارک باشه
:D
حقش هم هست واقعا !!! (من خبر دارم)

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
من فقط داشتم از اینجا رد می شدم (البته نیمچه علاقه ای هم از قدیم! به PPC داشته ام که بماند) اما نتونستم بدون تبریک اینجا رو ترک کنم! آقا فرهاد گل، مدیریت شما رو بهتون تبریک می گم.:)

اما یه مطلبی رو اعتراف کنم: من تا حدودی روانشناسی ام خوبه و نوع خلقیات و شخصیت افراد رو اغلب بعد از یک صحبت نسبتا کوتاه رو در رو و یا به صورت مجازی (همین محیط فورم) تشخیص می دهم و کمتر اشتباه کرده ام (لااقل در موارد زنده که از نزدیک طرف را دیده ام!) اما در اینجا در مورد سن آقا فرهاد عزیز (با توجه به نوشته های ایشون در فورم موبایل) فی الواقع اصلا تصور نمی کردم که 18 ساله باشند!! من تو ذهن خودم ایشون رو یک فارغ التحصیل رشته ی فنی و مهندسی و حدودا 24 - 23 ساله تصور می کردم! بنابراین جا دارد که یک تبریک فوق العاده به او بگویم بابت معلومات بسیار خوب و کاراکتر دوست داشتنی اش!;)
موفق و سربلند باشی دوست من!

بالا