برگزیده های پرشین تولز

مدیر کیه

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دست ما رو هم بگیر داش فرهاد:lol:
4hrh9bm.gif

پ.ن. فرهاد کی بن شده بودی؟؟ عجیبه ها....جریان چی بود؟؟
2753.gif
i was kiddin' dude
آقا 970 رو خریدی؟
icon6.gif

اصلا من ديگه كاري ندارم ، فروم هم هيچ ايرادي نداره و خيلي هم خوبه ، به عزل و نصبتون رسيدگي كنيد.
tael جان، شما که خودتون نوشتید موافق بحث منطقی هستید، چرا حالا قهر می کنید!! دکتر گفته شون کاملاً به جاست، حرف شما هم همینطور، هرکسی که توی فروم فعالیت می کنه و از مطالبش استفاده می کنه باید یه خورده ای وقت بزاره و خودش هم توی بحثا شرکت کنه، و اگه یه پیشنهادی عملی خوب در نظرش بود، خودش استارتش رو بزنه تا دیگران هم کم کم همراهی کنن. الان جناب amirmw یه ترد خیلی عالی ایجاد کردن، که در ادامه می تونه منجر شه به یه لیست به ارائه یه لیست must-have های نرم افزار که مورد تایید همه ی اساتید فروم هست. به نظر من یه همچین لیستی بیشتر از هرچیزی به کاربرهای تازه وارد کمک می کنه. categorization نرم افزار ها هم ایده ی خوبیه البته، ایده ش هم اتفاقاً اینجا مطرح شد، نتیجه رو می تونید خودتون ببینید!!!
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1042228&postcount=4932
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1042268&postcount=4934

در ضمن به شخصه با شیوه ی فعلی ایندکس کردن ترد نرم افزار (یعنی لینک و تایتل به علاوه ی یه توضیح کوچیک) به شدت موافقم، و بازم به نظر من نیازی به ایجاد یه ترد جداگانه برای سوال و جواب در مورد نرم افزار ها نیست. اون ترد هم بالاخره بعد یکی دوماه شلوغ پلوغ می شه.
بعدم هدف چیه خوب!! شلوغ نشدن ترد نرم افزار؟ وقتی ترد ایندکس بشه (با توضیحات اضافه البته) ، دیگه فرقی نداره که ترد نرم افزار شلوغ باشه یا نه. چونکه شما مستقیم می رید ترد ایندکس، برنامه ی مورد نظرتون رو پیدا می کنید، روی لینک کلیک می کنید و پست مربوطه رو می بینید. اینطوری که سوال و جواب ها هم توی همون ترد مطرح می شه، باعث می شه که هرکس روی لینک نرم افزاری توی ترد ایندکس کلیک کرد، و خواست بحث مطرح شده پیرامون اون نرم افزار رو ببینه، فقط می ره توی صفحه ی اون پست. بعدم در زمینه ی نرم افزار، هر کس چیزی خاص مدنظرش باشه، بد نیست خودش شخصاً یه جستجویی داشته باشه سایتای معروف رو اول! مثلاً توی PocketGear ، محبوب ترین سافت ور ها به صورت دسته بندی شده اینــــــــجا لیست شده.

بعدم درسته، ممکنه اطلاعات 100% کاربردی برای تازه کارا توی یه ترد جداگانه جمع آوری نشده باشه، ولی خوب عوضش یه ترد Complete و یه ترد سوال جواب داریم که اطلاعات واقعاً کاملی توشون پیدا می شه! مساله اینجاست که کسی نمی خوندشون:blush:

فقط با تو یه وصیت میکنم فرهاد اونم اینکه مثل چندتا پستی که تو گفتگوی آزاد زدی قاطی بازی در نیاری فحش بگشی به طرف ،که حرفشو قبول نداری:happy:
مرسی از لطفت حسین جان، حالا هنوز که خبری نشده
3925.gif

بعد اینکه چرا سابقه سازی می کنی برادر
2753.gif
یه دونه پست بود، فحش و فحش کاریم توش نداشت، تصویر سازی محض تخیلات صاب تاپیک بود!!
اون بخش آخر هم که quote کردی...توضیحش از حوصله ی بحث خارجه والا... منظور بدی نداشتم
4hmlhxy.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
جناب طایل ،

ناراحتی شما از پست های به نظر شما نامربوط ما قابل فهم هست ، ولی محروم کردن این فروم از نظرات انتقادی تون نه.

به نظر من هم ، راه حل های زیادی هست برای مشکلاتی که شما می فرمایید و من قبلا هم گفتم که موافقم که وجود داره
ولی برای حل ش فکر کنم اولین قدم ، بحث کردن در موردشون هست

به هر حال به نظر شما ، همه وظیفه دارن احترام بگذارن
موفق و پیروز باشید

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
جناب طایل ،

ناراحتی شما از پست های به نظر شما نامربوط ما قابل فهم هست ، ولی محروم کردن این فروم از نظرات انتقادی تون نه.

به نظر من هم ، راه حل های زیادی هست برای مشکلاتی که شما می فرمایید و من قبلا هم گفتم که موافقم که وجود داره
ولی برای حل ش فکر کنم اولین قدم ، بحث کردن در موردشون هست

به هر حال به نظر شما ، همه وظیفه دارن احترام بگذارن
موفق و پیروز باشید

دكتر جان ، بنده براي شما احترام خاصي قائلم . اما فكر كنم از اين به بعد در بحث ها شركت نكنم بهتر باشه.

(گاهي تك و توك ، اندوخته ي نداشته ام رو واسه بقيه به اشتراك بذارم بسه )

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
آقا 970 رو خریدی؟

نه ...نشد...انشالله به زودی بعد عید...

اقا منم به عنوان نفر دوم بعد حسین مدیریت رو تبریک میگم!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
نه ...نشد...انشالله به زودی بعد عید...

اقا منم به عنوان نفر دوم بعد حسین مدیریت رو تبریک میگم!

راستی می گم شما بازگشتی به سیمبین و پی990 نه؟ قصد بازگشت به دنیای پی پی سی رو نداری؟:rolleyes:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب دوستان ، مدیران سایت موافقت کردند که بنده مدیر جدید معرفی کنم.
البته نوشته های صادقانه شما واقعا کمک کرد ، یعنی این ترد شاهدی زنده بود برای اینکه شایسته ترین برای مدیریت کیست. بنده فرهاد رو معرفی کردم ، تنها دو تا کار مونده ، یکی اینکه ما یه کم old fashioned هستیم ، البته به سبک غربیش ، یعنی قبل از اتمام کار باید بگیم : " هرکس هر دلیلی داره که چرا فرهاد نباید مدیر بشه ، همین الان صحبت کنه ، یا برای همیشه در موردش سکوت کنه."

دوم هم یکی دو تا پند و نصیحته که چون جنبه کمی اختصاصی تر داره ، و اینجا هم که هیچ کدوم تون اثبات نکردید که اهل دادن پول باسه گوش کردن روضه باشید ، در پی ام به فرهاد می گم.
103.gif

از حالا دقیقا دو روز فرصت دارید
223.gif

(دیدی فرهاد بالاخره با کیو اسمایلیز آشتی کردم ، بالاخره نمی خوام جلو تازه وارد کم بیارم)
92.gif

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
بنده به شخصه کاملا مخالف مدیریت فرهاد هستم:f34r:

دلیلش هم نمیخام بگم
شاید محض خنده :D
شاید خصومت شخصی:lol:
ای بابا ، حالا نمیتونیم یه گیر بدیم:f34r:

.................................................................

والاه خارج از شوخی
فکر نکنم کیس بهتری غیر از فرهاد بشه پیدا کرد;)

فرهاد جان قبل از اینکه منصوبت کنن (به عنوان نفر سیوم) مدیریتتو تبریک میگم:blush: :)

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
فرهاد جان بهت تبريک ميگم.:guitar:​

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
من برای همیشه سکوت میکنم. :D

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
راستی می گم شما بازگشتی به سیمبین و پی990 نه؟ قصد بازگشت به دنیای پی پی سی رو نداری؟:rolleyes:

عذر میخوام از اف تاپیک بودن نوشته هام:

راستش چرا...بعد از تجربه اتم خیلی با ویندوز موبایل حال کردم...کلا یه دنیای دیگه ای هست ولی یه چیزی خیلی من رو آزار میده( ممکنه برای شما و خیلی های دیگه که ویندوز موبایل استفاده میکنید مهم نباشه) و اونم دوربین این دستگاه هاست...

میدونم که مواردی مثل P525 و 1-2 تا دیگه نسبتا دوربین خوبی دارن ولی به نظر من هنوز این جور device ها راه زیادی تا رسیدن به دوربین های موبایل های خیلی معمولی دارن...تو شب که خیلی بد میگیرن توی روز هم کلا interface جالبی ندارن ...مواردی مثل اتوفوکوس و...هم مزید بر علت هستن...همین طور مدت زمان save کردن عکس و از این جور چیزها...

قول میدم واقعا زمانی که دوربینی به خوبی دوربین P990 حداقل ( از K800 گذشتم :rolleyes: ) ببینم 1 لحظه هم تو خرید شک نکنم :)

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول از همه فرهاد جان بهت تبریک میکم!!!!!:D :D :D :D

بدش من یه مدت نبودم و سر نزده بودم به بخش همیشه جاودان پی پی سی وقت وارد این پست شدم اولش که کلی ناراحت شدم:f34r: از اینکه دانیال عزیز یا همون دکی خودمون این حرفو زده بود و بعد با اومدن به صفحه های بعدی آروم شدم چون دیدم به اون وخیمی نیست:blink: :p ;) ..........
خب با این تفاصیل برای انتخاب همکار برای آقا دنی که از فرهاد جان بهتر ولی باید این رو هم گفت که همه بچه های گل این قسمت مثل آقا دانیال محسن فرهاد بهروز کلارک فرانکستین و و و.......همشون دوستای خوب و یار و همدم همه هستن و من بنوبه خودم همشون رو دوست دارم چون لیاقتش رو دارن!

ولی گذشته از این مسائل آقا فرهاد شیرینی رو کی میدییییییییییییییییییییی! اصلا ایجور نمیشه جونه داداش!!!!!:p :f34r: :rolleyes:

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
بنده هم به آقا فرهاد عزیز تبریک عرض میکنم :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب به سلامتی اولین نفری هستم که مدیریت فرهاد روتبریک می گم
فقط امیدوارم که این مدیریت مانع تحصیل ش نشه
موفق باشی فرهاد خان

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام
ببخشيد چند روز نبودم ( مسافرت بودم )

فرهاد جان مديريتت رو خيلي خيلي تبريك ميگم
281.gif
در صورتي كه
موفق باشی فرهاد خان

آقا يه
285.gif
جا مناسب بايد پيدا كنيم واسه دانيال و فرهاد ( يه دفتر
309.gif
)
كه اونجا مديريت كنن پيش هم(پادشاهي)
297.gif
دوري و دوستي !!!
306.gif
302.gif

تبريك

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
فرهاد! اگه مدیریت به یه نفر بیاد تویی! خود خودت!
277.gif

از صمیم قلب تبریک پرتاب میکنم به سویت
281.gif

اوج خوشحالیم رو توی امضام بخون:blush:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خوب به سلامتی اولین نفری هستم که مدیریت فرهاد روتبریک می گم
موفق باشی فرهاد خان

خیلی خیلی ممنونم دانیال جان:)
خوب با تمام علاقه ای که من دارم به دوستانی که اینجا هستن و محیط این فروم، تو این یکی دوماه مسلم یه مقداری خرخونی به کارم می یاد ؛ حالا امیدوارم توی این چند روز با کمک دکتر و نظر همه ی دوستان یه سری تغییرات کوچیک توی فروم بتونیم به وجود بیاریم تا هم جذب استعداد های جوانمون سرعت بگیره (!) هم زحمت هایی که تک تک دوستان می کشن برای دراز مدت مونگار بشه... بعد این چند روز هم سعی می کنم هرروز یه نیم ساعتی یه ساعتی بیام اینجا...امیدوارم که کافی باشه؛ البته اگه کسی کم و کسری از جانب من احساس کرد کافیه یه پی ام بده به خود من، حتماً حتماً رسیدگی می کنم...
4gy7n94.gif

آها درضمن، بدینوسیله از تمامی بروبچز باحالی که در این تاپیک مشترک جستند و در انتها بنده رو نائل به کسب رنگ و رخساره ای جدید کردند، کمال تشکرم رو اعلام می دارم
34hfgpf.gif

به ترتیب حروف الفبا(!) استاد rax ، حسین آقای گل، آقا محسن عزیز، کامیار عزیز ، آقا مجتبی، داش جواد، آقا میلاد، مهرداد گل، مهندس میلاد، امپراطور، بهروز بی وفای ناپیدا، آقا امین ، لورد آف پرشیا، و در آخرهم مازیار جان و علیرضا
4g3ijbq.gif
، ممنون از لطف همگی تون:) :blush: :) :blush:

دوستانی هم که رای ندادن و تبریک نگفتن...خدا بیامرزتون
2wcp4sx.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من هم به آقا فرهاد عزيز تبريك عرض مي كنم و اميدوارم كه در كار خود موفق باشند .

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خیلی ممنونم ازتون بهروز جان، دوتا دوتا تبریک می گید، شرمنده می کنید
17.gif
امیدوارم سایه اساتیدی مثل شما همیشه روی سر این فروم باشه...
20.gif
درضمن افتخار دادید، تشریف آوردید به این کلبه ی درویشی ما (!) ، ایشالا ازین به بعد بیشتر ببینیمتون این ورا
garfield.gif

بالا