برگزیده های پرشین تولز

مرجع نرم افزارهای مدیریت دانلود

بهترین نرم افزار مدیریت دانلود کدام است

• Total voters
    17
  • Poll closed .

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
والا من همين الان جلوم بازه نوشته (This copy of FlashGet is licensed to :***(name
در مورد سريالش كاملا درسته همه جا هست
ولي در مورد Patch براي IDM من خودم يك Patch دارم كه حدود يك ساله دارم ازش استفاده ميكنم
نه ويروسيه ، نه مشكلي با ورژنهاي بعدي داره ، هر ورژني هم كه مياد ميتونه Full كنه
در مورد آخرين ورژن Flashget والا من توي يكي از معتبرترين سايتهاي دانلود اينو ديدم توي سايت خودشم چيزي نديدم
اون سايت كه خوراك خودمه (مخصوصا ك ر ك هاش كه خيلي كم پيش مياد نتوني با يكيش كار كني) حداقل هفته اي 3 بار سر ميزنم
در مورد بزرگترين Browser ، تقريبا منظورم همين بود (ولي به نظر من بزرگتر از Netscape هنوز نيومده من خودم هنوز از ورژن 7.2 استفاده ميكنم البته نه براي كارهاي روزانه، خيلي قابليتها داشت كه من خوشم ميومد مثلا اون اديتور صفحات وبش خيلي جالب بود و امكانات زيادي داشت يا برنامه دريافت ميل ولي ورداشتن عوضش كردن از 8.0 به بعد)
البته من خودم اگر 2-3 كاري كه اين انجام ميده ، Netscape انجام ميداد حتي حاضر نبودم فايرفاكسو نگاه كنم
چون من 5 سال از Netscape استفاده ميكردم(الان فقط ورژن 6 يادم مياد كه همراهش Winamp نصب ميشد AIM) و خيلي برام سخت بود محيط اونو ول كنم بيام به محيط جديد فايرفاكس (كه البته خودتون ميدونيد كه Base فايرفاكس مال Netscape هست مخصوصا ايده بسيار جالب Tab Browsing)
من به شخصه عاشق بحث كردن هستم ولي در مورد مسائل بدرد بخور و مستدل
چيزي كه توش استدلال نباشه بدرد نميخوره مثلا بگيم فقط IDM يا Flashget به هر حال همه اينها هم نقطه ضعف دارند هم نقطه قوت بايد مستدل گفت تا كسيكه سوال پرسيده بدون هيچ سردرگمي بتونه انتخاب كنه (البته هميشه هم انتخاب نبايد 1 دونه باشه ميتونه 2-3 تاپش باشه از بين حداقل 40-50 منيجر كه الان هي دارن متولد ميشن و بعد بنا به سليقه و انتظاري كه داره انتخاب كنه كدوم بهتره، البته خوب از تجربه ديگران هم استفاده كردن چيز بدي نيست :lol:)
حالا بعضي ها قديمي ترند بعضي امكاناتو از اول داخل برنامه شون گذاشتن ، ‌شركتهاي جديد، فكر ها و ايده هاي جديد آوردن و خيلي از قديمي ها هم استفاده كردن و اينه كه ديگه در حال حاضر تقريبا هيچ لينكي پيدا نميشه كه نشه دانلودش كرد (مثلا من خودم چند سال پيش لينك edonkey ميديدم از خير دانلودش ميگذشتم هرچقدر هم احتياج داشتم چون برنامه خاصي براي دانلودش نبود مثل الان Flashget :D)
خوب ديگه سرتونو درد آوردم
موفق باشيد و خدانگهدار
اين جمله که ميگی نوشته تناقضی با رايگان بودن برنامه نداره، مگه جايی ازت سريال خواست؟ اصلاً ببين جايی ميتونی وارد کنی ؟
به هر حال وقتی قراره يه چيزی پچ بشه مسائل جانبی هم داره.
اين سايت رو اگه روزی 3 بار هم سر بزنی، بازم فرصت نميکنی همه مطالب آپديت شده رو چک کنی.

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
اين جمله که ميگی نوشته تناقضی با رايگان بودن برنامه نداره، مگه جايی ازت سريال خواست؟ اصلاً ببين جايی ميتونی وارد کنی ؟
به هر حال وقتی قراره يه چيزی پچ بشه مسائل جانبی هم داره.
اين سايت رو اگه روزی 3 بار هم سر بزنی، بازم فرصت نميکنی همه مطالب آپديت شده رو چک کنی.
سلام
آقا من سريال رو وارد كردم كه اين جمله مياد ديگه وگر نه كه نميومد
در ضمن اون سايت همه برنامه هاش به درد من نميخوره براي همين هفته اي 2 يا 3 بار سرميزنم
در هر حال فكر كنم ديگه ادامه بحث Flashget لزومي نداره :) چون تاپيكو منحرف ميكنه (قصد جسارت ندارم)
موفق باشي

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
آقا من سريال رو وارد كردم كه اين جمله مياد ديگه وگر نه كه نميومد
در ضمن اون سايت همه برنامه هاش به درد من نميخوره براي همين هفته اي 2 يا 3 بار سرميزنم
در هر حال فكر كنم ديگه ادامه بحث Flashget لزومي نداره :) چون تاپيكو منحرف ميكنه (قصد جسارت ندارم)
موفق باشي
اتفاقاً اين تاپيک برای بحث درباره دانلود منيجر هاست. شما از کجا سريال رو وارد کردين ؟

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
اتفاقاً اين تاپيک برای بحث درباره دانلود منيجر هاست. شما از کجا سريال رو وارد کردين ؟
سلام
منظورم بحث اضافي است (چون بين من و شماست و ربطي به تاپيك و همچنين دانلود منيجرها نداره - حداقل به كيفيت و قابليتهاي دانلود منيجرها ربطي نداره)
ولي با اينحال ، چون اين به 7-8 ماه پيش مربوط ميشه يادم نمي ياد ولي مطمئنم كه رجيسترش كردم (فكر كنم منوي Help)
يكي از دلايلي كه يادم نمي مونه كثرت برنامه هاست (من حداقل سالي 500 برنامه ريز و درشت نصب ميكنم يادم نمي مونه :blink:)
چون هيچ برنامه رايگاني نمي ياد بگه اسم شما چيه ، بعد يك پيغام بده بگه اين كپي به اسم شماست :eek:
از نظر عقلي منطقي نيست
حالا هر جور كه راحتي :)
موفق باشي و خدانگهدار

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
منظورم بحث اضافي است (چون بين من و شماست و ربطي به تاپيك و همچنين دانلود منيجرها نداره - حداقل به كيفيت و قابليتهاي دانلود منيجرها ربطي نداره)
ولي با اينحال ، چون اين به 7-8 ماه پيش مربوط ميشه يادم نمي ياد ولي مطمئنم كه رجيسترش كردم (فكر كنم منوي Help)
يكي از دلايلي كه يادم نمي مونه كثرت برنامه هاست (من حداقل سالي 500 برنامه ريز و درشت نصب ميكنم يادم نمي مونه :blink:)
چون هيچ برنامه رايگاني نمي ياد بگه اسم شما چيه ، بعد يك پيغام بده بگه اين كپي به اسم شماست :eek:
از نظر عقلي منطقي نيست
حالا هر جور كه راحتي :)
موفق باشي و خدانگهدار
خوب، فلشگت قديما سريال ميخواست، اين درست. ولی ورژن های اخير کاملاً رايگانه و نيازی به سريال نداره. گزينه مربوط به اين موضوع هم از منو Help حذف شده. تو سايت فلشگت اينو نوشته.

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
خوب، فلشگت قديما سريال ميخواست، اين درست. ولی ورژن های اخير کاملاً رايگانه و نيازی به سريال نداره. گزينه مربوط به اين موضوع هم از منو Help حذف شده. تو سايت فلشگت اينو نوشته.
خوب عزيز جان :lol: شما اينو براي من تفسير كن
چرا و يك نرم افزار رايگان بايد چنين جمله اي بنويسه اونم در حاليكه شما ميگي جايي براي اين كار نيست
اگه ممكنه برام توضيح بده
(دليل اينكه گفتم بحث اضافه است ، اينه كه اگر كسي همين الان وارد تاپيك بشه فكر ميكنه ما در حال جنگيم :lol: در صورتيكه بحث بر سر يك مسئله جزئي اينقدر كش پيدا كرده)
بازم هر جور ميل شماست
موفق باشي

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خوب عزيز جان :lol: شما اينو براي من تفسير كن
چرا و يك نرم افزار رايگان بايد چنين جمله اي بنويسه اونم در حاليكه شما ميگي جايي براي اين كار نيست
اگه ممكنه برام توضيح بده
(دليل اينكه گفتم بحث اضافه است ، اينه كه اگر كسي همين الان وارد تاپيك بشه فكر ميكنه ما در حال جنگيم :lol: در صورتيكه بحث بر سر يك مسئله جزئي اينقدر كش پيدا كرده)
بازم هر جور ميل شماست
موفق باشي
چون کلمه Registered to اون معنی که شما ازش برداشت ميکنی رو نميده. اينجا رو باز کن. سمت راست وسط صفحه قرمزه نوشته Flashget is freeware.
http://www.flashget.com/index_en.htm

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
از اونجاییکه اینقدر حرفه ای بحث میکنید لطفا به تاپیک http://forum.persiantools.com/t85273.html که چندان هم بی ارتباط با این بحث نیست سر بزنید و حتما نظرات و پیشنهاداتتون رو بگید
ممنون​

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
با تشکر از همه عزیزانی که به سوال من جواب دادید

من از وقتی adsl گرفتم و ویستا رو نصب کردم تو بعضی سایتها مثل 4shared با دانلود منیجرهایی مثل flashget v1.8 یا dap یا ida مشکل دارم بدین شکل که بعد از دانلود مقدار کمی از فایل یه دفعه قطع میکنن
حالا سوالاتم از شما اساتید اینه
1-کدوم نرم افزار برای ویندوز ویستا مناسبتره و چه ورژنی
2-در صورت لزوم چه طوری میشه این نرم افزارها رو از کار انداخت وبه صورت معمولی دانلود کرد

از اینکه تایپیکی رو راه انداختم کخ اینهمه به دانش خودم اضافه کرد خوشحالم

و ممنون

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با تشکر از همه عزیزانی که به سوال من جواب دادید

من از وقتی adsl گرفتم و ویستا رو نصب کردم تو بعضی سایتها مثل 4shared با دانلود منیجرهایی مثل flashget v1.8 یا dap یا ida مشکل دارم بدین شکل که بعد از دانلود مقدار کمی از فایل یه دفعه قطع میکنن
حالا سوالاتم از شما اساتید اینه
1-کدوم نرم افزار برای ویندوز ویستا مناسبتره و چه ورژنی
2-در صورت لزوم چه طوری میشه این نرم افزارها رو از کار انداخت وبه صورت معمولی دانلود کرد

از اینکه تایپیکی رو راه انداختم کخ اینهمه به دانش خودم اضافه کرد خوشحالم

و ممنون
از 4shared زياد دانلود نکردم. ولی ممکنه مشکل از ping باشه. من رو ويستا از فلشگت 1.9 استفاده ميکنم و جز مشکل auto dial که به جاش از macro express استفاده ميکنم مورد ديگه اي نداره.
برای از کار انداختن بايد گزينه Monitoring غير فعال بشه. در برنامه های نظير FlashGet يا Orbit به راحتی با تقه راست (رايت کليک سابق) بر روی Drop Zone ميشه تيک گزينه Browser Monitoring را گذاشت يا برداشت.

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

END_BOY

Registered User
لایک‌ها
5
بهترین Flashget هست و IDM
من این دوتا رو باهم استفاده میکنم رو سیستمم عالی هستند

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
از 4shared زياد دانلود نکردم. ولی ممکنه مشکل از ping باشه. من رو ويستا از فلشگت 1.9 استفاده ميکنم و جز مشکل auto dial که به جاش از macro express استفاده ميکنم مورد ديگه اي نداره.
برای از کار انداختن بايد گزينه Monitoring غير فعال بشه. در برنامه های نظير FlashGet يا Orbit به راحتی با تقه راست (رايت کليک سابق) بر روی Drop Zone ميشه تيک گزينه Browser Monitoring را گذاشت يا برداشت.

سلام استاد
من فلاش گت 1.9 رو از اینترنت داونلود کردم والان دارم استفاده میکنم
میخواستم بدون چطور میکنم کاری کنم که این نرم افزار بصورت پیش فرض برای دانلود عمل نکنه و فقط هر وقت میخوام با راست کلیک و انتخاب download with... از اون استفاده کنم
ممنون

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام استاد
میخواستم بدون چطور میکنم کاری کنم که این نرم افزار بصورت پیش فرض برای دانلود عمل نکنه و فقط هر وقت میخوام با راست کلیک و انتخاب download with... از اون استفاده کنم
ممنون
توضيح که دادم تو همين پستی که Qoute کردی. گفتم درباره فلشگت شما روی Drop Zone (همون مربع کوچک گوشه سمت راست بالای صفحه) راست کليک کن و تيک Monitor Clipboard را بردار و تيک Disable Browser Monitoring را بگذار. همچنين ميتونی به صورت دائمی از آپشن قسمت Monitor تيک Internet Explorer و Clipboard را برداری.

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام استاد
ممنون
سلام
ببخشید فضولی میکنم :rolleyes:
شما از منوی Tools تیک گزینه هفتم Default Download Manager را بردار (روش کلیک کن)
به همین سادگی
موفق باشی

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام
ببخشید فضولی میکنم :rolleyes:
شما از منوی Tools تیک گزینه هفتم Default Download Manager را بردار (روش کلیک کن)
به همین سادگی
موفق باشی
درسته، در صورتی که فقط از يک برنامه مديريت دانلود استفاده بشه اين راه مناسبتريه !

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
اساتید از هدو شما ممنونم
روش استفاده از منو تولز چون از اول فلاشگت رو به عنوان defult انتخاب نکرده بودم عملی نبود ولی وقتی میخواستم از سایتهای شیرینگ مثل 4shared یا 2shared دانلود کنم فلشگت عمل میکرد ابتدا از طریق گزینه opt به منی تنظیمات رفتم و همانطور که فرموده بودید در قسمت مونیتور گزینه internet exp. رو بدون تیک کردم مشکلم ظاهرا" حل شد ولی دیگه هیچ نرم افزار و فایلی که در IE بود نمیشد با فلشگت دانلود کرد اینبار وقتی روی یه فایل از 4SHARED کلیک کردم بعد از ظاهر شدن منوی فلاشگت روی گزینه کنسل کلیک کردم بعد از چند لحظه دانلود بصورت معمولی شروع شد
از راهنماییهای شما ممنونم

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
اساتید سلام
از اینکه این تایپیک رو مهم تشخیص دادید و عنوان با مسمایی برای اون انتخاب کردید ممنون
یکسوال آیا میتونم به این تایپیک یه نظرسنجی هم اضافه کنم؟
ممنون

بالا