برگزیده های پرشین تولز

مرجع نرم افزارهای مدیریت دانلود

بهترین نرم افزار مدیریت دانلود کدام است

• Total voters
    17
  • Poll closed .

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
بهترین نرم افزار برای دانلود از اینترنت بطوریکه در صورت قطع ارتباط امکان ادامه کار بدون از دست رفتن مطالب قبلی وجود داشته باشه چیه؟؟
ممنون

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
flashget که ورژن جدیدش تورنت هم میگرد

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من فقط با Download Accelerator Pro كار كرده ام. از دوستاني كه با DAP و ديگر نرم افزارهاي دانلود منيجر آشنا هستند مي پرسم:

بين IDM و Flashget و DAP كدام از همه بهتر است؟

با تشكر

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
بهترين كامل ترين راحت ترين برنامه
Internet Download Accelerator
هر كي مخلافه اول اين برنامه رو خوب تست كنه بعد دوباره نظر بده
رو دستش چيزي نديدم

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
از نظر افزايش سرعت مخصوصا در سرعت هاي بسيار بالا چيزي به پاي flashget نميرسه
بقيه شايد خوشگل باشند! ولي كارايي اين رو ندارند
من اكثر برنامه ها رو تست كردم و فايل هاي مشابه با flashget سريعتر دانلود ميشه

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
بهترين كامل ترين راحت ترين برنامه
Internet Download Accelerator
هر كي مخلافه اول اين برنامه رو خوب تست كنه بعد دوباره نظر بده
رو دستش چيزي نديدم

سلام
ببخشيد اين IDA با DAP يكي هست يا نه؟
(Download Accelerator Pro)

خيلي ممنون

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
دوستان شک نکنید که Flash GET بهترین نرم افزار دانلود است . توانایی استفاده کامل از کل پهنا باند ، داشتم مرورگر سایت ،و دهها امکان دیگر ...

من همه نرم افزار ها را امتحان کرده ام ولی هیچ چیز flash get نشده است .

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
راستش IDA با DAP فرق مي كنه خيلي خيلي زياد من خودم اول با DAP كار مي كردم كه با IDA آشنا شدم واقعا چيز خوبي هست قبلش تقريبا تمام اين دانلودر هايي كه معرفي شده رو تست كردم ولي اين هم راحت ترين دانلودر هست و هم سريع ترين و در كل بهترين !!!!!!

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
راستش IDA با DAP فرق مي كنه خيلي خيلي زياد من خودم اول با DAP كار مي كردم كه با IDA آشنا شدم واقعا چيز خوبي هست قبلش تقريبا تمام اين دانلودر هايي كه معرفي شده رو تست كردم ولي اين هم راحت ترين دانلودر هست و هم سريع ترين و در كل بهترين !!!!!!

با تشکر از همه دوستانی که به سوال من جواب دادند میخواستم بپرسم این ida توانایی ادامه دانلود رو در صورت DC شدن داره؟؟
ممنون

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
مطمئن باش که اگه DC می تونی ادامه کارت رو دنبال کنی
مهم تر هر وقت نخوایی می تونی به راحتی برای یه مدت از کار بندازیش
و کلی کارایی دیگه و حتی به نظر برنامه ای که واقعا رس خط رو می کشه و تمام پهنای باند و حتی بیشتر رو می گیره و هم چنین تنظیمات داره که بتونی که سرعت دانلود یعنی مقدار پهنای باندی که می گیره رو خودت تنظیم کنی یا خودش به صورت خود کار با توجه به میزان فعالیت خود شما تنظیم کنه

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
از بین این برنامه ها، برنامه ای داریم که لینک دانلود هارو بهش بدیم و بگیم به ترتیب دانلود کنه؟

یعنی دانلود اول که تموم شد بره سراغ دانلود بعدی. نه اینکه همه رو همزمان دانلود کنه.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
از بین این برنامه ها، برنامه ای داریم که لینک دانلود هارو بهش بدیم و بگیم به ترتیب دانلود کنه؟

یعنی دانلود اول که تموم شد بره سراغ دانلود بعدی. نه اینکه همه رو همزمان دانلود کنه.
سلام
من Download Accelerator Plus 8 دارم. اين امكان رو داره. يعني حداكثر دانلودهاي همزمان رو براش تعريف مي كنيم و خودش به ترتيب دانلود مي كنه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

تقريباً همه برنامه های مديريت دانلود اين امکانات رو به صورت پايه دارند.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من شايد 20-30 تا برنامه مديريت دانلود رو امتحان کردم. هر کدوم مزايايی دارند و نواقصی.اين موضوع رو تا حدودی ميپذيرم که IDM يا همون Internet Download Manager از بقيه راحت تره، ولی اين راحتی در استفاده فقط به درد کاربرهای تازه کار ميخوره که از تنظيمات و آپشن ها سر در نميارن. FlashGet با اينکه يکی 2 تا گير کوچيک داره (تازه اگه بشه اسمشو گذاشت گير) ولی بدون شک بهترين برنامه مديريت دانلودی هست که تا حالا روی کره خاکی نوشته شده. کسانی که به صورت حرفه اي (و نه تفننی و موردی) از اين قبيل برنامه ها استفاده ميکنن به زودی به ايرادات و کمبودهای بسيار زياد برنامه هايی از قبيل IDM, DAP, Orbit, GetRight, Reget ، ... (که 3 تا از همين هايی که اسم بردم يه کپی از روی flashget هستند.) پی ميبرند.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
من شايد 20-30 تا برنامه مديريت دانلود رو امتحان کردم. هر کدوم مزايايی دارند و نواقصی.اين موضوع رو تا حدودی ميپذيرم که IDM يا همون Internet Download Manager از بقيه راحت تره، ولی اين راحتی در استفاده فقط به درد کاربرهای تازه کار ميخوره که از تنظيمات و آپشن ها سر در نميارن. FlashGet با اينکه يکی 2 تا گير کوچيک داره (تازه اگه بشه اسمشو گذاشت گير) ولی بدون شک بهترين برنامه مديريت دانلودی هست که تا حالا روی کره خاکی نوشته شده. کسانی که به صورت حرفه اي (و نه تفننی و موردی) از اين قبيل برنامه ها استفاده ميکنن به زودی به ايرادات و کمبودهای بسيار زياد برنامه هايی از قبيل IDM, DAP, Orbit, GetRight, Reget ، ... (که 3 تا از همين هايی که اسم بردم يه کپی از روی flashget هستند.) پی ميبرند.
Flashget تایید میشه .

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
Flashget تا نسخه 1.73 خوب بود ولی از نسخه 1.8 به بعد داغون شده.

من همون IDM رو الان استفاده میکنم.

یه برنامه دیگه هم هست جدید اومده اینم کم بد نیست! BitComet البته هنوز نسخه های اولیشه ممکنه باگ زیاد داشته باشه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
Flashget تا نسخه 1.73 خوب بود ولی از نسخه 1.8 به بعد داغون شده.

من همون IDM رو الان استفاده میکنم.

یه برنامه دیگه هم هست جدید اومده اینم کم بد نیست! BitComet البته هنوز نسخه های اولیشه ممکنه باگ زیاد داشته باشه.
برنامه BitComet برای دانلود کردن از bittorrent خيلی خوبه. ولی FlashGet ميتونه همين bittorrent, emule و چندتا شبکه اشتراک فايل ديگه رو هم پشتيبانی کنه. با اينکه حدس ميزنم مشکلی که با FlashGet از نسخه 1.8 به بعد داری چيه ولی خودت بگو تا بهت بگم چيکار کنی.

بالا