برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
از همه ی دوستانی که امتیاز دادن ممنونم و دستشونو صمیمانه میفشارم :دی
موضوع این هفته: دانشگاه o_O
گفتم شاید به خاطر بن شدن یوزر قبلیت بزاری زندانی ! :D خب خدارو شکر موضوع اومد.. بگردیم یه عکس پیدا کنیم! ;)

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
91639138978983205867.jpg

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
ادیته فک کنم دور لب تاب به پیراهنی توجه کنین

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

o_O عزیز جان چون عکس با گوشی گرفته شده اون مربع پیکسله، الان به اون پیراهن قرمزه هم نگاه کنی مربع پیکسل به چشم میخوره

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
اگر ادیتی هم باشه اشکالی نداره. کلا غیر از محدودیت های کلی انجمن (عکس های سیا30 و غیراخلاقی و...) محدودیت دیگه ای توی عکس نیست. یه زمانی بچه ها حتی gif هم می ذاشتن! :دی

یه خورده ای هم بچه ها اگه سعی کنند پست های متوالی رو توی یه پست خلاصه کنند بهتر میشه. هنوز فروم قابلیت Multi-Quote نداره، ولی اگه دکمه "پاسخ با نقل قول" رو زیر هر پست که می خواین جواب بدین کلیک کنید در حد کار راه بنداز جوابگو هست! :دی

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اگر ادیتی هم باشه اشکالی نداره. کلا غیر از محدودیت های کلی انجمن (عکس های سیا30 و غیراخلاقی و...) محدودیت دیگه ای توی عکس نیست. یه زمانی بچه ها حتی gif هم می ذاشتن! :دی

یه خورده ای هم بچه ها اگه سعی کنند پست های متوالی رو توی یه پست خلاصه کنند بهتر میشه. هنوز فروم قابلیت Multi-Quote نداره، ولی اگه دکمه "پاسخ با نقل قول" رو زیر هر پست که می خواین جواب بدین کلیک کنید در حد کار راه بنداز جوابگو هست! :دی
مولتی پاسخ با نقل قول نداره ولی وقتی یکی رو نقل قول کردی میتونی بری سراغ نوشته های دیگه واونارو هم پاسخ به نقل قول کنی وهمه توی یه پست باشن;)
مثلا ببین به همین پستم::D

o_O عزیز جان چون عکس با گوشی گرفته شده اون مربع پیکسله، الان به اون پیراهن قرمزه هم نگاه کنی مربع پیکسل به چشم میخوره
میثم حرص نخوووور باااوووواااااااااا:D

من نگفتم موردی داره یا چرا ادیته :-D
من فقط گفتم فک کنم ادیته

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4
اره بابا ...
همش تقصیر علیه:p
پ ن:علی همموووون کاربر ارور:D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,818
قدیمی‌ ترین دانشگاه انگلیسی‌ زبان آکسفورد
2_9_2014_7_31_03_PM.jpg

--------------------------------------------------------
قابل توجه دوستان ادیت یاب..:دی
آخه چی بگم به این محمود
rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif
آخه بگو پسر خوب شاید تو نخوای این درس رو حالا حالاها پاس کنی دیگه این دوتا بنده خدا چه گناهی کردن که بردیشون ته کلاس و اغفالشون کردی؟:دی نکنه میخوای اونارم مثل خودت تابلو کنی تو کلاس؟

LLPP.jpg

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خب اینم عکس من ! یکی از 100 دانشگاه برتر جهان ... من که خوشم اومد امیدوارم شما هم خوشتون بیاد ! مثل دانشکده خودم تو مشهد هم قدیمی هست ولی کاش دانشکده خودمون این شکلی بود :D

lundsuniversitet_-_b.jpg

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
سلام
اینم عکس من واسه مسابقه متاسفانه سرم شلوغ بود سریع یک عکس پیدا کردم که جانمونم:)
93545f20c9.jpg

پ ن: محمود خان خیلی ببخشید ولی 4 شنبه 5شنبه احتمالا نباشم(با بچه ها دسته جمعی توی جاده ایم) اگه نتونستم بیام من از الان به همه دوستان 8 میدم.
سعی میکنم که خودمو برسونم ولی اگه نتونستم نت پیدا کنم همین نمره ها رو لطفا لحاظ کن:)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
دوستان امروز سه شنبه و آخرین مهلت برای گذاشتن عکس هستش. اگر خواستید شرکت کنید دیرتون نشه. :)

-----------------------------------------------------------
عکس خودم:

0Tehran_40620139213920130373.jpg

تصویر متعلق به دانشگاه تهران هستش، در زمستان سال 1354. یک دنیا تفاوت هست بین چیزی که در این عکس دیده میشه با دانشگاه نفرت انگیز مرده ای که من 30 سال بعد توش درس می خوندم و دانشمندترین اساتیدش با افرادی که فقط نفوذ سیــاسی داشتند جایگزین شده بودند و از چپ و راستش جاسوس بالا می رفت و انقدر روابط دانشجوها رو توش بسته بودند که حتی اردو رفتن مشترک دانشجوی آقا و خانم توش ممنوع بود!

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
mey3am2 : 7
ahmadd1 : 0
8.5 : ∑!sЂ
bitcomet : 7
mirij861 : 8
greywarden : 7
mo-mk : 7
ibest: 7
error73 : 7
allone : 8
mahi58 : 8
kyle : 7

*** بچه ها چرا این هفته از عکسای قشنگ قشنگ خبری نبوووووووووووووووود هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا