برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
در حال تهیه جدول هستم. لطفا امتیاز دیگه ای داده نشه تا جدول رو بگذارم. با تشکر. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
خوب این هم از جدول این هفته:

Jadval.png

البته از همون امتیازات اول مشخص بود که برنده کیه و خیلی احتیاجی نبود که جدول هم بذاریم. :دی

حسین عزیز برنده مسابقه این هفته هستند که بهشون تبریک میگم و دعوت می کنم تا آخر شنبه موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک بگذارند و به پست دوم هم دقت کنند که موضوع تکراری نباشه و در ضمن به قول مایکل دفعه آخرشون هم باشه که با شرکت در مسابقه کار و کاسبی این وحید رو کساد می کنند!
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif

مدال نقره هم متعلق هستش به وحید (bitcomet) و مدال برنز متعلق به صادق خان (sadegh751). مبارک شون باشه. :)

@وحــید:
آقا دستت درد نکنه عکس رو ادیت کردی. فقط من تو اینش موندم که زنبور رو چطوری درست کردی؟ زنبور به قول حسین خوب فوکوس نشده بود، مگه میشه عکسی که درست فوکوس نشده رو اصلاحش کرد؟
312jtp0%5b1%5d.gif

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
greenstars.gif
تبریک میگم به اقا حسین عزیز
loveshower.gif

130fs358763.gif

چطور شد که برنده شدی؟
interview.gif

عکس زیبایی بود وبقول محمود خان همون اول مشخص بود برنده کیه:دی
999.gif

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
تبریک به حسین عزیز !
loveshower.gif

خب مثل هفته قبل جزو نفرات آخر هستم ! :eek:
شیطونه میگه از این هفته عکسهای قشنگو رو کنم !
312jtp0%5b1%5d.gif

پ ن : با اینترنت ایرانسل کانکت هستم ! چقدر داغونه ..10 بار رفرش کردم تا سایت باز شد!

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
تبریک به حسین عزیز...

یه تاپیک آموزش عکاسی (البته اگه وقتشو داری ها;))شیرینی بچه ها حسین خان منتظریم:)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
تبریک به حسین عزیز :)
@وحــید:
آقا دستت درد نکنه عکس رو ادیت کردی. فقط من تو اینش موندم که زنبود رو چطوری درست کردی؟ زنبور به قول حسین خوب فوکوس نشده بود، مگه میشه عکسی که درست فوکوس نشده رو اصلاحش کرد؟
312jtp0%5b1%5d.gif
کار خاصی نکردم فقط با آپشن های shadow/highlight , smart sharpness تو فتوشاپ cs6 شارپش کردم و یه کم نور زائد گل و زنبور زو گرفتم که تو فوکوس بهتر زنبور هم تاثیر گذلشته البته اگه ادم وقت بذاره از ابن هم خیلی بهتر میشه حتی میشه بک گراند رو تار تر کرد و...

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
دوستان عکس هاتون حرف نداشت:) مخصوصا عکس حسین عزیز

ممنون رفیق

با تشکر از همگی
این هفته هم حسین اووومد کاسبی مارو کساد کرد:p
ما که از عکاسی سردر نمیاریم
اون عکسی که من گرفتم از تو اتاق واز پنجره گرفتم و زاویه دیگه ای نداشتم که عکس بگیرم
hossein137: 9.99 :D
واسه خنده بهت این نمره رو میدم حسین جان 10نمیدم چون تو موضوع تصویر سازی ننوشتی:دی

لول.مایکل جان عکاسی که بهانه نداره.اگر یک عکس خیلی خوب نشده نمیشه براش بهانه ای آورد.در مورد تصویر سازی هم خودت میدونی موضوع برای من خیلی سخته ولی به فکر نوشتن هستم منتها هنوز فرصت نشده

hossein137: 10 من موندم حسین با این لنر و دوربین این عکس ها رو میگیره اونوقت با 5d mark III کجارو میگیره:دی
در حال حاضر در ژانر عکاسی مستند (documentary) در سایت 1X یکی دو عکاس ایرانی کاراشون در صدر این بخش قرار داره ... در آبنده ای نزدیک حسین ما هم بکی دیگه از ژانرهای عکاسی در این سایت رو قبضه خواهد کرد! حالا ببینید کی گفتم:دی

ممنون وحید جان.راستش من شخصا" فکر میکنم دوربین و لنز فقط یه وسیله است.بعضی اوقات حتی به صورت اتفاقی کسی عکسی رو میگیره که ارزشش خیلی بیشتره ولی وقتی لوازمش رو میبینی با خودت میگی چقدر عقبیم.
در مورد 1x هم چند تا عکس فرستادم ولی تو گالری قرار نگرفته.هنوز خیلی راه دارم.ولی امیدوارم این اتفاق بیفته.

hossein137:10 لامصب اینقد قشنگه هر وقت میام توی تاپیک یه سری به پست شما هم میزنم و نیگاش میکنم:D بابت توضیحات هم ممنون;)
پ ن :اقا په پیشنهاد دارم دوستانی که اطلاعات بیشتر ازهنر عکاسی دارن یه تاپیک بزنند مقداری از اطلاعاتشون رو اونجا بزارن تا ما که از هنر عکاسی چیزی نمیدونیم استفاده کنیم.تاپیکی در این مورد نمیدونم هست یا نه ولی اگه نیست خوب میشه به صورت مختصر توضیحی بدین که ما بتونیم توی عکس های که میگیرم استفاده کنیم تا عکس بهتری داشته باشیم.
اگه وقت این کار رو داشته باشین عالی میشه;)

ممنون رفیق.دیگه خیلی هم گنده اش نکنید :دی /عکس من بین عکس های حرفه ای حرف زیادی برای گفتن نداره
در مورد آموزش هم راستش استقبال خیلی کمه.تازگی ها هم یه تاپیک تمرین زدیم ولی کسی زیاد ازش حمایت نکرد و این آدم رو دلسرد میکنه.خیلی دوست دارم که بار آموزشی و کارکرد این بخش بهتر بشه و متاسفانه خودم هم میدونم با این که بخش عکاسی هست نکات آموزشی کمی داریم این جا.ولی سعی ام رو میکنم با کمک بچه ها آموزش

حسین عزیز برنده مسابقه این هفته هستند که بهشون تبریک میگم و دعوت می کنم تا آخر شنبه موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک بگذارند و به پست دوم هم دقت کنند که موضوع تکراری نباشه و در ضمن به قول مایکل دفعه آخرشون هم باشه که با شرکت در مسابقه کار و کاسبی این وحید رو کساد می کنند!
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif

ممنون محمود خان.سعی میکنم دیگه از این اشتباهات نکنم :دی
greenstars.gif
تبریک میگم به اقا حسین عزیز
loveshower.gif

130fs358763.gif

چطور شد که برنده شدی؟
interview.gif

عکس زیبایی بود وبقول محمود خان همون اول مشخص بود برنده کیه:دی
999.gif

ممنون رفیق.با عنایت به روح مقدس امام امت من به این برد رسیدم و تقدیمش میکنم به روح پر فتوتشون
تبریک به حسین عزیز !
loveshower.gif

!
تبریک ب حسین خان :)

ممنون رفقا

تبریک به حسین عزیز...

یه تاپیک آموزش عکاسی (البته اگه وقتشو داری ها;))شیرینی بچه ها حسین خان منتظریم:)

ممنون رفیق.راستش بالاتر توضیح دادم و اگر بچه ها یاری کنند فکر خوبیه

تبریک میگم به آقا حسین

ممنون وحید و امحمد عزیز

وحید جان ویرایش خوبی انجام داده بودی :)

برای موضوع مسابقه تا جایی که من دیدم و اگر از قلم ننداخته باشم موضوع اعتیاد رو کسی انتخاب نکرده.ممکنه سیگار بوده باشه و از این دست ولی اعتیاد رو جایی ندیدم.اگر تکراری هست بفرمایید تا عوضش کنم

موضوع این هفته : اعتیاد

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

کار خاصی نکردم فقط با آپشن های shadow/highlight , smart sharpness تو فتوشاپ cs6 شارپش کردم و یه کم نور زائد گل و زنبور زو گرفتم که تو فوکوس بهتر زنبور هم تاثیر گذلشته البته اگه ادم وقت بذاره از ابن هم خیلی بهتر میشه حتی میشه بک گراند رو تار تر کرد و...
مرسی مرسی بابت توضیحات.
xg0r1obxxwbxw94tty9.gif

ممنون
موضوع " بهترین عکس قدیمی که تا به حال دیدید" چی؟
همین خوبه. می فرستمش تو امضا. :)

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
حسین جان من از همین تریبون حمایت خودم رو اعلام میکنم.:)
موضوع خوبیه:دی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
به این میگن موضوع :D به قول @Error73 منم حمایت خودمو اعلام میکنم ! :)
آخه اون چه موضوعی بود هفته پیش
2mo5pow.gif

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
فکر میکنم آخرین باری که تو تاپیک شرکت کردم پارسال بود..!

- عکس بنده در رابطه با موضوع هفته:
80933632341980140373.jpg

ادامه این عکس:
http://8pic.ir/images/89990699210279817288.jpg

همچنین تبریک میگم به حسین عزیز بابت این افتخار آفرینشون و کسب مدال طلا! :دی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
اولین واگن اسبی به همراه مسافرین ! احتمالا اسب بخار از همین جا منشا گرفته !
25r30wi.gif

Tehran-www.farsv_.com-16.jpg

این هم اشانتیون به افتخار @hossein137 حسین عزیز برای موضوع اولش که تکراری بود ! ;)
معتادان بی خانمان قاجاری !

Tehran-www.farsv_.com-26.jpg

Last edited:
بالا