• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
شرمنده دوستان امتیازاتو دیر دارم میدم :oops:
یکم دانشگاه و مغازه و... وقتی نمیزاره واسمون ولی اومدیم دیگه:general404:با مشتهای گره کرده:general312:
heliaa999;10

R.jahanfar: 8

hossein1376: 7

Ahmadd1:8

mehrashkan: 8

mey3am2: 9 برعکس دوستان دیگه من دوزاریم افتاد که چی شد:p

bitcomet: 8 الان وحید تو تو مسابقه شرکت کردی؟؟؟چون تو عکسات همیشه قشنگ بود

Allone: 8

kyle: :general706:

mahi58: 8 این دقیقا اتحاد بین چیه ؟؟:p

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,828
heliaa999; 9

R.jahanfar: 8

hossein1376: 7

Ahmadd1: 9

mehrashkan: 8

mey3am2: 7

bitcomet: 0

Allone: 7

kyle: 8

mahi58: 8

----------------------------------------------------------------------------------------------

@ احمد:
یکی از بزرگ ترین اشتباهات ممکن توی این تاپیک باور کردن دروغ های وحید هستش! برای این که حقایق آشکار بشه نوار اعترافات یکی از تک تیراندازهای وحید که با خواهش های دوستانه من بالاخره تصمیم گرفته بود اطلاعات مربوط به رؤساش رو لو بده به زودی پخش می کنم! البته متاسفانه مثل این که حتی اینها هم نمی دونند محل اختفای وحید کجاست، ولی همین که واقعیت ها مشخص بشه خودش خیلی با ارزشه!
ddaxnxx3inngj2uhtubo.gif

طبق اطلاعات بدست آمده از کشور دیکتاتوری skyrim (زادگاه محمود) مقامات این کشور از روش های بسیار غیر انسانی و خصمانه ای برای گرفت اعتراف دروغ از افراد بی گناه استفاده میکنن تا اذهان عمومی رو فریب بدن!

*از کودکان و افراد دارای ناراحتی قلبی تقاضا داریم از دیدن این تصوبر خودداری کنند*
sky22.jpg

@ وحید:
الان این عکس مسابقه ته؟ جان من این الان موضوعش اتحاده؟ امتیاز می گیره این؟ به من رحم نمی کنی حداقل به خودت رحم کن که الان یه ساله فقط یکی دو بار برنده شدی!
laugh2.gif
عکس مسابقه؟ امتیاز؟
محمود بعنی واقعا به صفحه حوادث روزنامه ها توجهی نداری؟
دبگه روزنامه نگارا نمیدونن لیست افراد گم شده و به خانه برنگشته رو کجای صفحه باید جا بدن!!
با این وضع اسفبار من باید به فکر امتیاز و برد باشم؟ آگاه کردن شرکت کننده ها با پخش این تصاویر و امنیت جانیشون خیلی مهمتر از امتیاز گرفتن منه...
محمود حداقل به این شرکت کننده های مظلوم رحم نمیکنی به این یچه خوشکل هایی که به زور میبریشون اون پایین و...
اعتراف زور ازشون میگیری رحم کن!
4chsmu1.gif

پ.ن:دوستان توجه داشته باشن حرفای من همه مستند و همراه با تصاویری هستش که جاسوسان ما با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی در اختیار بنده میذارن ولی اثبات حرف های این محمود در اسمایلی هایی مانند این
844.gif
خلاصه میشه
laugh2.gif

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت امتیازدهی می باشد. فراموش نشود عجیجان! :)

پ.ن : این جمله ی کلیشه ای هم که استثناعا امروز نگفتن از طرف محمودخان بود:general607:
انگاری رفتن ماموریت شکنجه
:general106:

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
جدول این هفته:

39877140018347432948_Table%2016%20May%202014.png

همونطور که مشاهده میشه این احمد #$@#$* این هفته هم موفق شدند به مدال طلای مسابقه دست پیدا کنند و سومین برد مسابقه رو از آن خودشون کنند. بهشون تبریک میگم و البته هشدار میدم که کاری نکنند که از این بابت که جلوی تک تیراندازهای وحید رو گرفتم پشیمون بشم!
0abe9eozdfih2p9sg19.gif

مدال نقره هم می رسه به Kyle و مقام سوم هم helia999 می باشند.

احمد جان، تا آخر شنبه موضوع جدید رو بنویس و به پست دوم هم دقت کن که موضوعت تکراری نباشه. :)

------------------------------------------------------
و اما این طور که به گوش بنده رسیده یه سری افراد معلوم الحال اومدن اینجا یه سری ادعاهای کذب و خنده دار مطرح کردند و اعترافاتی که مو لای درزشون نمی رفته و کاملا واضح و آشکار بودند رو زیر سوال بردند و بعد هم گفتند که حرف هاشون مستنده و عکس و ... دارند! الان من به این افراد حالی می کنم حرف های کی مستنده!

بعد از ادعاهای ایشون از طرف سازمان ملل متحد با موبایل من تماس گرفتند و پرسیدند که قضیه چی بوده و آیا اون عکس درسته و اعترافات زوری بوده واقعا؟ من هم حقیقتش یه کم دلخور شدم و گفتم بابا شماها چرا باور می کنید؟ شما که می دونید من جایزه نوبل صلح دارم! بعد هم از بر و بچه های سرویس اطلاعاتی Skyrim خواستم که تصاویر مربوط به زمان اقامت تک تیراندازی که از بیت کامت لند به اسارت گرفته بودیم رو برای روشن شدن اذهان عمومی برای رسانه ها و سازمان ملل بفرستند، که این تصاویر رو با هم می بینیم. شایان ذکره که هیچ نوع ادیت یا ویرایشی روی این عکس ها صورت نگرفته و تصاویر دقیقا عین همون چیزی هستند که دوربین ثبت کرده:

10223140040995520602_Final-2.jpg

بعد از رسانه ای شدن این تصاویر حدود نیم ساعت قبل بود که بان کی مون به موبایل من زنگ زد و گفت که بر و بچه های سازمان انقدر تحت تاثیر انسانیت ما و پذیرایی عالی مون از اسرای جنگی قرار گرفتند که یه جایزه نوبل صلح دیگه هم برای بنده کنار گذاشتند و به این ترتیب بنده اولین فردی در طول تاریخ هستم که دو جایزه نوبل صلح رو به خودم اختصاص دادم! بترکه چشم حسود و بخیل!
22tho1kr5fz24aezdnd1.gif

این رو هم بگم که طی صحبت هایی که با آقای بان کی مون داشتم قرار شد که به زودی با نویسنده اون مطالب کذب و طراح اون تصویر ادیت شده کذایی برخورد شدید صورت بگیره! منتظر باشید، به زودی اخبار مربوط به این مساله رو در طی پست دیگه ای در تاپیک قرار خواهم داد! :D

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
تبریک به احمد جان ! یادم رفته بود هفته پیش مسابقه شرکت کنم ! :general208: یه موضوع قشنگ بزار داداش ..

محمود جان ترکیدم از خنده اول صبحی ! :D

پ ن : محمود 4:44 پست میزاری؟ دم شما گرم

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
مرسی از همه بچه ها ک نمره دادن

محمود من میگم اون عکسی ک وحید گذاشته بود یکم مشکوک میزد
پس نگوووووووووو

پ.ن : mirij861 این بچه هایی ک میبینی هیشکدومشون خواب ندارن ک
خخخخخخخخخخخ

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
سلام
تبریک حاج احمد:دی

آقا میگم توی این قضیه تک تیراندازه و سرویس اطلاعاتی کمی محمود مشکوک میزنه ها:دی
پ ن: آقا میشه یه بارم مارو به اسارت بگیری:دی

پ ن2:بچه ها یه زحمتی بکش تا اطلاع ثانوی از کوچه های تاریک و خیابان های خلوت عبور نکنند....شبم زود برین خونه....

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
بچه ها خسته نباشین
موضوع این هفته "
دو یا چند چیز کاملا متفاوت بهم در بک عکس یا راحت تر بگم تضاد" هستش
حالا هر جور تضادی
چــــرا توضیح خوب نمیدی راجب موضوع ؟؟:general312:هااااااااااااااااااااااا>>؟؟:general211:

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
آهان یعنی دیقا همین عکسایی که بچه ها گذاشتن مکاییل جان:general706::general706::general706:
آخه نمیدونم چطو توضیح بدم خوووو داداش:general208::general208::general208::general610::general610::general610:

یعنی
پیری و جوانی یعنی خوشبختی و بدبختی یعنی شب و روز و... تو یه عکس مکاییل جان

بالا