برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
راستش منم فک کنم اومدی تلافی کنی. :D
اگه این عکس ساعت نیست، پس چیه؟ علاوه بر ساعت، یه مفهوم هنرمندانه هم پشتشه. سالوادور دالی کم آدمی نیست که آثار قیمتی و گرونش ۶ بگیرن. به هر حال، مرسی. من مثل سری قبل که امتیاز کم گرفتم، اعتراضی ندارم. ;)

عکس تو رو بهش ۷ دادم، چون هیچ مفهوم خاصی نداشت. بقیه‌ی عکسا یا مفهوم داشتن، یا زیبائی منحصر به‌فرد. عکس دفعه‌ی قبلت خیلی بهتر بود و ۱۰ دادم بهش.
ایشون هم مسابقه قبل به شما 9 دادند. کاربر قدیمی این تاپیک هم هستند و امتیازدهی شون هیچ وقت مورد اعتراض نبوده.

برای همین میگم که لازمه این که آدم تردید کنه به امتیازات کسی، "تکرار" هستش. وقتی مثلا کسی یک بار به کس دیگه امتیاز پایینی میده ممکنه علتش این باشه که عکس طرف به هر دلیلی براش جالب نبوده.

به این قانون تاپیک هم لطفا دقت داشته باشید:

قانون الحاقی دوم: از دوستان خواهش می کنیم معیارشون برای امتیازدهی به عکس ها فقط خوب یا بد بودن عکس باشه؛ در صورتی که به تشخیص مدیریت بخش معیار دیگه ای در امتیازدهی وجود داشته باشه امتیازات شرکت کننده در مسابقه محسوب نخواهد شد. همچنین متقابلا زدن پست هایی مثل "چرا امتیاز عکس من رو کم دادی" و "لطفا امتیاز من رو بالا ببر" و ... ممنوعه.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
ایشون هم مسابقه قبل به شما 9 دادند. کاربر قدیمی این تاپیک هم هستند و امتیازدهی شون هیچ وقت مورد اعتراض نبوده.

برای همین میگم که لازمه این که آدم تردید کنه به امتیازات کسی، "تکرار" هستش. وقتی مثلا کسی یک بار به کس دیگه امتیاز پایینی میده ممکنه علتش این باشه که عکس طرف به هر دلیلی براش جالب نبوده.

به این قانون تاپیک هم لطفا دقت داشته باشید:

قانون الحاقی دوم: از دوستان خواهش می کنیم معیارشون برای امتیازدهی به عکس ها فقط خوب یا بد بودن عکس باشه؛ در صورتی که به تشخیص مدیریت بخش معیار دیگه ای در امتیازدهی وجود داشته باشه امتیازات شرکت کننده در مسابقه محسوب نخواهد شد. همچنین متقابلا زدن پست هایی مثل "چرا امتیاز عکس من رو کم دادی" و "لطفا امتیاز من رو بالا ببر" و ... ممنوعه.
تو این مورد اجازه بده که بگم حرفم وارده.
چرا؟
۱. من بین همه‌ی عکسا کم‌ترین نمره رو دادم به ایشون.
۲. ایشون کم‌ترین امتیاز رو به من دادن. دقیقاً ۱ امتیاز کم‌تر که هم تلافی باشه و هم من از خودش جا بمونم.
۳. دقیقاً هم فقط برای عکس من شرح نوشته.
۴. پس کاملاً معیار شخصی بوده و به قول شما از روی خوب یا بد بودن عکس نبوده.

ضمناً شما گفتی که هر کسی ممکنه بپسنده یا نپسنده و منطقی نمره بده. من همین‌کار رو کردم و منطقم هم این بود که عکس بی‌مفهوم و معمولی بود. مثل عکس پشت کارتن یه ساعت که جنبه‌ی نمایش ظاهر ساعت رو داره فقط.

عکس آقای Valsek هم مفهوم بزرگی نداشت. ۱ امتیاز بیش‌تر گرفت، چون خلاقانه‌تر بود.

پ.ن: من اول شدن برام مهم نیست و اعتراضی ندارم. برام جالبه با یه سری آدم دیگه تو یه تاپیک معاشرت کنم. سرم گرم می‌شه.

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
راستش منم فک کنم اومدی تلافی کنی. :D
اگه این عکس ساعت نیست، پس چیه؟ علاوه بر ساعت، یه مفهوم هنرمندانه هم پشتشه. سالوادور دالی کم آدمی نیست که آثار قیمتی و گرونش ۶ بگیرن. به هر حال، مرسی. من مثل سری قبل که امتیاز کم گرفتم، اعتراضی ندارم. ;)

عکس تو رو بهش ۷ دادم، چون هیچ مفهوم خاصی نداشت. بقیه‌ی عکسا یا مفهوم داشتن، یا زیبائی منحصر به‌فرد. عکس دفعه‌ی قبلت خیلی بهتر بود و ۱۰ دادم بهش.

حدس میزدم این سوتفاهم پیش میاد ، در صورتیکه اینجوری که شما میگید اصلا نیست .راستش از اول میخواستم همین امتیاز رو بدم اما چون عکستون مفهومی بود ، گفتم شاید من متوجه نشدم و سرچ کردم . الان هم که ادمین گفتن فقط معیار خوب و بد باشه که اگر درست متوجه شده باشم منظور اینه که دید کلی به عکس داشته باشیم که خب از این به بعد سرچ هم نمیکنم D:

Last edited:

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
Lucky Guy: 8

Vlasek: 8

bitcomet: 0

M1V: 9

با ر ا ن: 8

mahi58: 8

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
حدس میزدم این سوتفاهم پیش میاد ، در صورتیکه اینجوری که شما میگید اصلا نیست .راستش از اول میخواستم همین امتیاز رو بدم اما چون عکستون مفهومی بود ، گفتم شاید من متوجه نشدم و سرچ کردم . الان هم که ادمین گفتن فقط معیار خوب و بد باشه که اگر درست متوجه شده باشم منظور اینه که دید کلی به عکس داشته باشیم که خب از این به بعد سرچ هم نمیکنم D:
اون قانون رو به خاطر قسمتی که پررنگ کرده بودم نقل قول کردم.

در مورد خوب و بد بودن عکس هم که قبل از اون قسمت پررنگ شده نوشته، منظور اینه که باید به عکس رأی بدید نه به خود فرد.

توضیح این که در سال های ابتدایی تاپیک مواردی بوده که حتی به صراحت کسی میومده می نوشته چون به من فلان نمره رو دادی من کم / زیاد میدم بهت. ما همیشه میگیم این مهمه که شما به عکس نمره بدید نه به فرد، ولی حالا این که به چی عکس امتیاز بدید اصلا مساله ای نیست. هر کسی سلیقه ای داره، یکی ممکنه زیبایی عکس براش مهم باشه، یکی کیفیتش، یکی نتیجه سرچش، یکی ایده موجود در عکس، یکی هم مجموعه تمام اینها.

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
اون قانون رو به خاطر قسمتی که پررنگ کرده بودم نقل قول کردم.

در مورد خوب و بد بودن عکس هم که قبل از اون قسمت پررنگ شده نوشته، منظور اینه که باید به عکس رأی بدید نه به خود فرد.

توضیح این که در سال های ابتدایی تاپیک مواردی بوده که حتی به صراحت کسی میومده می نوشته چون به من فلان نمره رو دادی من کم / زیاد میدم بهت. ما همیشه میگیم این مهمه که شما به عکس نمره بدید نه به فرد، ولی حالا این که به چی عکس امتیاز بدید اصلا مساله ای نیست. هر کسی سلیقه ای داره، یکی ممکنه زیبایی عکس براش مهم باشه، یکی کیفیتش، یکی نتیجه سرچش، یکی ایده موجود در عکس، یکی هم مجموعه تمام اینها.

ممنونم از توضیحاتتون. :)

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
Lucky Guy: 7 {نقاشی شما بیشتر به مقوله زمان اشاره داره تا ساعت}
bitcomet: 8.5
M1V: 7
بـا ر ا ن: 5 {کپی کاری ممنوع لطفا}
mahi58: 8
امتیازا رو چک نکردم اگر من برنده شدم نفر بعدی موضوعو انتخاب کند که نگید خودشو برنده کرد.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
با عرض معذرت از تاخیر، جدول این دوره:

26 Tir 99.png

همونطور که می بینید برنده این دوره هم سرگئی (bitcomet) هستند که به ایشون تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع مسابقه بعد رو در تاپیک بگذارند.

مدال نقره به Vlasek تعلق می گیره و مدال برنز هم مشترکا به بنده و آقای برزویان (M1V).

همگی خسته نباشید.

=====================================
به اطلاع می رسونم که تعداد بردهای سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی در این تاپیک رسما از صد برد بالاتر رفت و ایشان تا قبل از این مسابقه صاحب 101 برد شده اند.

اما آیا این تعداد برد با عدالت و صداقت و نیکوکاری به دست آمده است؟ هرگز! این بردها همراه با تهدید، تطمیع، صرف هزینه های کلان و در مواردی حتی متاسفانه کشتار اعضای بی گناه پرشین تولز به دست آمده. سرگئی برای جشن گرفتن این موفقیت هفته قبل این عکس رو از خودش منتشر کرده، در حالی که روی اسکلت اعضای بی گناه کشته شده پی تی نشسته و اسکلت صد و یکمین عضو رو که به تازگی کشته شده هم در دست خودش گرفته:

Final.jpg

ای سرگئی بد سگال! آیا بردهایی که به قیمت خون جوانان بی گناه پی تی به دست اومده افتخار کردن داره؟

دنیا دار مکافاته! مطمئن باش نبرد نهایی بین خوبی و بدی (المحمود و سرگئی) نزدیکه و به زودی به سزای اعمال خودت خواهی رسید. پس تا اون روز...

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
fbym_96462261_109703987269440_2461669534692839097_n.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
آخرین مهلت عکس گذاشتن تا آخر فرداشب.

========================
وسط این همه Meme درست کردن و تیکه انداختن به سرگئی یادمون رفت صد برده شدنش رو تبریک بگیم! آقا مبارک باشه. انصافا عکس هات همیشه خاص هستند و حقت بود.

ایشالا هزار برده شدنت رو ببینیم (هر چند که دیگه عضو زنده باقی نمی ذاری تو پی تی تا اون موقع).
dr8d_kara_uppercut.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026