منتخب بازارچه

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
تاریخ عضویت
26 دسامبر 2010
نوشته‌ها
3,209
لایک‌ها
7,352
محل سکونت
Eternity
Vlasek: 10

mahi58: 9

Lucky Guy: 9

با ر ا ن: 9
 

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
تاریخ عضویت
3 دسامبر 2006
نوشته‌ها
7,215
لایک‌ها
10,037
محل سکونت
Tehran
جدول این دوره:


8 Mordad 99.png


همونطور که مشاهده میشه نفر اول این دوره Vlasek هستند. موضوع هفته بعد از جانب ایشون اعلام میشه.

مدال نقره به bitcomet تعلق می گیره و مدال برنز هم به بنده.

خسته نباشید. :)==============================
پ.ن: بعضی از دوستان ظاهرا در بررسی عکس های دوستان دیگه و امتیازدهی یک مقداری مشکل پسند هستند.

نظر بقیه رو نمی دونم، ولی به نظر من کسی که هیچ عکسی توجهش رو جلب نمیکنه و براش جالب نیست، خوب این آدم حسابی مشکل پسنده و مشخصا عاشق صفت مشکل پسندیه و دوست داره دیگران هم با مشکل پسندی باهاش برخورد کنند!

خیلی هم خوب. هیچ مشکلی هم نیست. ولی من شخصا در برخورد با چنین عزیزانی از این به بعد امتیازدهی خودم رو به صورت مشکل پسندانه انجام میدم. البته شکی نیست که باید به عکس ها رای داد و نه به افراد، ولی به عکس میشه طبق روال معمول رای داد، و یا مشکل پسندانه رای داد. من ترجیح میدم به کسی که مشکل پسنده خودم هم مشکل پسندانه رای بدم تا بهش نشون بدم که چقدر به طرز فکرش احترام می ذارم، و از بقیه هم دعوت می کنم همین کار رو بکنند.

خرد جمعی همیشه پیروزه. با تشکر. :)
 

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
تاریخ عضویت
26 دسامبر 2010
نوشته‌ها
3,209
لایک‌ها
7,352
محل سکونت
Eternity
تبریک به برد سوم کاربر Vlasek و ممنونم از محمود( بدون ال حس میکنم اشتباه نوشتم:دی) بابت تبریکش و همچنین تشکر ویژه از زحماتش برای این تاپیک


پ.ن: اگه برای بعضی از دوستان تصویر MEME ای هفته قبل المحمود آشنا به نظر میاد باید خدمتشون عرض کنم که بعضی از دیکتاتور ها در طول تاریخ بودن که جنایاتشون فقط به ترور و آدم ربایی یا ظلم به مردم و گرفتن مالیات های سنگین و چپاول خلاصه نمیشه و برای نمایش چهره ای دانا و فرهیخته از خود به مردم و بالا بردن اعتبار و ارزش خود در میان مردم دست به سرقت هنری و یا علمی می زنند و با حذف و ترور شعرا و دانشمندان و نویسندگان گمنام آثارشون رو به غارت برده و به نام خودشون ثبت می کنند! دقیقا کاری که هفته پیش المحمود انجام داد! و از روی تصویر جلد کتاب "المحمود و کوهی از جنایت" که من سال ها پیش منتشر کرده بودم کپی برداری کرد و با تغییراتی اون رو بر علیه من استفاده کرد!!!
البته چند سال قبل هم سرویس جاسوسی ما از ناپدید شدن چند شاعر و نویسنده گمنام اسکایریم لندی که در حال انتشار آثارشون بودن خبر داد درست بعد از اون بود که المحمود چندین اثر هنری و علمی از خودش منتشر کرد و خودش رو حاکمی عالم و دانشمند وانمود کرد! واقعا برای این دیکتاتور پلید متاسفم که تازه میاد و حرف از خوبی و بدی هم میزنه!
بد نیست برای یادآوریش در مورد نبرد نهایی بین خوبی و بدی (المحمود و سرگئی) این مِمِه قدیمی رو با ایجاد تغییراتی قرار بدم تا بلکه به خودش بیاد و دست از این اعمال جنایتکارانش برداره.. فقط خدا کنه دوباره از این مِمِه اسکی نره:دی


 
بالا