برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
vlasek: 8
mahi58: 9
ibest: 9.5
bitcomet:9.5
psp.2004: 0

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
امتیازات من:

psp.2004: 10

Vlasek: 9

mahi58: 0

ibest: 9

bitcomet: 10

==========================
آخرین مهلت امتیازدهی تا پایان امشب.

@ibest

@bitcomet

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
مگر امتیازدهی از ۹نمره نیست چرا ۱۰ دادید من از ۹ دادم!
پی افزود:
اما جدای از این ای کاش ۲تا کارشناس واقعی میاوردید امتیاز میداد خیلی وقتها امتیازدهی عجیب غریبه!

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
مگر امتیازدهی از ۹نمره نیست چرا ۱۰ دادید من از ۹ دادم!
پی افزود:
اما جدای از این ای کاش ۲تا کارشناس واقعی میاوردید امتیاز میداد خیلی وقتها امتیازدهی عجیب غریبه!
امتیاز دهی از ۱۰ نمره است :) البته اگر ماکزیمم رو ۹ در نظر گرفته باشید باز در امتیازات مشکلی پیش نمیاد

ماهیت این تاپیک و مسابقه اینه که دوستان خودشون عکس مورد نظرشون رو با توجه به عنوان مسابقه انتخاب کنند و داخل تاپیک بذارن و در انتها خود افرادی که عکس قرار دادند، به عکس باقی دوستانی که شرکت کردند با توجه به عنوان هر مسابقه، امتیاز بدن :)

تو این تاپیک دنبال کارشناسی عکس ها توسط متخصص نیستیم. که این نکته، اول از همه از جایی مشخص میشه که عکس هایی که هر شرکت کننده انتخاب و بارگذاری میکنه، عکسی نیست که خودش گرفته باشه و صرفا عکس رو با توجه به عنوان هر مسابقه انتخاب می کنه. (البته به نظرم اگر عکس گرفته شده توسط خودش رو میگذاره، حتما قید کنه، من خودم همیشه امتیاز جداگانه ای برای دوستانی که عکس گرفته شده توسط خودشون رو بگذارن در نظر می گیرم)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
psp.2004: 9

Vlasek: 8

mahi58: 10

ibest: 8

bitcomet: 0

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
امتیاز دهی از ۱۰ نمره است :) البته اگر ماکزیمم رو ۹ در نظر گرفته باشید باز در امتیازات مشکلی پیش نمیاد

ماهیت این تاپیک و مسابقه اینه که دوستان خودشون عکس مورد نظرشون رو با توجه به عنوان مسابقه انتخاب کنند و داخل تاپیک بذارن و در انتها خود افرادی که عکس قرار دادند، به عکس باقی دوستانی که شرکت کردند با توجه به عنوان هر مسابقه، امتیاز بدن :)

تو این تاپیک دنبال کارشناسی عکس ها توسط متخصص نیستیم. که این نکته، اول از همه از جایی مشخص میشه که عکس هایی که هر شرکت کننده انتخاب و بارگذاری میکنه، عکسی نیست که خودش گرفته باشه و صرفا عکس رو با توجه به عنوان هر مسابقه انتخاب می کنه. (البته به نظرم اگر عکس گرفته شده توسط خودش رو میگذاره، حتما قید کنه، من خودم همیشه امتیاز جداگانه ای برای دوستانی که عکس گرفته شده توسط خودشون رو بگذارن در نظر می گیرم)
زیبایی رقابت جدای از تخصصی و حرفه ای بودن به سالم بودنشه بدون هر گونه جهتگیری و تعصب بحث سختگیری نیست.
متاسفانه این یکی دو سالی که اینجا فعالیت داشتم به کرات، متعصبانه و کینه توزانه امتیاز دادند و از امتیازات پایین و کارشناسانه بنده برداشت منفی شد بخاطر نیم کیلو عسل یا هر علت دیگری نمیدونم.
از من که چیزی کم نمیشه بخاطر خودتون میگم نهایتش دیگه ادامه نمیدم.
باز هم امیدوارم برداشت سوء و وارونه نفرمایید!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
جدول این دوره:

2 Farvardin 99.png

همونطور که در تصویر مشاهده می کنید برنده این دوره باز هم سرگئی (@bitcomet) هستند که بهشون تبریک میگم و ازشون می خوام موضوع مسابقه بعد رو در تاپیک قرار بدن.

به این ترتیب در اولین مسابقه سال 99 تعداد بردهای سرگئی در این مسابقه هم به 99 برد می رسه. مدال نقره به تیم پرافتخار ما و مدال برنز هم به Vlasek می رسه.

همگی خسته نباشید.

===============================
زیبایی رقابت جدای از تخصصی و حرفه ای بودن به سالم بودنشه بدون هر گونه جهتگیری و تعصب بحث سختگیری نیست.
متاسفانه این یکی دو سالی که اینجا فعالیت داشتم به کرات، متعصبانه و کینه توزانه امتیاز دادند و از امتیازات پایین و کارشناسانه بنده برداشت منفی شد بخاطر نیم کیلو عسل یا هر علت دیگری نمیدونم.
از من که چیزی کم نمیشه بخاطر خودتون میگم نهایتش دیگه ادامه نمیدم.
باز هم امیدوارم برداشت سوء و وارونه نفرمایید!
شخصا امتیاز خوبی به عکس شما دادم و اگر بعضی عکس ها از شما بهتر امتیاز گرفتند هم فقط به این خاطر بود که به نظرم قشنگ تر اومدند. همیشه هم معیارم توی امتیازدهی فقط عکس بوده نه فرد.

اگر در یک یا چند مسابقه کسی امتیاز پایین تری می گیره خیلی ساده میشه فکر کرد این به عکسی که گذاشته مربوط بوده و نمیشه به سادگی دیگران رو متهم کرد. مگر این که به طور سیستماتیک چنین چیزی باشه (مثلا در ده مسابقه متوالی یک کاربر به کس دیگه ای بالاترین یا پایین ترین امتیازش رو داده باشه، که این جور موارد رو در گذشته هم بارها برخورد کردم).

ایده بررسی توسط متخصص هم نمی دونم شوخیه یا جدی، ولی در این تاپیک ما عکس های خودمون رو نمی گذاریم، و این که بریم یه متخصص بیاریم بگیم عکس هایی که ما از گوگل پیدا کردیم رو برامون رتبه بندی کن به نظرم عملی نیست.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
موضوع هفته "رستوران"

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
kfsf_wonderful_places+bs8dqcvhret+1962457862139982099.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
آخرین مهلت عکس گذاشتن تا آخر فرداشب (پنجشنبه شب) باشه.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این مسابقه:

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت 4 روز. :)

===========================
امتیازات خودم:

seomanager: 8

mahi58: 0

PEUGEOT: 10 چه باکلاسه. :D

bitcomet: 9 از این رستوران های این ریختی همه جای دنیا کلی هست. خیلی هم باصفان، فقط حیف غذاشون بگیر نگیر داره و اکثرا هم توقع انعام دارند. :D

• Like
Reactions: M1V

seomanager

Registered User
لایک‌ها
188
امتیازات من:

Vlasek: 7

seomanager: 0

mahi58: 9 اینجا باید ماهی شکم پر سفارش داد. :ی

PEUGEOT: 5 از نظر من شبیه آرامگاه میمونه.

bitcomet: 8

• Like
Reactions: M1V

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819

seomanager: 9

mahi58: 10 کسی که با پول خون مردم مظلوم اسکایریم لند این رستوران باشکوه رو زیر کشتی شخصیش میسازه و با قاشق و چنگال کمتر از طلا غذا نمیخوره خب مشخصه رستوران های اون ریختی :دی براش افت داره و مختص قشر بدبخت میدونه البته با کمال پررویی از همون رستوران های اون ریختی توقع مالیاتهای سنگین این ریختی
mt60_psx_20200405_000300.jpg
هم داره:دی

PEUGEOT: 8

bitcomet: 0

PEUGEOT

Registered User
لایک‌ها
1,145
Vlasek: 7

seomanager: 5.5 از این رستوران ها همه جا هست

mahi58: 9

PEUGEOT: 0