برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
@Fifa2018

لطفا هر چه سریع تر امتیازدهی انجام بدید.

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
جدول این دوره:

19 Ordi 99.png

همونطور که مشاهده می کنید نفر اول این دوره باز هم سرگئی (bitcomet) هستند. به ایشون ناچارا تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع مسابقه بعدی رو مشخص کنند.

مدال نقره به تیم پرافتخار ما تعلق می گیره و مدال برنز هم به طور مشترک به FIFA2018 و kyle می رسه.

همگی خسته نباشید. :)

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
جدول این دوره:

همونطور که مشاهده می کنید نفر اول این دوره باز هم سرگئی (bitcomet) هستند. به ایشون ناچارا تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع مسابقه بعدی رو مشخص کنند.

مدال نقره به تیم پرافتخار ما تعلق می گیره و مدال برنز هم به طور مشترک به FIFA2018 و kyle می رسه.

همگی خسته نباشید. :)
ماهی دس بکن به جیب مبارک و سه نفر اول رو‌جایزه بده ;):general207:

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
می‌شه این‌کار رو کرد. کسایی که می‌خوان تو مسابقه شرکت کنن ورودی بدن.
سیستم رای‌گیری و دد لاین فرستادن عکس رو هم می‌شه آپدیت کرد و نظر کسایی که شرکت‌کننده نیستن رو هم یه جوری اعمال کرد که امکان تقلب و باندبازی هم نباشه. نشد نداره، می‌شه راه انداخت همچین چیزی رو.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
بنظر من که بهتره امتیازات پیش جناب mahi58 محرمانه بمونه و تا اعلام برندگان پابلیک نشه هر چند ما کلا فان در نظر گرفتیم و انتظار کارشناسی تخصصی نداریم فکر میکنم نتایج نهایی گویای همه چیز...

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
سیستم رای‌گیری و دد لاین فرستادن عکس رو هم می‌شه آپدیت کرد و نظر کسایی که شرکت‌کننده نیستن رو هم یه جوری اعمال کرد که امکان تقلب و باندبازی هم نباشه. نشد نداره، می‌شه راه انداخت همچین چیزی رو.
خوبه، موافقم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
@bitcomet

سرگئی زود باش دیگه.

یه دو تا قرارداد ترور و زورگیری کمتر قبول کنی به همه کارهای زندگی می رسی و ملت رو هم سر کار نمی ذاری.
qloa_kara_uppercut.gif

من نظر شخصی خودم رو به عنوان یه شرکت کننده میگم: با همچین تغییراتی مخالفم و به نظرم تاپیک نابود خواهد شد.

ولی البته اینجا همه چیز با رای اکثریت جلو می رفته همیشه. اگر پیشنهاد دقیق تون رو با ذکر جزئیات بنویسید و رای اکثریت موافق باشه من یه نفره جلوی تغییر وای نمیستم.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
@bitcomet

سرگئی زود باش دیگه.

یه دو تا قرارداد ترور و زورگیری کمتر قبول کنی به همه کارهای زندگی می رسی و ملت رو هم سر کار نمی ذاری.
qloa_kara_uppercut.gif

من نظر شخصی خودم رو به عنوان یه شرکت کننده میگم: با همچین تغییراتی مخالفم و به نظرم تاپیک نابود خواهد شد.

ولی البته اینجا همه چیز با رای اکثریت جلو می رفته همیشه. اگر پیشنهاد دقیق تون رو با ذکر جزئیات بنویسید و رای اکثریت موافق باشه من یه نفره جلوی تغییر وای نمیستم.
بیشتر که فکر می‌کنم شما مدت‌ها این‌جا بودی و زیر و بالای این‌جا و رفتار کاربراش رو بهتر از من می‌شناسی. من در حد یه تز و پیشنهاد خام نظر دادم.
مخالفت شما منطقیه. به نظرم تعداد شرکت کننده‌ها کافی نیست. با تغییرات جدید، هیچ تضمینی نیست که شرکت کننده‌ها بیشتر بشن، ممکنه کسی شرکت نکنه اصلاً. همون جنبه‌ی فان تاپیک حفظ بشه بهتره.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
موضوع هفته "دلنوشته های جالب پشت ماشین ها"

توقع دست تو جیب؟! از المحمود!! از پول پرست ترین دیکتاتور تاریخ؟!!:دی

برای آگاهی بیشتر شما باید بگم که این دیکتاتور ظالم همیشه با عوام فریبی، خودش رو حامی مردم کشورش معرفی کرده و با این شعار که آی مردم من پول زمرد رو سر سفره شما میارم(اسکایریم لند دارای بزرگترین معادن زمرد در دنیاست) مردم رو گول میزنه و با چپاول ثروت های مردم مظلوم اسکایریم لند روز به روز اونارو فقیرتر میکنه و این اواخر هم با بالا بردن قیمت ارابه های اسکایریم لندی که به
( Wagon Of Death) یا همون (ارابه مرگ) معروف هستند سعی در غارت هرچه بیشتر مردم و ثروتمندتر کردن خودش داره جالبه بدونید که این ارابه غیر استاندارد که وسیله نقلیه شخصی قشر ضعیف اسکایریم لند به حساب میاد سالانه باعث مرگ هزاران هزار اسکایریم لندی بی گناه میشه با این حال این دیکتاتور وقیح همچنان این ارابه هارو تولید میکنه و حتی قیمتشون رو به ۹۰ میلیون سپتیم(septim واحد پول اسکایرسم لند) رسونده!!!

اخه بگو المحمود خدارو خوش میاد؟ ۹۰ میلیون سپتیم برای این آهن پاره!! ببخشید چوب پاره!!:دی

s8jm_sr-npc-cicero3333333.jpg

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
288
Annotation 2020-05-12 140551.jpg

بدهکار مهربونی یه زنم، که از بچگی صدام کرده پسرم :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
عکس من:

43816396_165007581092955_3967906604776250191_n.jpg

یه همچین نوشته ای رو پشت همچین کامیونی فکر می کنم خودم هم چند سال قبل دیدم. حالا نمی دونم خود این بود یا نه... :D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
مهلت گذاشتن عکس تا آخر چهارشنبه. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
تعدادی پست بی ربط به تاپیک نظرات و پیشنهادات و انتقادات بخش عکس و عکاسی منتقل شدند.

به زودی قانونی رو به قوانین صفحه یک اضافه می کنیم، که در صورتی که کاربری اتهامی به امتیازدهی بقیه بزنه (پارتی بازی - مافیا - ...) و بعد نتونه اتهام خودش رو با ارئه مستندات دقیق ثابت کنه این کارش تهمت حساب شده و با جریمه شخصی (اخطار - بن - ...) روبرو خواهد شد. با وجود عدم تمایل شخصی به این کار، با توجه به این که به دفعات این رفتار از سوی بعضی کاربرهای عمدتا اسپمر تکرار شده مجبور به برخورد هستم.

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
تعدادی پست بی ربط به تاپیک نظرات و پیشنهادات و انتقادات بخش عکس و عکاسی منتقل شدند.

به زودی قانونی رو به قوانین صفحه یک اضافه می کنیم، که در صورتی که کاربری اتهامی به امتیازدهی بقیه بزنه (پارتی بازی - مافیا - ...) و بعد نتونه اتهام خودش رو با ارئه مستندات دقیق ثابت کنه این کارش تهمت حساب شده و با جریمه شخصی (اخطار - بن - ...) روبرو خواهد شد. با وجود عدم تمایل شخصی به این کار، با توجه به این که به دفعات این رفتار از سوی بعضی کاربرهای عمدتا اسپمر تکرار شده مجبور به برخورد هستم.
...

مدیر انجمن: دوست عزیز، پست شما ویرایش شد. مراقب نوشته های خودتون باشید و یک بار دیگه قوانین کلی انجمن و قوانین تمامی بخش هایی که در اونها فعال هستید رو با دقت بخونید.

Last edited by a moderator:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

مشاهده پیوست 1178301

بدهکار مهربونی یه زنم، که از بچگی صدام کرده پسرم :)
عکس من:

یه همچین نوشته ای رو پشت همچین کامیونی فکر می کنم خودم هم چند سال قبل دیدم. حالا نمی دونم خود این بود یا نه... :D
قابل توجه دیکتاتور اسکایریم لند:دی

q111_838253_804-1.jpg

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

==========================
امتیازات خودم:

Lucky Guy: 7

seomanager: 7

psp.2004: 8

mahi58: 0

bitcomet: 8 بنده خدا جرات نکرده بنویسه ظلم نکن سرگئی! :D

بالا