برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

عکس من:

چنین رفتارهایی رو فقط باید بین افراد نوکیسه و بی فرهنگ تازه به ثروت رسیده جستجو کرد. افراد ثروتمند واقعی که نسل اندر نسل ثروتمند بوده اند نوعی آقامنشی در وجودشان دارند که از چنین افتضاحاتی فرسنگ ها دور نگه شون می داره.

=================================

قبل از فعالیت در تاپیک قوانین پست اول رو بخونید:
902594317.jpg

امتیازدهی به مدت سه روز.

======================
امتیازات من:

mahi58: 0

psp.2004: 8

Q__Q: 9

bitcomet: 9 لول. اگه بشه به اینا بگی تازه به دوران رسیده. بعضی هاشون اصلا نرسیدن به دوران! :دی

M1V: 9 هر کسی بچه اش رو دوست داره و دلش می خواد عروسی اش خاص باشه. ولی بعضی رفتارهای نمایشی تو این مراسم ها واقعا نفرت انگیزند.
u927805_.gif

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
من عکس M1V رو بیشتر پسندیدم البته گل-پول-آرایی لزوما نشان از نوکیسگی نیست و تا جایی که متوجه شدم ظاهرا ایده پردازی آسیای شرقیهاست حتی سریالی کره ای با این نام داریم money flower
کیک-پول-آرایی نیز کنارش انجام میشه یا دسته گل شکلاتی که فکر میکنم خلاقانه است.
ضمنا کاغذی که مابین گلها استفاده میشه طرح اسکناس هست نه خود اسکناس و زیباست:cool:
من خودم خیلی وقتها دسته گل میگیرم کاغذشو طرح روزنامه انگلیسی میذارم.
Money Cake _ Money Bouquet (_paomoney) posted on I(JPG).jpg
Money Cake _ Money Bouquet on Instagram_ _Thank yo(JPG)_2.jpg
FLORA.MEDAN _ Medan Florist_s Instagram photo_ _Mo(JPG).jpg
S U R P R I S E _ L O V E -- on Instagram_ _Stay h(JPG)_2.jpg
S U R P R I S E _ L O V E -- on Instagram_ _Stay h(JPG)_5.jpg

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
mahi58: 9

8 : psp.2004

Q__Q: 9

bitcomet: 0

M1V: 8 بیشتر رسم است تزیین اسکناس به شکل گل برای شاباش عروس و داماد، اتفاقا خیلی هم باکلاسه و از این نوع حرکات سخیف و ناپسند جلوگیری میکنه:دی
10531452711178572747.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول امتیازات این دوره:

9 Azar 99.png

همونطور که مشاهده می کنید برنده این دوره Q__Q هستند که اولین برد این دوست گرامی رو بهشون تبریک میگم و ازشون خواهش می کنم موضوع مسابقه بعد رو تعیین کنند (با دقت به صفحه اول تاپیک که موضوع تکراری نباشه).

مدال نقره به سرگئی بد سگال (bitcomet) می رسه و مدال برنز هم به تیم پر افتخار ما.

همگی خسته نباشید. :)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,819
تبریک میگم اولین برد کاربر Q__Q :)

عکس هفته:
dfgfdgfdgero.jpg

المحمود حاکم ثروتمندی که قبل از به قدرت رسیدن تنها یک کارگر ساده بود و در یکی از کافه های اسکایریم لند به عنوان پبشخدمت کار می کرد، وی به شدت فردی سرخورده و تشنه ثروت و قدرت بود و با برپا کردن شورش های به ظاهر کارگری و اعتراضی بر ضد حاکم وقت که البته فردی مردم دوست و میهن پرست بود مردم رو به انقلاب و تغییر حکومت ترغیب کرد و با فریب و دروغ و وعده های پوشالی که من درشکه های شهری را مجانی می کنم ، شمع برای خانه مردم را مجانی می کنم ، هیزم برای گرمایش خانه مردم را مجانی می کنم و...مردم را فریب داد، مردم ساده ای که در اسکایریم لند روزگار خوبی داشتند و کشورشان رو به پیشرفت بود و هیچ وقت فکر نمی کردند که چه آینده شوم و حکومت دیکتاتوری در انتظارشان است

بعد از به قدرت رسیدن المحمود نه تنها شمع و درشکه های شهری و هیزم مجانی نشد بلکه نرخشان چندین برابر شد و المحمود با گرفتن مالیاتهای سنگین و چپاول و غارت اموال ملی و منابع طلا و سنگ زمرد اسکایریم لند خود را روز به روز ثروتمندتر کرد این درحالی بود که مردم حتی به نان شبشون محتاج بودند ولی از ترس زندان و مرگ در سیاه چاله های المحمود اعتراض نمی کردند اگرچه روزی هزاران بار او را لعنت می کردند و همواره یاد حاکم قبلی که قدرش رو ندانستند گرامی می داشتند و برایش طلب آمرزش می کردند

بله دوستان این بود داستان المحمود یک دیکتاتور نوکیسه و تازه به دوران رسیده که با تطمیع و فریب یک ملت خود را از فرش به عرش رساند:دی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عکس من:

photo_2020-11-07_13-00-06.jpg

چقدر بده همه چیزت رو از دست بدی، ولی اگر این طور بشه اون موقع است که دوست های واقعی خودت رو می شناسی.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
tyrre.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر امتیازدهی:

لطفا مشغول امتیازدهی بشید تا 3 روز دیگه.

==============================
امتیازات من:

psp.2004: 9

bitcomet: 9

Q__Q: 8

Vlasek: 9

mahi58: 0

farshad10: 9

SKYROCKET: 9

Fifa2018: 8

M1V: 10 عالی! شاید ناراحت کننده ترین شکل بی خانمانی همین گورخوابی باشه...
sigh.gif

بالا