برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
موضوع این دوره: زیباترین جمله از یک فیلسوف

تفاوت این، با موضوع هفته 224 که عکس نوشته بود اینه که با نقل قول هست از یک فیلسوف، یه جمله که ذهنتون رو باز میکنه و به درک و فهموتون اضافه میشه
با چند تا فیلسوف هم آشنا میشید :D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
تبریک به Business plan عزیز، امیدوارم این برد باعث بشه که اتفاقات gore(خشن) کشور همسایه رو به فراموشی بسپاره:دی

=====================

341_UP_EVER_CONSIDER2.jpg

لطفا دوستان فریب این تورهای ارزان قیمت رو نخورید چون ممکنه براتون اتفاقات gore(خشن) رقم بخوره :دی
البته این رو صرفا جهت اطلاع Business plan گفتم چون میدونم قبل از رفتن تو دیگ المحمود:دی تو جشن آب اسکایریم لند دلش گرفتار کسی شد و امکان داره هوس کنه دوباره به اسکایریم لند برگرده!!!(بر سر عشق سرت نره بر باد:p)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
عکس من:

EARIhatUIAAk9i_2.jpg

همیشه این جمله رو بسیار دوست داشتم. به نظرم این آدم آی کیوش چسبیده به سقف بوده که یه همچین چیز ریزی رو می فهمیده...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
دوستان آخرین مهلت عکس گذاشتن تا آخر فرداشب (چهارشنبه) هستش.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
سلامی پس از سالها
چطوری رفیق؟ @bitcomet
به به همرزم قدیمی! خوبی خوشی اشکان جان؟

یادش بخیر چه دورانی داشتیم، یادم میاد اون زمان که المحمود منطقه رو به قصد سفر تفریحی تروریستی ترک کرده بود:دی با حمله ارتش نازی مواجه شدیم و من و تو همچون استالین و موسولینی با لشکر اندکی که داشتیم مقابلشون تا پای جان ایستادگی کردیم که با برگشت المحمود و اتحاد قوای سه گانه و البته به کمک هوای سرد بیتکامت لند:دی باعث شکست و عدم پیشرفت بیشتر ارتش نازی شدیم، واقعا اگر کمی شل اومده بودیم الان منطقه که هیچ کل دنیا زیر سلطه ایشون بود و من و شما الان بجای فارسی داشتیم آلمانی تایپ می کردیم! و این هفته هم کسی جرأت نداشت به غیر سخنان گهربار ایشون @wonnin با عکس دیگه ای شرکت کنه:دی

پ.ن: ناگفته نماند که بیش از ۷۰۰ جمله فلسفی به نام ایشون ثبت شده که اگه ۷۰۰ نفر هم این هفته در مسابقه شرکت می‌کردند جمله کم نمی‌آوردند:دی

Take_your_hand_and_get_up21.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اسپویلر مخصوص امتیازدهی:

عکس من:

همیشه این جمله رو بسیار دوست داشتم. به نظرم این آدم آی کیوش چسبیده به سقف بوده که یه همچین چیز ریزی رو می فهمیده...

سلامی پس از سالها
چطوری رفیق؟ @bitcomet

نیچه
مشاهده پیوست 1253950

یادش بخیر چه دورانی داشتیم، یادم میاد اون زمان که المحمود منطقه رو به قصد سفر تفریحی تروریستی ترک کرده بود:دی با حمله ارتش نازی مواجه شدیم و من و تو همچون استالین و موسولینی با لشکر اندکی که داشتیم مقابلشون تا پای جان ایستادگی کردیم که با برگشت المحمود و اتحاد قوای سه گانه و البته به کمک هوای سرد بیتکامت لند:دی باعث شکست و عدم پیشرفت بیشتر ارتش نازی شدیم، واقعا اگر کمی شل اومده بودیم الان منطقه که هیچ کل دنیا زیر سلطه ایشون بود و من و شما الان بجای فارسی داشتیم آلمانی تایپ می کردیم! و این هفته هم کسی جرأت نداشت به غیر سخنان گهربار ایشون @wonnin با عکس دیگه ای شرکت کنه:دی

پ.ن: ناگفته نماند که بیش از ۷۰۰ جمله فلسفی به نام ایشون ثبت شده که اگه ۷۰۰ نفر هم این هفته در مسابقه شرکت می‌کردند جمله کم نمی‌آوردند:دی

Take_your_hand_and_get_up21.jpg

سلام به همه ی عزیزان :)
این جمله ی موجود در امضای آقا بهزاد عزیز رو انتخاب میکنم @behzadtak

مشاهده پیوست 1254207

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

======================
امتیازات من:

Business plan: 9 عالی گفته. کلا برتراند راسل حرف نداره.

mahi58: 0

mehrashkan: 8

bitcomet: 9 بسیار تمیز گفته، و همین طرز فکره که باعث میشه آلمانی ها تو همه چیز پیشتاز باشند.

saeid.kh: 8

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی عزیزان :)
به نظر من تمامی جمله ها درس هایی درشون وجود داره.
لذا به همه ی عزیزان امتیاز 8 رو میدم.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
Business plan: 9

mahi58: 9

mehrashkan: 8

bitcomet: 0

saeid.kh: 8

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
لطفا بچه هایی که تا به حال امتیاز ندادید زودتر امتیازدهی رو انجام بدید تا جدول رو بگذاریم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
جدول این دوره:

17 Mordad 1400.png

خوب همونطور که می بینید رتبه اول به طور مشترک به من و سرگئی (bitcomet) می رسه، که چون امتیازی که به همدیگه دادیم هم مساوی (9) بوده تنها راه تعیین برنده دقت به حجم عکس هستش. حجم عکس بنده از عکس سرگئی کمتره و لذا برنده این دوره تیم ما خواهد بود.

موضوع مسابقه جدید رو به زودی می گذارم.

مدال نقره به سعید عزیز می رسه و مدال برنز هم این دوره نداریم.

همگی خسته نباشید. :)

==========================
هر جا سخن از جملات حکیمانه و فیلسوفانه است نام سعدی شیراز می درخشه، خصوصا اونجایی که شیخ اجل وقتی تلاش بی حاصل المحمود برای اصلاح و تربیت سرگئی رو می بینه میگه:

41101c8035a8a36186c25c886f95a58c.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
موضوع مسابقه بعدی: آینه

توضیح: هر تصویری که یک آینه درش داشته باشه. اعم از تصاویر زیبای دکوراسیون، تصویر مفهومی، یا هر چیز دیگه...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
9e04fa4c3a0abd1529f6f009cd6ac286.jpg

هر بار میام امتیاز بدم یا عکس بزارم بن میشم! به هر حال همینکه چند تا جمله خوب و مفید از فلسفه پیدا کردید که توی ذهنتون بمونه و یه کم هم با گیاهخواری آشنا شدید با ارزش بود.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340

سلام وحید جان عرض ارادت دوست خوبم
ماشالا خوب یادته ها
ولی موندم چرا یادت نیست آخرکار از سوی دیکتاتوری حاکم، به ما انگ و برچسب تبانی زدن که باعث شد من برای همیشه از این تاپیک برم

آینه :

screen-shot-2017-03-28-at-7-29-58-pm_1_orig.png

مخلص آقا سعید گلم هستیم @saeid.kh

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
download_jpeg_23.jpg

سلام وحید جان عرض ارادت دوست خوبم
ماشالا خوب یادته ها
ولی موندم چرا یادت نیست آخرکار از سوی دیکتاتوری حاکم، به ما انگ و برچسب تبانی زدن که باعث شد من برای همیشه از این تاپیک برم
سلام اشکان جان مخلصیم
hats_off_salute_smiley_emoticon_gif_2b4bbb0ebd2c5d33eaf6964dbb2b950f.gif

یادمه اون زمان هر هفته بالای ۲۰ تا شرکت کننده داشتیم که خیلی هاشون از قبل هم رو می شناختند و با هم رفیق بودند برای همین این سوءتفاهم ها در امتیازدهی گاها پیش می اومد.
به هر حال من و المحمود همیشه از دیدن دوباره بچه های قدیمی تاپیک مثل خودت و یادآوری خاطرات خوش اون دوران خوشحال می‌شیم
gh.gif

بالا