برگزیده های پرشین تولز

مسابقه فانتزی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی -- McDonald's FIFA World Cup Fantasy

وضعیت
موضوع بسته شده است.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
روز اول 12 امتیاز !

خوب بود !

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
ای بابا!!
من نمی دونم چه سیستمی ِ و چه تقدیریه که من باید هد تو هد ِ اولم رو با حمید از تیم اتلتیکو موزمار انجام بدم :f34r:
اونم با اون سابقه ی رسوایی ای که در سری قبل با تبانی با مسئولان یوفا داشت!! و خودش رسما گفت بش پیشنهاد مدیر فنی یوفا رو دادن و فرداش بش امتیاز اضافه کردن و من شکست خوردم:hmm:

ببینم من قضیه ی این ترنسفر رو نفهمیدم!!
هر روز می ذاره تا 15 دقیقه قبل از اولین بازی اگه می خوای تعویض کنی یا فقط امروز؟؟ اونوخ اگه بازیکنی برات بازی کرده باشه هم می تونی بکسیس بیرون درسته؟ (اما نمی شه بازیکنی که تو نیمکتت بوده و بازیش انجام شده رو بعدش بیاری تو ترکیب اصلیت)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
اینم تیم من !

سلیقه است دیگه :happy: :p دوستان نظر بدن خوشحال میشم .:cool:

نسرین عزیز پس از مدتها از اینکه دوباره می بینمت خوشحالم :)
اما درباره تیمتون : مشخصه تیم رو دلی چیدی تا منطقی ، بعضی وقتا این روش هم جواب میده ;)

محسن@ واقعیتش من که از تعویض ها سر در نیاوردم ، امروز صبح هر کاری کردم جای دو بازیکن خط دفاع ذخیره ام (که هیچکدومشون هنوز بازی نکردن) رو عوض کنم اجازه نمی داد . نمی دونم جریان چیه .
ضمن اینکه تیمها رو هم نمیشه دید . ظاهرا برای حفظ اسرار تیمها اجازه دیدن تیمهای همدیگه رو تا پایان راند اول نداریم :دی

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
آقا ساسان من واسه تعویض امتحان کردم می شه. من همین جریان رو سر انتخاب کاپیتان داشتم. قبل شروع بازی ها یه 5 باری سعی کردم تا بالاخره اجازه داد کاپیتان عوض شه.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
یه جونمرد پیدا میشه یه توضیح دو خطی درباره لیگ هد تو هد به من بده؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
آقا ساسان من واسه تعویض امتحان کردم می شه. من همین جریان رو سر انتخاب کاپیتان داشتم. قبل شروع بازی ها یه 5 باری سعی کردم تا بالاخره اجازه داد کاپیتان عوض شه.

ممنون دیکسی عزیز

یه جونمرد پیدا میشه یه توضیح دو خطی درباره لیگ هد تو هد به من بده؟

جواد جان چیز خاصی نیست . در لیگ هد تو هد هر راند با یکی از بچه های شرکت کننده رو در رو میشی و نتیجه مسابقه از محاسبه امتیازات همون بازیکنانی که انتخاب کردید مشخص میشه . حالا مثل هر مسابقه ای امکان برد باخت و تساوی وجود داره که در جدول هد تو هد منعکس خواهد شد. شاد باشی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان چیز خاصی نیست . در لیگ هد تو هد هر راند با یکی از بچه های شرکت کننده رو در رو میشی و نتیجه مسابقه از محاسبه امتیازات همون بازیکنانی که انتخاب کردید مشخص میشه . حالا مثل هر مسابقه ای امکان برد باخت و تساوی وجود داره که در جدول هد تو هد منعکس خواهد شد. شاد باشی

ممنون بزرگوار.

شرمنده: ما تو پست 2 تیمی بنام inter نداریم. ولی تو هد تو هد من باهاش 0-0 شدم
وای؟

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
ممنون بزرگوار.

شرمنده: ما تو پست 2 تیمی بنام inter نداریم. ولی تو هد تو هد من باهاش 0-0 شدم
وای؟

دشمنت شرمنده ،به احتمال زیاد یکی از بچه هایی که تیم رو ساخته اینجا اعلام نکرده تا من در پست 2 بزارم یا اینکه ممکنه یکی از آشناهای بچه ها باشه که تیم داده و چون فعالیت در اینجا نداشته اسم تیمش رو اعلام نکرده.

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
نمی دونم شاید من ناشی بودم و رو روال بازی های یوفا تیمم رو چیده بودم یا این سیستم به کل جدید بود و باید جا می افتاد!!!

قضیه از این قراره:cool:
من دروازه بان اصلیم بوفون ِ و ذخیره لوریس؛ فرانسه جمعه بازی داشته و ایتالیا دوشنبه؛ من می تونم اول لوریس رو بذارم و ببینم چیکار می کنه، اگه امتیاز مناسب آورد (که دیشب آورد دیگه) خوب دیگه بی خیال تعویض دروازه بانم می شم ولی اگه مثلا 4 امتیاز آورد ریسک می کنم و بوفون که ذخیره ام بوده رو می آرم جاش..
مثال واقعیش که امروز برام اتفاق افتاد فوروارد های من رونی-فابیانو و رونالدو بودن و ذخیره مسی؛ حالا چیکار کردم؟ گفتم مسی فعلا بجای فابیانو بیاد تو اگه عملکردش مثبت بود که نگهش می دارم تو اگر نه بیخیال امتیازش می شم و می اندازمش بیرون. یعنی چیزی از دست نمی دم فقط ریسک کردم

پ.ن : امیدوارم تحلیلم درست باشه و دوستاننم فقط خواننده نباشن و نظرشون رو بگن
هر کسی هم از این سیستم اطلاع نداشت و بعد از این نوشته مطلع شد نصف امتیازات آتی تیمش شرعا و عرفا متعلق به تیم AC Mohsen خواهد بود:f34r:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نمی دونم شاید من ناشی بودم و رو روال بازی های یوفا تیمم رو چیده بودم یا این سیستم به کل جدید بود و باید جا می افتاد!!!

من دروازه بان اصلیم بوفون ِ و ذخیره لوریس؛ فرانسه جمعه بازی داشته و ایتالیا دوشنبه؛ من می تونم اول لوریس رو بذارم و ببینم چیکار می کنه، اگه امتیاز مناسب آورد (که دیشب آورد دیگه) خوب دیگه بی خیال تعویض دروازه بانم می شم ولی اگه مثلا 4 امتیاز آورد ریسک می کنم و بوفون که ذخیره ام بوده رو می آرم جاش..
مثال واقعیش که امروز برام اتفاق افتاد فوروارد های من رونی-فابیانو و رونالدو بودن و ذخیره مسی؛ حالا چیکار کردم؟ گفتم مسی فعلا بجای فابیانو بیاد تو اگه عملکردش مثبت بود که نگهش می دارم تو اگر نه بیخیال امتیازش می شم و می اندازمش بیرون. یعنی چیزی از دست نمی دم فقط ریسک کردم

هر کسی هم از این سیستم اطلاع نداشت و بعد از این نوشته مطلع شد نصف امتیازات آتی تیمش شرعا و عرفا متعلق به تیم AC Mohsen خواهد بود:f34r:

مگه میشه؟ :eek:
یعنی من که از بازی دیشب ریبری حالم بد شد الان میتونم یه هافبک دیگه بجاش بیارم تو تیم برای بازی امروز؟
بعد منم همین لوریس رو رو نیمکت داشتم و چون بوفون اصلی بود خوب طبیعتا امتیازی نگرفته. حالا اگه لوریس تو دروازه بود من میتونستم اگه بد بازی میکرد دوشنبه بوفون رو بجاش بیارم؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123

داش محسن من فکر می کنم این تحلیل چندان منطقی نباشه ( هر چند امکان پذیره !!)

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب با این حساب من هنوز چیزی از دست ندادم. فقط لوریس.
حالا یه سوال از کسانی که لوریس براشون بازی کرده. چند امتیاز از بابت لوریس گرفتند؟ میخوام بدونم بوفون بیشتر میگره یا کمتر.
در واقع تو این ریسکس که نکردم و از دست دادم/ اگه انجام میدادم سود میکردم یا ضرر؟

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
خوب با این حساب من هنوز چیزی از دست ندادم. فقط لوریس.
حالا یه سوال از کسانی که لوریس براشون بازی کرده. چند امتیاز از بابت لوریس گرفتند؟ میخوام بدونم بوفون بیشتر میگره یا کمتر.
در واقع تو این ریسکس که نکردم و از دست دادم/ اگه انجام میدادم سود میکردم یا ضرر؟
10 امتیاز

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
نه دیگه !

قبل از شروع دور اول مسابقات شما یک تیم رو ارنج میکنید. تا پایان بازیهای دور اول شما نمیتونید دیگه دست به تیمتون بزنید. چه تعویض بازیکن، چه تعویض کاپیتان !

حتی اگر ترنسفر هم بکنید، باز امتیاز بازیکنانی که قبل از شروع دور اول در تیم بودن محاسبه میشه !

حداقل در این چند فوتبال فانتزی ای که من از یورو 2008 به اینور توش بودم، همگی اینجوری بودن !

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نه دیگه !

قبل از شروع دور اول مسابقات شما یک تیم رو ارنج میکنید. تا پایان بازیهای دور اول شما نمیتونید دیگه دست به تیمتون بزنید. چه تعویض بازیکن، چه تعویض کاپیتان !

حتی اگر ترنسفر هم بکنید، باز امتیاز بازیکنانی که قبل از شروع دور اول در تیم بودن محاسبه میشه !

حداقل در این چند فوتبال فانتزی ای که من از یورو 2008 به اینور توش بودم، همگی اینجوری بودن !

یه سر بزن بزرگوار. شما هم نظرت عوض میشه:cool:

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
حسام فکر کنم داری اشتباه می کنی.

//

این ریبری عجب گندی زد

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

اگه اینطوری بشه که خیلی عالیه. یعنی اگه بازیکنی امتیاز خوبی نیاورد قبل از بازی فردا بزاریمش ذخیره (البته توی مسابقات یوفا نمیشد) فقط یه چیزی مثلا همین مثالی که زدی لوریس امتیاز خوبی نیاورد بوفون بد تر از اون اورد میشه بعد از اینکه جفتشون امتیاز اوردن عوضشون کرد؟

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
اگه اینطوری بشه که خیلی عالیه. یعنی اگه بازیکنی امتیاز خوبی نیاورد قبل از بازی فردا بزاریمش ذخیره (البته توی مسابقات یوفا نمیشد) فقط یه چیزی مثلا همین مثالی که زدی لوریس امتیاز خوبی نیاورد بوفون بد تر از اون اورد میشه بعد از اینکه جفتشون امتیاز اوردن عوضشون کرد؟

فکر نکنم بشه همچین کاری کرد ..

مثلا گودین دفاع زخیره من 9 امتیاز آورده بود الان خواستم با مرته ساکر عوضش کنم نشد ! اصلا نمیشه تو صفحه اصلی با ماوس اون بازیکن ذخیره رو move کرد یا روش دیگه ای داره ؟؟

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
فکر نکنم بشه همچین کاری کرد ..

مثلا گودین دفاع زخیره من 9 امتیاز آورده بود الان خواستم با مرته ساکر عوضش کنم نشد ! اصلا نمیشه تو صفحه اصلی با ماوس اون بازیکن ذخیره رو move کرد یا روش دیگه ای داره ؟؟
صبح می شد با همون ماوس اعضا رو عوض کرد ولی منم الان رفتم نمی ذاشت. فکر کنم چند ساعت قبل از شروع بازی ها ترکیب رو می بنده و اجازه تغییر نمی ده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا