برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

کدام یک را انتخاب می کنید؟

• داتک

Votes: 31 41.3%
  • پارس آنلاین

Votes: 9 12.0%
  • صبانت

Votes: 21 28.0%
  • سپنتا

Votes: 14 18.7%

• Total voters
    75

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من هم با داتک هم با پارس استفاده کردم به نظرم داتک بهتر بود ولی یه چیزی هم قبول دارم اونم اینکه نوسان خوبی و بدی داتک خیلی بیشتر از پارس:blush:

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
الان که قیمت شرکت هایی که در اصفهان سرویس ADSL رو ارائه می کنند خیلی زیاده ! من فکر می کنم قیمت این ADSL تا 6 ماهه دیگه خیلی کم میشه و اون موقع برای من خوبه که ADSL بگیرم شما چی فکر می کنید؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مراکزی که در اصفهان اینترنت ADSL میدن اینها هستن ؛ شما یک بررسی بکنید شاید شرایط مناسب تری در دیگر ISP ها پیدا کردید .

جلفا آنلاین - نمایندگی صبانت
پرنیـان نت - نماینده داتک
شبکـــیه - نماینده شاتل
ایران گیت - نماینده پارس آنلاین
ایران رایان - نماینده ندا گستر

سپنتا در شهر شما نمایندگی نداره ؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
مراکزی که در اصفهان اینترنت ADSL میدن اینها هستن ؛ شما یک بررسی بکنید شاید شرایط مناسب تری در دیگر ISP ها پیدا کردید .

جلفا آنلاین - نمایندگی صبانت
پرنیـان نت - نماینده داتک
شبکـــیه - نماینده شاتل
ایران گیت - نماینده پارس آنلاین
ایران رایان - نماینده ندا گستر

سپنتا در شهر شما نمایندگی نداره ؟

من بررسی های خودمو چند روزی هست که دارم دنبال می کنم و به این نتایج رسیدم:

1- شرکت هایی مانند ندا گستر و غیره که دارای محدودیت دانلود هستند به درد نمی خورند یا لا اقل به درد من نمی خورند.

2- میمونه اون 4 تا که من از هر کس پرسیدم به من گفت ایران گیت بگیر حالا هم من خیلی تو شک هستم چون با گفته شما که ایران گیت نمایندگی پارس آنلاین تهران هست و با اون تعریف هایی که از تهرانی های عزیز شنیدم که چقدر افتضاحه نمی دونم چکار کنم

در ضمن قیمت این ایران گیت خیلی بالا هست : 50 تومان مودم + 20 تومن هزینه نصب و راه اندازی + 35 ماهیانه ( سرعت 128) یه چیزی در حدود 105 تومن برای ماه اول باید خرج کنی که فکر نکنم توی هیچ شهری این جوری باشه

قیمت های این 4 تا شرکت ( ایران گیت ، شبکیه ، پرنیان و جلفا) تقریباً مثل هم هستند فقط می مونه سرویس دهیشون که نمی دونم کدوم یبکی از همه بهتره !!! برای همین هم من فعلاً تصمیم دارم از دایال آپ استفاده کنم
نظر شما چیه ؟؟ یعنی کدوماشون از همه بهتر است؟؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
در ضمن قیمت این ایران گیت خیلی بالا هست : 50 تومان مودم + 20 تومن هزینه نصب و راه اندازی + 35 ماهیانه ( سرعت 128) یه چیزی در حدود 105 تومن برای ماه اول باید خرج کنی که فکر نکنم توی هیچ شهری این جوری باشه

قیمت های این 4 تا شرکت ( ایران گیت ، شبکیه ، پرنیان و جلفا) تقریباً مثل هم هستند فقط می مونه سرویس دهیشون که نمی دونم کدوم یبکی از همه بهتره !!! برای همین هم من فعلاً تصمیم دارم از دایال آپ استفاده کنم
نظر شما چیه ؟؟ یعنی کدوماشون از همه بهتر است؟؟

این مطلب قیمتهای اصفهان رو در سال 84 آشکار میکنه !
با گذشت حدود 1.5 سال قیمتها کاهش قابل قبولی داشته ؛ درسته ؟

در مورد ISP ها ؛ گویی شاتل کیفیتش خوبه ، من ازش تعریف شنیدم . در مورد پرنیان و جلفا باید درباره کیفیت داتک و صبانت تحقیق کرد .
از دوستانی که داتک و صبانت رو تجربه کردن باید پرسید در مقایسه با شاتل کیفیتشون چطوره ؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این پارسی نت چرا ایمیل برای تماس نداره ؟
طراحی وب سایتشون که خیلی افتضاحه ؛ خدماتشو نمیدونم ! در اصفهان هم خدمات داره ...

این ISP هم در اصفهان خدمات داره ولی نتونستم نمایندگیش در اصفهان رو پیدا کنم .
http://www.tehrandat.net/adsl/adsl.html

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
شما با این شرکت آشنایی دارین ؟
http://www.fanava-isf.com

بله من کاملاً با این شرکت آشنایی دارم ولی تنها بدی که این شرکت داره محدودین حجمی هست که با این جساب اصلاً به درد من نمی خوره تقریباً هرگیگ 3 تومان و هزینه اولیه 19 تومان برای 128!!:wacko:
در مورد سرویس های نامحدود که این شرکت ارائه می کنه بر اساس اون اطلاعاتی که یه من دادند هنوز در تهران و اصفهان راه اندازی نشده و معلوم هم نیست چه زمانی به فکر بیوفتند.
یکی دیگه از عیب های این شرکت اینه که مودم های siemens با این شرکت سازگار هستند و ازشون راضی نبودند.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

فکر کنم چون که از تهران می گیرند ده تومن زیاد می گیرند
یعنی خودشون مستقیم ندارند
اینم که یکی رو معرفی کنی و رایگان بیوفته بله برای همه جا هست

من چند روز پیش با پرنیان نت نمایندگی داتک در اصفهان تماس گرفتم و در رابطه با این که اگر یه نفر رو معرفی کنی آیا برای رایگان سرویس می دین یا نه ، یه خانمی با کمال پر رویی جواب داد که اصلاً همچین امکانی در هیچ کجا نیست .
من چند تا سوال برام پیش اومده که باید همین جا مطرح کنم:
- مگه پرنیان نت نمایندگی داتک در اصفهان نیست !؟ پس چرا سرویس های خودش رو هر کدوم 10 تومن زیادتر میده ؟
ممکنه در جواب بگین داتک خط ها رو به این ها می ده و در قبال اونها روی قیمت اضافه می کنه . حالا این یه چیزی ولی چرا هزینه راه اندازی 20 هزار تومن هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی نیست به من جواب بده آخه تا چه حد دزدی و اذیت کردن مردم !!!!!!!!!!!!!!!

DR.MILIMAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پاك گيج شدمو هر كي يه حرفي ميزنهو بالاخره يكي لطف ميكنه به ما كه هنوز نتونستيم انتخاب كنيم با چه سيستمي اينترنت پر سرعت استفاده كنيم .راهنمايي كنه؟؟
من خودم كارت DVB دارم كه واسه كانالاي ماهواره استفاده ميكنم...ميگن ازش ميشه واسه اينترنت هم استفاده كرد؟؟..خواهش عاجزانه دارم بگيد چجوري؟؟؟....آيا اصلا اينكار خوبه يا اينكه برم ADSL بگيرم؟؟..يا اصلا wireless is better??? ...ميبينيد كه من كاملا عاجزم!!!... من يه user خانگي هستم..كه بيشتر ميگردم تو نت..و گاهي فيلمهاي كوتاه دانلود ميكنم....سرعت بالا واسم شده آرزو...كدوم راه ميتونه يه سرعت بالاي 128kbs يا بالاتر بهم بده..البته با هزينه كمتر از 60000 ماهيانه...در ضمن...اون كارت DVB هم كه دارم..به استفاده مياه؟.......در آخر..بايد بگم..همه اينا...رو در اهواز فرض كنيد!!!!...please some one tell me what to do?!?! i am totally confused!..:((​
:wacko:

iran.hightech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فن اوا یه شرکت دولتی است با سرمایه گروه بمهمن (****) که کاملا دولتی اداره میشه رضایت مشتری هم اصلا براشون مهم نیست من ازشون سرویس داشتم بیچاره شدم بین بچه های پشتیبانیشون اختلاف است

لطفا یه نگاه به این لینک بندازین:

http://www.mihanbourse.com/index.php?ToDo=FaNews&Nid=1324

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
داتک با 15 رأی در صدر رأی گیری قرار دارد

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
قیمتهای دو سال پیش در اصفهان

اولين سرويس اينترنت پر سرعت از طريق خطوط "‪ "ADSL‬در شهر اصفهان براي استفاده كاربران خانگي و اداري راه‌اندازي شد.

خبرگزاري جمهوري اسلامي گزارش داد اولين سرويس پرسرعت در اصفهان راه‌اندازي شد. اين سرويس از طرف شركت " داده‌پردازي فن‌آوا "(سهامي عام) در هشت مركز مخابراتي شهراصفهان راه‌اندازي شد و خدمات " خطوط مشترك ديجيتالي نامتقارن (‪ (ASDL‬به متقاضيان ارايه مي‌شود.

"عليرضا اقتداري" نماينده شركت "فن آوا" در اصفهان با اعلام اين خبر به ايرنا گفت: از جمله‌مزاياي خطوط ‪ ،ADSL‬استفاده از اينترنت پر سرعت، ارتباط دايم با شبكه اينترنت و عدم اشغال خط تلفن است.

وي ديگر مزيتهاي اين سرويس را امكان بارگيري فايلهاي حجيم با سرعت بالا، صرفه اقتصادي از لحاظ هزينه اينترنت و تلفن و ارايه سرويسهاي متنوع آموزش از راه دور و تجاري با كاربردهاي خاص عنوان كرد.

وي مراكز مخابراتي برخوردار از سرويس اينترنت پر سرعت در شهر اصفهان را مراكز فيض، بهشتي، رجايي، رداني‌پور، سجاد، آزادي، قندي و خاتم‌الانبياء معرفي كرد و افزود: متقاضياني كه محدود مخابراتي آنها در اين هشت مركز وجود دارد مي‌توانند از اين سرويس استفاده كنند.

به گفته وي هزينه اوليه راه‌اندازي سرويس اينترنت پر سرعت براي متقاضيان شامل حداقل ‪ ۵۰۰‬هزار ريال براي خريد دستگاه مودم مخصوص و حداقل ‪ ۱۰۰‬هزار ريال هزينه راه‌اندازي است.

وي سرعت سرويس خطوط ‪ ADSL‬ارايه شده در اصفهان را در زمان حاضر ‪ ۶۴‬و ‪ ۱۲۸‬كيلو بيت بر ثانيه عنوان كرد و بيان داشت: بسته به ميزان سرعت و حجم سرويس، هزينه ماهيانه‌اي بين ‪ ۲۲۰‬تا ‪ ۳۵۰‬هزار ريال از مشترك دريافت مي‌شود.

اقتداري تصريح كرد: هرماه مبلغ ‪ ۴۲‬هزار ريال نيز بابت راه‌اندازي و پشتيباني خط سرويس از سوي شركت مخابرات دريافت مي‌شود.

به گفته وي شركت "داده‌پردازي فن آوا" موفق به كسب تسهيلات ويژه ارايه شده از سوي شركت مخابرات استان اصفهان در رابطه با فعاليت شركتهاي "ندا" (‪ (PAP‬شد.

شركت مخابرات استان اصفهان نيز خبر راه‌اندازي اولين سرويس اينترنت پر سرعت در اصفهان را تاييد كرد اما اطلاعات بيشتري در اين زمينه ارايه نكرد.

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
من از داتک دارم سرعتم روی 11 هست(دانلود)ولی بچه ها تا 45 هم در صبا نت اوردن البته نه 128 .ولی با قیمتی در همین حدود.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من از داتک دارم سرعتم روی 11 هست(دانلود)ولی بچه ها تا 45 هم در صبا نت اوردن البته نه 128 .ولی با قیمتی در همین حدود.

خوش به حال شما که در تهران هستید.

هنوز هم به اون کسانی که می خواهند در اصفهان ADSL بگیرند پیشنهاد می کنم دست نگه دارند چون اوضاع خیلی بدی در اصفهان وجود داره ؟؟ من مطمئن هستم تا 1 سال دیگه قیمت ADSL به نصف تغییر پیدا می کنه:cool:

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
کی با گفته های من موافقه ؟؟ می خوام ببینم این نتیجه گیری که می کنیم درست هست یا نه؟؟؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
کسی نمی دونه این سرویس های نا محدود ( بدون محدودیت حجمی ) فن آوا کی در اصفهان راه اندازی میشه؟

amiralionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا اونجا که من میدونم و با مسئول اصفهان صحبت می کردم، می خوان طرح گیگ شبانه راه اندازی کنن که قیمتش پایین تره.

فعلن هم که ISP دیال آپ راه اندازی کردن... تا رایگان هست، بدید دوستان استفاده کنند: :D

Username: fanava
Password: fanava
tel: 9718616

لطفاً استفاده کنید و نظراتتون رو به [email protected] ایمیل کنید.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان پارسی ' کسی هست چند ماه گرفته باشه ؟! يعنی مبلغ 6 ماه رو پرداخت کرده باشه و از تخفيف برخوردار شده باشه !؟ کلا پارس آنلاين چنين شرايطی داره !؟ راستی کسی هست پارس آنلاين رو عوض کرده باشه و از جای ديگه ای گرفته باشه و راضی بوده باشه !؟ [ غير از داتک ]
299.gif

بالا