• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
از دوستانی که از سرویس آسیاتک استفاده می کنند بپرسید که سرویسش چطوره؟ فکر کنم یه تاپیک مخصوص آسیاتک تو سایت هست. در ضمن اگر بتونید کسی رو پیدا کنید که تو منطقه خودتون از آسیاتک استفاده می کنه و نظرش رو بپرسید خیلی بهتره. واضحه که قیمتش از سرویس ECO شاتل بیشتره ولی به نسبت خوبه. قیمتش از خیلی شرکتها کمتره. مثلا از قیمتهای سرویس معمولی شاتل که خیلی کمتره.

آسیاتک از نظر قطعی و افت سرعت مشکلی نداره. تو این ماه یکی دو بار قطع بود ( فردیس کرج)
سرعتشم روی 50 برای 512 ثابت هست. هر گیگ اضافی 3000 تومن هست. موردی هم تا حالا نداشتم که کارم به پشتیبانی بکشه ولی یکی دو باری که زنگ زدم بد نبوده. پرداخت آنلاین نداره و باید پاشی بری شرکتش

مناسب ترین قیمتش برای این سرویسه :

512 سرعت - سه ماهه 9 گیگ داونلود- ماهی 13900 میوفته یعنی در کل 42000 تومن برای سه ماه

بدیش اینه که داونلود شبانه نداره. خیلی ها با شاتل و پارس آنلاین شبی یک گیگ داونلود می کنن ولی با این سرویس تو کل 30 روز 3 گیگ بیشتر نمیشه داونلود کرد:hmm:. واسه همین من دارم منتقل میشم به شاتل یا پارس آنلاین. احتمالا پارس آنلاین

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
آسیاتک از نظر قطعی و افت سرعت مشکلی نداره. تو این ماه یکی دو بار قطع بود ( فردیس کرج)
سرعتشم روی 50 برای 512 ثابت هست. هر گیگ اضافی 3000 تومن هست. موردی هم تا حالا نداشتم که کارم به پشتیبانی بکشه ولی یکی دو باری که زنگ زدم بد نبوده. پرداخت آنلاین نداره و باید پاشی بری شرکتش

مناسب ترین قیمتش برای این سرویسه :

512 سرعت - سه ماهه 9 گیگ داونلود- ماهی 13900 میوفته یعنی در کل 42000 تومن برای سه ماه

بدیش اینه که داونلود شبانه نداره. خیلی ها با شاتل و پارس آنلاین شبی یک گیگ داونلود می کنن ولی با این سرویس تو کل 30 روز 3 گیگ بیشتر نمیشه داونلود کرد:hmm:. واسه همین من دارم منتقل میشم به شاتل یا پارس آنلاین. احتمالا پارس آنلاین

دوست عزیز همیشه سرعتت رو 50 هست ؟!

باید سرعت شما در حالت معمولی 63 باشه و با برنامه دانلود مثل IDM حدود 67 !

mohaddi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر مصرفتون زیاده باید از جایی بگیرید که شبانه مجانی داره

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
سلام دوستان، برای منطقه مخابراتی امامت شما چه سرویسی رو پیشنهاد می کنید؟
خیلی قیمتش اهمیت نداره، فقط سرویس دهیش خوب باشه (یعنی قطعیش کم باشه و ...) ترافیکش هم لازم نیست زیاد باشه، فکر کنم سه گیگ در ماه کافی باشه.
سرعتش هم ۱۲۸ معمولی باشه بسه.

M.H.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی در مرکز شهید مدنی adsl داره که راضی باشه؟
ممنون.

ali_tk

Registered User
لایک‌ها
19
سلام من میخواستم برای دوستم Adsl بگیرم. خونشون مجیدیه جنوبیه.
پیش شماره تلفنش 2633 است. توی هیچکدوم از سایت های سرویس دهنده ها این پیش شماره رو نمی شناسن.(نه اینکه سرویس ندن میگن چنین مرکز مخابراتی ای وجود نداره )
چیکار باید بکنم؟

Last edited:

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
از مرکز فرد اسدی چند روزه adsl گرفتم . قطعی نداشتم . با ویندوز نتونستم تنظیم کنم ولی با ubuntu به اسونی درست شد ( ایراد از کم سوادی منه ) 128 ماهی 10 تومن . سرویس بد نیست . دانلود روی 13-16 هستش و اپلود روی 4-8 . gmail باز . ip اشتراکی .

Taraneh935

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...
لطفا منو در انتخاب یک سرویس adsl خوب راهنمایی کنید.
در حال حاضر از شرکت لایزر سرویس گرفتم.... 5 ماه اول خیلی خوب بود ولی الان سرعت دانلود افتضاحه.... سرعت من 256 و سرعت دانلودم گاهی اوقات به 10 هم میرسه.... هرچی هم بهشون میگم جواب درست و حسابی بهم نمیدن... معمولا 10 گیگ دانلود در ماه دارم... پیش شماره هم 6693 هست... ممنون میشم راهنمایی کنید.

soroush_mahdavi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام...
لطفا منو در انتخاب یک سرویس adsl خوب راهنمایی کنید.
در حال حاضر از شرکت لایزر سرویس گرفتم.... 5 ماه اول خیلی خوب بود ولی الان سرعت دانلود افتضاحه.... سرعت من 256 و سرعت دانلودم گاهی اوقات به 10 هم میرسه.... هرچی هم بهشون میگم جواب درست و حسابی بهم نمیدن... معمولا 10 گیگ دانلود در ماه دارم... پیش شماره هم 6693 هست... ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
منطقه ي توحيد هستيد؟
منطقه ي شما پورت آزاد نداره من چند روزه براي يكي از دوستان دانشگاه ميخوام بگيرم هيچ جا پورت آزاد نداره!
----------------------
در منطقه مخابراتي توحيد يك اينترنت ارزون كي سراغ داره كه پورت آزاد داشته باشه؟
براي كاربر خونگي ميخوام.
قطعي نداشته باشه دانلود يك گيگ هم براش بسه.
يك ياهو ميخواد يك سايت دانشگاه!
مرسي

sarmad_lan20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان برای خطی که کابل نوری است می گند ADSL نمی دند کسی شرکتی برای نصب دیش و اینترنت WIRELESS سراغ نداره با سرعت بالا ؟

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان برای خطی که کابل نوری است می گند ADSL نمی دند کسی شرکتی برای نصب دیش و اینترنت WIRELESS سراغ نداره با سرعت بالا ؟
عزیز رو فیبر نمیدن ولی الان در بعضی مراکز اگه درخواست بدین و بتونن خط رو از تبدیل به مسی میکنن برای ما هم بعد از 3 سال اینجوری حل شد

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سلام
منطقه ي توحيد هستيد؟
منطقه ي شما پورت آزاد نداره من چند روزه براي يكي از دوستان دانشگاه ميخوام بگيرم هيچ جا پورت آزاد نداره!
----------------------
در منطقه مخابراتي توحيد يك اينترنت ارزون كي سراغ داره كه پورت آزاد داشته باشه؟
براي كاربر خونگي ميخوام.
قطعي نداشته باشه دانلود يك گيگ هم براش بسه.
يك ياهو ميخواد يك سايت دانشگاه!
مرسي

اگر اینترنت ارزون می خواد می تونید از خود مخابرات بگیرید به مرکز مخابرات مندرج تو قبض تلفن ثابت مراجعه کنید

سرعتش پایین هست اما قیمتش به نسبت همه جا ارزونتره .
هزینه راه اندازی هم نداره.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام من میخواستم برای دوستم Adsl بگیرم. خونشون مجیدیه جنوبیه.
پیش شماره تلفنش 2633 است. توی هیچکدوم از سایت های سرویس دهنده ها این پیش شماره رو نمی شناسن.(نه اینکه سرویس ندن میگن چنین مرکز مخابراتی ای وجود نداره )
چیکار باید بکنم؟
مطمئنید شماره دسته ؟
چون مجیدیه جنوبی مرکز شهید تندگویان هست ! که خیلی شرکتا هم سرویس میدن

اینم پیش شماره هاشه
2230, 2231, 2232, 2233, 2250, 2251, 2252, 2253,2630

از اونجایی که 2 رقم اولش یکی نیست احتمالا جز شماره های جدید محسوب میشه ! اول مطمئن بشید که شماره ماله تندگویانه ! بعد زنگ بزنید شرکت هایی که تو تندگویان سرویس میدن حتما راهنماییتون میکنن ! isp ها چون دیتابیس شماره هاشون قدیمی هست نمیشناسن

ahvaz1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
http://www.gr8.cc/2/qtsklt.doc

سلام
دوستان لینگ فوق تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL پارس ان لاین می باشد . می خواهم تهیه کنم لطفا راه نمایی بفرمایید کدام گزینه ها را انتخاب کنم و ایا اصلا از پارس ان لاین بخرم یا نه؟؟ و گرنه از کدام سرویس بخرم بهتر است؟؟
برای مصرف شخصی می خواهم .
ممنون از جواب شما بچه ها:cool:

سلام، من ساکن اهواز هستم، از پارس آنلاین اشتراک adsl دارم. خدمات پارس واقعا عالی هستش.
هم از لحاظ پشتیبانی و هم از لحاظ قیمت تعرفه هاش.دفتر مرکزیشون در کیانپارس راه اندازی شده
من آدرسشو براتون میذارم.توصیه میکنم حتما مراجعه بفرمایید دفتر مرکزیشون چون واقعا شرایطش عالیه.
آدرس: کیانپارس-نبش خیابان 14 غربی-طبقه سوم- واحد 6 تلفن: 3383830-3379271

symbolic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من يك اينترنت ارزون با سرعت حداقل 512 ميخوام و ظرفيتش هم يك گيگ هم باشه كافيه - شبانه هم نميخوام
علتشم اينه كه ميخوام فقط صفحه بخونم ولي سريع باز كنه
پيش شماره هم 8871 هستش ( مطهري ) دوستان راهنمايي كنند

shahram1138

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
12
سلام بر سروران گرامی

من ساکن خیابان سراج در تهرانپارس هستم که مر کز مخابرات منطقه ما "شهدای گمنام" هستش و پیش شماره من هم 7705 هست که تا بحال بعلت اینکه خطها در این منطقه همه PCM بودن امکان گرفتن سرویس ADSL وجود نداشت ولی به تازگی بعد از کنده کاریهای انجام شده در محل کابل برگردان صورت گرفته و گفتن خطوط از PCM در می آید.

مخلص کلام اینکه از کدام شرکت سرویس ADSL بگیرم که محدودیت حجمی نداشته باشد و سرعت دانلود را حداقل کمتر از 25 یا 30 ندهد یعنی سرعت بیشتر از این اعداد باشد.

از راهنمایی شما متشکرم

-----------
ارادتمندم

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
آقا من داتک 128 برا خونمون بگیرم ! آخه هر کی یه چیزی میگه ! مزایا و معایبشو میخواستم ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام بر سروران گرامی

من ساکن خیابان سراج در تهرانپارس هستم که مر کز مخابرات منطقه ما "شهدای گمنام" هستش و پیش شماره من هم 7705 هست که تا بحال بعلت اینکه خطها در این منطقه همه PCM بودن امکان گرفتن سرویس ADSL وجود نداشت ولی به تازگی بعد از کنده کاریهای انجام شده در محل کابل برگردان صورت گرفته و گفتن خطوط از PCM در می آید.

مخلص کلام اینکه از کدام شرکت سرویس ADSL بگیرم که محدودیت حجمی نداشته باشد و سرعت دانلود را حداقل کمتر از 25 یا 30 ندهد یعنی سرعت بیشتر از این اعداد باشد.

از راهنمایی شما متشکرم

-----------
ارادتمندم
http://internetfinder.ir/Service.aspx?IDPC=98-21-7705&Type=ADSL

خوب تو منطقتون همه دارن سرویس میدن ! شانس خوبی داری
محدودیت حجمی نداشته باشه که نمیشه ! میشه ها ولی گرون میشه که به صرفه نیست ! به نظرم از شاتل یا پارس انلاین بگیر ! باز نظرم بیشتر رو پارس هست ! سرعت بالاتری میده نسبت به سرعت اسمی سرویس !

mo_mah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان
من در مرکز نصرالهی با پیش شماره 8827 هستم
می خوام adslبگیرم
فقط آسیا تک و سپنتا جا دارن
شما کدوم یکی را پیشنهاد می دهید
ممنون

ye.world

Registered User
لایک‌ها
0
اول بروید مخابرات اگه خود مخابرات نداد از این شرکت بگیر اگه پر نباشه...
128 ماهی 13 14 تومن نامحدود

http://www.neda.net/nsite/home_adsl.asp?q=services

اگه پر بود برو از خود پیشگامان بگیر سپنتا نمایندشه خود پیشگامان حجمی هم میده.ارزونترم هست.
www.pishgaman.net

بالا