برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

alorayaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز؟ سلام
من واسه منزل از هر شرکتی میخوام اینترنت بگیرم بهم نمیدن... میگن فقط باید از مخابرات نت بگیرین... دلیلشم توضیح نمیدن... کیگن واسه نوع خط تلفنتونه... کسی میتونه کمکم کنه؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
دوستان عزیز؟ سلام
من واسه منزل از هر شرکتی میخوام اینترنت بگیرم بهم نمیدن... میگن فقط باید از مخابرات نت بگیرین... دلیلشم توضیح نمیدن... کیگن واسه نوع خط تلفنتونه... کسی میتونه کمکم کنه؟
احتمالا خط شما فیبرنوری هست که در انحصار مخابراته

alorayaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی ممنون.... دقیقا همین بود

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
adsl چی بگیریم ؟

S!vD3N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کیفیت adsl پیشگامان بهتره یا فن آوا؟ دانلودم بالاس. 8 مگ یا 16 مگ

light67

Registered User
لایک‌ها
282
پارس انلاین چطوره ؟ 16مگ 12 ماهه داره 490 میده
خطم دانلودش رو 11367 بسته شده خوبه ؟
سرعت 1 مگ که حداقل میده ؟
من میترسم اینهمه هزینه کنم هم قطعی باشه هم سرعت نوسان زیاد داشته باشه !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوستان من یه سرویس می خوام که برای رابزینگ خوب باشه و پینگش پایین باشه. اینستاگرام رو راحت باز کنه . چندان دنبال دانلود نیستم
الان سرویس مخابرات رو دارم. دانلودش خوبه اما برازینگ و پینگ خوب نیست

damoon88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من سمت دریاچه چیتگر زندگی میکنم . در حال حاضر کدوم شرکت ADSL کیفیت مطلوبی داره مخصوصا برای این منطقه؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
پیشگامان
پیشنهاد میشه
سلام دوستان من سمت دریاچه چیتگر زندگی میکنم . در حال حاضر کدوم شرکت ADSL کیفیت مطلوبی داره مخصوصا برای این منطقه؟

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
من
فکر نکنم شرکتی اونجا سرویس بده باید مخابرات بگیرید

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
با شماره 476262 تماس بگیرید کمکتون میکنن سرویس خوبه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
سلام عزیزان

قضیه چیه 2020 میگه شهرستانا کشش خطشون فقط 2 مگ هست ؟؟!

چطور میشه فهمید کشش خط تلفن برای اینترنت چقدره ؟

اینترنت پرسرعت و با پینگ خوب غیر adsl چیزی هست ؟

این مودمای ایرانسل چطوره ؟

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
سلام عزیزان

سریعترین اینترنت ایران الان همین مودم های ایرانسل هست...مودم ثابت اینترنت

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
سلام عزیزان

اپراتور های 2020 خیلی افراد نا آگاهی هستند و برای راحت کردن خودشون و عدم وقت گذاشتن برای مشتری این حرف ها رو میزنن.
برای کشش خط شما باید حتما حتما مودم ADSL داشته باشید و خطتون هم رانژه باشه
اگر مودم ADSL دارید پیشنهاد میکنم وصلش کنید ببیند چراغ مربوط به خط تلفنش روشن میشه یا نه .
اگر مودم ندارید میتونید از کسی قرض بگیرید .
اگر اون چراغ که گفتم روشن شد میتونید وارد تنظیمات مودم بشید و چک کنید کشش خط چقدره ( بعدا راهنمایی میکنم در این ضمینه )
البته گفتم که خط باید رانژه باشه . رانژه یعنی اینکه شما وقتی درخواست adsl میدید یک سری پورت و وسیله وصل میکنن توی مرکز مخابراتی برای خط شما . به هر حال تیری در تاریکیه شاید شما خطت از قدیم رانژه بود . اگر که چراغش روشن نشد یعنی خط شما رانژه نیست باید از یک شرکتی ( هر شرکتی باشه عیب نداره ) در خواست اینترنت کنید ( میتونید یک سرویس با سرعت پایین یک ماهه بخرید که خیلی ارزون باشه ) بعد کشش خط رو ببینید و بر اساس اون سرویس مد نظر رو انتخا کنید

چون پیش میاد طرف 16 مگ میگیره اما کشش خط 6 مگ یا 4 مگ هست و پولش عملا سوخت میشه .

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
اپراتور های 2020 خیلی افراد نا آگاهی هستند و برای راحت کردن خودشون و عدم وقت گذاشتن برای مشتری این حرف ها رو میزنن.
برای کشش خط شما باید حتما حتما مودم ADSL داشته باشید و خطتون هم رانژه باشه
اگر مودم ADSL دارید پیشنهاد میکنم وصلش کنید ببیند چراغ مربوط به خط تلفنش روشن میشه یا نه .
اگر مودم ندارید میتونید از کسی قرض بگیرید .
اگر اون چراغ که گفتم روشن شد میتونید وارد تنظیمات مودم بشید و چک کنید کشش خط چقدره ( بعدا راهنمایی میکنم در این ضمینه )
البته گفتم که خط باید رانژه باشه . رانژه یعنی اینکه شما وقتی درخواست adsl میدید یک سری پورت و وسیله وصل میکنن توی مرکز مخابراتی برای خط شما . به هر حال تیری در تاریکیه شاید شما خطت از قدیم رانژه بود . اگر که چراغش روشن نشد یعنی خط شما رانژه نیست باید از یک شرکتی ( هر شرکتی باشه عیب نداره ) در خواست اینترنت کنید ( میتونید یک سرویس با سرعت پایین یک ماهه بخرید که خیلی ارزون باشه ) بعد کشش خط رو ببینید و بر اساس اون سرویس مد نظر رو انتخا کنید

چون پیش میاد طرف 16 مگ میگیره اما کشش خط 6 مگ یا 4 مگ هست و پولش عملا سوخت میشه .

سلام ، ممنون

2020 اینقدر زنگ زدم تا یکی جواب داد ، گفت کشش خط به زور 10 مگ هست و شما هشت بیشتر خریداری نکنی ...

شما در زمینه stth اطلاعاتی دارید ؟ میگه کابل کشی مجزا داره و اسمم رو گذاشت تو لیست استعلام

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
سلام ، ممنون

2020 اینقدر زنگ زدم تا یکی جواب داد ، گفت کشش خط به زور 10 مگ هست و شما هشت بیشتر خریداری نکنی ...

شما در زمینه stth اطلاعاتی دارید ؟ میگه کابل کشی مجزا داره و اسمم رو گذاشت تو لیست استعلام
دوست گرامی من گفتم که . اگر خط شما رانژه باشه میشه چک کرد کشش خط چقدر هست . به حرفای 2020 خیلی اعتنا نکنید. همینجوری اینا یه چیزی میپرونن
توصیه میکنم به چندتا شرکت مثل پارس انلاین ، شاتل ، و ... تماس بگیرید . بهشون بگید ببینید میتونن چک کنن کشش خط شمارو یا نه ! اگر گفتن نه بگید مخابرات بهم گفته اینقدر میکشه !
اون هم که گفتید ftth اسمش هست یعنی فیبر نوری . مخابرات اگر برای شما فیبر نوری کنه انحصاری میشه یعنی شما دیگه حق نخواهی داشت از شرکت دیگه اینترنت بگیری . ( دلشون برای شما نسوخته به فکر جیب مبارکشون هستن و اینکه شمارو محدود کنن که فقط از خودشون اینترنت بگیری ) من نظرم این هست به جای این کارا یه مودم گیر بیارین وصل کنید خودتون چک کنید . به حرف 2020 اعتباری نیست . مثال های زیادی هم دارم در موردش که بخوام بنویسم یک طوماره
لینک زیر هم در مورد ftth یا همان (تانوما = تار نوری مخابرات ایران )

بالا